wykaz koni 2018 c - Stadnina Pegaz

OK
monitoring pozycji
Przejdź do treści

Menu główne:

WYKAZ KONI ZGŁOSZONCH DO SEZONU 2018

CAFUSO (oo)

og. s.

ur. 2010

Polon - Canzona / Penthagonn (DE)

stajnia:   Max-Plast

hodowca:   S. Gutowski

właściciel:   G. Kozak

trener:   Kazimierz Rogowski

 

CAIPIRINHA (xx)

kl. gn.

ur. 2016

Ecosse (FR) - Circle Line (IRE) / Dansili (GB)

stajnia:   Pegaz II

hodowca:   A. i R. Zielińscy

właściciel:   AMP Invest Sp. z o.o.

trener:   Anna Zielińska

 

CALGARY (xx)

og. kaszt.

ur. 2015

Silver Whistle (USA) - Can Can Beauty (GB) / Bertolini (USA)

stajnia:   Długosiodło

hodowca:   R. Gorczyca

właściciel:   G., K. i R. Gorczyca

trener:   Krzysztof Ziemiański

 

CALMIR (xx)

wał. kaszt.

ur. 2010

Camacho (GB) - Tagula Bay (IRE) / Tagula (IRE)

stajnia:   Red and White

hodowca:   O. Harnett

właściciel:   B. Olkowska, J. Olbrych-Górska i S. Górski D.T

trener:   Wojciech Olkowski

CAŁUS SZUMAWA (xx)

og. s.

ur. 2016

Ruten (USA) - Cymelia / Zarewitsch (IRE)

stajnia:   KJ Szumawa

hodowca:   K. Szumiński

właściciel:   Bobrowiec Osada Sp. z o.o.

trener:   Emil Zahariev

CAMAL GALIB (oo)

og. c. gn.

ur. 2015

Equator - Czarnula / Ekwipunek

stajnia:   GT Arabians

hodowca:   B. Thiry

właściciel:   M. i B. Thiry

trener:   Wiesław Kryszyłowicz

CAPE DUCATO (xx)

og. gn.

ur. 2015

Worthadd (IRE) - Cape Sydney (IRE) / Cape Cross (IRE)

stajnia:   Zwierzyniec II

hodowca:   Storeway Ltd

właściciel:   J. P. Zienkiewicz i M. Janikowski

trener:   Maciej Janikowski

CAPTAIN ARAGORN (xx)

og. kaszt.

ur. 2012

Captain Rio (GB) - Mackem Beat (GB) / Aragon (GB)

stajnia:   Dr Dahess

hodowca:   Ballyhane Stud

właściciel:   Z. Górski i K. Mirpuri

trener:   Janusz Kozłowski

CARMEL VALLEY (xx)

kl. gn.

ur. 2013

Panis (USA) - Chaussette (FR) / High Chaparral (IRE)

stajnia:   Racing Stable Wrocław

hodowca:   SC Aubry Dumand Elevage i C. Gar

właściciel:   M. Hamburger i R. Świątek

trener:   Robert Świątek

ČÁRYRÁD (xx)

wał. gn.

ur. 2016

Age of Jape - Čarokráska (CZE) / Bin Shaddad (USA)

stajnia:   Wicher

hodowca:   inż. P. Vrba

właściciel:   T. Wicher

trener:   Robert Świątek

CASH DE MORTREE (kłus.)

wał. kaszt.

ur. 2012

Roc Meslois - Rebecca de Mortree / Carpe Diem

stajnia:   Alba-Vel Wieruszów

hodowca:   E.A.R.L. Ecurie Bougon a.c.

właściciel:   J. Misiek i P. Ostrycharz

trener:   Janusz Misiek

CELAJLABAD (oo)

og. kaszt.

ur. 2014

Ermis - Celajla / Ganges

stajnia:   Czyszków

hodowca:   A. Talarek

właściciel:   P. Talarek

trener:   Paweł Talarek

CELEBRYTA (oo)

og. s.

ur. 2014

Von (DE) - Calineczka / Pesal

stajnia:   Czyszków

hodowca:   R. Talarek

właściciel:   P. Talarek

trener:   Paweł Talarek

CELKIS (oo)

og. kaszt.

ur. 2014

Kara Shar - Celka / Emigrant

stajnia:   Klonowa Korona

hodowca:   A. Frątczak

właściciel:   K. Zawiliński

trener:   Krzysztof Zawiliński

CELTIC SONG (xx)

kl. gn.

ur. 2015

Arcano (IRE) - Causeway Song (USA) / Giant's Causeway (USA)

stajnia:   Ekur II

hodowca:   K. & Mrs Cullen

właściciel:   M. i P. Włostowscy, SK Moszna

trener:   Maciej Janikowski

CENTOR (oo)

wał. gn.

ur. 2014

Cukebar - Cyklada / Fryderyk

stajnia:   Czyszków

hodowca:   J. Rudnicki

właściciel:   P. Talarek

trener:   Paweł Talarek

CENTURY STAR (aqps)

wał. gn.

ur. 2012

Tiger Groom xx (GB) - Iga Star sf (FR) / Grand Tresor xx (FR)

stajnia:   Marcelewo

hodowca:   E. i E. de Kerpezdron

właściciel:   MJT Stajnia Marcelewo Sp. z o. o.

trener:   Wojciech Chaboski

CERODENA (oo)

kl. s.

ur. 2015

Palatino - Cereza / Ararat

stajnia:   Janów Podlaski

hodowca:   SK Janów Podlaski

właściciel:   SK Janów Podlaski

trener:   Sergey Vasyutov

CERUS BS (oo)

og. gn.

ur. 2014

Ontario HF (US) - Cerera / Dębiec

stajnia:   Zaleś 54

hodowca:   S. Bujarski

właściciel:   D. Zalewski i S. Bujarski

trener:   Dariusz Zalewski

CESIO (oo)

og. s.

ur. 2015

Dostatok (RU) - Cesia / Pers

stajnia:   Czyszków

hodowca:   R. Talarek

właściciel:   P. Talarek

trener:   Paweł Talarek

CETNA (oo)

kl. kaszt.

ur. 2015

Von (DE) - Cetyna / Eurol

stajnia:   Klonowa Korona

hodowca:   K. Zawiliński

właściciel:   K. Zawiliński

trener:   Krzysztof Zawiliński

CHAD (xx)

og. c. gn.

ur. 2016

Enjoy The Silence (IRE) - Chelsea / Zarewitsch (IRE)

stajnia:   Wendy Star

hodowca:   K. Szymański

właściciel:   W. Raszyńska i K. Szymański

trener:   Adam Wyrzyk

CHANEL-N (m)

kl. k.

ur. 2015

Diarado - Capri / Campari-M

stajnia:   Jeżówka

hodowca:   Z. Kwieciński

właściciel:   J. Soska

trener:   Bolesław Mazurek

CHANT SOLDIER (xx)

og. kaszt.

ur. 2014

Soldier of Fortune (IRE) - Victory Chant (GB) / Peintre Celebre (USA)

stajnia:   Plavac

hodowca:   S. Vidal

właściciel:   Plavac Sp. z o.o.

trener:   Piotr Piątkowski

CHIBICHIBI (xx)

kl. gn.

ur. 2015

Ecosse (FR) - Circle Line (IRE) / Dansili (GB)

stajnia:   Pegaz

hodowca:   A. i R. Zielińscy

właściciel:   AMP Invest Sp. z o. o. i Polski Klub Wiejski Sp. z o.o.

trener:   Małgorzata Łojek

CHICAGO (xx)

kl. gn.

ur. 2016

Kornel - Chryzolda / Special Power (IRE)

stajnia:   SK Kozienice

hodowca:   SK Kozienice

właściciel:   SK Kozienice

trener:   Kazimierz Rogowski

CHILL FORCE (oo)

og. s.

ur. 2013

Murhib (QA) - Geuldal-Djeeli (NL) / Djelforce (NL)

stajnia:   Hamad Stud

hodowca:   H., M., J. i A. Klein

właściciel:   Y. Hamad

trener:   Maciej Janikowski

CHILL GIOFFRY (xx)

og. gn.

ur. 2015

Arcano (IRE) - Chiara Gioffry (IRE) / Great Commotion (USA)

stajnia:   Estel

hodowca:   R. Colasanti

właściciel:   Estel Studio Sp. z o.o.

trener:   Maciej Jodłowski

CIECIORKA (xx)

kl. gn.

ur. 2015

Youmzain (IRE) - Cymelia / Zarewitsch (IRE)

stajnia:   Galaktyka

hodowca:   K. Szumiński

właściciel:   KJ Szumawa-K. Szumiński, D. Turkowska, M. Wnuk, A. Kabulska-Pankrat

trener:   Emil Zahariev

CINUS (kłus.)

og. gn.

ur. 2012

Montesicar - Panca Oldenson / Sancho Panca

stajnia:   Anwele

hodowca:   O. Vorobii

właściciel:   A. Piotrowska

trener:   Wiesław Kałuża

CIOS (oo)

og. kaszt.

ur. 2014

Nougatin (FR) - Cyganka / Batyskaf

stajnia:   Zaleś

hodowca:   G. Sęczek

właściciel:   D. Zalewski

trener:   Dariusz Zalewski

CIRCLE CENTURIA (xx)

kl. gn.

ur. 2014

Ecosse (FR) - Circle Line (IRE) / Dansili (GB)

stajnia:   Pegaz

hodowca:   A. Zieliński

właściciel:   AMP Invest Sp. z o.o.

trener:   Anna Zielińska

CLARION (oo)

og. s.

ur. 2015

Armeec (RU) - Celnica / Ontario HF (US)

stajnia:   Masakra

hodowca:   M. Wnorowska

właściciel:   M. i M. Wnorowscy

trener:   Mariusz Wnorowski

CLASSICAL INTIKHAB (xx)

og. gn.

ur. 2015

Intikhab (USA) - Classical Air (GB) / Dubai Destination (USA)

stajnia:   Plavac

hodowca:   M. & M. Butler

właściciel:   Plavac Sp. z o.o.

trener:   Wojciech Olkowski

CLOUDS BLUE (xx)

og. gn.

ur. 2015

Motivator (GB) - Katyusha (USA) / Kingmambo (USA)

stajnia:   Timoshenko

hodowca:   V. Timoshenko

właściciel:   V. Timoshenko

trener:   Janusz Kozłowski

CMOKER (oo)

og. s.

ur. 2015

Dostatok (RU) - Cejhyra / Avangard (RU)

stajnia:   Czyszków

hodowca:   R. Talarek

właściciel:   P. Talarek

trener:   Paweł Talarek

COCOLINO (oo)

og. kaszt.

ur. 2014

Nougatin (FR) - Coco 'K' (NL) / Marwan I (FR)

stajnia:   Araberrennstall Steinhart II

hodowca:   M. Malinowski

właściciel:   A. Steinhart i K. Urbańczyk

trener:   Kamila Urbańczyk

COKABLANCA (kłus.)

kl. gn.

ur. 2012

Imoko - Helice du Fruitier / Bon Conseil

stajnia:   Świerki

hodowca:   B. Angot, M. Bezier

właściciel:   Adam, Bartłomiej i Patrycja Żakowscy

trener:   Bartłomiej Żakowski

COME BACK SZUMAWA (xx)

kl. sk.gn.

ur. 2016

Waldoork (GER) - Cynterna / Sorbie Tower (IRE)

stajnia:   KJ Szumawa

hodowca:   K. Szumiński

właściciel:   Bobrowiec Osada Sp. z o.o.

trener:   Emil Zahariev

COMMODUS (xx)

wał. c. gn.

ur. 2013

Ecosse (FR) - Circle Line (IRE) / Dansili (GB)

stajnia:   Flash Point

hodowca:   A. Zieliński

właściciel:   M. Bougaret

trener:   Anna Lenard

COSMIC SZUMAWA (xx)

kl. gn.

ur. 2016

Orpen (USA) - Czartoria / Dakota (IRE)

stajnia:   KJ Szumawa

hodowca:   K. Szumiński

właściciel:   Bobrowiec Osada Sp. z o.o.

trener:   Emil Zahariev

COUNTRY GIRL (xx)

kl. gn.

ur. 2016

Camill (IRE) - Chichen Itza / Jape (USA)

stajnia:   Sumiła Arabians

hodowca:   R. Sumiła

właściciel:   R. Sumiła

trener:   Adam Wyrzyk

CRUCIS ABBEY (xx)

wał. gn.

ur. 2008

Acclamation (GB) - Golden Ribes (USA) / Charismatic (USA)

stajnia:   Bayonetta

hodowca:   M. G. Daly

właściciel:   M. Krzyśków i K. Brygier

trener:   Małgorzata Kryszyłowicz

CUKERO (oo)

og. s.

ur. 2014

Cukebar - Cejhyra / Avangard (RU)

stajnia:   Czyszków

hodowca:   R. Talarek

właściciel:   P. Talarek

trener:   Paweł Talarek

CUSTOMER (oo)

og. kaszt.

ur. 2013

Murhib (QA) - Coco 'K' (NL) / Marwan I (FR)

stajnia:   Zaleś

hodowca:   M. Malinowski

właściciel:   D. Zalewski

trener:   Dariusz Zalewski

CZARDASZ (m)

og. s.

ur. 2008

Votum - Czagira /

stajnia:   Paradise

hodowca:   Ł. Bobak

właściciel:   H. Granda, M.Czech, D. Soska, M. Maj i Ł. Bobak

trener:   Bolesław Mazurek

CZARINA (xx)

kl. kaszt.

ur. 2016

October (USA) - Celentina (IRE) / Case Law (IRE)

stajnia:   Wiktoria

hodowca:   K. Mirpuri

właściciel:   Z. Król, F. Krupa i M. Metza-Jodłowska

trener:   Maciej Jodłowski

CZOGORI (oo)

kl. gn.

ur. 2015

Dostatok (RU) - Czeszka / Ganges

stajnia:   Janów Podlaski

hodowca:   SK Janów Podlaski

właściciel:   SK Janów Podlaski

trener:   Sergey Vasyutov

 

 
Copyright 2016. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego