wykaz koni 2018 b - Stadnina Pegaz

OK
monitoring pozycji
Przejdź do treści

Menu główne:

WYKAZ KONI ZGŁOSZONCH DO SEZONU 2018

BAAHY (xx)

wał. sk.gn.

ur. 2013

Arcano (IRE) - Amjaad (GB) / Dansili (GB)

stajnia:   Bayonetta

hodowca:   Shadwell Estate Company Ltd

właściciel:   M. Krzyśków i K. Brygier

trener:   Małgorzata Kryszyłowicz

BAHAAR AL KHALEDIAH (oo)

og. kaszt.

ur. 2015

Nayef Al Khalidiah (SA) - Rayat Al Khalidiah (SA) / Tiwaiq (SA)

stajnia:   Polska AKF Sp. z o.o.

hodowca:   Al Khalediah Stables

właściciel:   Polska AKF Sp. z o.o.

trener:   Robert Świątek

BAILANDO (xx)

wał. gn.

ur. 2015

Calming Influence (IRE) - Baia Mare / Great Lakes (GB)

stajnia:   Łabędź

hodowca:   SK Krasne

właściciel:   A. Łabędzki

trener:   Rumen Ganczew-Panczew

BALBLAIR (oo)

wał. s.

ur. 2011

Arbiter - Bali / Pepton

stajnia:   Max-Plast

hodowca:   B. M. Tomaszewski

właściciel:   G. Kozak

trener:   Kazimierz Rogowski

BALESTEJA (xx)

kl. gn.

ur. 2015

Estejo (GER) - Balaleo (GB) / Galileo (IRE)

stajnia:   Marcelewo

hodowca:   A. Żyłkowska

właściciel:   MJT Stajnia Marcelewo Sp. z o.o.

trener:   Wojciech Chaboski

BALIVERNE BUROISE (kłus.)

kl. gn.

ur. 2011

Gogo - Olympe d'Odyssee / Bengali du Loir

stajnia:   Alba-Vel Wieruszów

hodowca:   P. Dessartre

właściciel:   J. Misiek i P. Ostrycharz

trener:   Janusz Misiek

BALLADYN Z (oo)

og. gn.

ur. 2015

Pogrom - Benita / Enzo (US)

stajnia:   Dworek nad Bugiem

hodowca:   B. Zuzek

właściciel:   B. Zuzek

trener:   Janusz Kozłowski

BALTIC QUEEN (xx)

kl. kaszt.

ur. 2016

Lions Call (GB) - Balaleo (GB) / Galileo (IRE)

stajnia:   Hetmańska

hodowca:   A. Żyłkowska

właściciel:   A. Żyłkowska

trener:   Elwira Porębna

BANDOLERO (oo)

og. gn.

ur. 2013

Portmer (SE) - Botura / Samsheik (US)

stajnia:   Janów Podlaski

hodowca:   SK Janów Podlaski

właściciel:   SK Janów Podlaski

trener:   Sergey Vasyutov

BANGA CASS (kłus.)

kl. gn.

ur. 2011

Lilium Madrik - Maya Borealis / Achille

stajnia:   Royal Trot

hodowca:   A. Welle

właściciel:   Synergia M. Melinger

trener:   Monika Melinger

BANJA LUKA (xx)

kl. gn.

ur. 2014

Sorbie Tower (IRE) - Baia Mare / Great Lakes (GB)

stajnia:   Dębowy Liść

hodowca:   SK Krasne

właściciel:   T. i K. Dębowscy

trener:   Tadeusz Dębowski

BANKIER (oo)

og. s.

ur. 2015

Donner - Belleza / Piaff

stajnia:   SK Wiśnicz

hodowca:   R. Szpar

właściciel:   R. Szpar

trener:   Patrycja Kłóś

BARBARISKA (kłus.)

kl. gn.

ur. 2011

Millenium Wood - Quick Fee / Korean

stajnia:   OT Salivonchyk

hodowca:   A. Welle i O. Vorobii

właściciel:   A. Frontczak-Salivonchyk i T. Salivonchyk

trener:   Anna Frontczak-Salivonchyk

BARBRA (xx)

kl. gn.

ur. 2015

Boreas Rush (GB) - Bacuri / Enjoy Plan (USA)

stajnia:   Neptun II

hodowca:   A. Opalińska

właściciel:   A. Opalińska

trener:   Grzegorz Wasążnik

BARIQ DAZZELOUR (oo)

og. kaszt.

ur. 2012

Bariq Al Amal (IL) - Dazzelour (US) / Nivour De Cardonne (FR)

stajnia:   Braz Arabians

hodowca:   Braz Arabians

właściciel:   O. Braz i T. Pastuszka

trener:   Tomasz Pastuszka

BARIZ AL KHALEDIAH (oo)

og. gn.

ur. 2015

Nayef Al Khalidiah (SA) - Ghalit Al Khalediah (SA) / Khalid El Biwaibiya (SA)

stajnia:   Polska AKF Sp. z o.o.

hodowca:   Al Khalediah Stables

właściciel:   Polska AKF Sp. z o.o.

trener:   Maciej Kacprzyk

BASALAH AL KHALEDIAH (oo)

kl. gn.

ur. 2014

Nayef Al Khalidiah (SA) - Jaleelat Al Khalidiah (SA) / Tiwaiq (SA)

stajnia:   Polska AKF Sp. z o.o.

hodowca:   Al Khalediah Stables

właściciel:   Polska AKF Sp. z o.o.

trener:   Wiesław Kryszyłowicz

BATERIA (m)

kl. s.

ur. 2015

Huzar m - Batalia m / Hebab (SWI) o

stajnia:   Janów Podlaski

hodowca:   SK Janów Podlaski

właściciel:   SK Janów Podlaski

trener:   Sergey Vasyutov

BAVELLA JEEP (kłus.)

kl. c. gn.

ur. 2011

Nijinski Blue - Lola Jenilou / Kepi Vert

stajnia:   WS Trotting

hodowca:   E. Bertogliati

właściciel:   W. Sudoł

trener:   Witold Sudoł

BE MY WINNER (xx)

og. gn.

ur. 2016

Age of Jape - Be In Touch (IRE) / Bachelor Duke (USA)

stajnia:   Black & White

hodowca:   S. Gruszka i M. Biały

właściciel:   M. Biały

trener:   Adam Wyrzyk

BEAUTY CATCHER (xx)

og. gn.

ur. 2015

Sorbie Tower (IRE) - Beauty Secret / Ecosse (FR)

stajnia:   Rinascente

hodowca:   J. Borowski

właściciel:   A. Wojciechowska

trener:   Emil Zahariev

BEIRA (oo)

kl. gn.

ur. 2015

Pogrom - Berenika / Eden C (US)

stajnia:   Janów Podlaski

hodowca:   SK Janów Podlaski

właściciel:   SK Janów Podlaski

trener:   Andrzej Laskowski

BEJRUT (oo)

og. gn.

ur. 2015

Pogrom - Bernadetta / Ganges

stajnia:   Janów Podlaski

hodowca:   SK Janów Podlaski

właściciel:   SK Janów Podlaski

trener:   Sergey Vasyutov

BEKUS (m)

og. kaszt.

ur. 2014

Bre Gun m - Beliza m / Birkut m

stajnia:   Paradise

hodowca:   P. Granda

właściciel:   H. Granda, M.Czech, D. Soska, M. Maj i Ł. Bobak

trener:   Bolesław Mazurek

BELLA DONN sp

kl. kaszt.

ur. 2014

Decybel I m - Beaujolais sp / Luron kwpn

stajnia:   Witów

hodowca:   SK Ochaby

właściciel:   K. Micuła

trener:   Bolesław Mazurek

BELLATRIX (xx)

kl. gn.

ur. 2016

Boreas Rush (GB) - Badalona (GER) / Java Gold (USA)

stajnia:   Hetmańska

hodowca:   A. Żyłkowska

właściciel:   A. Żyłkowska

trener:   Elwira Porębna

BELLDON (oo)

og. gn.

ur. 2014

Donner - Belleza / Piaff

stajnia:   SK Wiśnicz

hodowca:   R. Szpar

właściciel:   R. Szpar

trener:   Patrycja Kłóś

BELLEROFONT (xx)

og. gn.

ur. 2014

Cima de Triomphe (IRE) - Belle d'Argent (USA) / Silver Hawk (USA)

stajnia:   Faworyt

hodowca:   Le Thenney S.A.

właściciel:   N. Magomedov

trener:   Krzysztof Ziemiański

BELLOREN (oo)

og. gn.

ur. 2015

Ekstern - Bellanda / Pilot

stajnia:   Lutetia

hodowca:   S.A.R.L. Lutetia Arabians

właściciel:   S.A.R.L. Lutetia Arabians

trener:   Adam Wyrzyk

BENISSIMO (oo)

og. gn.

ur. 2013

Kahil Al Shaqab (US) - Benita / Enzo (US)

stajnia:   Dworek nad Bugiem

hodowca:   B. Zuzek

właściciel:   B. Zuzek

trener:   Janusz Kozłowski

BERENIKA (kłus.)

kl. kaszt.

ur. 2011

Farnese - Olores / Carrousel

stajnia:   Anwele

hodowca:   R. Kasprowicz

właściciel:   A. Piotrowska

trener:   Wiesław Kałuża

BERGAMO (oo)

og. s.

ur. 2015

Alert - Bigamia / Ekstern

stajnia:   Janów Podlaski

hodowca:   SK Janów Podlaski

właściciel:   SK Janów Podlaski

trener:   Sergey Vasyutov

BERGEN (xx)

og. gn.

ur. 2015

Calming Influence (IRE) - Bagera / Royal Court (IRE)

stajnia:   Fearless

hodowca:   SK Krasne

właściciel:   M. i R. Dziedzic

trener:   Sergiy Ivashchenko

BESKID (m)

og. gn.

ur. 2015

Huzar m - Begina m / Efekt m

stajnia:   Janów Podlaski

hodowca:   SK Janów Podlaski

właściciel:   SK Janów Podlaski

trener:   Sergey Vasyutov

BEST LINE (xx)

kl. gn.

ur. 2013

Ecosse (FR) - Beeline (GER) / Belenus (GER)

stajnia:   Flash Point

hodowca:   A. Zieliński

właściciel:   M. Bougaret

trener:   Anna Lenard

BETRIA (xx)

kl. gn.

ur. 2016

Boreas Rush (GB) - Blistering Gold (FR) / Java Gold (USA)

stajnia:   Stajnia Sportowa "KOGUT"

hodowca:   A. Żyłkowska

właściciel:   G. Kogut

trener:   Michał Borkowski

BIANCAVILLA (xx)

kl. kaszt.

ur. 2015

Calming Influence (IRE) - Baheejay (GER) / Big Shuffle (USA)

stajnia:   Metis II

hodowca:   SK Krasne

właściciel:   K. Rogowski

trener:   Kazimierz Rogowski

BIG BAD BLACK (xx)

og. c. gn.

ur. 2015

Big Bad Bob (IRE) - Katayeb (IRE) / Machiavellian (USA)

stajnia:   Plavac

hodowca:   Airlie Stud & Mrs S. Rogers

właściciel:   Plavac Sp. z o.o.

trener:   Piotr Piątkowski

BIG DANZIG (xx)

og.

ur. 2015

Sweexxury Connect (LTU) - Valleys Dream (GB) / Diktat (GB)

stajnia:   VSI "Krubina"

hodowca:   E. Kubilius

właściciel:   T. Pastuszka i E. Kubilius

trener:   Tomasz Pastuszka

BIG RED (xx)

og. kaszt.

ur. 2014

Needham's Fort (USA) - Badawah (IRE) / Singspiel (IRE)

stajnia:   Forza Badawah

hodowca:   R. Zieliński, A. Walicki, M. Boruta i

właściciel:   M. Ozdoba, C. Pogonowski i R. Zieliński

trener:   Michał Borkowski

BINT MARI (oo)

kl. s.

ur. 2014

Armeec (RU) - Bint Madonah / Eldon

stajnia:   Arabi pod Młynami

hodowca:   A. Biedrzycki

właściciel:   AB GLASS PHP A. Biedrzycki

trener:   Małgorzata Łojek

BINT MARSHAL (xx)

kl. k.

ur. 2016

Air Chief Marshal (IRE) - Bint Elamal (FR) / Enrique (GB)

stajnia:   Esperance

hodowca:   Ch. Moussay

właściciel:   B. Olkowska

trener:   Wojciech Olkowski

BINT MERCI (oo)

kl. s.

ur. 2015

Neron (RU) - Bint Madonah / Eldon

stajnia:   Arabi pod Młynami

hodowca:   A. Biedrzycki

właściciel:   AB GLASS PHP A. Biedrzycki

trener:   Maciej Jodłowski

BLACK BEAUTY (xx)

kl. c. gn.

ur. 2014

Ecosse (FR) - Becky Gold / Java Gold (USA)

stajnia:   Pegaz II

hodowca:   A. Zieliński

właściciel:   AMP Invest Sp. z o.o.

trener:   Anna Zielińska

BLACK PEPPER (xx)

kl. c. gn.

ur. 2016

Golden Tirol (GER) - Black Pantera (IRE) / Intikhab (USA)

stajnia:   Plavac

hodowca:   S. Plavac

właściciel:   Plavac Sp. z o.o.

trener:   Piotr Piątkowski

BLUE CONNOISSEUR (xx)

og. gn.

ur. 2014

Art Connoisseur (IRE) - Beauty And Style (AUS) / King of Kings (IRE)

stajnia:   Plavac

hodowca:   Kellsgrange Stud

właściciel:   Plavac Sp. z o.o.

trener:   Piotr Piątkowski

BOCCA (xx)

kl. gn.

ur. 2016

Star Poker (IRE) - Baheejay (GER) / Big Shuffle (USA)

stajnia:   Panat

hodowca:   SK Krasne

właściciel:   T. Pastuszka

trener:   Tomasz Pastuszka

BOGDAN (kłus.)

wał. kaszt.

ur. 2011

Farnese - Magda de Genetine / Katius du Jura

stajnia:   Miksha

hodowca:   K. Krajewska

właściciel:   D. Bińkowska

trener:   Anna Frontczak-Salivonchyk

BOGINI (xx)

kl. gn.

ur. 2013

Royal Court (IRE) - Błyskotka / Llandaff (USA)

stajnia:   Iwno

hodowca:   SK Iwno

właściciel:   SK Iwno

trener:   Grzegorz Wasążnik

BOJKOT (xx)

og. gn.

ur. 2015

Jazzman - Bogatynia / All Hands On Deck (USA)

stajnia:   Patataj

hodowca:   J. Jankowski

właściciel:   J. Jankowski

trener:   Jacek Jankowski

BOMBAY SUN (kłus.)

wał. gn.

ur. 2011

Sam Bourbon - Ibiza Sun / Cezio Josselyn

stajnia:   Zilco Polska

hodowca:   L. Derieux

właściciel:   E. Puszerkiewicz

trener:   Witold Sudoł

BORA (m)

kl. kaszt.

ur. 2015

Bart - Beliza m / Birkut m

stajnia:   Paradise

hodowca:   H. Granda

właściciel:   H. Granda, M.Czech, D. Soska, M. Maj i Ł. Bobak

trener:   Bolesław Mazurek

BOSNA (oo)

kl. s.

ur. 2015

Dostatok (RU) - Botura / Samsheik (US)

stajnia:   Janów Podlaski

hodowca:   SK Janów Podlaski

właściciel:   SK Janów Podlaski

trener:   Sergey Vasyutov

BOTANIKA (xx)

kl. gn.

ur. 2016

Estejo (GER) - Błyskotka / Llandaff (USA)

stajnia:   Consigliere

hodowca:   SK Iwno

właściciel:   R. Suchecki

trener:   Tadeusz Dębowski

BOY MUGATIN (oo)

og. s.

ur. 2011

Nougatin (FR) - Bint Madonah / Eldon

stajnia:   Arabi pod Młynami

hodowca:   M. i S. Wiśniewscy

właściciel:   AB GLASS PHP A. Biedrzycki

trener:   Maciej Jodłowski

BRALIN (oo)

og. gn.

ur. 2015

Pogrom - Bursa / Aslan

stajnia:   Petrona

hodowca:   SK Janów Podlaski

właściciel:   A. Pazyra-Ratajczak

trener:   Petro Nakoniechnyi

BRANDON (xx)

og. gn.

ur. 2015

Jape (USA) - Błyskotka / Llandaff (USA)

stajnia:   Iwno

hodowca:   SK Iwno

właściciel:   SK Iwno

trener:   Grzegorz Wasążnik

BRANDY HORNLINE (kłus.)

og. sk.gn.

ur. 2011

Meaulnes du Corta - Paganina de Retz / Jain de Beval

stajnia:   Hottrotter

hodowca:   Hingstdepan i Ostergotland

właściciel:   M. Kieniksman

trener:   Magdalena Kieniksman

BRASILIA (oo)

kl. s.

ur. 2014

Portmer (SE) - Botura / Samsheik (US)

stajnia:   Janów Podlaski

hodowca:   SK Janów Podlaski

właściciel:   SK Janów Podlaski

trener:   Sergey Vasyutov

BRAUN (m)

og. kaszt.

ur. 2008

Decybel I m - Brenda m / Top Gun xo

stajnia:   Paradise

hodowca:   J. Soska

właściciel:   H. Granda, M.Czech, D. Soska, M. Maj i Ł. Bobak

trener:   Bolesław Mazurek

BRIG TERSK (oo)

og. s.

ur. 2015

Dubai Heros (FR) - Bulava (RU) / Anchar (SU)

stajnia:   Tersk Stud

hodowca:   Tersk Stud

właściciel:   Tersk Stud

trener:   Sergey Vasyutov

BRILLIANT BOY (xx)

wał. kaszt.

ur. 2013

Lions Call (GB) - Blistering Gold (FR) / Java Gold (USA)

stajnia:   Hetmańska

hodowca:   A. Żyłkowska

właściciel:   A. Żyłkowska

trener:   Elwira Porębna

BROMSKY (xx)

wał. gn.

ur. 2014

Archipenko (USA) - Night Symphonie (GB) / Cloudings (IRE)

stajnia:   Pegaz II

hodowca:   R. J. & S. A. Carter

właściciel:   AMP Invest Sp. z o.o.

trener:   Adam Wyrzyk

BRONISLAV (xx)

og. kaszt.

ur. 2013

Windsor Knot (IRE) - At Our Ease (IRE) / Golan (IRE)

stajnia:   Sobienie

hodowca:   P. McEnery

właściciel:   E. Krakowiak

trener:   Adam Wyrzyk

BRZANA (oo)

kl. s.

ur. 2015

Vitorio TO (US) - Barrakuda / Ekstern

stajnia:   Michałów

hodowca:   SK Michałów

właściciel:   SK Michałów

trener:   Justyna Domańska

BULLET BOY (xx)

og. kaszt.

ur. 2016

Masterstroke (USA) - Bakufu (IRE) / King's Best (USA)

stajnia:   Plavac

hodowca:   Gestüt Ohlerweiherhof

właściciel:   Plavac Sp. z o.o.

trener:   Piotr Piątkowski

BURKAN AL KHALEDIAH (oo)

wał. kaszt.

ur. 2009

Khalid El Biwaibiya (SA) - Rayyan (GB) / Bengali d'Albret (FR)

stajnia:   Polska AKF Sp. z o.o.

hodowca:   Khalid B. S. B. Abdul Aziz Al Saud

właściciel:   Polska AKF Sp. z o.o.

trener:   Maciej Kacprzyk

BURKINA FASO (xx)

kl. gn.

ur. 2016

Camill (IRE) - Baia Mare / Great Lakes (GB)

stajnia:   Metis

hodowca:   SK Krasne

właściciel:   M. Falzmann

trener:   Kazimierz Rogowski

BURRUCHAGA (xx)

kl. gn.

ur. 2015

Alandi (IRE) - Badawah (IRE) / Singspiel (IRE)

stajnia:   Badawah

hodowca:   R. Zieliński, A. Walicki, M. Boruta i

właściciel:   R. Zieliński, T. Pawłowski i C. Pogonowski

trener:   Andrzej Walicki

BUSH BRAVE (xx)

og. gn.

ur. 2014

Bushranger (IRE) - Moriches (IRE) / Alhaarth (IRE)

stajnia:   Quest Point

hodowca:   E. Banahan

właściciel:   D. Jaskólski

trener:   Wojciech Olkowski

BUTCH (xx)

og. gn.

ur. 2013

Belenus (GER) - Baheejay (GER) / Big Shuffle (USA)

stajnia:   Monika

hodowca:   SK Krasne

właściciel:   M. Rogowska

trener:   Kazimierz Rogowski

BUZYRYS (kłus.)

wał. gn.

ur. 2011

Farnese - Mascotte de Corday / FRA Diavolo

stajnia:   Trotmania

hodowca:   R. Kasprowicz

właściciel:   M. Wasiak

trener:   Manuela Wasiak

 
Copyright 2016. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego