TRENERZY W SEZONIE 2018

(wybierz)

 

Bagiński Sylwester

Borkowski Michał

Chaboski Wojciech

Chrzanowska Anna

Dębowski Tadeusz

Domańska Justyna

Frontczak-Salivonchyk Anna

Gajos-Łątka  Aleksandra

Ganczew-Panczew Rumen

Gluza Paweł

Głowacki Bartosz

Głowacki Jan

Ivashchenko Sergiy

Janikowski Maciej

Jankowski Jacek

Jodłowski Maciej

Kacprzyk Maciej

Kałuża Wiesław

Kieniksman Magdalena

Kłóś Patrycja

Kosicki Maciej

Kozłowski Janusz

Kryszyłowicz Małgorzata

Kryszyłowicz Wiesław

Krzyśków Monika

Laskowski Andrzej

Lenard Anna

Lica Zdzisław

Łojek Małgorzata

Łucki Przemysław

Malinowska Anna

Malinowski Maciej

Mateusiak Roman

Mazurek Bolesław

Melinger Monika

Miodu szewski Dawid

Misiek Janusz

Nakoniechnyi Petro

Pastuszka Tomasz

Piwko Roman

Porębna Elwira

Rogowski Kazimierz

Romanowski Michał

Sola Marek

Szelągowska Natalia

Szymczuk Wiaczesław

Szymulański Zygmunt

Talarek Paweł

Urbańczyk Kamila

Vasyutov Sergey

Walicki Andrzej

Wasążnik Grzegorz

Wasiak Manuela

Wnorowski Mariusz

Wołoszyn Franciszek

Wróblewska Iwona

Wyrzyk Adam

Zahariev Emil

Zalewski Dariusz

Zawgorodny Sergiusz

Zawiliński Krzysztof

Zielińska Anna

Ziemiański Krzysztof

Żakowski Bartłomiej

 

 

 

 

 

 

 

Anna Chrzanowska

(powrót)

 

KARLIN (xx) wał. c. gn.

ur. 2011

Mr Alkohol (GB) - Kareta / Don Corleone (GB)

stajnia:  Orfeo Bottura

hodowca:  E. Porębna

właściciel:  A. Chrzanowska, P. Peprna jr i O. Bottura

PREDATOR (xx) wał. c. gn.

ur. 2011

Ecosse (FR) - Palixodia (GB) / Linamix (FR)

stajnia:  Orfeo Bottura

hodowca:  A. Zieliński

właściciel:  A. Chrzanowska, P. Peprna jr i O. Bottura

 

 

Aleksandra Gajos-Łątka

(powrót)

 

DAKARD (xx) og. s.

ur. 2008

Kharoud (FR) - Dubrava / Saphir (GER)

stajnia:  Dakard

hodowca:  E. Gilert

właściciel:  E. Gilert, A. Gajos-Łątka

IDALGO (xx) og. gn.

ur. 2014

Noridon - Inca Dancer / Bobinski (GB)

stajnia:  Łaziska

hodowca:  G. Łątka

właściciel:  G. Łątka

  

Andrzej Laskowski

(powrót)

 

TARGA (xx) kl. c. gn.

ur. 2014

Nowogródek - Trawa / Belenus (GER)

stajnia:  Sagittario

hodowca:  SK Golejewko

właściciel:  A., M. i P. Laskowscy

DEKLARACJA (xx) kl. gn.

ur. 2015

Ruten (USA) - Decora / Belenus (GER)

stajnia:  Sagittario

hodowca:  SK Golejewko

właściciel:  A., M. i P. Laskowscy

ALLADYN (oo) og. kaszt.

ur. 2011

Von (DE) - Alba Longa / Ostragon

stajnia:  Ekur

hodowca:  B. M. Tomaszewski

właściciel:  M. i P. Włostowscy, A. Jakob

ETORIO (oo) og. s.

ur. 2011

Ontario HF (US) - Elegantka z Izb / Mocny

stajnia:  Vancouver

hodowca:  RES-GAL Sp. z o.o.

właściciel:  M. Sijka

AL-RAL (oo) og. gn.

ur. 2012

Wiek - Angela / Roussestar-Ali (SE)

stajnia:  Sagittario

hodowca:  A. Rokicki

właściciel:  A., M. i P. Laskowscy

FAHAD (oo) og. s.

ur. 2013

Madras Kossack (NL) - Fokida / Borek

stajnia:  Antonina

hodowca:  Artur Nicpoń

właściciel:  Alfred F. Laskowski

EL NOSTER (oo) og. gn.

ur. 2014

Fedain - El Madżilis / Piaff

stajnia:  Antonina

hodowca:  Alfred F. Laskowski

właściciel:  Alfred F. Laskowski

EUTORIA (oo) kl. gn.

ur. 2014

Ontario HF (US) - Eukomia / Emigrant

stajnia:  Witosz

hodowca:  W. Puszczewicz

właściciel:  W. Szydełko

PINKY PAY (oo) kl. s.

ur. 2014

NivourGonna TouchThis (US) - Porcelana / Ar-Rahman

stajnia:  Al Ajmi Races

hodowca:  M. Gromala

właściciel:  Barjas M MS Alajmi

SEKRETARKA (oo) kl. kaszt.

ur. 2014

Marwan I (FR) - Sasanka Fata (US) / Sam Tiki (US)

stajnia:  Al Ajmi Races

hodowca:  M. Gromala

właściciel:  Barjas M MS Alajmi

ALUTA (oo) kl. gn.

ur. 2015

Pogrom - Alameda / Wachlarz

stajnia:  Janów Podlaski

hodowca:  SK Janów Podlaski

właściciel:  SK Janów Podlaski

AMARILLO (oo) og. s.

ur. 2015

Pogrom - Amiga / Piaff

stajnia:  Janów Podlaski

hodowca:  SK Janów Podlaski

właściciel:  SK Janów Podlaski

BEIRA (oo) kl. gn.

ur. 2015

Pogrom - Berenika / Eden C (US)

stajnia:  Janów Podlaski

hodowca:  SK Janów Podlaski

właściciel:  SK Janów Podlaski

OKTAVA JR (oo) kl. s.

ur. 2015

Akbars (RU) - Orczata Fata / Argonne HF (US)

stajnia:  Univerpol

hodowca:  J. Ryżkowski

właściciel:  J. Ryżkowski

SELRIMA JR (oo) kl. s.

ur. 2015

Akbars (RU) - Sulima z Reguła / Etar

stajnia:  Univerpol

hodowca:  J. Ryżkowski

właściciel:  J. Ryżkowski

TATRA (oo) kl. s.

ur. 2015

Palatino - Tartina / Perseusz

stajnia:  Janów Podlaski

hodowca:  SK Janów Podlaski

właściciel:  SK Janów Podlaski

 

Anna Lenard

(powrót)

 

BEST LINE (xx) kl. gn.

ur. 2013

Ecosse (FR) - Beeline (GER) / Belenus (GER)

stajnia:  Flash Point

hodowca:  A. Zieliński

właściciel:  M. Bougaret

COMMODUS (xx) wał. c. gn.

ur. 2013

Ecosse (FR) - Circle Line (IRE) / Dansili (GB)

stajnia:  Flash Point

hodowca:  A. Zieliński

właściciel:  M. Bougaret

PRINCE OF SIDNEY (xx) wał. gn.

ur. 2013

Mr. Sidney (USA) - Princess Of Leone / Leone (GER)

stajnia:  Flash Point

hodowca:  A. Zieliński

właściciel:  M. Bougaret

SANTA HERNANDA (xx) kl. gn.

ur. 2013

Myboycharlie (IRE) - Hernandita (GB) / Hernando (FR)

stajnia:  Flash Point

hodowca:  L. Kneip, S. Grevet

właściciel:  M. Bougaret

 

Anna Malinowska

(powrót) 

 

YA SABAH (oo) og. gn.

ur. 2009

Madras Kossack (NL) - Mangada (NL) / Dagestan (RU)

stajnia:  SK Olszany II

hodowca:  Yaccaranda Arabians V.O.F.

właściciel:  A. i I. Malinowskie

ESMUND (oo) og. s.

ur. 2015

Ekstern - Estuma / Galba (DE)

stajnia:  SK Olszany II

hodowca:  SK Michałów

właściciel:  A. i I. Malinowskie

WADI WARS (oo) og. gn.

ur. 2015

Vitorio TO (US) - Wadi Halfa / Ekstern

stajnia:  SK Olszany II

hodowca : SK Michałów

właściciel:  A. i I. Malinowskie

  

Adam Wyrzyk

(powrót)

 

MODRASZEK (xx) og. kaszt.

ur. 2011

Dr Fong (USA) - Model View (USA) / Distant View (USA)

stajnia:  Singidunum

hodowca:  Le Thenney S.A.

właściciel:  A. Kovčin

PEREGRINO (xx) og. gn.

ur. 2011

Ellusive Look (USA) - Pyu Yahoo (GER) / Lomitas (GB)

stajnia:  Schriever

hodowca:  Ch. Schriever

właściciel:  Ch. Schriever

BRONISLAV (xx) og. kaszt.

ur. 2013

Windsor Knot (IRE) - At Our Ease (IRE) / Golan (IRE)

stajnia:  Sobienie

hodowca:  P. McEnery

właściciel:  E. Krakowiak

GARED (xx) wał. k.

ur. 2013

Grand Presidium (USA) - Gondola / Jape (USA)

stajnia:  Futurenet

hodowca:  B. M. Tomaszewski

właściciel:  BCU Trading LLC

BROMSKY (xx) wał. gn.

ur. 2014

Archipenko (USA) - Night Symphonie (GB) / Cloudings (IRE)

stajnia:  Pegaz II

hodowca:  R. J. & S. A. Carter

właściciel:  AMP Invest Sp. z o.o.

FABULOUS ANGEL (xx) kl. kaszt.

ur. 2014

American Post (GB) - Fabulous Wisdom (FR) / Ocean of Wisdom (USA)

stajnia:  T3

hodowca:  E.A.R.L. Haras du Taillis

właściciel:  A. Dziuba i M. Przączak

GOLDEN GLIDER (xx) og. kaszt.

ur. 2014

Roderic O'Connor (IRE) - Baileys Cream (GB) / Mister Baileys (GB)

stajnia:  Žirgo Startas

hodowca:  M. Davison

właściciel:  UAB Žirgo Startas

LARGO FORTE (xx) og. gn.

ur. 2014

Rip Van Winkle (IRE) - Passionate Girl (IRE) / Grand Lodge (USA)

stajnia:  Žirgo Startas

hodowca:  Dr G. W. Guy

właściciel:  UAB Žirgo Startas

NOLAN OF BUDYSIN (xx) og. c. gn.

ur. 2014

Distant Music (USA) - Nelly of Budysin (GER) / Mamool (IRE)

stajnia:  Zasiedmio górogród

hodowca:  R. Sendt

właściciel:  M. Wyrzyk

VELNELIS (xx) og. sk. gn.

ur. 2014

Harbour Watch (IRE) - Gwyneth (GB) / Zafonic (USA)

stajnia:  Žirgo Startas

hodowca:  Hyde Park Stud

właściciel:  UAB Žirgo Startas

DOMINER (xx) og. gn.

ur. 2015

Prince of Ecosse - Desert Dabby (GER) / Linamix (FR)

stajnia:  Pegaz II

hodowca:  A. i R. Zielińscy

właściciel:  AMP Invest Sp. z o.o.

FARIZIEJUS (xx) og. gn.

ur. 2015

Sarsen (USA) - Joy Kitty / Belenus (GER)

stajnia:  Lion's Choice

hodowca:  R. Poškus

właściciel:  R. Poškus

GAJUS (xx) og. gn.

ur. 2015

Sarsen (USA) - Gemara / Snow Kid (GB)

stajnia:  Lion's Choice

hodowca:  R. Poškus

właściciel:  R. Poškus

GEDE (xx) og. c. gn.

ur. 2015

Fly To The Stars (GB) - Green Dust (IRE) / Rakti (GB)

stajnia:  Diament

hodowca:  K. Dobosz

właściciel:  J. i K. Dobosz

JAKE (xx) kl. gn.

ur. 2015

Fly To The Stars (GB) - Just Be / Be My Chief (USA)

stajnia:  Diament

hodowca:  J. i K. Dobosz

właściciel:  J. i K. Dobosz

JUST BE HAPPY (xx) og. gn.

ur. 2015

Fly To The Stars (GB) - Just True (SWI) / Brief Truce (USA)

stajnia:  Diament

hodowca:  J. i K. Dobosz

właściciel:  J. i K. Dobosz

KARTALA (xx) kl. sk. gn.

ur. 2015

Fly To The Stars (GB) - Księżna Yorku / Neman

stajnia:  Diament

hodowca:  J. i K. Dobosz

właściciel:  J. i K. Dobosz

KAZANOVA (xx) og. c. gn.

ur. 2015

Sarsen (USA) - Khazana / Don Corleone (GB)

stajnia:  Lion's Choice

hodowca:  R. Poškus

właściciel:  R. Poškus

MANAM (xx) kl. gn.

ur. 2015

Fly To The Stars (GB) - Magic Gift (IRE) / Tagula (IRE)

stajnia:  Diament

hodowca:  J. i K. Dobosz

właściciel:  J. i K. Dobosz

MARAPI (xx) kl. gn.

ur. 2015

Fly To The Stars (GB) - Macademia (FR) / Hondo Mondo (IRE)

stajnia:  Diament

hodowca:  K. Dobosz

właściciel:  J. i K. Dobosz

MAZOVIA QUEEN (xx) kl. gn.

ur. 2015

Harbour Watch (IRE) - Miss Excel (GB) / Exceed And Excel (AUS)

stajnia:  Singidunum

hodowca:  Azienda Agricola Gennaro Stimola

właściciel:  A. Kovčin

MERU (xx) kl. sk. gn.

ur. 2015

Alaska River (GER) - My Sweet Dream / Be My Chief (USA)

stajnia:  Diament

hodowca:  J. i K. Dobosz

właściciel:  J. i K. Dobosz

MOSANTO (xx) og. gn.

ur. 2015

Rip Van Winkle (IRE) - Titova (GB) / Halling (USA)

stajnia:  Pegaz II

hodowca:  Karis Bloodstock Ltd & Rathbarry S

właściciel:  AMP Invest Sp. z o.o.

NISZINA (xx) kl. gn.

ur. 2015

Fly To The Stars (GB) - Never Refuse (IRE) / Refuse To Bend (IRE)

stajnia:  Diament

hodowca:  K. Dobosz

właściciel:  J. i K. Dobosz

PILECKI (xx) og. gn.

ur. 2015

Duke of Marmalade (IRE) - D'Addario (IRE) / Galileo (IRE)

stajnia:  Herbaciarnia

hodowca:  J. Wallace

właściciel:  Bohema-M. Bochiński, A. Wyrzyk

POLSKI LORD (xx) og. kaszt.

ur. 2015

Lord of England (GER) - Pasadena (GER) / Ransom O'War (USA)

stajnia:  Trend Racing

hodowca:  JC CONCEPT J. Cukrowski Sp. Koma

właściciel:  JC CONCEPT J. Cukrowski Sp. Komand.

RAGANE (xx) kl. gn.

ur. 2015

Worthadd (IRE) - Dart Queen (GER) / King's Best (USA)

stajnia:  Žirgo Startas

hodowca:  Irish National Stud

właściciel:  UAB Žirgo Startas

SANTA KLARA (xx) kl. gn.

ur. 2015

So You Think (NZ) - Parade Scene (USA) / Parade Ground (USA)

stajnia:  Trend Racing

hodowca:  F. & N. O'Reilly

właściciel:  JC CONCEPT J. Cukrowski Sp. Komand.

SEA THE SKY (xx) og. gn.

ur. 2015

Alandi (IRE) - Sylvatica / Tempel wächter (GER)

stajnia:  Burning Love

hodowca:  E. i K. Laskowscy

właściciel:  E. i K. Laskowscy, A. Wyrzyk

SEN O WARSZAWIE (xx) og. s.

ur. 2015

Ruten (USA) - Soczi / In Camera (IRE)

stajnia:  Elizium

hodowca:  SK Widzów - A. Tyszko

właściciel:  M. Łojcha

SILEROY (xx) og. kaszt.

ur. 2015

Ecosse (FR) - Sambia / Special Power (IRE)

stajnia:  Trend Racing

hodowca:  Zigpol J. Cukrowski Sp. Komandyto

właściciel:  JC CONCEPT J. Cukrowski Sp. Komand.

SINFONIA VARSOVIA (xx) kl. gn.

ur. 2015

Excelebration (IRE) - Circle (IRE) / Galileo (IRE)

stajnia:  Black & White

hodowca:  G. Smith

właściciel:  M. Biały

SQUARE PETRARQUE (xx) og. gn.

ur. 2015

Cockney Rebel (IRE) - Pantelleria (GER) / Monsun (GER)

stajnia:  Black & White

hodowca:  J. Beres

właściciel:  M. Biały

TIAMINA (xx) kl. gn.

ur. 2015

Dark Angel (IRE) - Blessing (GB) / Dubai Millennium (GB)

stajnia:  Pegaz II

hodowca:  Lordship Stud

właściciel:  AMP Invest Sp. z o.o.

VILNELE (xx) kl. kaszt.

ur. 2015

Equiano (FR) - Echo River (USA) / Irish River (FR)

stajnia:  Žirgo Startas

hodowca:  Biddestone Stud Ltd

właściciel:  UAB Žirgo Startas

XAWERY (xx) og. gn.

ur. 2015

Planteur (IRE) - Xaara (SWE) / Xaar (GB)

stajnia:  SK Wyszków

hodowca:  S.C.E.A. Team Hogdala France

właściciel:  PPH K. Falba

BE MY WINNER (xx) og. gn.

ur. 2016

Age of Jape - Be In Touch (IRE) / Bachelor Duke (USA)

stajnia:  Black & White

hodowca:  S. Gruszka i M. Biały

właściciel:  M. Biały

bez nazwy (xx) og. gn.

ur. 2016

Planteur (IRE) - Becbec (FR) / Slickly (FR)

stajnia:  Pegza Horse Racing

hodowca:  Thousand Dreams, Ecurie O. Pirau

właściciel:  BMS Group S. Pegza

bez nazwy (xx) og. gn.

ur. 2016

Anodin (IRE) - Alexia Fedorovna (USA) / Steinlen (GB)

stajnia:  Singidunum

hodowca:  Bloodstock Agency Ltd

właściciel:  A. Kovčin

bez nazwy (xx) kl. gn.

ur. 2016

Anodin (IRE) - Plebeya (IRE) / Dubawi (IRE)

stajnia:  Turkowice

hodowca:  L. Norris i Lord Huntingdon

właściciel:  T. Nowak

bez nazwy (xx) og. gn.

ur. 2016

Fast Company (IRE) - Galvano (IRE) / Galileo (IRE)

stajnia:  Dobrzyniec II

hodowca:  Degmer Ltd

właściciel:  Equinetrans Horse Transport & Logistic A. Dziuba, S. Paw i K. Szlęzak

bez nazwy (xx) og. gn.

ur. 2016

Power (GB) - Faiths Perfection (IRE) / Docksider (USA)

stajnia:  Forward Group

hodowca:  A. Rafferty

właściciel:  Forward Group E. Binkowska-Błaszczak

bez nazwy (xx) og. gn.

ur. 2016

No Nay Never (USA) - Amethyst (IRE) / Sadler's Wells (USA)

stajnia:  Herbaciarnia

hodowca:  Barronstown Stud

właściciel:  Bohema-M. Bochiński, A. Wyrzyk

bez nazwy (xx) og. kaszt.

ur. 2016

Zebedee (GB) - Alexander Phantom (IRE) / Soviet Star (USA)

stajnia:  Rancho pod Bocianem

hodowca:  N. O'Callaghan

właściciel:  Rancho pod Bocianem Sp. z o. o.

bez nazwy (xx) og. sk. gn.

ur. 2016

So You Think (NZ) - Germane (GB) / Distant Relative (GB)

stajnia:  SK Wyszków

hodowca:  Allevamento Gialloblu SRL

właściciel:  PPH K. Falba

bez nazwy (xx) og. gn.

ur. 2016

Zoffany (IRE) - Gift Dancer (GB) / Imperial Dancer (GB)

stajnia:  Žirgo Startas

hodowca:  Minch Bloodstock

właściciel:  UAB Žirgo Startas

bez nazwy (xx) kl. kaszt.

ur. 2016

Helmet (AUS) - Royal Procession (USA) / Street Cry (IRE)

stajnia:  Žirgo Startas

hodowca:  T. F. Lacey

właściciel:  UAB Žirgo Startas

bez nazwy (xx) og. gn.

ur. 2016

Born To Sea (IRE) - Aphorism (GB) / Halling (USA)

stajnia:  Double "A"

hodowca:  J. & J. Waldron

właściciel:  A. Kozak i A. Wyrzyk

CHAD (xx) og. c. gn.

ur. 2016

Enjoy The Silence (IRE) - Chelsea / Zarewitsch (IRE)

stajnia:  Wendy Star

hodowca:  K. Szymański

właściciel:  W. Raszyńska i K. Szymański

COUNTRY GIRL (xx) kl. gn.

ur. 2016

Camill (IRE) - Chichen Itza / Jape (USA)

stajnia:  Sumiła Arabians

hodowca:  R. Sumiła

właściciel:  R. Sumiła

DEVILINTHE DETAIL (xx) kl. gn.

ur. 2016

American Devil (FR) - Solosole (USA) / Gulch (USA)

stajnia:  Forward Group

hodowca:  E.A.R.L. Elevage des Loges

właściciel:  Forward Group E. Binkowska-Błaszczak

FABI (xx) kl. sk. gn.

ur. 2016

Bear King (GER) - For Lady / Fly To The Stars (GB)

stajnia:  Diament

hodowca:  J. i K. Dobosz

właściciel:  J. i K. Dobosz

HERONIM (xx) og. s.

ur. 2016

Silver Whistle (USA) - Hermione Marie (GB) / Mount Nelson (GB)

stajnia:  Sumiła Arabians

hodowca:  R. Sumiła

właściciel:  R. Sumiła

LOIS LANE (xx) kl. c. gn.

ur. 2016

Tempelwächter (GER) - La Fendi / Goldneyev (USA)

stajnia:  L-kwadrat

hodowca:  P. Hass-Sandej

właściciel:  J., M. i P. Tomaszek

MAJA (xx) kl. kaszt.

ur. 2016

Bear King (GER) - Magic Gift (IRE) / Tagula (IRE)

stajnia:  Diament

hodowca:  J. i K. Dobosz

właściciel:  J. i K. Dobosz

MALANDI (xx) og. gn.

ur. 2016

Alandi (IRE) - Mackenzie Spiers (GB) / Lucky Owners (NZ)

stajnia:  Sumiła Arabians

hodowca:  R. Sumiła

właściciel:  R. Sumiła

NECTANEBO (xx) og. kaszt.

ur. 2016

Bear King (GER) - Northern Passage (GER) / Boreal (GER)

stajnia:  Diament

hodowca:  K. Dobosz

właściciel:  J. i K. Dobosz

NORTHMER (xx) kl. sk. gn.

ur. 2016

Next Desert (IRE) - No Mercy / Fly To The Stars (GB)

stajnia:  Diament

hodowca:  J. i K. Dobosz

właściciel:  J. i K. Dobosz

OLD MAN STORY (xx) kl. c. gn.

ur. 2016

Age of Jape - Old Man Song (IRE) / Celtic Swing (GB)

stajnia:  Black & White

hodowca:  S. Gruszka i M. Biały

właściciel:  M. Biały

RAMIRO (xx) og. kaszt.

ur. 2016

Age of Jape - Rosanna Beat (GER) / Electric Beat (GB)

stajnia:  Pan Samochodzik II

hodowca:  S. Gruszka i M. Biały

właściciel:  M. Kobus i M. Biały

SALASAMAN (xx) og. gn.

ur. 2016

Authorized (IRE) - Salamansa (FR) / Dalakhani (IRE)

stajnia:  Pegza Horse Racing

hodowca:  Haras D'Haspel

właściciel:  BMS Group S. Pegza

SETI (xx) og. gn.

ur. 2016

Bear King (GER) - Sangrid (IRE) / Soviet Star (USA)

stajnia:  Diament

hodowca:  J. i K. Dobosz

właściciel:  J. i K. Dobosz

SŁODKA (xx) kl. gn.

ur. 2016

Enjoy The Silence (IRE) - Salista / Roulette (GB)

stajnia:  Wendy Star

hodowca:  K. Szymański

właściciel:  W. Raszyńska i K. Szymański

ZARATHUSTRA (xx) kl. gn.

ur. 2016

Sarsen (USA) - Khazana / Don Corleone (GB)

stajnia:  Lion's Choice

hodowca:  R. Poškus

właściciel:  R. Poškus

JAFEEL ATHBAH (oo) kl. s.

ur. 2012

Amer (SA) - Bent Bu Dhabi (AE) / El Mansour De Brou (FR)

stajnia:  Arabian

hodowca:  Athbah Stud

właściciel:  A. Trela

AJIBA AL MELS (oo) kl. kaszt.

ur. 2014

Munjiz (FR) - Lhora Al Mels (FR) / Way To Go (US)

stajnia:  Aaron

hodowca:  M. Viguie

właściciel:  C. Gołaszewski

AKTYW (oo) og. s.

ur. 2014

Dahess (GB) - Adamara / Karat (RU)

stajnia:  Słowianin

hodowca:  L. Błaszczyk

właściciel:  L. Błaszczyk

GRAND AMOUR (oo) og. s.

ur. 2014

Amarant - Ghaza / Engar

stajnia:  Sumiła Arabians

hodowca:  Ł. Fabisiak

właściciel:  R. Sumiła

NESMA AL MELS (oo) kl. kaszt.

ur. 2014

Akbar (FR) - Jelifa Al Mels (FR) / Regal De Khan (FR)

stajnia:  Aaron

hodowca:  M. Viguie

właściciel:  C. Gołaszewski

AKWANTARIO (oo) og. gn.

ur. 2015

Ontario HF (US) - Akwaforta / Ganges

stajnia:  Sumiła Arabians

hodowca:  R. Sumiła

właściciel:  R. Sumiła

ATHEA (oo) kl. gn.

ur. 2015

Ontario HF (US) - Anomaliia (RU) / Anchar (SU)

stajnia:  SK Ostrobrzeg

hodowca:  J. Eng

właściciel:  SK Ostrobrzeg Sp. z o.o.

BELLOREN (oo) og. gn.

ur. 2015

Ekstern - Bellanda / Pilot

stajnia:  Lutetia

hodowca:  S.A.R.L. Lutetia Arabians

właściciel:  S.A.R.L. Lutetia Arabians

DŻABIR (oo) og. s.

ur. 2015

Ghazallah - Dunka / Emigrant

stajnia:  Petronius Arabians

hodowca:  P. Frejlich

właściciel:  P. Frejlich

GHAZANTARIO (oo) og. s.

ur. 2015

Ontario HF (US) - Ghaza / Engar

stajnia:  Sumiła Arabians

hodowca:  R. Sumiła

właściciel:  R. Sumiła

H EMBITION H (oo) kl. gn.

ur. 2015

Bey Ambition (US) - RD Enzarra (CA) / Enzo (US)

stajnia:  Rosłońce

hodowca:  Hennessey Arabians LLC

właściciel:  A. Wyrzyk

HOOTRICIA H (oo) kl. s.

ur. 2015

AJ Thee Luca (US) - Marseille O (US) / Om El Shahmaan (US)

stajnia:  Rosłońce

hodowca:  Hennessey Arabians LLC

właściciel:  A. Wyrzyk

ORANGE (oo) kl. s.

ur. 2015

Dostatok (RU) - Ostelia / Salar

stajnia:  Turkowice

hodowca:  T. Nowak

właściciel:  T. Nowak

SABELLA (oo) kl. gn.

ur. 2015

Riyal (SE) - Sagala z Reguła / Gorec

stajnia:  SK Ostrobrzeg

hodowca:  J. Eng

właściciel:  SK Ostrobrzeg Sp. z o.o.

WALPERSI (oo) og. s.

ur. 2015

Perseusz - Willanna / Alwaro

stajnia:  Sumiła Arabians

hodowca:  R. Sumiła

właściciel:  R. Sumiła

WIELKA DĄBROWA (oo) kl. gn.

ur. 2015

Ontario HF (US) - Wielka Dama / El Amor

stajnia:  Dolina Jani

hodowca:  K. Zakolski

właściciel:  K. Zakolski

WIELKI ALEXANDER (oo) og. s.

ur. 2015

Dostatok (RU) - Wielka Damira / Ontario HF (US)

stajnia:  Dolina Jani

hodowca:  K. Zakolski

właściciel:  K. Zakolski

WOKALIA (oo) kl. s.

ur. 2015

Dostatok (RU) - Wilameria / Amer (SA)

stajnia:  Lutetia

hodowca:  S.A.R.L. Lutetia Arabians

właściciel:  S.A.R.L. Lutetia Arabians

ZŁOTY OPAL (oo) og. s.

ur. 2015

Ekstern - Złota Orchidea / Emigrant

stajnia:  Lutetia

hodowca:  S.A.R.L. Lutetia Arabians

właściciel:  S.A.R.L. Lutetia Arabians

ZOLIX (oo) og. gn.

ur. 2015

NivourGonna TouchThis (US) - Zaza / Borek

stajnia:  Skarbikowo

hodowca:  D. Kwiatkowski

właściciel:  D. Kwiatkowski

 

Anna Zielińska

(powrót)

 

CIRCLE CENTURIA (xx) kl. gn.

ur. 2014

Ecosse (FR) - Circle Line (IRE) / Dansili (GB)

stajnia:  Pegaz

hodowca:  A. Zieliński

właściciel:  AMP Invest Sp. z o.o.

 

Bartosz Głowacki

(powrót)

 

MOHANNED AL KHALEDIAH (oo) og. gn.

ur. 2013

Mahabb (AE) - Rayat Al Khalidiah (SA) / Tiwaiq (SA)

stajnia:  Polska AKF Sp. z o.o.

hodowca:  Khalid B. S. B. Abdul Aziz Al Saud

właściciel:  Polska AKF Sp. z o.o.

RAJWAN AL KHALEDIAH (oo) og. kaszt.

ur. 2013

Munjiz (FR) - Rajwa Al Khalediah (SA) / Tiwaiq (SA)

stajnia:  Polska AKF Sp. z o.o.

hodowca:  Khalid B. S. B. Abdul Aziz Al Saud

właściciel:  Polska AKF Sp. z o.o.

MONTHER AL KHALEDIAH (oo) og. kaszt.

ur. 2014

Nayef Al Khalidiah (SA) - Rajwa Al Khalediah (SA) / Tiwaiq (SA)

stajnia:  Polska AKF Sp. z o.o.

hodowca:  Khalid B. S. B. Abdul Aziz Al Saud

właściciel:  Polska AKF Sp. z o.o.

SHEBLAT AL KHALEDIAH (oo) kl. gn.

ur. 2014

Nayef Al Khalidiah (SA) - Mayasah Al Khalediah (SA) / Khalid El Biwaibiya (SA)

stajnia:  Polska AKF Sp. z o.o.

hodowca:  Khalid B. S. B. Abdul Aziz Al Saud

właściciel:  Polska AKF Sp. z o.o.

DAHA'A AL KHALEDIAH (oo) og. kaszt.

ur. 2015

Nayef Al Khalidiah (SA) - Mayasah Al Khalediah (SA) / Khalid El Biwaibiya (SA)

stajnia:  Polska AKF Sp. z o.o.

hodowca:  Al Khalediah Stables

właściciel:  Polska AKF Sp. z o.o.

EDITORIA (oo) kl. s.

ur. 2015

Ekstern - Editha / Eden C (US)

stajnia:  Michałów III

hodowca:  SK Michałów

właściciel:  SK Michałów i B. Głowacki

EL WIKTORIO (oo) og. kaszt.

ur. 2015

Eternal - Elwiktoria / Ekstern

stajnia:  Petronius Arabians

hodowca:  P. Frejlich

właściciel:  P. Frejlich

ESKARIOLLA (oo) kl. s.

ur. 2015

Vitorio TO (US) - Espadrilla / Monogramm (US)

stajnia:  Michałów III

hodowca:  SK Michałów

właściciel:  SK Michałów i B. Głowacki

PUSTYNNA DOLINA (oo) kl. s.

ur. 2015

Kahil Al Shaqab (US) - Pustynna Rosa / Ekstern

stajnia:  Michałów III

hodowca:  SK Michałów

właściciel:  SK Michałów i B. Głowacki

ZIGI ZARA (oo) kl. s.

ur. 2015

Shanghai EA (ES) - Zigi Zana / QR Marc (US)

stajnia:  Michałów III

hodowca:  SK Michałów

właściciel:  SK Michałów i B. Głowacki

ZŁOTA OLA (oo) kl. s.

ur. 2015

El Omari - Złota Rola / Laheeb (IL)

stajnia:  Michałów III

hodowca:  SK Michałów

właściciel:  SK Michałów i B. Głowacki

 

Bolesław Mazurek

(powrót)

 

BELLA DONN (sp) kl. kaszt.

ur. 2014

Decybel I m - Beaujolais sp / Luron kwpn

stajnia:  Witów

hodowca:  SK Ochaby

właściciel:  K. Micuła

BRAUN (m) og. kaszt.

ur. 2008

Decybel I m - Brenda m / Top Gun xo

stajnia:  Paradise

hodowca:  J. Soska

właściciel:  H. Granda, M.Czech, D. Soska, M. Maj i Ł. Bobak

CZARDASZ (m) og. s.

ur. 2008

Votum - Czagira /

stajnia:  Paradise

hodowca:  Ł. Bobak

właściciel:  H. Granda, M.Czech, D. Soska, M. Maj i Ł. Bobak

GREG (m) wał. gn.

ur. 2008

Decybel I m - Grenoble II m / Banita m

stajnia:  Jeżówka

hodowca:  J. Soska

właściciel:  J. Soska

GRENADA (m) kl. c. gn.

ur. 2008

Decybel I m - Groźba m / Banita m

stajnia:  Paradise

hodowca:  J. Soska

właściciel:  H. Granda, M.Czech, D. Soska, M. Maj i Ł. Bobak

LINDA (m) kl. s.

ur. 2009

Lokaut - Iskra /

stajnia:  Paradise

hodowca:  Ł. Bobak

właściciel:  H. Granda, M.Czech, D. Soska, M. Maj i Ł. Bobak

ELANA (m) kl. kaszt.

ur. 2010

Decybel I m - Elga m / Etat m

stajnia:  Paradise

hodowca:  D. Soska

właściciel:  H. Granda, M.Czech, D. Soska, M. Maj i Ł. Bobak

ERRATA (m) kl. kaszt.

ur. 2011

Decybel I m - Elga m / Etat m

stajnia:  Paradise

hodowca:  D. Soska

właściciel:  H. Granda, M.Czech, D. Soska, M. Maj i Ł. Bobak

FOGGIA (m) kl. gn.

ur. 2011

Belcanto - Florencja / Kamp m

stajnia:  Paradise

hodowca:  H. Granda

właściciel:  H. Granda, M.Czech, D. Soska, M. Maj i Ł. Bobak

DEKRET (m) og. s.

ur. 2012

Decybel I m - Dewiza m / Mikron m

stajnia:  Jeżówka

hodowca:  J. Soska

właściciel:  J. Soska

EVEREST (m) wał. gn.

ur. 2012

Wezyr m - Enigma m / Decybel I m

stajnia:  Jeżówka

hodowca:  J. Soska

właściciel:  J. Soska

FINEZJA (m) kl. kaszt.

ur. 2012

Wezyr m - Felicja II m / Decybel I m

stajnia:  Jeżówka

hodowca:  J. Soska

właściciel:  J. Soska

PENICILINA S (m) kl. sk. gn.

ur. 2012

Huzar m - Persja m / Hrubieszów m

stajnia:  Witów

hodowca:  A. Sokołowski

właściciel:  K. Micuła

WARSZAWA (m) kl. c. gn.

ur. 2012

Wezyr m - Warmia m / Decybel I m

stajnia:  Paradise

hodowca:  J. Soska

właściciel:  H. Granda, M.Czech, D. Soska, M. Maj i Ł. Bobak

WERWA (m) kl. c. kaszt.

ur. 2012

Decybel I m - Wampira m / Empik xx

stajnia:  Paradise

hodowca:  J. Soska

właściciel:  H. Granda, M.Czech, D. Soska, M. Maj i Ł. Bobak

AKSAMIT (m) og. kaszt.

ur. 2013

Decybel I m - Aksa m / Empik xx

stajnia:  Jeżówka

hodowca:  J. Soska

właściciel:  J. Soska

DIAKON (m) og. gn.

ur. 2013

Wezyr m - Dieta m / Kamp m

stajnia:  Jeżówka

hodowca:  J. Soska

właściciel:  J. Soska

HAKER (m) og. c. kaszt.

ur. 2013

Decybel I m - Hardia m / Jubilat m

stajnia:  Witów

hodowca:  K. Micuła

właściciel:  K. Micuła

ŁASKA (m) kl. s.

ur. 2013

Jubilat m - Ła Prima Zof m / Emetyt m

stajnia:  Witów

hodowca:  A. Zaremba

właściciel:  K. Micuła

SINEZJA (m) kl. kaszt.

ur. 2013

Wezyr m - Siwita m / Jubilat m

stajnia:  Witów

hodowca:  K. Micuła

właściciel:  K. Micuła

AMIKA (m) kl. s.

ur. 2014

Decybel I m - Asturia m / Barak m

stajnia:  Jeżówka

hodowca:  J. Soska

właściciel:  J. Soska

AREST (m) og. kaszt.

ur. 2014

Bre Gun m - Armia m / Decybel I m

stajnia:  Jeżówka

hodowca:  J. Soska

właściciel:  J. Soska

AWIATOR (m) og. kaszt.

ur. 2014

Decybel I m - Aksa m / Empik xx

stajnia:  Jeżówka

hodowca:  J. Soska

właściciel:  J. Soska

BEKUS (m) og. kaszt.

ur. 2014

Bre Gun m - Beliza m / Birkut m

stajnia:  Paradise

hodowca:  P. Granda

właściciel:  H. Granda, M.Czech, D. Soska, M. Maj i Ł. Bobak

GRAMM (m) og. kaszt.

ur. 2014

Bre Gun m - Grenoble II m / Banita m

stajnia:  Jeżówka

hodowca:  J. Soska

właściciel:  J. Soska

LOBRETTO (m) og. s.

ur. 2014

Agar - Lobia /

stajnia:  Paradise

hodowca:  Ł. Bobak

właściciel:  H. Granda, M.Czech, D. Soska, M. Maj i Ł. Bobak

POGROM (m) og. c. gn.

ur. 2014

Sword xx - Polana m / Veritas xo

stajnia:  Witów

hodowca:  A. Biesiaga

właściciel:  K. Micuła

SANTANA (m) kl. s.

ur. 2014

Bre Gun m - Siwita m / Jubilat m

stajnia:  Witów

hodowca:  K. Micuła

właściciel:  K. Micuła

TROJA (m) kl. kaszt.

ur. 2014

Bre Gun m - Temida m / Empik xx

stajnia:  Paradise

hodowca:  D. Soska

właściciel:  H. Granda, M.Czech, D. Soska, M. Maj i Ł. Bobak

WIKLIN (m) og. kaszt.

ur. 2014

Bre Gun m - Wiklina m / Decybel I m

stajnia:  Witów

hodowca:  J. Soska

właściciel:  K. Micuła

ALIBABA (m) og. kaszt.

ur. 2015

Bre Gun m - Axa m / Decybel I m

stajnia:  Jeżówka

hodowca:  J. Soska

właściciel:  J. Soska

BORA (m) kl. kaszt.

ur. 2015

Bart - Beliza m / Birkut m

stajnia:  Paradise

hodowca:  H. Granda

właściciel:  H. Granda, M.Czech, D. Soska, M. Maj i Ł. Bobak

CHANEL-N (m) kl. k.

ur. 2015

Diarado - Capri / Campari-M

stajnia:  Jeżówka

hodowca:  Z. Kwieciński

właściciel:  J. Soska

DEFINICJA (m) kl. gn.

ur. 2015

Koh I Nor - Dewiza m / Quidam de Revel sp

stajnia:  Jeżówka

hodowca:  J. Soska

właściciel:  J. Soska

DIETMAR (m) og. gn.

ur. 2015

Bre Gun m - Dietka m / Decybel I m

stajnia:  Jeżówka

hodowca:  J. Soska

właściciel:  J. Soska

DOVISS (m) kl. s.

ur. 2015

Bre Gun m - Dioksyna m / Decybel I m

stajnia:  Jeżówka

hodowca:  J. Soska

właściciel:  J. Soska

ELWAR (m) og. kaszt.

ur. 2015

Bre Gun m - Elana m / Decybel I m

stajnia:  Paradise

hodowca:  D. Soska

właściciel:  H. Granda, M.Czech, D. Soska, M. Maj i Ł. Bobak

EMPIRA (m) kl. gn.

ur. 2015

Bre Gun m - Enklawa m / Puszczyk m

stajnia:  Jeżówka

hodowca:  J. Soska

właściciel:  J. Soska

GRANDAL (m) og. gn.

ur. 2015

Bre Gun m - Grenoble II m / Banita m

stajnia:  Jeżówka

hodowca:  J. Soska

właściciel:  J. Soska

KATRINA (m) kl. gn.

ur. 2015

Le Duc - Katorga m / Oregon xx

stajnia:  Jeżówka

hodowca:  J. Soska

właściciel:  J. Soska

SALVITA (m) kl. gn.

ur. 2015

Dionizos - Sabatina / Kamp m

stajnia:  Witów

hodowca:  PPHU Algas Sp. J. SK w Udorzu

właściciel:  K. Micuła

WANILIA (m) kl. kaszt.

ur. 2015

Bre Gun m - Wiklina m / Decybel I m

stajnia:  Paradise

hodowca:  M. Czech

właściciel:  H. Granda, M.Czech, D. Soska, M. Maj i Ł. Bobak

 

Dawid Miodu szewski

(powrót)

 

RAKISZ (xx) wał. c. gn.

ur. 2012

Cloword (IRE) - Rosiczka / Stelvio (GB)

stajnia:  Miodu szewskich

hodowca:  D. Miodu szewski

właściciel:  D. Miodu szewski

INPROSPECTIVE (xx) wał. s.

ur. 2015

Ruten (USA) - Irbandja / Professional (IRE)

stajnia:  Miodu szewskich

hodowca:  D. Miodu szewski

właściciel:  D. Miodu szewski

JOY OF COURSE (xx) kl. s.

ur. 2015

Ruten (USA) - Jumba / Who Knows (IRE)

stajnia:  Miodu szewskich

hodowca:  D. Miodu szewski

właściciel:  D. Miodu szewski

JUKATON (xx) wał. kaszt.

ur. 2015

Needham's Fort (USA) - Jagara / Country Club (GB)

stajnia:  Miodu szewskich

hodowca:  D. Miodu szewski

właściciel:  D. Miodu szewski

JELAOUS LADY (xx) kl. gn.

ur. 2016

Needham's Fort (USA) - Jumba / Who Knows (IRE)

stajnia:  Miodu szewskich

hodowca:  D. Miodu szewski

właściciel:  D. Miodu szewski

 

Dariusz Zalewski

(powrót)

 

CUSTOMER (oo) og. kaszt.

ur. 2013

Murhib (QA) - Coco 'K' (NL) / Marwan I (FR)

stajnia:  Zaleś

hodowca:  M. Malinowski

właściciel:  D. Zalewski

MATAR (oo) og. s.

ur. 2013

Akbars (RU) - Mukata Fata / KA Czubuthan (US)

stajnia:  Univerpol III

hodowca:  J. Ryżkowski

właściciel:  J. Ryżkowski i D. Zalewski

AGA BS (oo) kl. s.

ur. 2014

Ontario HF (US) - Asla / Aslan

stajnia:  Zaleś 54

hodowca:  S. Bujarski

właściciel:  D. Zalewski i S. Bujarski

AGAS BS (oo) og. gn.

ur. 2014

Ontario HF (US) - Agnes / Ganges

stajnia:  Zaleś 54

hodowca:  S. Bujarski

właściciel:  D. Zalewski i S. Bujarski

AKSA BS (oo) kl. gn.

ur. 2014

Ontario HF (US) - Aksaya / Gorec

stajnia:  Zaleś

hodowca:  S. Bujarski

właściciel:  D. Zalewski

ARGA BS (oo) kl. s.

ur. 2014

Ontario HF (US) - Albeng / Ganges

stajnia:  Zaleś 54

hodowca:  S. Bujarski

właściciel:  D. Zalewski i S. Bujarski

CERUS BS (oo) og. gn.

ur. 2014

Ontario HF (US) - Cerera / Dębiec

stajnia:  Zaleś 54

hodowca:  S. Bujarski

właściciel:  D. Zalewski i S. Bujarski

CIOS (oo) og. kaszt.

ur. 2014

Nougatin (FR) - Cyganka / Batyskaf

stajnia:  Zaleś

hodowca:  G. Sęczek

właściciel:  D. Zalewski

ERYKA JR (oo) kl. kaszt.

ur. 2014

Akbars (RU) - Engalana / Avangard (RU)

stajnia:  Univerpol III

hodowca:  J. Ryżkowski

właściciel:  J. Ryżkowski i D. Zalewski

SELANGOR PW (oo) og. gn.

ur. 2014

Enkar - Saruba / Borek

stajnia:  Zaleś

hodowca:  P. Wasilewski

właściciel:  D. Zalewski

ALLADA JR (oo) kl. gn.

ur. 2015

Gajman PS - Altara / Gazal Al Shaqab (QA)

stajnia:  Univerpol III

hodowca:  J. Ryżkowski

właściciel:  J. Ryżkowski i D. Zalewski

ELEARO (oo) og. s.

ur. 2015

Haszim - Elbina / Eton

stajnia:  Zaleś

hodowca:  A. Woźnicka

właściciel:  D. Zalewski

ELMINA JR (oo) kl. kaszt.

ur. 2015

Gajman PS - Egzyna / Eldon

stajnia:  Univerpol III

hodowca:  J. Ryżkowski

właściciel:  J. Ryżkowski i D. Zalewski

WOLW (oo) og. s.

ur. 2015

Good Boy - Wanta Wielka / Szałas

stajnia:  Zaleś

hodowca:  K. Iwaniak

właściciel:  D. Zalewski

 

Emil Zahariev

(powrót)

 

HEIGHT OF BEAUTY (xx) kl. gn.

ur. 2012

Youmzain (IRE) - Height of Vanity (IRE) / Erhaab (USA)

stajnia:  Animal Trade - Horse Racing

hodowca:  Rabbah Bloodstock Ltd

właściciel:  BHT Animal Trade Sp. z o.o.

RUSTIQUE (xx) kl. kaszt.

ur. 2012

Pastoral Pursuits (GB) - Nihal (IRE) / Singspiel (IRE)

stajnia:  Animal Trade - Horse Racing

hodowca:  D. Lancaster-Smith & Moreton Ma

właściciel:  BHT Animal Trade Sp. z o.o.

NIKUS (xx) og. c. gn.

ur. 2013

Cima de Triomphe (IRE) - Czartoria / Dakota (IRE)

stajnia:  Varna

hodowca:  K. Szumiński

właściciel:  Z. Zahariev

NITROLAK (xx) og. gn.

ur. 2013

Nowogródek - Nitonia / Belenus (GER)

stajnia:  Sofia

hodowca:  SK Golejewko

właściciel:  D. Turkowska

LION CUT (xx) og. gn.

ur. 2014

Lujain (USA) - Perfect Cut (IRE) / Orpen (USA)

stajnia:  Sofia

hodowca:  Elia Stud Farm

właściciel:  D. Turkowska

SECRET OF SZUMAWA (xx) og. gn.

ur. 2014

Evasive (GB) - Secret Gold (IRE) / Exceed And Excel (AUS)

stajnia:  KJ Szumawa

hodowca:  K. Szumiński

właściciel:  Bobrowiec Osada Sp. z o.o.

SPEEDY SZUMAWA (xx) kl. gn.

ur. 2014

Youmzain (IRE) - Cynterna / Sorbie Tower (IRE)

stajnia:  Sofia

hodowca:  K. Szumiński

właściciel:  D. Turkowska

TUOGH SZUMAWA (xx) kl. gn.

ur. 2014

Youmzain (IRE) - Czartoria / Dakota (IRE)

stajnia:  KJ Szumawa

hodowca:  K. Szumiński

właściciel:  Bobrowiec Osada Sp. z o.o.

ALTISSIMO (xx) og. kaszt.

ur. 2015

Archipenko (USA) - Altitude Oceane (FR) / Urban Ocean (FR)

stajnia:  Sofia

hodowca:  EARL Haras du Camp Benard

właściciel:  D. Turkowska

BEAUTY CATCHER (xx) og. gn.

ur. 2015

Sorbie Tower (IRE) - Beauty Secret / Ecosse (FR)

stajnia:  Rinascente

hodowca:  J. Borowski

właściciel:  A. Wojciechowska

CIECIORKA (xx) kl. gn.

ur. 2015

Youmzain (IRE) - Cymelia / Zarewitsch (IRE)

stajnia:  Galaktyka

hodowca:  K. Szumiński

właściciel:  KJ Szumawa-K. Szumiński, D. Turkowska, M. Wnuk, A. Kabulska-Pankrat

FIGHTERKA (xx) kl. gn.

ur. 2015

Orpen (USA) - Secret Gold (IRE) / Exceed And Excel (AUS)

stajnia:  Galaktyka

hodowca:  K. Szumiński

właściciel:  KJ Szumawa-K. Szumiński, D. Turkowska, M. Wnuk, A. Kabulska-Pankrat,

KAJU (xx) og. gn.

ur. 2015

Youmzain (IRE) - Cynterna / Sorbie Tower (IRE)

stajnia:  Galaktyka

hodowca:  K. Szumiński

właściciel:  KJ Szumawa-K. Szumiński, D. Turkowska, M. Wnuk, A. Kabulska-Pankrat,

TARTARIA (xx) kl. gn.

ur. 2015

Alandi (IRE) - Troya (UKR) / Domedriver (IRE)

stajnia:  Millennium Stud

hodowca:  Millennium Stud Sp. z o.o.

właściciel:  Millennium Stud Sp. z o.o.

TRENTA (xx) kl. gn.

ur. 2015

Camill (IRE) - Tangara / Canadian Winter (USA)

stajnia:  Sofia

hodowca:  SK Krasne

właściciel:  D. Turkowska

bez nazwy (xx) og. gn.

ur. 2016

Garswood (GB) - Golden Dirham (GB) / Kheleyf (USA)

stajnia:  Koń Dla Każdego

hodowca:  Bumble Bloodstock & S. Nicholls

właściciel:  K. Dmowska, O. Hruszewska, J. Kałużny, F. Krupa, T. Śpiewankiewicz, E. Zahariev

bez nazwy (xx) kl. kaszt.

ur. 2016

Footstep sinthesand (GB) - Honour and Obey (IRE) / Hurricane Run (IRE)

stajnia:  Koń Dla Każdego

hodowca:  A. Loughlin

właściciel:  K. Dmowska, O. Hruszewska, J. Kałużny, F. Krupa, T. Śpiewankiewicz, E. Zahariev

bez nazwy (xx) og. sk.gn.

ur. 2016

Big Bad Bob (IRE) - Shining Desert (IRE) / Green Desert (USA)

stajnia:  Sofia

hodowca:  Norris Bloodstock

właściciel:  D. Turkowska

bez nazwy (xx) kl. gn.

ur. 2016

Morpheus (GB) - Enchanting Way (GB) / Linamix (FR)

stajnia:  KJ Szumawa

hodowca:  A. Curran

właściciel:  Bobrowiec Osada Sp. z o.o.

CAŁUS SZUMAWA (xx) og. s.

ur. 2016

Ruten (USA) - Cymelia / Zarewitsch (IRE)

stajnia:  KJ Szumawa

hodowca:  K. Szumiński

właściciel:  Bobrowiec Osada Sp. z o.o.

COME BACK SZUMAWA (xx) kl. sk.gn.

ur. 2016

Waldoork (GER) - Cynterna / Sorbie Tower (IRE)

stajnia:  KJ Szumawa

hodowca:  K. Szumiński

właściciel:  Bobrowiec Osada Sp. z o.o.

COSMIC SZUMAWA (xx) kl. gn.

ur. 2016

Orpen (USA) - Czartoria / Dakota (IRE)

stajnia:  KJ Szumawa

hodowca:  K. Szumiński

właściciel:  Bobrowiec Osada Sp. z o.o.

SAIGA (xx) kl. gn.

ur. 2016

Germes (IRE) - Swami Mommy (USA) / Woodman (USA)

stajnia:  Millennium Stud

hodowca:  POE Millenium Stud

właściciel:  Millennium Stud Sp. z o.o.

SAY SZUMAWA (xx) kl. gn.

ur. 2016

Diamond Green (FR) - Secret Gold (IRE) / Exceed And Excel (AUS)

stajnia:  KJ Szumawa

hodowca:  K. Szumiński

właściciel:  Bobrowiec Osada Sp. z o.o.

SISKO SZUMAWA (xx) kl. gn.

ur. 2016

Diamond Green (FR) - Striking Rose (FR) / Striking Ambition (GB)

stajnia:  KJ Szumawa

hodowca:  K. Szumiński

właściciel:  Bobrowiec Osada Sp. z o.o.

TALKONYA (xx) kl. gn.

ur. 2016

Alandi (IRE) - True Time (GB) / Rahy (USA)

stajnia:  Millennium Stud

hodowca:  POE Millenium Stud

właściciel:  Millennium Stud Sp. z o.o.

MAGOUN (oo) og. gn.

ur. 2009

Nougatin (FR) - Margo (RU) / Gusar (SU)

stajnia:  Univerpol

hodowca:  ZG Wirth/Wagner

właściciel:  J. Ryżkowski

ECHARUNA (oo) kl. s.

ur. 2012

Da Adios (US) - Echara / Wiliam

stajnia:  Michałów II

hodowca:  SK Michałów

właściciel:  SK Michałów i E. Zahariev

GUERRO (oo) og. kaszt.

ur. 2013

Amarant - Gwiazdka / Harbin

stajnia:  Pucharka

hodowca:  K. Jagielski

właściciel:  K. Bukład

NORDIKA (oo) kl. c. gn.

ur. 2013

No Risk Al Maury (FR) - Darika (FR) / Darike (FR)

stajnia:  Sofia

hodowca:  L. Nazirov

właściciel:  D. Turkowska

WADI KAHIL (oo) og. gn.

ur. 2013

Kahil Al Shaqab (US) - Wadi Halfa / Ekstern

stajnia:  Michałów II

hodowca:  SK Michałów

właściciel:  SK Michałów i E. Zahariev

PHARMA (oo) kl. gn. (s)

ur. 2014

Ermis - Paola / Ararat

stajnia:  Pucharka

hodowca:  K. Bukład

właściciel:  K. Bukład

SALADO (oo) og. s.

ur. 2014

Ermis - Septyma / Ararat

stajnia:  Pucharka

hodowca:  K. Bukład

właściciel:  K. Bukład

SONELLA JR (oo) kl. gn.

ur. 2014

Akbars (RU) - Sulima z Reguła / Etar

stajnia:  Univerpol

hodowca:  J. Ryżkowski

właściciel:  J. Ryżkowski

EL GORJA (oo) kl. s.

ur. 2015

El Omari - Elgora / Poganin

stajnia:  Michałów II

hodowca:  SK Michałów

właściciel:  SK Michałów i E. Zahariev

ELGIANA (oo) kl. kaszt.

ur. 2015

Empire - Elganza / Sanadik El Shaklan (DE)

stajnia:  Michałów II

hodowca:  SK Michałów

właściciel:  SK Michałów i E. Zahariev

PUSTYNNA PALMA (oo) kl. s.

ur. 2015

El Omari - Pustynna Oaza / Poganin

stajnia:  Michałów II

hodowca:  SK Michałów

właściciel:  SK Michałów i E. Zahariev

WIKTORIA (oo) kl. kaszt.

ur. 2015

Vitorio TO (US) - Witonia / Enzo (US)

stajnia:  Michałów II

hodowca:  SK Michałów

właściciel:  SK Michałów i E. Zahariev

 

Franciszek Wołoszyn

(powrót)

 

KNIAZIEWICZ (xx) og. c. gn.

ur. 2012

Irocco - Księżniczka / Don Corleone (GB)

stajnia:  Sułów

hodowca:  F. Wołoszyn

właściciel:  F. Wołoszyn

REX (xx) og. sk.gn.

ur. 2012

Strażnik - Regina / Kilimandżaro

stajnia:  Sułów

hodowca:  F. Wołoszyn

właściciel:  F. Wołoszyn

SYBERIA (xx) kl. gn.

ur. 2012

Irocco - Serinette / Venecuela (USA)

stajnia:  Sułów

hodowca:  F. Wołoszyn

właściciel:  F. Wołoszyn

RÓŻA (xx) kl. gn.

ur. 2013

Irocco - Regina / Kilimandżaro

stajnia:  Sułów

hodowca:  F. Wołoszyn

właściciel:  F. Wołoszyn

SUŁOWIANKA (xx) kl. c. gn.

ur. 2013

Muzyk - Serinette / Venecuela (USA)

stajnia:  Sułów

hodowca:  F. Wołoszyn

właściciel:  F. Wołoszyn

MENOR (xx) og. c. gn.

ur. 2014

Strażnik - Melodia / Chef Supreme (USA)

stajnia:  Sułów

hodowca:  F. Wołoszyn

właściciel:  F. Wołoszyn

TORONTO (xx) og. c. gn.

ur. 2014

Strażnik - Tasmanka / Chef Supreme (USA)

stajnia:  Sułów

hodowca:  F. Wołoszyn

właściciel:  F. Wołoszyn

MISS SILVER (xx) kl. gn.

ur. 2015

Silver Whistle (USA) - Miss Lotka / Fast and Furious (FR)

stajnia:  Spinka

hodowca:  W. Saniewski

właściciel:  P. Reisch, W. Saniewski, F. Wołoszyn

RUBIKON (xx) og. c. gn.

ur. 2015

Strażnik - Rumba / Kilimandżaro

stajnia:  Sułów

hodowca:  F. Wołoszyn

właściciel:  F. Wołoszyn

SABA (xx) kl. c. gn.

ur. 2015

Polish Movie (USA) - Serinette / Venecuela (USA)

stajnia:  Sułów

hodowca:  F. Wołoszyn

właściciel:  F. Wołoszyn

TRAK (xx) og. kaszt.

ur. 2015

Strażnik - Tasmanka / Chef Supreme (USA)

stajnia:  Sułów

hodowca:  F. Wołoszyn

właściciel:  F. Wołoszyn

 

Grzegorz Wasążnik

(powrót)

 

AIRY FORLI (xx) kl. gn.

ur. 2015

Ecosse (FR) - Airy Fairy (IRE) / Desert King (IRE)

stajnia:  Finisz.pl

hodowca:  E. Krakowiak i A. Marczak

właściciel:  E. Krakowiak i G. Wasążnik

 

Iwona Wróblewska

(powrót)

 

ADMIRAL QUEST (xx) wał. gn.

ur. 2010

Kheleyf (USA) - Sea Searcher (USA) / Theatrical (IRE)

stajnia:  RM-Racing

hodowca:  Gerrardstown House Stud

właściciel:  R. Benš

NEWMAN (xx) wał. c. gn.

ur. 2011

Nowogródek - Nuvolona / Don Corleone (GB)

stajnia:  Iwno

hodowca:  SK Golejewko

właściciel:  SK Iwno

TEA (xx) kl. c. gn.

ur. 2011

Nowogródek - Tawuła / Jape (USA)

stajnia:  Iwno

hodowca:  SK Golejewko

właściciel:  SK Iwno

TIRANA (xx) kl. gn.

ur. 2011

Jape (USA) - Tassinaia / Enjoy Plan (USA)

stajnia:  Iwno

hodowca:  SK Golejewko

właściciel:  SK Iwno

BOGINI (xx) kl. gn.

ur. 2013

Royal Court (IRE) - Błyskotka / Llandaff (USA)

stajnia:  Iwno

hodowca:  SK Iwno

właściciel:  SK Iwno

SYMETRIA (xx) kl. gn.

ur. 2013

Tempelwächter (GER) - Sygryda / Baby Bid (USA)

stajnia:  Iwno

hodowca:  SK Iwno

właściciel:  SK Iwno

WIMANA (xx) kl. gn.

ur. 2013

Sorbie Tower (IRE) - Wellamy (GER) / Black Sam Bellamy (IRE)

stajnia:  Cichy Foresst

hodowca:  SK Krasne

właściciel:  P. Wróblewski i P. Ciszewski

AGATKA (xx) kl. gn.

ur. 2014

Noel (GER) - Agata (IRE) / Daggers Drawn (USA)

stajnia:  Beniaminek

hodowca:  M. Kaszubowski

właściciel:  "MK" M. Kaszubowski

ARDEA (xx) kl. gn.

ur. 2014

Noel (GER) - Adrenaline (IRE) / Systematic (GB)

stajnia:  Beniaminek

hodowca:  M. Kaszubowski

właściciel:  "MK" M. Kaszubowski

DALLINA (xx) kl. s.

ur. 2014

Ruten (USA) - Daphnae / Jape (USA)

stajnia:  Iwno

hodowca:  SK Golejewko

właściciel:  SK Iwno

HISPAR (xx) og. gn.

ur. 2014

Noel (GER) - Hebra / Who Knows (IRE)

stajnia:  Beniaminek

hodowca:  M. Kaszubowski

właściciel:  "MK" M. Kaszubowski

KURIER (xx) og. gn.

ur. 2014

Nowogródek - Koronacja / Belenus (GER)

stajnia:  Iwno

hodowca:  SK Golejewko

właściciel:  SK Iwno

LANGTANG (xx) og. kaszt.

ur. 2014

Noel (GER) - Lhotse / Lateral (GB)

stajnia:  Beniaminek

hodowca:  M. Kaszubowski

właściciel:  "MK" M. Kaszubowski

NAGRODA (xx) kl. kaszt.

ur. 2014

Ruten (USA) - Nechemia / Enjoy Plan (USA)

stajnia:  Iwno

hodowca:  SK Golejewko

właściciel:  SK Iwno

SPORADA (xx) kl. gn.

ur. 2014

Estejo (GER) - Supremacja / Alywar (USA)

stajnia:  Iwno

hodowca:  SK Iwno

właściciel:  SK Iwno

SYRIA (xx) kl. gn.

ur. 2014

Estejo (GER) - Separacja / Alywar (USA)

stajnia:  Iwno

hodowca:  SK Iwno

właściciel:  SK Iwno

TYBERIA (xx) kl. c. gn.

ur. 2014

Estejo (GER) - Tewa / Saphir (GER)

stajnia:  Iwno

hodowca:  SK Iwno

właściciel:  SK Iwno

ASKALON (xx) og. gn.

ur. 2015

Estejo (GER) - Adrenaline (IRE) / Systematic (GB)

stajnia:  Beniaminek

hodowca:  M. Kaszubowski

właściciel:  "MK" M. Kaszubowski

BARBRA (xx) kl. gn.

ur. 2015

Boreas Rush (GB) - Bacuri / Enjoy Plan (USA)

stajnia:  Neptun II

hodowca:  A. Opalińska

właściciel:  A. Opalińska

BRANDON (xx) og. gn.

ur. 2015

Jape (USA) - Błyskotka / Llandaff (USA)

stajnia:  Iwno

hodowca:  SK Iwno

właściciel:  SK Iwno

LINOVSKY (xx) og. gn.

ur. 2015

Estejo (GER) - La Fendi / Goldneyev (USA)

stajnia:  Vocetka I

hodowca:  P. Hass-Sandej, A. Fortuniak

właściciel:  V. Vocetka

NINJAGO (xx) og. gn.

ur. 2015

Ruten (USA) - Nicolena / Belenus (GER)

stajnia:  Iwno

hodowca:  SK Golejewko

właściciel:  SK Iwno

SYGRYD (xx) og. gn.

ur. 2015

Estejo (GER) - Sygryda / Baby Bid (USA)

stajnia:  Iwno

hodowca:  SK Iwno

właściciel:  SK Iwno

DEGA (xx) kl. c. gn.

ur. 2016

Grand Presidium (USA) - Desna / Fast and Furious (FR)

stajnia:  Grodziczno

hodowca:  J. Klimczak

właściciel:  J. Klimczak

KETA (xx) kl. kaszt.

ur. 2016

Noel (GER) - Krewetka (GB) / Generous (GB)

stajnia:  Beniaminek

hodowca:  M. Kaszubowski

właściciel:  "MK" M. Kaszubowski

LUPHGAR (xx) og. gn.

ur. 2016

Noel (GER) - Lhotse / Lateral (GB)

stajnia:  Beniaminek

hodowca:  M. Kaszubowski

właściciel:  "MK" M. Kaszubowski

 

Krzysztof Zawiliński

(powrót)

 

TERRIOR (oo) og. gn.

ur. 2012

Von (DE) - Terria / Ostragon

stajnia:  Klonowa Korona

hodowca:  B. M. Tomaszewski

właściciel:  K. Zawiliński

MARSAT (oo) og. s.

ur. 2013

Perkal - Minoa (DE) / Santhos (DE)

stajnia:  Klonowa Korona

hodowca:  B. M. Tomaszewski

właściciel:  K. Zawiliński

SABRA (oo) kl. s.

ur. 2013

Perkal - Sarah / Santhos (DE)

stajnia:  Klonowa Korona

hodowca:  B. M. Tomaszewski

właściciel:  K. Zawiliński

CELKIS (oo) og. kaszt.

ur. 2014

Kara Shar - Celka / Emigrant

stajnia:  Klonowa Korona

hodowca:  A. Frątczak

właściciel:  K. Zawiliński

CETNA (oo) kl. kaszt.

ur. 2015

Von (DE) - Cetyna / Eurol

stajnia:  Klonowa Korona

hodowca:  K. Zawiliński

właściciel:  K. Zawiliński

 

Jan Głowacki

(powrót)

 

LOLITA FATA (oo) kl. gn.

ur. 2014

NivourGonna TouchThis (US) - Lore (US) / Wiking

stajnia:  Mała Wieś

hodowca:  L. Błachut

właściciel:  J. Głowacki

WENUS GI (oo) kl. s.

ur. 2014

NivourGonna TouchThis (US) - Wienerva (DE) / Santhos (DE)

stajnia:  Mała Wieś

hodowca:  J. Głowacki

właściciel:  J. Głowacki

ELNIZA (oo) kl. s.

ur. 2015

Mared Al Sahra (GB) - Elsana / Gafal

stajnia:  Mała Wieś

hodowca:  J. Głowacki

właściciel:  J. Głowacki

WESSA (oo) kl. s.

ur. 2015

NivourGonna TouchThis (US) - Wienerva (DE) / Santhos (DE)

stajnia:  Mała Wieś

hodowca:  J. Głowacki

właściciel:  J. Głowacki

WILDAR BS (oo) og. gn.

ur. 2015

Ontario HF (US) - Wilga Fata (US) / Dahess (GB)

stajnia:  Marwel

hodowca:  S. Bujarski

właściciel:  P. Głowacki

ZEJDAR BS (oo) og. s.

ur. 2015

Ontario HF (US) - Zejda / Madras Kossack (NL)

stajnia:  Mała Wieś

hodowca:  S. Bujarski

właściciel:  J. Głowacki

 

Jacek Jankowski

(powrót)

 

AL'JAZZ (xx) og. gn.

ur. 2010

Jazzman - Almera / Winds of Light (USA)

stajnia:  Patataj

hodowca:  J. Jankowski

właściciel:  J. Jankowski

TAJFUN (xx) og. k.

ur. 2013

Jazzman - To Ta / Dakota (IRE)

stajnia:  Patataj

hodowca:  J. Jankowski

właściciel:  J. Jankowski

DO JUTRA (xx) og. gn.

ur. 2014

Jazzman - Dalila / Winds of Light (USA)

stajnia:  Patataj

hodowca:  J. Jankowski

właściciel:  J. Jankowski

BOJKOT (xx) og. gn.

ur. 2015

Jazzman - Bogatynia / All Hands On Deck (USA)

stajnia:  Patataj

hodowca:  J. Jankowski

właściciel:  J. Jankowski

FUJI (xx) kl. gn.

ur. 2015

Jazzman - Feluka / Saphir (GER)

stajnia:  Patataj

hodowca:  J. Jankowski

właściciel:  J. Jankowski

 

Janusz Kozłowski

(powrót)

 

TEST (xx) og. kaszt.

ur. 2009

Exaltation (IRE) - Tempera / Athenagoras (GER)

stajnia:  Franczesko

hodowca:  SK Jaroszówka

właściciel:  P. Szmigiel

CAPTAIN ARAGORN (xx) og. kaszt.

ur. 2012

Captain Rio (GB) - Mackem Beat (GB) / Aragon (GB)

stajnia:  Dr Dahess

hodowca:  Ballyhane Stud

właściciel:  Z. Górski i K. Mirpuri

KIROWA (xx) kl. s.

ur. 2014

Ruten (USA) - Konsola / Fourth of June (USA)

stajnia:  Diamond K&K

hodowca:  SK Golejewko

właściciel:  K. Kozłowska i K. Miondlikowski

MAJESTIC HAZE (xx) kl. kaszt.

ur. 2014

Majestic Warrior (USA) - Tippity Witch (USA) / Affirmed (USA)

stajnia:  Petrikivskyy Stud

hodowca:  King Farm

właściciel:  A. Milovanov

SUMIDERO (xx) og. gn.

ur. 2014

Forever Bond (BRZ) - Soneria / Alywar (USA)

stajnia:  Mega Hit

hodowca:  SK Krasne

właściciel:  K. Kozłowska i Platinum Perfect Serwis Sp. z o.o.

AME SUBLIME (xx) kl. gn.

ur. 2015

So You Think (NZ) - Axioniki (IRE) / Holy Roman Emperor (IRE)

stajnia:  Sarmacka 12

hodowca:  Stilvi Compania Financiera S.A

właściciel:  K. Miondlikowski i B. Inda

CLOUDS BLUE (xx) og. gn.

ur. 2015

Motivator (GB) - Katyusha (USA) / Kingmambo (USA)

stajnia:  Timoshenko

hodowca:  V. Timoshenko

właściciel:  V. Timoshenko

JARL (xx) og. kaszt.

ur. 2015

Calming Influence (IRE) - Jareda / Great Lakes (GB)

stajnia:  Krasne II

hodowca:  SK Krasne

właściciel:  SK Krasne i BETA J. Kozłowski

MUZA DEGASA (xx) kl. sk. gn.

ur. 2015

Alandi (IRE) - Moza / Tempelwächter (GER)

stajnia:  Dar Mozy

hodowca:  R. Pajewska-Kwaśny

właściciel:  R. Pajewska-Kwaśny, A. Kwaśny, J. i H. Kotarscy, P. i A. Kuczaj

RAIN AND SUN (xx) kl. gn.

ur. 2015

Zambezi Sun (GB) - Rainallday (FR) / Cadoudal (FR)

stajnia:  The Rainbow

hodowca:  O. Tricot

właściciel:  K. Kozłowska

SACREBLAU (xx) og. c. gn.

ur. 2015

American Post (GB) - Singaporette (FR) / Sagacity (FR)

stajnia:  V.V.D.V.

hodowca:  Haras de la Huderie

właściciel:  K. Miondlikowski

SILVER DE CERISY (xx) og. gn.

ur. 2015

Silver Frost (IRE) - Midalisy (FR) / Medaaly (GB)

stajnia:  Diamond K&K

hodowca:  O., Y. i S. Varin

właściciel:  K. Kozłowska i K. Miondlikowski

ZGHORTA DYNAMITE (xx) og. gn.

ur. 2015

Kentucky Dynamite (USA) - Zghorta (USA) / Gone West (USA)

stajnia:  Dynamite

hodowca:  S.C.E.A. Haras de Manneville

właściciel:  K. Kozłowski

bez nazwy (xx) og. gn.

ur. 2016

Stormy River (FR) - Bocarosa (IRE) / Linamix (FR)

stajnia:  Maxi Mega Hit

hodowca:  T. de la Heronniere, SARL Jedburgh

właściciel:  K. Kozłowska, Platinum Perfect Serwis Sp. z o.o. i J. Maksymowska

bez nazwy (xx) kl. ga

ur. 2016

Bungle Inthejungle (GB) - Beenablaw (IRE) / Alzao (USA)

stajnia:  Dozbud 2

hodowca:  P. F. Headon

właściciel:  Dozbud 2 Sp. z o. o.

bez nazwy (xx) kl. gn.

ur. 2016

Gale Force Ten (GB) - Lady Elsie (GB) / Singspiel (IRE)

stajnia:  Dozbud 2

hodowca:  N. Kennedy

właściciel:  Dozbud 2 Sp. z o. o.

bez nazwy (xx) kl. kaszt.

ur. 2016

Mukhadram (GB) - Shena's Dream (IRE) / Oasis Dream (GB)

stajnia:  V.V.D.V.

hodowca:  Ringfort Stud

właściciel:  K. Miondlikowski

DARK END (xx) og. c. gn.

ur. 2016

Aramus (CHI) - Dakata / Enjoy Plan (USA)

stajnia:  Nova

hodowca:  GR K. Tomaszewska

właściciel:  BETA - J. Kozłowski

FLEUR DES DUNES (xx) kl. gn.

ur. 2016

Kendargent (FR) - Dream For Life (FR) / Oasis Dream (GB)

stajnia:  Timoshenko

hodowca:  P. Cornou

właściciel:  V. Timoshenko

FLY DES TESNIERS (xx) kl. gn.

ur. 2016

Rajsaman (FR) - Weknow Whos Hot (FR) / Excellent Art (GB)

stajnia:  Mega Hit

hodowca:  Mr & Mrs Etrillard

właściciel:  K. Kozłowska i Platinum Perfect Serwis Sp. z o.o.

JIFFY (xx) kl. kaszt.

ur. 2016

Star Poker (IRE) - Jollity / Jape (USA)

stajnia:  Zipek

hodowca:  SK Krasne

właściciel:  M. Meller i B. Giedyk

KORYO (xx) og. kaszt.

ur. 2016

Star Poker (IRE) - Kahira / Saphir (GER)

stajnia:  SK Czorty

hodowca:  SK Krasne

właściciel:  M. Gromala i K. Kozłowska

MEHERBAAN (xx) kl. gn.

ur. 2016

October (USA) - Miracle Angel (IRE) / Kalanisi (IRE)

stajnia:  Turf Fun Club

hodowca:  K. Mirpuri

właściciel:  Turf Fun Club

NICKIE (xx) kl. gn.

ur. 2016

Indy Champ (USA) - Nick of Glory / Alhijaz (GB)

stajnia:  AM

hodowca:  Mariusz Konarski

właściciel:  K. Kozłowska i Mariusz Konarsk

NOBLE EAGLE (xx) og. gn.

ur. 2016

October (USA) - Nowa Nadzieja / Jape (USA)

stajnia:  Czajtanya

hodowca:  K. Mirpuri

właściciel:  K. Mirpuri

GAZELLO (oo) og. kaszt.

ur. 2012

Nougatin (FR) - Gordaia (RU) / Damask (RU)

stajnia:  SK Ostrobrzeg

hodowca:  J. Eng

właściciel:  SK Ostrobrzeg Sp. z o.o.

BENISSIMO (oo) og. gn.

ur. 2013

Kahil Al Shaqab (US) - Benita / Enzo (US)

stajnia:  Dworek nad Bugiem

hodowca:  B. Zuzek

właściciel:  B. Zuzek

SHANNON QUEEN (oo) kl. s.

ur. 2013

Ainhoa St Faust (FR) - Sasanka Fata (US) / Sam Tiki (US)

stajnia:  SK Czorty

hodowca:  M. Gromala

właściciel:  M. Gromala i K. Kozłowska

HADIR (oo) og. kaszt.

ur. 2014

Marvin El Samawi (DE) - HN Adara (DE) / Al Sakbe (FR)

stajnia:  Nessa

hodowca:  Nessa Arabians Sp. z o.o.

właściciel:  Nessa Arabians Sp. z o.o.

MINA MAIA (oo) kl. kaszt.

ur. 2014

Nasch (DE) - Mintaka (DE) / Ainhoa Scratch (FR)

stajnia:  Nessa

hodowca:  Nessa Arabians Sp. z o.o.

właściciel:  Nessa Arabians Sp. z o.o.

NAJAT VON SÜDBADEN (oo) kl. s.

ur. 2014

Al Kamel (FR) - Neige Nuit (FR) / Dormane (FR)

stajnia:  SK Czorty

hodowca:  A. Steinhart

właściciel:  M. Gromala i K. Kozłowska

BALLADYN Z (oo) og. gn.

ur. 2015

Pogrom - Benita / Enzo (US)

stajnia:  Dworek nad Bugiem

hodowca:  B. Zuzek

właściciel:  B. Zuzek

GAUCHO (oo) kl. kaszt.

ur. 2015

Riyal (SE) - Gordaia (RU) / Damask (RU)

stajnia:  SK Ostrobrzeg

hodowca:  J. Eng

właściciel:  SK Ostrobrzeg Sp. z o.o.

HYDRA (oo) kl. kaszt.

ur. 2015

Marvin El Samawi (DE) - HN Electra (DE) / Pepe le Mocco (FR)

stajnia:  Nessa

hodowca:  Nessa Arabians Sp. z o.o.

właściciel:  Nessa Arabians Sp. z o.o.

MILION DOLAR (oo) og. kaszt.

ur. 2015

NivourGonna TouchThis (US) - Magna S (DE) / Prince D'Orient (FR)

stajnia:  SK Czorty

hodowca:  M. Gromala

właściciel:  M. Gromala i K. Kozłowska

POWER LADY (oo) kl. s.

ur. 2015

Pougatin Kossack (NL) - Perederjka (RU) / Drug (SU)

stajnia:  SK Czorty

hodowca:  M. Gromala

właściciel:  M. Gromala i K. Kozłowska

SAMIMA (oo) kl. s.

ur. 2015

Asraa Min Albarq (GB) - Soodassin Kossack (NL) / Nougatin (FR)

stajnia:  SK Czorty

hodowca:  M. Gromala

właściciel:  M. Gromala i K. Kozłowska

SUGAR (oo) kl. sk. gn.

ur. 2015

Riyal (SE) - Sirena (RU) / Namaz (RU)

stajnia:  SK Ostrobrzeg

hodowca:  J. Eng

właściciel:  SK Ostrobrzeg Sp. z o.o.

TJAAFER (oo) og. s.

ur. 2015

Jaafer ASF (GB) - Tamojnia (RU) / Madiar (RU)

stajnia:  SK Czorty

hodowca:  M. Gromala

właściciel:  M. Gromala i K. Kozłowska

 

Kazimierz Rogowski

(powrót)

 

UNIKAT (xx) og. c. gn.

ur. 2007

Siam (USA) - Unia / Freedom's Choice (USA)

stajnia:  Patryk

hodowca:  SK Jaroszówka

właściciel:  P. Falzmann

AMOREENA (xx) kl. c. gn.

ur. 2010

Grand Presidium (USA) - Amazonia / Jape (USA)

stajnia:  Max-Plast

hodowca:  B. M. Tomaszewski

właściciel:  G. Kozak

DEKRET (xx) og. k.

ur. 2010

Monxxard - Damiana / Royal Court (IRE)

stajnia:  Patryk

hodowca:  SK Moszna

właściciel:  P. Falzmann

ISUZU (xx) kl. c. gn.

ur. 2010

Rhodesian winner (GER) - Implikacja / Royal Court (IRE)

stajnia:  Patryk

hodowca:  SK Moszna

właściciel:  P. Falzmann

bez nazwy (xx) kl. gn.

ur. 2011

Alhaarth (IRE) - Mine Hostess (IRE) / Shernazar (GB)

stajnia:  Metis II

hodowca:  S. Murphy

właściciel:  K. Rogowski

SOPRAN TAMO (xx) og. c. gn.

ur. 2011

Johnny Red Kerr (USA) - Tamora (FR) / Linamix (FR)

stajnia:  Palkinto

hodowca:  L. Ciampoli

właściciel:  R. Urbański i K. Rogowski

ESTERLINA (xx) kl. c. gn.

ur. 2012

Royal Court (IRE) - Estetyka / Don Corleone (GB)

stajnia:  Max-Plast

hodowca:  B. M. Tomaszewski

właściciel:  G. Kozak

NOVITOR (xx) og. gn.

ur. 2012

Tempelwächter (GER) - Nowela / Eternity's Breath (USA)

stajnia:  Palkinto

hodowca:  SK Iwno

właściciel:  R. Urbański i K. Rogowski

BUTCH (xx) og. gn.

ur. 2013

Belenus (GER) - Baheejay (GER) / Big Shuffle (USA)

stajnia:  Monika

hodowca:  SK Krasne

właściciel:  M. Rogowska

FELIX (xx) og. kaszt.

ur. 2013

Belenus (GER) - Femme Fatale / Be My Chief (USA)

stajnia:  Monika

hodowca:  SK Krasne

właściciel:  M. Rogowska

JAVORKA (xx) kl. c. gn.

ur. 2013

Nowogródek - Jętka / Five Star Camp (USA)

stajnia:  Metis II

hodowca:  SK Golejewko

właściciel:  K. Rogowski

LANGFUHR (xx) og. gn.

ur. 2013

Soldier of Fortune (IRE) - Lady Sylvester (USA) / Elusive Quality (USA)

stajnia:  Betimex

hodowca:  S.C.E.A. Haras de Manneville

właściciel:  B. Białołęcka

SUWENIR (xx) og. gn.

ur. 2013

Tempelwächter (GER) - Supremacja / Alywar (USA)

stajnia:  Różowa Pyzia

hodowca:  SK Iwno

właściciel:  P. Urbańska

DIAVOLO (xx) og. kaszt.

ur. 2014

Zafonium (USA) - Delilah / Jape (USA)

stajnia:  Metis II

hodowca:  A. Jasińska

właściciel:  K. Rogowski

EKWADOR (xx) og. gn.

ur. 2014

Tempelwächter (GER) - Ewolucja / Saphir (GER)

stajnia:  Palkinto

hodowca:  SK Iwno

właściciel:  R. Urbański i K. Rogowski

FUENGIROLA (xx) kl. gn.

ur. 2014

Forever Bond (BRZ) - Femme Fatale / Be My Chief (USA)

stajnia:  Metis II

hodowca:  SK Krasne

właściciel:  K. Rogowski

GIBRALTAR (xx) og. gn.

ur. 2014

Tempelwächter (GER) - Garda / Saphir (GER)

stajnia:  Palkinto

hodowca:  SK Iwno

właściciel:  R. Urbański i K. Rogowski

HADASSA (xx) kl. c. gn.

ur. 2014

Forever Bond (BRZ) - Hamada / Great Lakes (GB)

stajnia:  Metis II

hodowca:  SK Krasne

właściciel:  K. Rogowski

INSIGNIA (xx) kl. c. gn.

ur. 2014

Jape (USA) - Irlandka (FR) / Marignan (USA)

stajnia:  Metis

hodowca:  SK Iwno

właściciel:  M. Falzmann

KAIR (xx) og. kaszt.

ur. 2014

Estejo (GER) - Kordylina / Chef Supreme (USA)

stajnia:  Patryk

hodowca:  SK Iwno

właściciel:  P. Falzmann

BIANCAVILLA (xx) kl. kaszt.

ur. 2015

Calming Influence (IRE) - Baheejay (GER) / Big Shuffle (USA)

stajnia:  Metis II

hodowca:  SK Krasne

właściciel:  K. Rogowski

DADA (xx) kl. gn.

ur. 2015

Big Luck (IRE) - Daquiri / Jape (USA)

stajnia:  Metis II

hodowca:  A. Jasińska

właściciel:  K. Rogowski

GRAND ROYAL (xx) og. gn.

ur. 2015

Royal Court (IRE) - Geiko / Special Power (IRE)

stajnia:  Sztanka

hodowca:  D. Sztanka

właściciel:  K. Rogowski i D. Sztanka

GRIMM (xx) og. kaszt.

ur. 2015

Tempelwächter (GER) - Galeria / All Hands On Deck (USA)

stajnia:  Palkinto II

hodowca:  SK Iwno

właściciel:  E. i R. Urbańscy

JASMINUM (xx) og. gn.

ur. 2015

Needham's Fort (USA) - Jesionka / Jape (USA)

stajnia:  Patryk

hodowca:  SK Golejewko

właściciel:  P. Falzmann

JUGANIS (xx) og. gn.

ur. 2015

Estejo (GER) - Junona / Omen

stajnia:  Patryk

hodowca:  SK Iwno

właściciel:  P. Falzmann

KANCLERZ (xx) og. gn.

ur. 2015

Tempelwächter (GER) - Kadencja / Jape (USA)

stajnia:  Iwno I

hodowca:  SK Iwno

właściciel:  SK Iwno i K. Rogowski

KOMANDOS (xx) og. gn.

ur. 2015

Tempelwächter (GER) - Kompozycja / Don Corleone (GB)

stajnia:  Metis II

hodowca:  SK Iwno

właściciel:  K. Rogowski

KRÓL DŻUNGLI (xx) og. kaszt.

ur. 2015

Needham's Fort (USA) - Królowa Śniegu / Don Corleone (GB)

stajnia:  Metis

hodowca:  SK Golejewko

właściciel:  M. Falzmann

KRYSTIAN (xx) og. gn.

ur. 2015

Needham's Fort (USA) - Kryspina / Belenus (GER)

stajnia:  Patryk

hodowca:  SK Golejewko

właściciel:  P. Falzmann

KSIĘŻNA ANNA (xx) kl. s.

ur. 2015

Ruten (USA) - Księżna Śniegu / Belenus (GER)

stajnia:  Metis II

hodowca:  SK Golejewko

właściciel:  K. Rogowski

MAMERTYN (xx) og. kaszt.

ur. 2015

Calming Influence (IRE) - Maranta / Saphir (GER)

stajnia:  Metis II

hodowca:  SK Krasne

właściciel:  K. Rogowski

NAOS (xx) og. kaszt.

ur. 2015

Needham's Fort (USA) - Nonna / Fourth of June (USA)

stajnia:  Palkinto II

hodowca:  SK Golejewko

właściciel:  E. i R. Urbańscy

NIBELLA (xx) kl. sk. gn.

ur. 2015

Tempelwächter (GER) - Nigra / Jape (USA)

stajnia:  Iwno I

hodowca:  SK Iwno

właściciel:  SK Iwno i K. Rogowski

SOPRAN PLATPAN (xx) og. s.

ur. 2015

Rio De La Plata (USA) - Sopran Longal (ITY) / Alzao (USA)

stajnia:  Metis II

hodowca:  Azienda Agricola S. Giacomo

właściciel:  K. Rogowski

SORRENO (xx) og. gn.

ur. 2015

Estejo (GER) - Sontra / Saphir (GER)

stajnia:  Palkinto II

hodowca:  SK Iwno

właściciel:  E. i R. Urbańscy

TELKUR (xx) og. kaszt.

ur. 2015

Coco Boy (IRE) - Tora Bora (GB) / Grand Lodge (USA)

stajnia:  Metis II

hodowca:  Highclere Stud

właściciel:  K. Rogowski

TRIGLAV (xx) og. kaszt.

ur. 2015

Ruten (USA) - Trypsyna / Be My Chief (USA)

stajnia:  Patryk

hodowca:  SK Golejewko

właściciel:  P. Falzmann

UZZA (xx) kl. c. gn.

ur. 2015

Tempelwächter (GER) - Urania / Jape (USA)

stajnia:  Różowa Pyzia

hodowca:  GR J. Zalewska

właściciel:  P. Urbańska

WALL STREET (xx) og. gn.

ur. 2015

Calming Influence (IRE) - Wellamy (GER) / Black Sam Bellamy (IRE)

stajnia:  Różowa Pyzia

hodowca:  SK Krasne

właściciel:  P. Urbańska

BURKINA FASO (xx) kl. gn.

ur. 2016

Camill (IRE) - Baia Mare / Great Lakes (GB)

stajnia:  Metis

hodowca:  SK Krasne

właściciel:  M. Falzmann

CHICAGO (xx) kl. gn.

ur. 2016

Kornel - Chryzolda / Special Power (IRE)

stajnia:  SK Kozienice

hodowca:  SK Kozienice

właściciel:  SK Kozienice

DAGON (xx) og. kaszt.

ur. 2016

Big Luck (IRE) - Daquiri / Jape (USA)

stajnia:  Monika

hodowca:  A. Jasińska

właściciel:  M. Rogowska

DAUCZESSA (xx) kl. c. gn.

ur. 2016

Camerun (IRE) - Daphnae / Jape (USA)

stajnia:  Iwno I

hodowca:  SK Iwno

właściciel:  SK Iwno i K. Rogowski

DIARADO (xx) og. gn.

ur. 2016

Estejo (GER) - Drobnostka / Saphir (GER)

stajnia:  Iwno I

hodowca:  SK Iwno

właściciel:  SK Iwno i K. Rogowski

IZMIR (xx) og. c. gn.

ur. 2016

Ruten (USA) - Isla / Belenus (GER)

stajnia:  Patryk

hodowca:  SK Iwno

właściciel:  P. Falzmann

JUSITIA (xx) kl. gn.

ur. 2016

Tempelwächter (GER) - Junona / Omen

stajnia:  Metis II

hodowca:  SK Iwno

właściciel:  K. Rogowski

KONTUSZ (xx) og. gn.

ur. 2016

Estejo (GER) - Kornelia / Who Knows (IRE)

stajnia:  Iwno I

hodowca:  SK Iwno

właściciel:  SK Iwno i K. Rogowski

LEGIONISTA (xx) og. gn.

ur. 2016

San Moritz - La Caletta / Enjoy Plan (USA)

stajnia:  Metis

hodowca:  A. i P. Łojcha

właściciel:  M. Falzmann

LINDA (xx) kl. gn.

ur. 2016

Estejo (GER) - Lady Gianina (IRE) / Fath (USA)

stajnia:  Metis II

hodowca:  P. Kicek

właściciel:  K. Rogowski

LITTLE LUCKY (xx) kl. gn.

ur. 2016

Big Luck (IRE) - Lilia / Shahzadan (IRE)

stajnia:  Monika

hodowca:  M. Falzmann

właściciel:  M. Rogowska

MÓJ SŁODKI (xx) og. gn.

ur. 2016

Tempelwächter (GER) - Moja Słodycz / Jape (USA)

stajnia:  Kuźnia

hodowca:  SK Iwno

właściciel:  Usługi Podkuwnicze S. Pawłowski

NEAPOL (xx) og. gn.

ur. 2016

Tempelwächter (GER) - Narracja / Enjoy Plan (USA)

stajnia:  Kuźnia

hodowca:  SK Iwno

właściciel:  Usługi Podkuwnicze S. Pawłowski

NERINA (xx) kl. kaszt.

ur. 2016

Ruten (USA) - Nechemia / Enjoy Plan (USA)

stajnia:  Metis

hodowca:  SK Iwno

właściciel:  M. Falzmann

OCEANIKA (xx) kl. gn.

ur. 2016

Estejo (GER) - Obiekcja / Sorbie Tower (IRE)

stajnia:  Iwno I

hodowca:  SK Iwno

właściciel:  SK Iwno i K. Rogowski

OCEAN'S DRIVE (xx) kl. gn.

ur. 2016

October (USA) - Odrobina / Special Power (IRE)

stajnia:  SK Kozienice

hodowca:  I. Wróblewska

właściciel:  SK Kozienice

SEMIRAMIDA (xx) kl. gn.

ur. 2016

Estejo (GER) - Separacja / Alywar (USA)

stajnia:  Metis II

hodowca:  SK Iwno

właściciel:  K. Rogowski

SHIRLEY MC GLIDE (xx) kl. gn.

ur. 2016

Big Luck (IRE) - Szeroka Polana / Zafonium (USA)

stajnia:  Monika

hodowca:  A. Jasińska

właściciel:  M. Rogowska

SIR LANCELOT (xx) og. s.

ur. 2016

Silver Whistle (USA) - Scandinavia / Special Power (IRE)

stajnia:  SK Kozienice

hodowca:  SK Kozienice

właściciel:  SK Kozienice

SIRI (xx) kl. gn.

ur. 2016

October (USA) - Suralina / Winds of Light (USA)

stajnia:  SK Kozienice

hodowca:  SK Kozienice

właściciel:  SK Kozienice

SYNDYKAT (xx) og. s.

ur. 2016

Silver Whistle (USA) - Segasta / Special Power (IRE)

stajnia:  SK Kozienice

hodowca:  SK Kozienice

właściciel:  SK Kozienice

SYRON (xx) og. gn.

ur. 2016

Estejo (GER) - Sygryda / Baby Bid (USA)

stajnia:  Metis II

hodowca:  SK Iwno

właściciel:  K. Rogowski

SZAFIRKA (xx) kl. gn.

ur. 2016

Estejo (GER) - Sontra / Saphir (GER)

stajnia:  Różowa Pyzia

hodowca:  SK Iwno

właściciel:  P. Urbańska

SZKOCKA (xx) kl. s.

ur. 2016

Silver Whistle (USA) - Smyrna / Sorbie Tower (IRE)

stajnia:  SK Kozienice

hodowca:  SK Kozienice

właściciel:  SK Kozienice

SZTOKHOLM (xx) og. gn.

ur. 2016

Silver Whistle (USA) - Sekwanka / Enjoy Plan (USA)

stajnia:  SK Kozienice

hodowca:  SK Kozienice

właściciel:  SK Kozienice

TORYS (xx) og. gn.

ur. 2016

Enjoy The Silence (IRE) - Tarantulla / Jape (USA)

stajnia:  Metis II

hodowca:  T. Milewski

właściciel:  K. Rogowski

TYKOCIN (xx) og. gn.

ur. 2016

Alandi (IRE) - Telimena (IRE) / Tagula (IRE)

stajnia:  Metis II

hodowca:  A. Wyrzyk

właściciel:  K. Rogowski

UKKA (xx) kl. gn.

ur. 2016

Estejo (GER) - Ukajali / Royal Court (IRE)

stajnia:  Iwno I

hodowca:  SK Iwno

właściciel:  SK Iwno i K. Rogowski

VIA VITAE (xx) kl. kaszt.

ur. 2016

Big Luck (IRE) - Via / Saphir (GER)

stajnia:  Monika

hodowca:  A. Jasińska

właściciel:  M. Rogowska

CAFUSO (oo) og. s.

ur. 2010

Polon - Canzona / Penthagonn (DE)

stajnia:  Max-Plast

hodowca:  S. Gutowski

właściciel:  G. Kozak

BALBLAIR (oo) wał. s.

ur. 2011

Arbiter - Bali / Pepton

stajnia:  Max-Plast

hodowca:  B. M. Tomaszewski

właściciel:  G. Kozak

ENEJ (oo) wał. s.

ur. 2014

Shanghai EA (ES) - Endrra / Ekstern

stajnia:  Metis II

hodowca:  SK Michałów

właściciel:  K. Rogowski

ERMADER (oo) wał. s.

ur. 2014

Kahil Al Shaqab (US) - Ereira / Piruet

stajnia:  Metis II

hodowca:  SK Michałów

właściciel:  K. Rogowski

FABRIZZIO (oo) wał. kaszt.

ur. 2014

Esparto - Farsala / Laheeb (IL)

stajnia:  Metis II

hodowca:  SK Michałów

właściciel:  K. Rogowski

LORENS (oo) og. kaszt.

ur. 2014

Esparto - Lanckorona / Poganin

stajnia:  Metis II

hodowca:  SK Michałów

właściciel:  K. Rogowski

EGOR (oo) og. s.

ur. 2015

Dragomir - Espressa / Harbin

stajnia:  Metis II

hodowca:  J. Lech

właściciel:  K. Rogowski

NURMI (oo) og. s.

ur. 2015

Pougatin Kossack (NL) - Nambi / Biquest (US)

stajnia:  Metis II

hodowca:  M. Gromala

właściciel:  K. Rogowski

 

Kamila Urbańczyk

(powrót)

 

LASCADELL (xx) wał. gn.

ur. 2009

Scufiott (GB) - La Fendi / Goldneyev (USA)

stajnia:  Jaźwie

hodowca:  A. Dziuba

właściciel:  K. Urbańczyk

DAR DUNI (oo) wał. s.

ur. 2004

Eldon - Decyma / Eurol

stajnia:  Jaźwie

hodowca:  K. Grudziąż

właściciel:  K. Urbańczyk

MOGADIUSZ (oo) og. s.

ur. 2012

Echo Ofira - Mukata Fata / KA Czubuthan (US)

stajnia:  Univerpol II

hodowca:  J. Ryżkowski

właściciel:  J. Ryżkowski i K. Urbańczyk

WUNDERFITZ VON SÜDBADEN (oo) wał. kaszt.

ur. 2013

El Wodkine (SE) - Emporia / Millennium (SE)

stajnia:  Performance Racing Team

hodowca:  A. Steinhart

właściciel:  A. Schaffner, K. Rutz i K. Urabańczyk

COCOLINO (oo) og. kaszt.

ur. 2014

Nougatin (FR) - Coco 'K' (NL) / Marwan I (FR)

stajnia:  Araberrennstall Steinhart II

hodowca:  M. Malinowski

właściciel:  A. Steinhart i K. Urbańczyk

ILAY FLEUR DE LYS (oo) og. s.

ur. 2014

Dorz - Arsinoe'BA (FR) / Barour de Cardonne (FR)

stajnia:  Fleur de Lys

hodowca:  S. Gűldenpfennig

właściciel:  S. Gűldenpfennig i K. Urbańczyk

MALALA (oo) kl. s.

ur. 2014

Asraa Min Albarq (GB) - Masza / Ataman

stajnia:  Ataman II

hodowca:  Z. Górski

właściciel:  Z. Górski i K. Urbańczyk

MIDAS JR (oo) og. s.

ur. 2014

Akbars (RU) - Mukata Fata / KA Czubuthan (US)

stajnia:  Univerpol II

hodowca:  J. Ryżkowski

właściciel:  J. Ryżkowski i K. Urbańczyk

FIRE FLY (oo) kl. gn.

ur. 2015

Armeec (RU) - Fira / Ganges

stajnia:  Wex

hodowca:  G. i K. Grudziąż

właściciel:  K. Domżała, G. Grudziąż i K. Urbańczyk

SORGLOS VON SÜDBADEN (oo) og. kaszt.

ur. 2015

Ainhoa St Faust (FR) - Shanaiiaah (DE) / Santhos (DE)

stajnia:  Araberrennstall Steinhart II

hodowca:  A. Steinhart

właściciel:  A. Steinhart i K. Urbańczyk

ZADATOK (oo) og. s.

ur. 2015

Dostatok (RU) - Zachcianka / Palmer

stajnia:  Długosiodło II

hodowca:  R. Gorczyca

właściciel:  G., K. i R. Gorczyca i K. Urbańczyk

 

Sergiusz Zawgorodny

(powrót)

 

ORFEI (xx) og. s.

ur. 2013

Gardjet (UKR) - Eskapada (UKR) / Dias (UKR)

stajnia:  Leader Stud

hodowca:  PSP "im. Shevcenko"

właściciel:  O. Dygalo

INDIAN STAR (xx) og. kaszt.

ur. 2015

Indian Jameson (USA) - Sangreal (USA) / Pleasant Colony (USA)

stajnia:  Leader Stud

hodowca:  Shovgenovskiy Konny Zawod Sp. Z

właściciel:  O. Dygalo

STEPS DUBAI (xx) og. kaszt.

ur. 2015

Dubai To Dubai (USA) - Tarr Steps (IRE) / Giant's Causeway (USA)

stajnia:  Leader Stud

hodowca:  V. Igdt

właściciel:  O. Dygalo

USPEH (xx) og. gn.

ur. 2015

Khoresm (IRE) - Ukala / Don Corleone (GB)

stajnia:  Leader Stud

hodowca:  Szowgenowskij Konnyj Zawod Sp.

właściciel:  O. Dygalo

ZOLOTAYA KHARIZMA (xx) kl. kaszt.

ur. 2015

Khoresm (IRE) - Zolotaya Imperija (RUS) / Lion Heart (USA)

stajnia:  Leader Stud

hodowca:  Szowgenowskij Konnyj Zawod Sp.

właściciel:  O. Dygalo

GRANIT (xx) og. kaszt.

ur. 2016

Notrdam (GB) - Galateya (UKR) / Tahoka Prince (USA)

stajnia:  Leader Stud

hodowca:  PO Dygalo O.V.

właściciel:  O. Dygalo

GROMOBOJ (xx) og. gn.

ur. 2016

Glavar (USA) - Balerina / Bajkal

stajnia:  Leader Stud

hodowca:  PO Dygalo O.V.

właściciel:  O. Dygalo

KNYAGINYA (xx) kl. gn.

ur. 2016

Glavar (USA) - Katrina (UKR) / Kupets (USA)

stajnia:  Leader Stud

hodowca:  PO Dygalo O.V.

właściciel:  O. Dygalo

NATHAN MNM (xx) kl. s.

ur. 2016

Nathaniel (IRE) - Balandra (GB) / Medicean (GB)

stajnia:  Günay Equestrian Invest GmbH

hodowca:  Aston House Stud

właściciel:  Günay Equestrian Invest GmbH

NEPREVZOJ DYONNAYA (xx) kl. s.

ur. 2016

Notrdam (GB) - Nagaina (UKR) / Sunny's Florida (USA)

stajnia:  Leader Stud

hodowca:  PO Dygalo O.V.

właściciel:  O. Dygalo

ROJDES TVENSKA NOCH (xx) kl. gn.

ur. 2016

Notrdam (GB) - Remerna (UKR) / Goroskop (SU)

stajnia:  Leader Stud

hodowca:  PO Dygalo O.V.

właściciel:  O. Dygalo

SHAFRAN MNM (xx) kl. gn.

ur. 2016

Shamardal (USA) - Powdermill (GB) / Oasis Dream (GB)

stajnia:  Günay Equestrian Invest GmbH

hodowca:  Godolphin

właściciel:  Günay Equestrian Invest GmbH

SHER AMI (xx) kl. s.

ur. 2016

Richy Rey (GB) - Sharly Dante (GB) / High Chaparral (IRE)

stajnia:  Leader Stud

hodowca:  PO Dygalo O.V.

właściciel:  O. Dygalo

EURO DAHESS MNM (oo) og. s.

ur. 2012

Dahess (GB) - Echana / Europejczyk

stajnia:  Günay Equestrian Invest GmbH

hodowca:  Günay Equestrian Invest GmbH

właściciel:  Günay Equestrian Invest GmbH

LADY DAHESS MNM (oo) kl. gn.

ur. 2013

Dahess (GB) - Sarkozy Kossack / Drug (SU)

stajnia:  Günay Equestrian Invest GmbH

hodowca:  Günay Equestrian Invest GmbH

właściciel:  Günay Equestrian Invest GmbH

FLY HIPOLYTE (oo) kl. kaszt.

ur. 2015

Munjiz (FR) - Anna (FR) / Tidjani (FR)

stajnia:  Günay Equestrian Invest GmbH

hodowca:  S. Chazel

właściciel:  Günay Equestrian Invest GmbH

MARKIZA MNM (oo) kl. kaszt.

ur. 2015

No Risk Al Maury (FR) - Miss Munjiz MNM (DE) / Munjiz (FR)

stajnia:  Günay Equestrian Invest GmbH

hodowca:  Günay Equestrian Invest GmbH

właściciel:  Günay Equestrian Invest GmbH

 

Michał Borkowski

(powrót)

 

REKI (xx) wał. gn.

ur. 2012

Look Honey (IRE) - Registana (GER) / Tauchsport (GDR)

stajnia:  Masini Wrbna Racing

hodowca:  Wrbna Racing

właściciel:  Wrbna Racing

JABELLA (xx) kl. kaszt.

ur. 2013

October (USA) - Jagabella / Don Corleone (GB)

stajnia:  SK Bardo

hodowca:  W. Krzemiński

właściciel:  M. Ozdoba i R. Zieliński

SUBIECTUM (xx) og. kaszt.

ur. 2013

Exaltation (IRE) - Sztaluga / Snow Kid (GB)

stajnia:  Subiectum

hodowca:  SK Widzów - A. Tyszko

właściciel:  K. Wolanin, M. Błaszczak

BIG RED (xx) og. kaszt.

ur. 2014

Needham's Fort (USA) - Badawah (IRE) / Singspiel (IRE)

stajnia:  Forza Badawah

hodowca:  R. Zieliński, A. Walicki, M. Boruta i

właściciel:  M. Ozdoba, C. Pogonowski i R. Zieliński

ELUZZAM (xx) og. kaszt.

ur. 2014

Linda's Lad (GB) - Bella Ciao (FR) / Green Tune (USA)

stajnia:  Habana

hodowca:  E.A.R.L. Ecurie Feuillet

właściciel:  M. Borkowski

FARAON (xx) wał. gn.

ur. 2014

Naaqoos (GB) - Fair N Lovely (IRE) / Domedriver (IRE)

stajnia:  Estel

hodowca:  K. Mirpuri

właściciel:  Estel Studio Sp. z o.o.

JAM BABINICZ (xx) og. gn.

ur. 2014

Needham's Fort (USA) - Jam Jessica / Jape (USA)

stajnia:  Długosiodło

hodowca:  R. Gorczyca

właściciel:  G., K. i R. Gorczyca

JULES'S DREAM (xx) og. s.

ur. 2014

Red Rocks (IRE) - Petite Sophie (FR) / Linamix (FR)

stajnia:  Długosiodło

hodowca:  H. Rousseau

właściciel:  G., K. i R. Gorczyca

KEY TO LIFE (xx) kl. kaszt.

ur. 2014

Country Club (GB) - Karuzela (GB) / Tagula (IRE)

stajnia:  Sunshine

hodowca:  Expert Host - Janusz Romanowski

właściciel:  S. Wiśniewska, T. Rybicki

PIPASOL (xx) kl. gn.

ur. 2014

Deportivo (GB) - Cylindree (IRE) / Diktat (GB)

stajnia:  Zamek Sobków

hodowca:  C. Jouandou

właściciel:  A. Borkowski

SPASSKI (xx) wał. gn.

ur. 2014

Jukebox Jury (IRE) - Sangha (USA) / Rahy (USA)

stajnia:  Junior Farm

hodowca:  S. Mladenovič

właściciel:  S. Mladenovič

URUGWAJKA (xx) kl. gn.

ur. 2014

Needham's Fort (USA) - Upsalka / Siam (USA)

stajnia:  Franczesko

hodowca:  P. Szmigiel

właściciel:  P. Szmigiel

EASTERN GIRL (xx) kl. gn.

ur. 2015

Prince of Ecosse - Eastern Light (IRE) / Danehill Dancer (IRE)

stajnia:  Meridian Polska

hodowca:  H. Poledníková

właściciel:  H. Poledníková

FÉE BONNE (xx) kl. gn.

ur. 2015

Ecosse (FR) - Francais Balle (FR) / Kheleyf (USA)

stajnia:  Meridian Polska

hodowca:  H. Poledníková

właściciel:  H. Poledníková

FORTEL ZAGŁOBY (xx) og. gn.

ur. 2015

October (USA) - Forza Varsovia (IRE) / Hurricane Run (IRE)

stajnia:  Forza Badawah

hodowca:  R. Zieliński, A. Walicki, M. Boruta i

właściciel:  M. Ozdoba, C. Pogonowski i R. Zieliński

HARLEM (xx) og. gn.

ur. 2015

Nowogródek - Harmonia / Belenus (GER)

stajnia:  Mistrz i Ewelina

hodowca:  SK Golejewko

właściciel:  E. i L. Kasprowicz

KARNAVALE (xx) og. gn.

ur. 2015

Roulette (GB) - Kardinale / Belenus (GER)

stajnia:  SK Bardo

hodowca:  R. Zieliński

właściciel:  M. Ozdoba i R. Zieliński

KRÓLOWA ECOSSE (xx) kl. gn.

ur. 2015

Ecosse (FR) - Księżna Walii / All Hands On Deck (USA)

stajnia:  Agencja Jeździecka Bober

hodowca:  M. Bober

właściciel:  Agencja Jeździecka A. i A. Bober

LADYFINGER (xx) kl. c. gn.

ur. 2015

Ecosse (FR) - Liberty / Zarewitsch (IRE)

stajnia:  Junior Farm

hodowca:  S. Mladenovič

właściciel:  S. Mladenovič

RELANDI (xx) kl. sk. gn.

ur. 2015

Alandi (IRE) - Registana (GER) / Tauchsport (GDR)

stajnia:  Masini Wrbna Racing

hodowca:  Wrbna Racing

właściciel:  Wrbna Racing

TRUE MIRACLE (xx) kl. c. gn.

ur. 2015

Da Xian - Three Roses / Llandaff (USA)

stajnia:  Stajnia Sportowa "KOGUT"

hodowca:  M. Szeszuła

właściciel:  G. Kogut

TWOTEATO ROOMTWOTWO (xx) kl. c. gn.

ur. 2015

Indy Champ (USA) - Tozzia / Jape (USA)

stajnia:  Konary

hodowca:  GR J. Zalewska

właściciel:  J. i J. Zalewscy

BETRIA (xx) kl. gn.

ur. 2016

Boreas Rush (GB) - Blistering Gold (FR) / Java Gold (USA)

stajnia:  Stajnia Sportowa "KOGUT"

hodowca:  A. Żyłkowska

właściciel:  G. Kogut

bez nazwy (xx) og. gn.

ur. 2016

Pour Moi (IRE) - Flames (GB) / Blushing Flame (USA)

stajnia:  Habana

hodowca:  T. Twomey

właściciel:  M. Borkowski

bez nazwy (xx) og. sk. gn.

ur. 2016

Camacho (GB) - Ophelia's Song (GB) / Halling (USA)

stajnia:  Rez Stable

hodowca:  Ophelia's Song Partnership

właściciel:  R. Płatek

DECCAN PRINCE (xx) og. gn.

ur. 2016

October (USA) - Daremi / Tertullian (USA)

stajnia:  Czajtanya

hodowca:  K. Mirpuri

właściciel:  K. Mirpuri

FARO (xx) og. gn.

ur. 2016

Camill (IRE) - Finezja / Great Lakes (GB)

stajnia:  Krasne

hodowca:  SK Krasne

właściciel:  SK Krasne

HAMIS (xx) og. c. gn.

ur. 2016

Camill (IRE) - Hamada / Great Lakes (GB)

stajnia:  Krasne

hodowca:  SK Krasne

właściciel:  SK Krasne

KACOSSA (xx) kl. gn.

ur. 2016

Ecosse (FR) - Kanishka / October (USA)

stajnia: Stajnia Sportowa "KOGUT"

hodowca:  R. Rutkowski

właściciel:  G. Kogut

KING AGE OF JAPE (xx) og. gn.

ur. 2016

Age of Jape - Księżna Walii / All Hands On Deck (USA)

stajnia:  Agencja Jeździecka Bober

hodowca:  M. Bober

właściciel:  Agencja Jeździecka A. i A. Bober

KRISTAL SKY (xx) kl. sk.gn.

ur. 2016

Kornel - Kasetka / Da Xian

stajnia:  Kasetka

hodowca:  M. Górski

właściciel:  M. Górski

LARRY STRIKES (xx) og. gn.

ur. 2016

Zarewitsch (IRE) - Lakonia (GER) / Kalatos (GER)

stajnia:  Junior Farm

hodowca:  S. Mladenovič

właściciel:  S. Mladenovič

LIKA (xx) kl. sk. gn.

ur. 2016

Alandi (IRE) - Liberty / Zarewitsch (IRE)

stajnia:  Junior Farm

hodowca:  S. Mladenovič

właściciel:  S. Mladenovič

MR KOSSACK (xx) og. s.

ur. 2016

Ruten (USA) - Melissa's Missile (USA) / Golden Missile (USA)

stajnia:  SK Bardo II

hodowca:  W. Saniewski

właściciel:  J. i T. Ozdoba, W. Saniewski i R. Zieliński

ONE WAY TICKET (xx) og. gn.

ur. 2016

Glavalcour (FR) - Morgenröte (GER) / Sholokhov (IRE)

stajnia:  Jutrzenka

hodowca:  S. Staub

właściciel:  J. i J. Zalewscy i S. Staub

RANGER (xx) og. gn.

ur. 2016

October (USA) - Raaga Jam / Jape (USA)

stajnia:  Turf Fun Club

hodowca:  K. Mirpuri

właściciel:  Turf Fun Club

SILBA (xx) kl. gn.

ur. 2016

Alandi (IRE) - Sangha (USA) / Rahy (USA)

stajnia:  Junior Farm

hodowca:  S. Mladenovič

właściciel:  S. Mladenovič

SOMBOR (xx) og. gn.

ur. 2016

Alandi (IRE) - Sionpas (GER) / Tertullian (USA)

stajnia:  Junior Farm

hodowca:  S. Mladenovič

właściciel:  S. Mladenovič

TEBB (xx) og. s.

ur. 2016

Ruten (USA) - Trypsyna / Be My Chief (USA)

stajnia:  Jamajka

hodowca:  SK Iwno

właściciel:  N. Hendzel i P. Pirzecki

UNA EMOCION (xx) kl. gn.

ur. 2016

Dżulietto - Uroda / Demon Club

stajnia:  Agencja Jeździecka Bober

hodowca:  K. Rabiej

właściciel:  Agencja Jeździecka A. i A. Bober

ESID IN ZAMOUR (oo) og. s.

ur. 2013

Ontario HF (US) - Etezja / Pilot

stajnia:  Rez Stable

hodowca:  FHP "Giewont" Sp. z o. o.

właściciel:  R. Płatek

SHAHIN AL KHALEDIAH (oo) og. kaszt.

ur. 2013

Munjiz (FR) - Jaleelat Al Khalidiah (SA) / Tiwaiq (SA)

stajnia:  Polska AKF Sp. z o.o.

hodowca:  Khalid B. S. B. Abdul Aziz Al Saud

właściciel:  Polska AKF Sp. z o.o.

FAZZA AL KHALEDIAH (oo) og. s.

ur. 2014

Jalnar Al Khalidiah (SA) - Assma Al Khalediah (SA) / Amer (SA)

stajnia:  Polska AKF Sp. z o.o.

hodowca:  Al Khalediah Stables

właściciel:  Polska AKF Sp. z o.o.

GENERAL LADY (oo) kl. gn.

ur. 2014

General (GB) - Rivale d'Enfer (FR) / Dormane (FR)

stajnia:  Rez Stable

hodowca:  E.A.R.L. Haras du Grand Courgeon

właściciel:  R. Płatek

AWASEF AL KHALEDIAH (oo) kl. kaszt.

ur. 2015

Nayef Al Khalidiah (SA) - Tala Al Khalediah (SA) / Khalid El Biwaibiya (SA)

stajnia:  Polska AKF Sp. z o.o.

hodowca:  Al Khalediah Stables

właściciel:  Polska AKF Sp. z o.o.

MERA (oo) kl. gn.

ur. 2015

Kazbek (RU) - Miranda / Ar-Rahman

stajnia:  Jawornik

hodowca:  P. Siuta

właściciel:  P. Siuta

OMAN (oo) og. gn.

ur. 2015

Ontario HF (US) - Orgia Fata (US) / Chndaka (US)

stajnia:  Rez Stable

hodowca:  "Giewont" Sp. z o. o.

właściciel:  R. Płatek

ORDONKA (oo) kl. s.

ur. 2015

Dostatok (RU) - Osetia / Piaff

stajnia:  Stajnia Koni Arabskich "Sarmacja" Piotrowski i Zygmunt s.c.

hodowca:  SKA "Sędzia" Piotrowski i Zygmunt

właściciel:  Stajnia Koni Arabskich "Sarmacja" Piotrowski i Zygmunt s.c.

REEM AL KHALEDIAH (oo) kl. s.

ur. 2015

Nashwan Al Khalidiah (SA) - Assma Al Khalediah (SA) / Amer (SA)

stajnia:  Polska AKF Sp. z o.o.

hodowca:  Al Khalediah Stables

właściciel:  Polska AKF Sp. z o.o.

SAHM AL KHALEDIAH (oo) og. gn.

ur. 2015

Nayef Al Khalidiah (SA) - Sabbat Al Khalidiah (SA) / Tiwaiq (SA)

stajnia:  Polska AKF Sp. z o.o.

hodowca:  Al Khalediah Stables

właściciel:  Polska AKF Sp. z o.o.

ZIRGINA (oo) kl. s.

ur. 2015

Ontario HF (US) - Zbroja Fata / KA Czubuthan (US)

stajnia:  Rez Stable

hodowca:  "Giewont" Sp. z o. o.

właściciel:  R. Płatek

  

Maciej Jodłowski

(powrót)

 

SZAMET (xx) wał. kaszt.

ur. 2011

Roulette (GB) - Szata / Alywar (USA)

stajnia:  Orarius

hodowca:  SK Widzów - A. Tyszko

właściciel:  M. Metza-Jodłowska

KRANTI (xx) kl. s.

ur. 2014

Mamool (IRE) - Kantaya (IRE) / Croco Rouge (IRE)

stajnia:  Czajtanya

hodowca:  K. Mirpuri

właściciel:  K. Mirpuri

MELTIMO (xx) wał. gn.

ur. 2014

Vale of York (IRE) - Ms Sasha Malia (IRE) / Verglas (IRE)

stajnia:  Estel

hodowca:  E. Farrelly

właściciel:  Estel Studio Sp. z o.o.

AKADEMIA (xx) kl. kaszt.

ur. 2015

Muhtathir (GB) - Anthropologie (IRE) / Okawango (USA)

stajnia:  Hermes

hodowca:  Haras des Sablonnets i R. Chandio

właściciel:  K. i M. Wolanin

CHILL GIOFFRY (xx) og. gn.

ur. 2015

Arcano (IRE) - Chiara Gioffry (IRE) / Great Commotion (USA)

stajnia:  Estel

hodowca:  R. Colasanti

właściciel:  Estel Studio Sp. z o.o.

LORD SPEAKER (xx) wał. kaszt.

ur. 2015

Iffraaj (GB) - Black Rodded (GB) / Bahamian Bounty (GB)

stajnia:  Volteo

hodowca:  Godolphin

właściciel:  Volteo Horse Service

MEDROCK (xx) og. kaszt.

ur. 2015

Rock of Gibraltar (IRE) - Vizean (IRE) / Medicean (GB)

stajnia:  Dr Dahess

hodowca:  T. Ashley

właściciel:  Z. Górski i K. Mirpuri

MEXICAN MOON (xx) kl. kaszt.

ur. 2015

Terssio (IRE) - Mexican Girl (IRE) / Traditionally (USA)

stajnia:  Canwa II

hodowca:  SK Kawiarnia CANWA M. i S. Wiśni

właściciel:  M. i S. Wiśniewscy, A. Gawryszewski

TEBIDORO (xx) og. kaszt.

ur. 2015

Ecosse (FR) - Tebi / Belenus (GER)

stajnia:  Urszula

hodowca:  W. J. Engel

właściciel:  Euro-Sport Management

bez nazwy (xx) kl. s.

ur. 2016

Kendargent (FR) - Happy Families (GB) / Singspiel (IRE)

stajnia:  Singha

hodowca:  A. Nunez

właściciel:  K. Mirpuri i W. Żmiejko

bez nazwy (xx) kl. s.

ur. 2016

Dark Angel (IRE) - Ode To Psyche (IRE) / Dansili (GB)

stajnia:  Hermes

hodowca:  Newton Stud

właściciel:  K. i M. Wolanin

bez nazwy (xx) kl. gn.

ur. 2016

Archipenko (USA) - Egretta (IRE) / Motivator (GB)

stajnia:  Hermes

hodowca:  Airlie Stud

właściciel:  K. i M. Wolanin

bez nazwy (xx) og. gn.

ur. 2016

Rock of Gibraltar (IRE) - Cristal Groove (IRE) / Marju (IRE)

stajnia:  Pegaz II

hodowca:  Baroda & Colbinstown Studs

właściciel:  AMP Invest Sp. z o.o.

bez nazwy (xx) og. gn.

ur. 2016

Battle of Marengo (IRE) - Rocksee (IRE) / Rock of Gibraltar (IRE)

stajnia:  Singha

hodowca:  J. Brennan

właściciel:  K. Mirpuri i W. Żmiejko

bez nazwy (xx) og. gn.

ur. 2016

Worthadd (IRE) - Alba Verde (GB) / Verglas (IRE)

stajnia:  Volteo

hodowca:  Irish National Stud

właściciel:  Volteo Horse Service

CZARINA (xx) kl. kaszt.

ur. 2016

October (USA) - Celentina (IRE) / Case Law (IRE)

stajnia:  Wiktoria

hodowca:  K. Mirpuri

właściciel:  Z. Król, F. Krupa i M. Metza-Jodłowska

DELOS (xx) og. gn.

ur. 2016

Ecosse (FR) - Doyenka (GB) / Doyen (IRE)

stajnia:  Urszula

hodowca:  W. J. Engel

właściciel:  Euro-Sport Management

DOMITZ (xx) og. gn.

ur. 2016

San Moritz - Domika / Snow Kid (GB)

stajnia:  Orarius

hodowca:  SK Widzów - A. Tyszko

właściciel:  M. Metza-Jodłowska

PARISIENNE (xx) kl. gn.

ur. 2016

Star Poker (IRE) - Pretty Rainbow (IRE) / Viking Ruler (AUS)

stajnia:  Estel

hodowca:  A. Chodowiec

właściciel:  Estel Studio Sp. z o.o.

 SUGAR DADDY (xx) og. gn.

ur. 2016

October (USA) - Sugarpine (IRE) / Oratorio (IRE)

stajnia:  Czajtanya

hodowca:  K. Mirpuri

właściciel:  K. Mirpuri

TOGHUN (xx) og. kaszt.

ur. 2016

Star Poker (IRE) - Tajlandka / Jape (USA)

stajnia:  Estel

hodowca:  SK Krasne

właściciel:  Estel Studio Sp. z o.o.

TORRETTA (xx) kl. k.

ur. 2016

Camerun (IRE) - Toresa / Zanatar (FR)

stajnia:  Canwa II

hodowca:  M. i S. Wiśniewscy

właściciel:  M. i S. Wiśniewscy, A. Gawryszewski

BOY MUGATIN (oo) og. s.

ur. 2011

Nougatin (FR) - Bint Madonah / Eldon

stajnia:  Arabi pod Młynami

hodowca:  M. i S. Wiśniewscy

właściciel:  AB GLASS PHP A. Biedrzycki

EMERALD (oo) og. gn.

ur. 2014

Neron (RU) - Emanuela / Pamir

stajnia:  Arabi pod Młynami

hodowca:  A. Majchrzak

właściciel:  AB GLASS PHP A. Biedrzycki

MOHACZ (oo) og. s.

ur. 2014

Chndaka (US) - Minerva (DE) / Santhos (DE)

stajnia:  SK Tarnawka

hodowca:  L. Błachut

właściciel:  SK Tarnawka-FHP Giewont sp. z o.o. i M. Metza-Jodłowska

PESARIA (oo) kl. gn.

ur. 2014

Neron (RU) - Proxima / Emigrant

stajnia:  SK Rogale

hodowca:  A. Majchrzak

właściciel:  A. Majchrzak

PURHIB (oo) og. kaszt.

ur. 2014

Murhib (QA) - Polina (RU) / Balaton (RU)

stajnia:  SK Wyszków II

hodowca:  M. Gromala

właściciel:  K. Falba

AWANTURA (oo) kl. s.

ur. 2015

Dostatok (RU) - Amarantka / Amarant

stajnia:  Arabi pod Młynami

hodowca:  A. Biedrzycki

właściciel:  AB GLASS PHP A. Biedrzycki

BINT MERCI (oo) kl. s.

ur. 2015

Neron (RU) - Bint Madonah / Eldon

stajnia:  Arabi pod Młynami

hodowca:  A. Biedrzycki

właściciel:  AB GLASS PHP A. Biedrzycki

KAMIANA (oo) kl. s.

ur. 2015

Dostatok (RU) - Konstanta (RU) / Nougatin (FR)

stajnia:  Arabi pod Młynami

hodowca:  A. Biedrzycki

właściciel:  AB GLASS PHP A. Biedrzycki

NARITA (oo) kl. s.

ur. 2015

Ontario HF (US) - Naura / FS Bengali (DE)

stajnia:  Ogrody Resgal

hodowca:  "UNI-RES" Sp. z o.o.

właściciel:  "UNI-RES" Sp. z o.o.

NASU (oo) kl. kaszt.

ur. 2015

Kazbek (RU) - Netka / Ontario HF (US)

stajnia:  SK Tarnawka

hodowca:  "Giewont" Sp. z o. o.

właściciel:  SK Tarnawka-FHP Giewont sp. z o.o. i M. Metza-Jodłowska

PORYWACZ (oo) og. s.

ur. 2015

Kazbek (RU) - Pasima / Ecaho

stajnia:  SK Sęczkowo

hodowca:  G. Sęczek

właściciel:  G. Sęczek

TYTAN (oo) og. kaszt.

ur. 2015

Dostatok (RU) - Teneryfa / Poganin

stajnia:  SK Wyszków II

hodowca: