wykaz koni 2018 a - Stadnina Pegaz

OK
Przejdź do treści

Menu główne:

WYKAZ KONI ZGŁOSZONCH DO SEZONU 2018

.A'AREN AL KHALEDIAH (oo)

og. kaszt.

ur. 2015

Nayef Al Khalidiah (SA) - Shaza Al Khalediah (SA) / Khalid El Biwaibiya (SA)

stajnia:   Polska AKF Sp. z o.o.

hodowca:   Al Khalediah Stables

właściciel:   Polska AKF Sp. z o.o.

trener:   Wiesław Kryszyłowicz

ABAKUS (oo)

og. gn.

ur. 2015

Pedagog - Anarchia / Gazal Al Shaqab (QA)

stajnia:   Janów Podlaski

hodowca:   SK Janów Podlaski

właściciel:   SK Janów Podlaski

trener:   Sergey Vasyutov

ABDANK (oo)

og. s.

ur. 2015

Empire - Altamira / Ekstern

stajnia:   Janów Podlaski

hodowca:   SK Janów Podlaski

właściciel:   SK Janów Podlaski

trener:   Sergey Vasyutov

ADASH (oo)

og. s.

ur. 2012

Djon (RU) - Agama (RU) / Argon (SU)

stajnia:   Lucky

hodowca:   Veles Stud

właściciel:   Polski Klub Wiejski Sp. z o.o.

trener:   Michał Romanowski

ADDING (oo)

wał. gn.

ur. 2007

The Wiking (US) - Value Added (GB) / Djamel (FR)

stajnia:   Lucky

hodowca:   HH Sheikh Mohammed Bin Rashid

właściciel:   Polski Klub Wiejski Sp. z o.o.

trener:   Michał Romanowski

ADDIS (oo)

og. gn.

ur. 2008

Ontario HF (US) - Amina / Murat-Gazon

stajnia:   SK Nad Czarną Hańczą

hodowca:   Z. Górski

właściciel:   P. Wasilewski

trener:   Wojciech Olkowski

ADMIRAL QUEST (xx)

wał. gn.

ur. 2010

Kheleyf (USA) - Sea Searcher (USA) / Theatrical (IRE)

stajnia:   RM-Racing

hodowca:   Gerrardstown House Stud

właściciel:   R. Benš

trener:   Grzegorz Wasążnik

ADORATOR (xx)

og. gn.

ur. 2016

Exciting Life (IRE) - Adoracja / In Camera (IRE)

stajnia:   Plavac

hodowca:   SK Moszna

właściciel:   Plavac Sp. z o.o.

trener:   Piotr Piątkowski

ADRENALINA (oo)

kl. s.

ur. 2010

Elmen - Albina / Pers

stajnia:   Dolina Koni

hodowca:   Z. Szymulański

właściciel:   Z. Szymulański

trener:   Zygmunt Szymulański

AFINA PALLADA (xx)

kl. gn.

ur. 2015

Soldier Hollow (GB) - American Peony (GER) / New Approach (IRE)

stajnia:   Millennium Stud

hodowca:   Millennium Stud Sp. z o.o.

właściciel:   Millennium Stud Sp. z o.o.

trener:   Andrzej Walicki

AFIRA (oo)

kl. kaszt.

ur. 2015

Amanito - Afrodyzja / Pegasus

stajnia:   Białka

hodowca:   SK Białka

właściciel:   Małopolska Hodowla Roślin - SK Białka

trener:   Wiesław Kryszyłowicz

AGA BS (oo)

kl. s.

ur. 2014

Ontario HF (US) - Asla / Aslan

stajnia:   Zaleś 54

hodowca:   S. Bujarski

właściciel:   D. Zalewski i S. Bujarski

trener:   Dariusz Zalewski

AGAS BS (oo)

og. gn.

ur. 2014

Ontario HF (US) - Agnes / Ganges

stajnia:   Zaleś 54

hodowca:   S. Bujarski

właściciel:   D. Zalewski i S. Bujarski

trener:   Dariusz Zalewski

AGATEK (xx)

wał. gn.

ur. 2012

Alaska River (GER) - Agata (IRE) / Daggers Drawn (USA)

stajnia:   Joliba-Milin II

hodowca:   M. Kaszubowski

właściciel:   M. Kryszyłowicz

trener:   Małgorzata Kryszyłowicz

AGATKA (xx)

kl. gn.

ur. 2014

Noel (GER) - Agata (IRE) / Daggers Drawn (USA)

stajnia:   Beniaminek

hodowca:   M. Kaszubowski

właściciel:   "MK" M. Kaszubowski

trener:   Grzegorz Wasążnik

AHMES (xx)

og. c. gn.

ur. 2016

Camill (IRE) - Amarna / Great Lakes (GB)

stajnia:   Krasne

hodowca:   SK Krasne

właściciel:   SK Krasne

trener:   Krzysztof Ziemiański

AIRFORCE (oo)

og. s.

ur. 2007

Djelforce (NL) - Bodrost (RU) / Desant (SU)

stajnia:   Panat

hodowca:   J. J. Wolters

właściciel:   T. Pastuszka

trener:   Tomasz Pastuszka

AIRY FORLI (xx)

kl. gn.

ur. 2015

Ecosse (FR) - Airy Fairy (IRE) / Desert King (IRE)

stajnia:   Finisz.pl

hodowca:   E. Krakowiak i A. Marczak

właściciel:   E. Krakowiak i G. Wasążnik

trener:   Grzegorz Wasążnik

AJ EVIO (oo)

og. s.

ur. 2015

Equator - AJ Evian (DE) / Ansata Shaamis (US)

stajnia:   Lacrima Arabians

hodowca:   Sheikh Al-Nuaimi Ammar Bin Hum

właściciel:   A. i T. Molscy

trener:   Justyna Domańska

AJIBA AL MELS (oo)

kl. kaszt.

ur. 2014

Munjiz (FR) - Lhora Al Mels (FR) / Way To Go (US)

stajnia:   Aaron

hodowca:   M. Viguie

właściciel:   C. Gołaszewski

trener:   Adam Wyrzyk

AKADEMIA (xx)

kl. kaszt.

ur. 2015

Muhtathir (GB) - Anthropologie (IRE) / Okawango (USA)

stajnia:   Hermes

hodowca:   Haras des Sablonnets i R. Chandio

właściciel:   K. i M. Wolanin

trener:   Maciej Jodłowski

AKIRIA (xx)

kl. kaszt.

ur. 2014

Zambezi Sun (GB) - Apokalypse (GER) / Lomitas (GB)

stajnia:   White Eagle

hodowca:   O. Tricot

właściciel:   J. Karkosa, M. Ozdoba i R. Zieliński

trener:   Paweł Gluza

AKSA BS (oo)

kl. gn.

ur. 2014

Ontario HF (US) - Aksaya / Gorec

stajnia:   Zaleś

hodowca:   S. Bujarski

właściciel:   D. Zalewski

trener:   Dariusz Zalewski

AKSAMIT (m)

og. kaszt.

ur. 2013

Decybel I m - Aksa m / Empik xx

stajnia:   Jeżówka

hodowca:   J. Soska

właściciel:   J. Soska

trener:   Bolesław Mazurek

AKTYW (oo)

og. s.

ur. 2014

Dahess (GB) - Adamara / Karat (RU)

stajnia:   Słowianin

hodowca:   L. Błaszczyk

właściciel:   L. Błaszczyk

trener:   Adam Wyrzyk

AKWANTARIO (oo)

og. gn.

ur. 2015

Ontario HF (US) - Akwaforta / Ganges

stajnia:   Sumiła Arabians

hodowca:   R. Sumiła

właściciel:   R. Sumiła

trener:   Adam Wyrzyk

ALBANE DE MORTREE (kłus.)

kl. gn.

ur. 2010

Hasting - Java de Paris / Steed James

stajnia:   Alba-Vel Wieruszów

hodowca:   E.A.R.L. Ecurie Bougon A.C.

właściciel:   J. Misiek i P. Ostrycharz

trener:   Janusz Misiek

ALBAR (oo)

og. s.

ur. 2014

Asraa Min Albarq (GB) - Abbi / Pamir

stajnia:   Ataman

hodowca:   Z. Górski

właściciel:   Z. Górski

trener:   Małgorzata Łojek

ALEXANDRIT TERSK (oo)

og. gn.

ur. 2015

Dubai Heros (FR) - Arapka (RU) / Prikaz (SU)

stajnia:   Tersk Stud

hodowca:   Tersk Stud

właściciel:   Tersk Stud

trener:   Sergey Vasyutov

ALFEA (xx)

kl. kaszt.

ur. 2015

Kentucky Dynamite (USA) - Askania Nova (IRE) / New Approach (IRE)

stajnia:   Millennium Stud

hodowca:   POE Millenium Stud

właściciel:   Millennium Stud Sp. z o.o.

trener:   Andrzej Walicki

ALIA AL KHALEDIAH (oo)

kl. s.

ur. 2013

Nashwan Al Khalidiah (SA) - Shamikhah Al Khalediah (SA) / Amer (SA)

stajnia:   Polska AKF Sp. z o.o.

hodowca:   Al Khalediah Stables

właściciel:   Polska AKF Sp. z o.o.

trener:   Maciej Kacprzyk

ALIBABA (m)

og. kaszt.

ur. 2015

Bre Gun m - Axa m / Decybel I m

stajnia:   Jeżówka

hodowca:   J. Soska

właściciel:   J. Soska

trener:   Bolesław Mazurek

AL'JAZZ (xx)

og. gn.

ur. 2010

Jazzman - Almera / Winds of Light (USA)

stajnia:   Patataj

hodowca:   J. Jankowski

właściciel:   J. Jankowski

trener:   Jacek Jankowski

ALKORA (oo)

kl. s.

ur. 2015

Dahess (GB) - Almina / Furiat

stajnia:   Ataman

hodowca:   Z. Górski

właściciel:   Z. Górski

trener:   Małgorzata Łojek

ALLADA JR (oo)

kl. gn.

ur. 2015

Gajman PS - Altara / Gazal Al Shaqab (QA)

stajnia:   Univerpol III

hodowca:   J. Ryżkowski

właściciel:   J. Ryżkowski i D. Zalewski

trener:   Dariusz Zalewski

ALLADYN (oo)

og. kaszt.

ur. 2011

Von (DE) - Alba Longa / Ostragon

stajnia:   Ekur

hodowca:   B. M. Tomaszewski

właściciel:   M. i P. Włostowscy, A. Jakob

trener:   Andrzej Laskowski

AL-MARADA (oo)

kl. gn.

ur. 2014

Wiek - Acra / Roussestar-Ali (SE)

stajnia:   Sarmacja

hodowca:   A. Rokicki

właściciel:   Stebel Sp. z o .o.

trener:   Sergiy Ivashchenko

AL-MARALA (oo)

kl. gn.

ur. 2014

Wiek - Adma / Pentagram

stajnia:   Sarmacja

hodowca:   A. Rokicki

właściciel:   Stebel Sp. z o .o.

trener:   Sergiy Ivashchenko

AL-MARALA (oo)

og. gn.

ur. 2014

Wiek - Angela / Roussestar-Ali (SE)

stajnia:   Sarmacja

hodowca:   A. Rokicki

właściciel:   Stebel Sp. z o .o.

trener:   Sergiy Ivashchenko

ALMIZA (oo)

kl. gn.

ur. 2014

Munjiz (FR) - Almina / Furiat

stajnia:   Ataman

hodowca:   Z. Górski

właściciel:   Z. Górski

trener:   Małgorzata Łojek

ALQUWWA (xx)

kl. gn.

ur. 2014

Teofilo (IRE) - Al Tamooh (IRE) / Dalakhani (IRE)

stajnia:   Meritus

hodowca:   Shadwell Estate Company Ltd

właściciel:   J. Domańska

trener:   Justyna Domańska

AL-RAL (oo)

og. gn.

ur. 2012

Wiek - Angela / Roussestar-Ali (SE)

stajnia:   Sagittario

hodowca:   A. Rokicki

właściciel:   A., M. i P. Laskowscy

trener:   Andrzej Laskowski

ALTEA (xx)

kl. gn.

ur. 2016

Kahyl (IRE) - Freja (IRE) / Singspiel (IRE)

stajnia:   Edvin Race Rancha

hodowca:   B. Olsen

właściciel:   T. Pastuszka i A. Tukanas

trener:   Tomasz Pastuszka

ALTISSIMO (xx)

og. kaszt.

ur. 2015

Archipenko (USA) - Altitude Oceane (FR) / Urban Ocean (FR)

stajnia:   Sofia

hodowca:   EARL Haras du Camp Benard

właściciel:   D. Turkowska

trener:   Emil Zahariev

ALUTA (oo)

kl. gn.

ur. 2015

Pogrom - Alameda / Wachlarz

stajnia:   Janów Podlaski

hodowca:   SK Janów Podlaski

właściciel:   SK Janów Podlaski

trener:   Andrzej Laskowski

ALZA DE TOUCHYVON (kłus.)

kl. gn.

ur. 2010

Mon Premier Cehere - Memoire / Vittel

stajnia:   Alba-Vel Wieruszów

hodowca:   J.C. i M. L. Rouet

właściciel:   J. Misiek i P. Ostrycharz

trener:   Janusz Misiek

AMANI (oo)

og. s.

ur. 2015

Dahess (GB) - Aliya (RU) / Kanon (RU)

stajnia:   Ataman

hodowca:   Z. Górski

właściciel:   Z. Górski

trener:   Maciej Kacprzyk

AMARILLO (oo)

og. s.

ur. 2015

Pogrom - Amiga / Piaff

stajnia:   Janów Podlaski

hodowca:   SK Janów Podlaski

właściciel:   SK Janów Podlaski

trener:   Andrzej Laskowski

AMAYA (oo)

kl. gn.

ur. 2015

Asraa Min Albarq (GB) - Amina / Murat-Gazon

stajnia:   Ataman

hodowca:   Z. Górski

właściciel:   Z. Górski

trener:   Maciej Janikowski

AME SUBLIME (xx)

kl. gn.

ur. 2015

So You Think (NZ) - Axioniki (IRE) / Holy Roman Emperor (IRE)

stajnia:   Sarmacka 12

hodowca:   Stilvi Compania Financiera S.A

właściciel:   K. Miondlikowski i B. Inda

trener:   Janusz Kozłowski

AMERYKA (xx)

kl. c. gn.

ur. 2012

Nowogródek - Appasionata / Winds of Light (USA)

stajnia:   Polanowice

hodowca:   SK Golejewko

właściciel:   M. Trela

trener:   Tadeusz Dębowski

AMIFA (oo)

kl. s.

ur. 2014

Jaafer ASF (GB) - Amina / Murat-Gazon

stajnia:   Ataman

hodowca:   Z. Górski

właściciel:   Z. Górski

trener:   Maciej Janikowski

AMIKA (m)

kl. s.

ur. 2014

Decybel I m - Asturia m / Barak m

stajnia:   Jeżówka

hodowca:   J. Soska

właściciel:   J. Soska

trener:   Bolesław Mazurek

AMINATA (oo)

kl. s.

ur. 2015

Abyad AA (IL) - Anilla / Pesal

stajnia:   Janów Podlaski

hodowca:   SK Janów Podlaski

właściciel:   SK Janów Podlaski

trener:   Sergey Vasyutov

AMOREENA (xx)

kl. c. gn.

ur. 2010

Grand Presidium (USA) - Amazonia / Jape (USA)

stajnia:   Max-Plast

hodowca:   B. M. Tomaszewski

właściciel:   G. Kozak

trener:   Kazimierz Rogowski

ANADA DE LA CRIERE (kłus.)

kl. k.

ur. 2010

Canada - Quercia du Lys / Podosis

stajnia:   Anwele

hodowca:   M. Ruel i M. B. Simon

właściciel:   A. Piotrowska

trener:   Wiesław Kałuża

ANDRUS (m)

og. k.

ur. 2015

Huzar m - Aspirantka m / Zoon m

stajnia:   Janów Podlaski

hodowca:   SK Janów Podlaski

właściciel:   SK Janów Podlaski

trener:   Sergey Vasyutov

ANHEL (xx)

og. gn.

ur. 2016

Maxios (GB) - American Peony (GER) / New Approach (IRE)

stajnia:   Millennium Stud

hodowca:   Millennium Stud Sp. z o.o.

właściciel:   Millennium Stud Sp. z o.o.

trener:   Andrzej Walicki

ANPAD AL KHALEDIAH (oo)

kl. kaszt.

ur. 2014

Nayef Al Khalidiah (SA) - Shaza Al Khalediah (SA) / Khalid El Biwaibiya (SA)

stajnia:   Polska AKF Sp. z o.o.

hodowca:   Al Khalediah Stables

właściciel:   Polska AKF Sp. z o.o.

trener:   Robert Świątek

ANTIQUA (oo)

kl. gn.

ur. 2015

Pogrom - Angora / Ganges

stajnia:   Janów Podlaski

hodowca:   SK Janów Podlaski

właściciel:   SK Janów Podlaski

trener:   Sergey Vasyutov

ARASH (oo)

og. c. gn.

ur. 2011

Akim De Ducor (FR) - Almina / Furiat

stajnia:   Ataman

hodowca:   Z. Górski

właściciel:   Z. Górski

trener:   Maciej Janikowski

ARDEA (xx)

kl. gn.

ur. 2014

Noel (GER) - Adrenaline (IRE) / Systematic (GB)

stajnia:   Beniaminek

hodowca:   M. Kaszubowski

właściciel:   "MK" M. Kaszubowski

trener:   Grzegorz Wasążnik

AREEJ (xx)

kl. gn.

ur. 2015

Elusive Pimpernel (USA) - Human Touch (GB) / Oasis Dream (GB)

stajnia:   Dr Dahess

hodowca:   Aunty Ifl

właściciel:   Z. Górski i K. Mirpuri

trener:   Maciej Kacprzyk

AREST (m)

og. kaszt.

ur. 2014

Bre Gun m - Armia m / Decybel I m

stajnia:   Jeżówka

hodowca:   J. Soska

właściciel:   J. Soska

trener:   Bolesław Mazurek

ARGA BS (oo)

kl. s.

ur. 2014

Ontario HF (US) - Albeng / Ganges

stajnia:   Zaleś 54

hodowca:   S. Bujarski

właściciel:   D. Zalewski i S. Bujarski

trener:   Dariusz Zalewski

ARGOLIDA (m)

kl. sk.gn.

ur. 2015

Huzar m - Agrykola m / Divisor xx

stajnia:   Janów Podlaski

hodowca:   SK Janów Podlaski

właściciel:   SK Janów Podlaski

trener:   Sergey Vasyutov

ARKANO (xx)

og. s.

ur. 2016

Alhebayeb (IRE) - Haleniya (IRE) / Azamour (IRE)

stajnia:   Quest Point II

hodowca:   L. Delany

właściciel:   D., I. i M. Jaskólscy

trener:   Wojciech Olkowski

ARMINA (xx)

kl. c. gn.

ur. 2015

Calming Influence (IRE) - Amarna / Great Lakes (GB)

stajnia:   Joliba-Milin II

hodowca:   SK Krasne

właściciel:   M. Kryszyłowicz

trener:   Małgorzata Kryszyłowicz

ART DECO (kłus.)

wał. kaszt.

ur. 2010

Qualmio de Vandel - Orreaga / Jain de Beval

stajnia:   WS Trotting

hodowca:   P. Morin & Ecurie MIP

właściciel:   W. Sudoł

trener:   Witold Sudoł

ARWA (oo)

kl. gn.

ur. 2013

Munjiz (FR) - Amina / Murat-Gazon

stajnia:   Ataman

hodowca:   Z. Górski

właściciel:   Z. Górski

trener:   Maciej Janikowski

ASCARI (oo)

kl. kaszt.

ur. 2015

Estepan - Ascot / Eldon

stajnia:   Dębowy Liść

hodowca:   R. Szpar

właściciel:   T. i K. Dębowscy

trener:   Tadeusz Dębowski

ASCELLA (m)

kl. sk.gn.

ur. 2015

Huzar m - Astella m / Veritas (FR) xo

stajnia:   Janów Podlaski

hodowca:   SK Janów Podlaski

właściciel:   SK Janów Podlaski

trener:   Sergey Vasyutov

ASIRAH (oo)

og. gn.

ur. 2015

Asraa Min Albarq (GB) - Arwima / Wachlarz

stajnia:   Ataman

hodowca:   Z. Górski

właściciel:   Z. Górski

trener:   Małgorzata Łojek

ASKALON (xx)

og. gn.

ur. 2015

Estejo (GER) - Adrenaline (IRE) / Systematic (GB)

stajnia:   Beniaminek

hodowca:   M. Kaszubowski

właściciel:   "MK" M. Kaszubowski

trener:   Grzegorz Wasążnik

ATHEA (oo)

kl. gn.

ur. 2015

Ontario HF (US) - Anomaliia (RU) / Anchar (SU)

stajnia:   SK Ostrobrzeg

hodowca:   J. Eng

właściciel:   SK Ostrobrzeg Sp. z o.o.

trener:   Adam Wyrzyk

ATMAN (xx)

og. gn.

ur. 2015

Most Improved (IRE) - Borris In Ossory (GB) / High Chaparral (IRE)

stajnia:   Pont Blanc

hodowca:   Mr & Mrs Reddy Coffey

właściciel:   A. Brzostek, M. Błaszczak, A. Marczak, P. Pawelski, J. Piekarski i R. Piszczatowski

trener:   Maciej Kacprzyk

AUGUSTA (xx)

kl. gn.

ur. 2014

Aramus (CHI) - Amazonia / Jape (USA)

stajnia:   Joliba-Milin

hodowca:   B. M. Tomaszewski

właściciel:   W. Kryszyłowicz

trener:   Wiesław Kryszyłowicz

AWANTURA (oo)

kl. s.

ur. 2015

Dostatok (RU) - Amarantka / Amarant

stajnia:   Arabi pod Młynami

hodowca:   A. Biedrzycki

właściciel:   AB GLASS PHP A. Biedrzycki

trener:   Maciej Jodłowski

AWASEF AL KHALEDIAH (oo)

kl. kaszt.

ur. 2015

Nayef Al Khalidiah (SA) - Tala Al Khalediah (SA) / Khalid El Biwaibiya (SA)

stajnia:   Polska AKF Sp. z o.o.

hodowca:   Al Khalediah Stables

właściciel:   Polska AKF Sp. z o.o.

trener:   Michał Borkowski

AWIATOR (m)

og. kaszt.

ur. 2014

Decybel I m - Aksa m / Empik xx

stajnia:   Jeżówka

hodowca:   J. Soska

właściciel:   J. Soska

trener:   Bolesław Mazurek

 
Copyright 2016. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego