wykaz koni 2018 bez imienia - Stadnina Pegaz

OK
monitoring pozycji
Przejdź do treści

Menu główne:

WYKAZ KONI ZGŁOSZONCH DO SEZONU 2018

bez nazwy (xx)

kl. ga

ur. 2016

Bungle Inthejungle (GB) - Beenablaw (IRE) / Alzao (USA)

stajnia:   Dozbud 2

hodowca:   P. F. Headon

właściciel:   Dozbud 2 Sp. z o. o.

trener:   Janusz Kozłowski

bez nazwy (xx)

kl. gn.

ur. 2011

Alhaarth (IRE) - Mine Hostess (IRE) / Shernazar (GB)

stajnia:   Metis II

hodowca:   S. Murphy

właściciel:   K. Rogowski

trener:   Kazimierz Rogowski

bez nazwy (xx)

kl. gn.

ur. 2014

Harbour Watch (IRE) - Riccoche (IRE) / Oasis Dream (GB)

stajnia:   Globistic

hodowca:   Trickledown Stud

właściciel:   R. Czernik

trener:   Justyna Domańska

bez nazwy (xx)

kl. gn.

ur. 2014

Multiplex (GB) - Bellino Spirit (IRE) / Robellino (USA)

stajnia:   Marcelewo

hodowca:   M. G. Kilroe

właściciel:   MJT Stajnia Marcelewo Sp. z o.o.

trener:   Wojciech Chaboski

bez nazwy (xx)

kl. gn.

ur. 2015

Makfi (GB) - Kaminari (IRE) / Sea The Stars (IRE)

stajnia:   Meritus

hodowca:   Biddestone Stud Ltd

właściciel:   J. Domańska

trener:   Justyna Domańska

bez nazwy (xx)

kl. gn.

ur. 2016

Anodin (IRE) - Plebeya (IRE) / Dubawi (IRE)

stajnia:   Turkowice

hodowca:   L. Norris i Lord Huntingdon

właściciel:   T. Nowak

trener:   Adam Wyrzyk

bez nazwy (xx)

kl. gn.

ur. 2016

Archipenko (USA) - Egretta (IRE) / Motivator (GB)

stajnia:   Hermes

hodowca:   Airlie Stud

właściciel:   K. i M. Wolanin

trener:   Maciej Jodłowski

bez nazwy (xx)

kl. gn.

ur. 2016

Battle of Marengo (IRE) - Kind Regards (IRE) / Unfuwain (USA)

stajnia:   Westminster Race Horses

hodowca:   Forxxarrington Stud

właściciel:   Westminster Race Horses GmbH

trener:   Maciej Kacprzyk

bez nazwy (xx)

kl. gn.

ur. 2016

Camacho (GB) - Moriches (IRE) / Alhaarth (IRE)

stajnia:   Czajtanya

hodowca:   J. i M. Banahan

właściciel:   K. Mirpuri

trener:   Andrzej Walicki

bez nazwy (xx)

kl. gn.

ur. 2016

Canford Cliffs (IRE) - Belle Watling (IRE) / Street Cry (IRE)

stajnia:   Žirgo Startas

hodowca:   Ballybrennan Stud

właściciel:   UAB Žirgo Startas

trener:   Maciej Kacprzyk

bez nazwy (xx)

kl. gn.

ur. 2016

Canford Cliffs (IRE) - Causeway Song (USA) / Giant's Causeway (USA)

stajnia:   MK Racing Maciej Kacprzyk

hodowca:   K. and Mrs Cullen

właściciel:   MK Racing Maciej Kacprzyk

trener:   Maciej Kacprzyk

bez nazwy (xx)

kl. gn.

ur. 2016

Canford Cliffs (IRE) - Fairy Flight (USA) / Fusaichi Pegasus (USA)

stajnia:   Žirgo Startas

hodowca:   Nesco II c/o Baroucha Stud

właściciel:   UAB Žirgo Startas

trener:   Maciej Kacprzyk

bez nazwy (xx)

kl. gn.

ur. 2016

Canford Cliffs (IRE) - Jillian (USA) / Royal Academy (USA)

stajnia:   Westminster Race Horses

hodowca:   Highpark Bloodstock Ltd

właściciel:   Westminster Race Horses GmbH

trener:   Maciej Kacprzyk

bez nazwy (xx)

kl. gn.

ur. 2016

Canford Cliffs (IRE) - Swirling (IRE) / Galileo (IRE)

stajnia:   Singha

hodowca:   Minister House Stud

właściciel:   K. Mirpuri i W. Żmiejko

trener:   Andrzej Walicki

bez nazwy (xx)

kl. gn.

ur. 2016

Dream Ahead (USA) - Lisa's Strong (IRE) / Kalanisi (IRE)

stajnia:   Moszna

hodowca:   Deer Forest Stud

właściciel:   SK Moszna i M. Janikowski

trener:   Maciej Janikowski

bez nazwy (xx)

kl. gn.

ur. 2016

Gale Force Ten (GB) - Lady Elsie (GB) / Singspiel (IRE)

stajnia:   Dozbud 2

hodowca:   N. Kennedy

właściciel:   Dozbud 2 Sp. z o. o.

trener:   Janusz Kozłowski

bez nazwy (xx)

kl. gn.

ur. 2016

Heslinki (USA) - Isabel Grace (IRE) / Orpen (USA)

stajnia:   Edvin Race Rancha

hodowca:   E. Pettersson

właściciel:   T. Pastuszka i A. Tukanas

trener:   Tomasz Pastuszka

bez nazwy (xx)

kl. gn.

ur. 2016

Morpheus (GB) - Enchanting Way (GB) / Linamix (FR)

stajnia:   KJ Szumawa

hodowca:   A. Curran

właściciel:   Bobrowiec Osada Sp. z o.o.

trener:   Emil Zahariev

bez nazwy (xx)

kl. gn.

ur. 2016

Mount Nelson (GB) - Alfreda (GB) / Unfuwain (USA)

stajnia:   Plavac

hodowca:   Stilvi Compania Financiera S.A

właściciel:   Plavac Sp. z o.o.

trener:   Piotr Piątkowski

bez nazwy (xx)

kl. gn.

ur. 2016

Pour Moi (IRE) - Vizean (IRE) / Medicean (GB)

stajnia:   Westminster Race Horses

hodowca:   T. Ashley

właściciel:   Westminster Race Horses GmbH

trener:   Maciej Kacprzyk

bez nazwy (xx)

kl. gn.

ur. 2016

Roderic O'Connor (IRE) - Step Too Far (USA) / Cozzene (USA)

stajnia:   Westminster Race Horses

hodowca:   P. Zambelli & D. Parsi

właściciel:   Westminster Race Horses GmbH

trener:   Maciej Kacprzyk

bez nazwy (xx)

kl. gn.

ur. 2016

Sea The Stars (IRE) - Rezyana (AUS) / Redoute's Choice (AUS)

stajnia:   Pegaz II

hodowca:   R. Coleman

właściciel:   AMP Invest Sp. z o.o.

trener:   Anna Zielińska

bez nazwy (xx)

kl. gn.

ur. 2016

So You Think (NZ) - La Pinta (IRE) / Bachelor Duke (USA)

stajnia:   Długosiodło

hodowca:   M. T. Mimouni

właściciel:   G., K. i R. Gorczyca

trener:   Wojciech Olkowski

bez nazwy (xx)

kl. gn.

ur. 2016

War Command (USA) - Starchy (GB) / Cadeaux Genereux (GB)

stajnia:   Singha

hodowca:   Roundhill Stud

właściciel:   K. Mirpuri i W. Żmiejko

trener:   Maciej Kacprzyk

bez nazwy (xx)

kl. kaszt.

ur. 2016

Footstepsinthesand (GB) - Honour and Obey (IRE) / Hurricane Run (IRE)

stajnia:   Koń Dla Każdego

hodowca:   A. Loughlin

właściciel:   K. Dmowska, O. Hruszewska, J. Kałużny, F. Krupa, T. Śpiewankiewicz, E. Zahariev

trener:   Emil Zahariev

bez nazwy (xx)

kl. kaszt.

ur. 2016

Helmet (AUS) - Royal Procession (USA) / Street Cry (IRE)

stajnia:   Žirgo Startas

hodowca:   T. F. Lacey

właściciel:   UAB Žirgo Startas

trener:   Adam Wyrzyk

bez nazwy (xx)

kl. kaszt.

ur. 2016

Mukhadram (GB) - Shena's Dream (IRE) / Oasis Dream (GB)

stajnia:   V.V.D.V.

hodowca:   Ringfort Stud

właściciel:   K. Miondlikowski

trener:   Janusz Kozłowski

bez nazwy (xx)

kl. kaszt.

ur. 2016

Planteur (IRE) - Morbidezza (GER) / Lecroix (GER)

stajnia:   Volteo

hodowca:   I.G.E.P.

właściciel:   Volteo Horse Service

trener:   Andrzej Walicki

bez nazwy (xx)

kl. s.

ur. 2013

Shirocco (GER) - Bianco Fuji (GB) / Kayf Tara (GB)

stajnia:   Marcelewo

hodowca:   Springcombe Park Stud

właściciel:   MJT Stajnia Marcelewo Sp. z o.o.

trener:   Wojciech Chaboski

bez nazwy (xx)

kl. s.

ur. 2016

Dark Angel (IRE) - Ode To Psyche (IRE) / Dansili (GB)

stajnia:   Hermes

hodowca:   Newton Stud

właściciel:   K. i M. Wolanin

trener:   Maciej Jodłowski

bez nazwy (xx)

kl. s.

ur. 2016

Kendargent (FR) - Happy Families (GB) / Singspiel (IRE)

stajnia:   Singha

hodowca:   A. Nunez

właściciel:   K. Mirpuri i W. Żmiejko

trener:   Maciej Jodłowski

bez nazwy (xx)

kl. sk. gn.

ur. 2016

Foxwedge (AUS) - Fittonia (FR) / Ashkalani (IRE)

stajnia:   Moszna-Krasnystaw

hodowca:   The Castlebridge Consignment

właściciel:   SK Moszna i M. Gołębiowska

trener:   Małgorzata Łojek

bez nazwy (xx)

og. gn.

ur. 2013

Electric Beat (GB) - Kedah (GER) / Local Suitor (USA)

stajnia:   Marcelewo

hodowca:   D. von Mitzlaff

właściciel:   MJT Stajnia Marcelewo Sp. z o.o.

trener:   Wojciech Chaboski

bez nazwy (xx)

og. gn.

ur. 2014

Shirocco (GER) - Fair View (GER) / Dashing Blade (GB)

stajnia:   Marcelewo

hodowca:   B. R. Marsden

właściciel:   MJT Stajnia Marcelewo Sp. z o.o.

trener:   Wojciech Chaboski

bez nazwy (xx)

og. gn.

ur. 2014

Sunday Break (JPN) - Merci Alkmene (FR) / Exit to Nowhere (USA)

stajnia:   Marcelewo

hodowca:   P. Cadec

właściciel:   MJT Stajnia Marcelewo Sp. z o.o.

trener:   Wojciech Chaboski

bez nazwy (xx)

og. gn.

ur. 2016

Alhebayeb (IRE) - Vampire Queen (IRE) / General Monash (USA)

stajnia:   Singha

hodowca:   R. Boland

właściciel:   K. Mirpuri i W. Żmiejko

trener:   Maciej Kacprzyk

bez nazwy (xx)

og. gn.

ur. 2016

Anodin (IRE) - Alexia Fedorovna (USA) / Steinlen (GB)

stajnia:   Singidunum

hodowca:   Bloodstock Agency Ltd

właściciel:   A. Kovčin

trener:   Adam Wyrzyk

bez nazwy (xx)

og. gn.

ur. 2016

Archipenko (USA) - Charlotte O Fraise (IRE) / Beat Hollow (GB)

stajnia:   Globistic

hodowca:   Stanley House Stud

właściciel:   R. Czernik

trener:   Justyna Domańska

bez nazwy (xx)

og. gn.

ur. 2016

Battle of Marengo (IRE) - Flying Fantasy (GER) / Monsun (GER)

stajnia:   MK Racing Maciej Kacprzyk

hodowca:   M. O'Gorman

właściciel:   MK Racing Maciej Kacprzyk

trener:   Maciej Kacprzyk

bez nazwy (xx)

og. gn.

ur. 2016

Battle of Marengo (IRE) - Rocksee (IRE) / Rock of Gibraltar (IRE)

stajnia:   Singha

hodowca:   J. Brennan

właściciel:   K. Mirpuri i W. Żmiejko

trener:   Maciej Jodłowski

bez nazwy (xx)

og. gn.

ur. 2016

Big Bad Bob (IRE) - Tequise (IRE) / Victory Note (USA)

stajnia:   Westminster Race Horses

hodowca:   G. Callanan

właściciel:   Westminster Race Horses GmbH

trener:   Maciej Kacprzyk

bez nazwy (xx)

og. gn.

ur. 2016

Born To Sea (IRE) - Aphorism (GB) / Halling (USA)

stajnia:   Double "A"

hodowca:   J. & J. Waldron

właściciel:   A. Kozak i A. Wyrzyk

trener:   Adam Wyrzyk

bez nazwy (xx)

og. gn.

ur. 2016

Cape Cross (IRE) - Rebel Force (IRE) / Dalakhani (IRE)

stajnia:   Pegaz II

hodowca:   Skymarc Farm

właściciel:   AMP Invest Sp. z o.o.

trener:   Anna Zielińska

bez nazwy (xx)

og. gn.

ur. 2016

Champs Elysees (GB) - Reality (IRE) / Slickly (FR)

stajnia:   Carramba

hodowca:   Ecurie des Monceaux, Agence Cab

właściciel:   M. Surtel i Niespodzianka

trener:   Krzysztof Ziemiański

bez nazwy (xx)

og. gn.

ur. 2016

Evasive (GB) - State Capital (GB) / Pivotal (GB)

stajnia:   Tracja

hodowca:   E. Barbieri

właściciel:   E., J. i M. Traka

trener:   Krzysztof Ziemiański

bez nazwy (xx)

og. gn.

ur. 2016

Fast Company (IRE) - Galvano (IRE) / Galileo (IRE)

stajnia:   Dobrzyniec II

hodowca:   Degmer Ltd

właściciel:   Equinetrans Horse Transport & Logistic A. Dziuba, S. Paw i K. Szlęzak

trener:   Adam Wyrzyk

bez nazwy (xx)

og. gn.

ur. 2016

Garswood (GB) - Golden Dirham (GB) / Kheleyf (USA)

stajnia:   Koń Dla Każdego

hodowca:   Bumble Bloodstock & S. Nicholls

właściciel:   K. Dmowska, O. Hruszewska, J. Kałużny, F. Krupa, T. Śpiewankiewicz, E. Zahariev

trener:   Emil Zahariev

bez nazwy (xx)

og. gn.

ur. 2016

George Vancouver (USA) - Black Truffle (USA) / Mt. Livermore (USA)

stajnia:   Tracja

hodowca:   P. i J. Richard

właściciel:   E., J. i M. Traka

trener:   Krzysztof Ziemiański

bez nazwy (xx)

og. gn.

ur. 2016

Holy Roman Emperor (IRE) - Holda (IRE) / Docksider (USA)

stajnia:   Pegaz II

hodowca:   Wardstown Stud

właściciel:   AMP Invest Sp. z o.o.

trener:   Anna Zielińska

bez nazwy (xx)

og. gn.

ur. 2016

Lilbourne Lad (IRE) - Sahaayeb (IRE) / Indian Haven (GB)

stajnia:   Dobrzyniec

hodowca:   L. Lynch & R. Sherrard

właściciel:   A. Dziuba

trener:   Maciej Kacprzyk

bez nazwy (xx)

og. gn.

ur. 2016

Makfi (GB) - Filatelia (IRE) / Intikhab (USA)

stajnia:   Faust II

hodowca:   Kildaragh Stud

właściciel:   J. Szweycer i M. Janikowski

trener:   Maciej Janikowski

bez nazwy (xx)

og. gn.

ur. 2016

Morpheus (GB) - Alexander Confranc (IRE) / Magical Wonder (USA)

stajnia:   Stellar Team

hodowca:   Mountarmstrong Stud

właściciel:   COFUND-J. Jaskólska

trener:   Wojciech Olkowski

bez nazwy (xx)

og. gn.

ur. 2016

Morpheus (GB) - Isolde's Return (GB) / Avonbridge (GB)

stajnia:   Žirgo Startas

hodowca:   P. Beirne

właściciel:   UAB Žirgo Startas

trener:   Maciej Kacprzyk

bez nazwy (xx)

og. gn.

ur. 2016

Mukhadram (GB) - Mancunian Way (GB) / Green Desert (USA)

stajnia:   Plavac

hodowca:   A Partnership

właściciel:   Plavac Sp. z o.o.

trener:   Piotr Piątkowski

bez nazwy (xx)

og. gn.

ur. 2016

No Nay Never (USA) - Amethyst (IRE) / Sadler's Wells (USA)

stajnia:   Herbaciarnia

hodowca:   Barronstown Stud

właściciel:   Bohema-M. Bochiński, A. Wyrzyk

trener:   Adam Wyrzyk

bez nazwy (xx)

og. gn.

ur. 2016

Planteur (IRE) - Becbec (FR) / Slickly (FR)

stajnia:   Pegza Horse Racing

hodowca:   Thousand Dreams, Ecurie O. Pirau

właściciel:   BMS Group S. Pegza

trener:   Adam Wyrzyk

bez nazwy (xx)

og. gn.

ur. 2016

Planteur (IRE) - Chignon (IRE) / Dalakhani (IRE)

stajnia:   Esperance III

hodowca:   SCA La Perrigne

właściciel:   COFUND-J. Jaskólska i B. Olkowska

trener:   Wojciech Olkowski

bez nazwy (xx)

og. gn.

ur. 2016

Poet's Voice (GB) - Suzanita (IRE) / Lomitas (GB)

stajnia:   Pegaz II

hodowca:   Gestüt Fährhof

właściciel:   AMP Invest Sp. z o.o.

trener:   Anna Zielińska

bez nazwy (xx)

og. gn.

ur. 2016

Pour Moi (IRE) - Flames (GB) / Blushing Flame (USA)

stajnia:   Habana

hodowca:   T. Twomey

właściciel:   M. Borkowski

trener:   Michał Borkowski

bez nazwy (xx)

og. gn.

ur. 2016

Power (GB) - Faiths Perfection (IRE) / Docksider (USA)

stajnia:   Forward Group

hodowca:   A. Rafferty

właściciel:   Forward Group E. Binkowska-Błaszczak

trener:   Adam Wyrzyk

bez nazwy (xx)

og. gn.

ur. 2016

Rajsaman (FR) - The Cutting Edge (FR) / Poliglote (GB)

stajnia:   Figaro

hodowca:   SCA Elevage de Tourgeville, H. Erc

właściciel:   K. i M. Mazur i B. Olkowska

trener:   Wojciech Olkowski

bez nazwy (xx)

og. gn.

ur. 2016

Rock of Gibraltar (IRE) - Cristal Groove (IRE) / Marju (IRE)

stajnia:   Pegaz II

hodowca:   Baroda & Colbinstown Studs

właściciel:   AMP Invest Sp. z o.o.

trener:   Maciej Jodłowski

bez nazwy (xx)

og. gn.

ur. 2016

Sir Prancealot (IRE) - Lioness (GB) / Lion Cavern (USA)

stajnia:   Stellar Team

hodowca:   R. P. Doyle

właściciel:   COFUND-J. Jaskólska

trener:   Wojciech Olkowski

bez nazwy (xx)

og. gn.

ur. 2016

Sommerabend (GB) - Nautika Danon (GER) / Kallisto (GER)

stajnia:   Esperance II

hodowca:   Ecurie Normandie Pur Sang

właściciel:   W. i R. Sokołowscy i B. Olkowska

trener:   Wojciech Olkowski

bez nazwy (xx)

og. gn.

ur. 2016

Stormy River (FR) - Bocarosa (IRE) / Linamix (FR)

stajnia:   Maxi Mega Hit

hodowca:   T. de la Heronniere, SARL Jedburgh

właściciel:   K. Kozłowska, Platinum Perfect Serwis Sp. z o.o. i J. Maksymowska

trener:   Janusz Kozłowski

bez nazwy (xx)

og. gn.

ur. 2016

Toronado (IRE) - Dream Time (GB) / Rainbow Quest (USA)

stajnia:   Queens

hodowca:   P. Brady

właściciel:   M. Przączak

trener:   Maciej Janikowski

bez nazwy (xx)

og. gn.

ur. 2016

Worthadd (IRE) - Alba Verde (GB) / Verglas (IRE)

stajnia:   Volteo

hodowca:   Irish National Stud

właściciel:   Volteo Horse Service

trener:   Maciej Jodłowski

bez nazwy (xx)

og. gn.

ur. 2016

Zoffany (IRE) - Gift Dancer (GB) / Imperial Dancer (GB)

stajnia:   Žirgo Startas

hodowca:   Minch Bloodstock

właściciel:   UAB Žirgo Startas

trener:   Adam Wyrzyk

bez nazwy (xx)

og. kaszt.

ur. 2016

Rip Van Winkle (IRE) - Beacon Tarn (GB) / Shamardal (USA)

stajnia:   My First Racehorse II

hodowca:   Mr & Mrs G. Middlebrook

właściciel:   My First Racehorse Ltd i K. Kamińska

trener:   Wiaczesław Szymczuk

bez nazwy (xx)

og. kaszt.

ur. 2016

Zebedee (GB) - Alexander Phantom (IRE) / Soviet Star (USA)

stajnia:   Rancho pod Bocianem

hodowca:   N. O'Callaghan

właściciel:   Rancho pod Bocianem Sp. z o. o.

trener:   Adam Wyrzyk

bez nazwy (xx)

og. s.

ur. 2016

Casamento (IRE) - Celsius Degre (IRE) / Verglas (IRE)

stajnia:   Žirgo Startas

hodowca:   Linacre House Limited

właściciel:   UAB Žirgo Startas

trener:   Maciej Kacprzyk

bez nazwy (xx)

og. s.

ur. 2016

Mastercraftsman (IRE) - Deter (GB) / Nayef (USA)

stajnia:   Zwierzyniec II

hodowca:   Sweetmans Bloodstock

właściciel:   J. P. Zienkiewicz i M. Janikowski

trener:   Maciej Janikowski

bez nazwy (xx)

og. s.

ur. 2016

Rajsaman (FR) - Sagar Flag (IRE) / Northern Flagship (USA)

stajnia:   Janina

hodowca:   Scuderia Sant'Ambroeus S.R.L.

właściciel:   A. Omen

trener:   Krzysztof Ziemiański

bez nazwy (xx)

og. sk. gn.

ur. 2016

Camacho (GB) - Ophelia's Song (GB) / Halling (USA)

stajnia:   Rez Stable

hodowca:   Ophelia's Song Partnership

właściciel:   R. Płatek

trener:   Michał Borkowski

bez nazwy (xx)

og. sk. gn.

ur. 2016

So You Think (NZ) - Germane (GB) / Distant Relative (GB)

stajnia:   SK Wyszków

hodowca:   Allevamento Gialloblu SRL

właściciel:   PPH K. Falba

trener:   Adam Wyrzyk

bez nazwy (xx)

og. sk.gn.

ur. 2016

Big Bad Bob (IRE) - Shining Desert (IRE) / Green Desert (USA)

stajnia:   Sofia

hodowca:   Norris Bloodstock

właściciel:   D. Turkowska

trener:   Emil Zahariev

bez nazwy (xx)

wał. gn.

ur. 2014

Malinas (GER) - Pearly Bay (GB) / Karinga Bay (GB)

stajnia:   Marcelewo

hodowca:   Sandicroft Stud c/o K. S. Buckley-E

właściciel:   MJT Stajnia Marcelewo Sp. z o.o.

trener:   Wojciech Chaboski

 
Copyright 2016. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego