stanowka_ecosse - Stadnina Pegaz

OK
monitoring pozycji
Przejdź do treści

Menu główne:

ECOSSE

gniady ogier ur. 2000

pochodzenie:

Francja

ojciec:

Peintre Celebre (USA, 1994)

matka:

Elacata (GER, 1990)

po Acatenango

dosage:

6-0-18-0-0 (24)

hodowca:

Gestüt Ammerland

właściciel:

A. Zieliński

KOSZT PENSJONATU:
klacz bez źrebaka
30 zł /doba
klacz ze źrebakiem
40 zł/doba
odebranie porodu
250 zł
obsługa stanówki
250 zł
badanie usg
60 zł
CENA STANÓWKI:
8000 zł - płatne do 1.X
50% zniżki dla klaczy pozagrupowych

do cen należy doliczyć 8% VAT

OPIS


Hodowca: Gestüt Ammerland, GER. Ecosse w wieku 2-3 lat nie biegał. W wieku 4 l. biegał dwukrotnie na Służewcu: 1 x II, 1 x III.
Karierę stadną rozpoczął w 2005 roku, pierwsze konie po nim urodziły się w 2006 r.

Linia męska

Peintre Celebre(USA), ur. 1994 r. (Nureyev-Peinture Bleue/Alydar), startował 7 razy: 5 x I, 1 x II, 1 x III.

Wygrał: French Derby-G-1, 12f w Chantilly, Prix de l'Arc de Triomphe-G1, 12 f., Longchamp (ustanowił tam nowy rekord toru- 2 min. 24 sek.), Prix Greffulhe-G2, 10 1/2f w Longchamp, Prix Des Roches Noires, Les Emirats Arabes Unis Prix du Jockey Club, Grand Prix de Paris-G-1, 10f, Longchamp. Był drugi w Prix Niel (G2), a trzeci w Prix des Chenes (G3).
Został wybrany championem koni trzyletnich i Koniem Roku w Europie w 1997 r., jego "timeform" wynosił 137.
Został uznany za najlepszego syna Nureyeva.
Stanowił w Irlandii, Australii, Japonii. Obecnie reproduktor w Irlandii w stadninie Coolmore. Cena stanówki nim to 10 000 euro.

Najlepszy przychówek Peintre Celebre:

1. Byword (GB), ur. 2006, (Peintre Celebre-Binche/Woodman), 15 startów: 7 x I, 2 x II, 1 x III. Wygrał: Prix Pelleas (Fr), Prince of Wales's S. (Eng-G1), Prix du Muguet (Fr-G2), Prix Jacques Laffitte (Fr), Prix Dollar (Fr-G2), Prix du Chemin de Fer du Nord (Fr-G3), był drugi w: Prix d'Ispahan (Fr-G1), Prix du Muguet (Fr-G2).

2. Collection (IRE), wał., ur. 2005 (Peintre Celebre-Lasting Chance/American Change), 17 startów: 7 x I, 3 x II, 1 x III. Wygrał Hong Kong Derby (HK-GI, Sha Tin); 2009 International Cup Trial (HK-GII,2.000m-T, Sha Tin); 2010 Hong Kong Gold Cup (HK-GI,2.000m-T, Sha Tin).

3. Castledale (IRE), ur. 2001 (Peintre Celebre-Louju/Silver Hawk), 17 startów: 5 x I, 5 x II, 1 x III. Wygrał: Generous S. -G3, Santa Anita Derby -G1, Shoemaker Breeders' Cup - G1, San Franciso Breeders' Cup - G2, zwyciężał na dircie i na trawie, od 2005 roku jest reproduktorem i ojcem kilkudziesięciu koni. Prawie wszystkie biegały i wygrywały. Stanowił w USA i w Nowej Zelandii.

4. Dai Jin (GB), ur. 2000 r. (Peintre Celebre-Dawlah/Shirley Heights), 8 startów: 4 x I, 2 x II, 1 x III. Wygrał Credit Suisse Private Banking-Pokal (Ger-Gr1), BMW Deutsches Derby 2003 (Ger-Gr1) 2400 m, Grosser Kolner Pokal (Ger-Gr1) 2400 m, Union-Rennen (Ger-Gr2) 2200 m, Grosser Preis der Dortmunder Stadtwerke (Ger-L) 1400 m.Champion trzyletnich koni w Niemczech. Od 2004 r. stanowił w Gestut Zoppenbroich, Germany, cena 7.500 euro, w 2011 r. stanowił w Gestut Erftmuhle, w 2012 r. wysłany do Turcji.

5. Celtic Celeb (IRE), ur. 2007, (Peitre Celebre-Gaelic Bird/Gay Mecene), 11 startów: 3 x I, 3 x II, 1 x III. Wygrał: Prix Chaudenay(FR-G2) 2010 Prix Maurice Caillault (FR-L)[2100m-T, Saint-Cloud], drugi w: Prix Royal-Oak (FR-G1)[3yo+, 3100 m - T,Longchamp], 2010 Prix Hocquart(FR-G2)[3yoC&F, 2100 m - T, Longchamp].

6. Katiyra (IRE), ur. 2005 (Peintre Celebre-Katiykha/Darshaan), 6 stratów: 3 x I, 1 x II, 1 x III. Wygrała Blandford Stakes (IRE-G2), Hurry Harriet Stakes, druga w Derrinstown Stud 1000 Guineas Trial (IRE-G3), trzecia w English Oaks (GB-G1), obecnie matka stadna, w 2012 urodziła pierwszego konia.

7. Mighty High (FR), wał., ur. 2006 (Peintre Celebre-Bernimixa/Linamix), 18 startów: 6 x I, 4 x II, 1 x III. Wygrał Hong Kong Champions & Chater Cup (HK-G1,3yo+, T2400 m, Sha Tin)
2011 Centenary Vase (HK-G3, 3yo+, T 1800 m, Sha Tin), trzeci w Hong Kong Gold Cup (HK-G1,3yo+,T 2000 m, Sha Tin), Queen Elizabeth II Cup (HK-G1,3yo+,T 2000 m, Sha Tin),
Queen Mother Memorial Cup (HK-G3, 3yo+, T 2400 m, Sha Tin).

8. Pride (FR), ur. 2000 (Peintre Celebre-Specificity/Alleged), startowała 26 razy: 9 x I, 5 x II, 4 x III. Wygrała: Prix du Conseil de Paris (FR-G2), Prix Allez France (FR-G3), Prix Jean Romanet (FR-G2), Prix Foy (FR-G2), Hong Kong Cup (HK-G1), Champion S. (ENG-G1), Grand Prix de Saint Cloud (FR-G1), Prix Corrida (FR-G2). Była druga w: Prix Jean Romanet (FR-G2),Champion S. (ENG-G1), Hong Kong Cup (HK-G1), Prix de l'Arc de Triomphe (FR-G1). Zarobiła prawie 4 mln. dolarow, obecnie jest matką stadną.

9. Vallee Enchantee (IRE), ur. 2000 r. (Peintre Celebre-Verveine/Lear Fan), biegała we Francji, Anglii i Hong Kongu, 15 startów: 5 x I, 4 x III. Wygrała: Hong Kong Vase (HK-G1, 2400 m), Prix de Pomone (Fr-G2, 2800 m), Prix du Conseil de Paris (Fr-G2, 2400 m), Prix Isonomy (Fr-LR, 1600 m), Prix de Vulaines(Fr, 1800 m).

Peintre Celebre okazał się doskonałym reproduktorem i dał wiele zwycięzców w gonitwach rangi G-1, jak: Andromeda Galaxy, Beheshtam, Briviesca, Buenos Dias, Celebre Vadala, Celebrissime, Hard Life, Kareemah, Louve Royale, Nina Celebre, Petara Bay, Precious Bunny, Quesada, Salydora, Van Gosh, Mysterious Peintre, Joe Bear, Millionaia, Aigrette Garzette, Slight Advantage.

Linia żeńska

I matka:

Elcata (GER), ur.1990 r. (Acatenango-Elke/Authi), 15 startów: 4 x I, 2 x II, 2 x III, GAG 91. Wygrała: Prix Corrida (Fra-Gr3), Gontard-Rennen (Ger-NL) 1800 m.

II matka:

Elke (GER), ur. 1978 (Authi-Elisabeth/Orsini), 29 startów: 5 x I, 14 x III, wygrała: Jacobs Kaffee-Rennen (Ger-L). W 1987 r urodziła og. Elsurimo po Surumu, który na 26 startów: 7 x I, 3 x II, 3 x III. Wygrał: Deutsches St.Leger (Ger-Gr2) 2800 m, Oleander-Rennen (Ger-Gr3) 3200 m, był drugi w Robert-Pferdmenges-Rennen (Ger-L) 2400 m, a trzeci w Robert Pferdmenges-Rennen (Ger-L) 2400 m. Był reproduktorem w Niemczech.

III matka:

Elisabeth (GER), ur. 1966 r.(Orsini-Egina/Alycidon), nie biegała.


KARIERA

data

mc.

dyst.

kat.

jeździec

13.06'04

3/ 8

2000

III

M.Pilich

22.05'04

2/ 9

1800

III

M.Pilich



POTOMSTWO

imię

płeć

data

matka

ALMENAR

klacz

2014

Airy Fairy

BARITONE

ogier

2011

Becky Gold

BEAUTY SECRET

klacz

2007

Becky Power

BEE

klacz

2012

Beeline

BEST LINE

klacz

2013

Beeline

BETTI GOLD

klacz

2012

Becky Gold

BILBERRY

klacz

2010

Beeline

BLACK BEAUTY

klacz

2014

Becky Gold

BOOZER

ogier

2008

Buena

BRISINGR

ogier

2013

Becky Gold

CIRCLE CENTURIA

klacz

2014

Circle Line

COMMODUS

ogier

2013

Circle Line

CORDIALI SALUTI

ogier

2013

Can Can Beauty

DABBY

klacz

2011

Desert Dabby

DACOSSE

ogier

2013

Dawtony

DAGGER

ogier

2009

Desert Dabby

DAIS

klacz

2012

Dawtony

DASH

ogier

2009

Dawtony

DECOSSA

klacz

2006

Desert Kaya

DOLOMITTE

ogier

2012

Desert Dabby

DYLAYLA

klacz

2014

Desert Dabby

DYNAMITE

ogier

2010

Desert Dabby

DYSTANS

ogier

2013

Desert Dabby

KRISZNA

klacz

2013

Karniola

MAXIMUS

ogier

2008

Marion

MODESTY

klacz

2007

Marion

NEO

ogier

2013

Nowa Nadzieja

OMER

ogier

2014

Olga

PANTERA

klacz

2011

Princess Of Java

PARADISE

klacz

2009

Princess Of Java

PARADISE BAY

klacz

2013

Princess Of Java

PARADISE ISLAND

klacz

2012

Princess of Java

PATRONUS

ogier

2010

Princess Of Java

PERCY

ogier

2014

Palixodia

PEREDITTA

klacz

2012

Palixodia

PERSEYVER

ogier

2014

Princess Of Leone

PETRONIUS

ogier

2014

Princess Of Java

PILLAR

ogier

2010

Palixodia

PRECIOZA

klacz

2007

Palixodia

PREDATOR

ogier

2011

Palixodia

PRETOR

ogier

2012

Princess Dancer

PRINCE OF ECOSSE

ogier

2009

Princess Dancer

SEKRET ECOSSE

ogier

2012

Strawberrys Secret

SĘK

ogier

2013

Strawberrys Secret

SHONE

ogier

2009

Strawberrys Secret

SOFTENER

ogier

2008

Strawberrys Secret

SOLITAIRE

klacz

2014

Sugaprine

SOROS

ogier

2006

Sordina

TAIDA

klacz

2014

Treserka

TEBINIO

ogier

2013

Tebi

TEBIRA

klacz

2014

Tebi

TEBIRETTA

klacz

2012

Tebi

TEKIERO

ogier

2014

Tetyda

TEMAXA

klacz

2013

Tetyda

TRESURA

klacz

2012

Treserka

ZICO

wałach

2006

Zarita



POCHODZENIE


PEINTRE CELEBRE

(USA) 1994

NUREYEV

(USA) 1977

NORTHERN DANCER

(CAN) 1961

NEARCTIC

(CAN) 1954

NATALMA

(USA) 1957

SPECIAL

(USA) 1969

FORLI

(ARG) 1963

THONG

(USA) 1964

PEINTURE BLEUE

(USA) 1987

ALYDAR

(USA) 1975

RAISE A NATIVE

(USA) 1961

SWEET TOOTH

(USA) 1965

PETROLEUSE

(IRE) 1978

HABITAT

(USA) 1966

PLENCIA

(FR) 1968

ELACATA

(GER) 1990

ACATENANGO

(GER) 1982

SURUMU

(GER) 1974

LITERAT

(GER) 1965

SURAMA

(GER) 1970

AGGRAVATE

(GB) 1966

AGGRESSOR

(GB) 1955

RAVEN LOCKS

(GB) 1945

ELKE

(GER) 1978

AUTHI

(IRE) 1970

AUREOLE

(GB) 1950

VIRTUOUS

(GB) 1962

ELISABETH

(GER) blk/1966

ORSINI

(GER) blk/1954

EGINA

(IRE) 1956

 
Copyright 2016. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego