wykaz koni 2018 d - Stadnina Pegaz

OK
monitoring pozycji
Przejdź do treści

Menu główne:

WYKAZ KONI ZGŁOSZONCH DO SEZONU 2018

DA MILANO (xx)

og. gn.

ur. 2015

Milanais (FR) - Dawaes (FR) / Marchand de Sable (USA)

stajnia:   Nurdaulet

hodowca:   P. Pasquiou

właściciel:   Y. Baizharkinov

trener:   Krzysztof Ziemiański

D'ACHILA (oo)

kl. gn.

ur. 2011

Wojnicz - Dominacja / Ganges

stajnia:   SK Wiśnicz

hodowca:   R. Szpar

właściciel:   R. Szpar

trener:   Patrycja Kłóś

DACOSSE (xx)

og. c. gn.

ur. 2013

Ecosse (FR) - Dawtony / Greinton (GB)

stajnia:   Moszna II

hodowca:   SK Moszna

właściciel:   SK Moszna i M. Łojek

trener:   Małgorzata Łojek

DADA (xx)

kl. gn.

ur. 2015

Big Luck (IRE) - Daquiri / Jape (USA)

stajnia:   Metis II

hodowca:   A. Jasińska

właściciel:   K. Rogowski

trener:   Kazimierz Rogowski

DADDY COOL BLUE (kłus.)

wał. c. gn.

ur. 2013

Nice Love - Naama Blue / Buvetier d'Aunou

stajnia:   Meinhart

hodowca:   C. Dabouis-Mary

właściciel:   P. Myśliwczyk

trener:   Anna Frontczak-Salivonchyk

DADON (kłus.)

og. kaszt.

ur. 2013

Montesicar - Quelle Legende / Buvetier d'Aunou

stajnia:   Anwele

hodowca:   O. Vorobii

właściciel:   A. Piotrowska

trener:   Wiesław Kałuża

DAFNI (xx)

kl. gn.

ur. 2016

Alandi (IRE) - Darli (IRE) / Dansili (GB)

stajnia:   Millennium Stud

hodowca:   Millennium Stud Sp. z o.o.

właściciel:   Millennium Stud Sp. z o.o.

trener:   Andrzej Walicki

DAGGARA (oo)

kl. s.

ur. 2015

Empire - Dżakarta / Piruet

stajnia:   Michałów

hodowca:   SK Michałów

właściciel:   SK Michałów

trener:   Robert Świątek

DAGON (xx)

og. kaszt.

ur. 2016

Big Luck (IRE) - Daquiri / Jape (USA)

stajnia:   Monika

hodowca:   A. Jasińska

właściciel:   M. Rogowska

trener:   Kazimierz Rogowski

DAHA'A AL KHALEDIAH (oo)

og. kaszt.

ur. 2015

Nayef Al Khalidiah (SA) - Mayasah Al Khalediah (SA) / Khalid El Biwaibiya (SA)

stajnia:   Polska AKF Sp. z o.o.

hodowca:   Al Khalediah Stables

właściciel:   Polska AKF Sp. z o.o.

trener:   Bartosz Głowacki

DAKAR (xx)

og. gn.

ur. 2015

Exciting Life (IRE) - Decossa / Ecosse (FR)

stajnia:   Pegaz II

hodowca:   A. i R. Zielińscy

właściciel:   AMP Invest Sp. z o.o.

trener:   Anna Zielińska

DAKARD (xx)

og. s.

ur. 2008

Kharoud (FR) - Dubrava / Saphir (GER)

stajnia:   Dakard

hodowca:   E. Gilert

właściciel:   E. Gilert, A. Gajos-Łątka

trener:   Aleksandra Gajos-Łątka

DALLINA (xx)

kl. s.

ur. 2014

Ruten (USA) - Daphnae / Jape (USA)

stajnia:   Iwno

hodowca:   SK Golejewko

właściciel:   SK Iwno

trener:   Grzegorz Wasążnik

DANCE WITH MOLLY (xx)

kl. gn.

ur. 2015

Alandi (IRE) - Drahma / Ray of Light (IRE)

stajnia:   Lucky

hodowca:   FORTUM Michał Romanowski

właściciel:   Polski Klub Wiejski Sp. z o.o.

trener:   Michał Romanowski

DANGAR (xx)

og. gn.

ur. 2014

Karakalla - Dangaria / Professional (IRE)

stajnia:   Nad Wężnicą

hodowca:   P. Drutowski

właściciel:   P. Drutowski

trener:   Tadeusz Dębowski

DANIELLE PREMIERE (kłus.)

kl. sk.gn.

ur. 2013

Nijinski Rodney - Marlene / Capriccio

stajnia:   Lucky Star

hodowca:   J. Svoboda

właściciel:   E. Kałuża

trener:   Wiesław Kałuża

DANOT (xx)

wał. kaszt.

ur. 2012

Zebedee (GB) - Hipipi (GB) / Bertolini (USA)

stajnia:   Bayonetta

hodowca:   Tally-Ho Stud

właściciel:   M. Krzyśków i K. Brygier

trener:   Małgorzata Kryszyłowicz

DANZIG FIGHTER (xx)

og. kaszt.

ur. 2016

Docent POL - Sweet Connection (GB) / Danzig Connection (USA)

stajnia:   VSI "Krubina"

hodowca:   E. Kubilius

właściciel:   T. Pastuszka i E. Kubilius

trener:   Tomasz Pastuszka

DANZIG KING (xx)

og.

ur. 2014

Sweexxury Connect (LTU) - Valleys Dream (GB) / Diktat (GB)

stajnia:   VSI "Krubina"

hodowca:   E. Kubilius

właściciel:   T. Pastuszka i E. Kubilius

trener:   Tomasz Pastuszka

DAR DUNI (oo)

wał. s.

ur. 2004

Eldon - Decyma / Eurol

stajnia:   Jaźwie

hodowca:   K. Grudziąż

właściciel:   K. Urbańczyk

trener:   Kamila Urbańczyk

DARGO (xx)

og. gn.

ur. 2015

Estejo (GER) - Doris (FR) / Gentlewave (IRE)

stajnia:   Nurdaulet

hodowca:   SK Iwno

właściciel:   Y. Baizharkinov

trener:   Krzysztof Ziemiański

DARK BLUE (xx)

og. c. gn.

ur. 2016

Golden Tirol (GER) - Dark Angel (GER) / Monsun (GER)

stajnia:   Plavac

hodowca:   S. Plavac

właściciel:   Plavac Sp. z o.o.

trener:   Piotr Piątkowski

DARK END (xx)

og. c. gn.

ur. 2016

Aramus (CHI) - Dakata / Enjoy Plan (USA)

stajnia:   Nova

hodowca:   GR K. Tomaszewska

właściciel:   BETA - J. Kozłowski

trener:   Janusz Kozłowski

DARK KING (xx)

og. gn.

ur. 2015

Arithmancer (USA) - Dark Angel (GER) / Monsun (GER)

stajnia:   Plavac

hodowca:   S. Plavac

właściciel:   Plavac Sp. z o.o.

trener:   Piotr Piątkowski

DARK KNIGHT (xx)

og. gn.

ur. 2016

October (USA) - Durova (IRE) / Soviet Star (USA)

stajnia:   Czajtanya

hodowca:   K. Mirpuri

właściciel:   K. Mirpuri

trener:   Maciej Kacprzyk

DARK XIAN (xx)

og. gn.

ur. 2013

Da Xian - Dagana / Jape (USA)

stajnia:   Fearless

hodowca:   PREKURSOR Sp. z o.o.

właściciel:   M. i R. Dziedzic

trener:   Sergiy Ivashchenko

DARUMA (xx)

kl. gn.

ur. 2016

Big Luck (IRE) - Drinking Lady / Sorbie Tower (IRE)

stajnia:   Panat

hodowca:   K. Rogowski

właściciel:   T. Pastuszka

trener:   Tomasz Pastuszka

DAUCZESSA (xx)

kl. c. gn.

ur. 2016

Camerun (IRE) - Daphnae / Jape (USA)

stajnia:   Iwno I

hodowca:   SK Iwno

właściciel:   SK Iwno i K. Rogowski

trener:   Kazimierz Rogowski

DAWONY (xx)

kl. c. gn.

ur. 2014

Roulette (GB) - Dawtony / Greinton (GB)

stajnia:   Moszna III

hodowca:   SK Moszna

właściciel:   SK Moszna

trener:   Robert Świątek

DAYDREAMER (xx)

wał. gn.

ur. 2012

Two-Twenty-Two (IRE) - Drahma / Ray of Light (IRE)

stajnia:   Investstar

hodowca:   Cybernetyki Investment S.A.

właściciel:   Investstar-M. Sola

trener:   Marek Sola

DAYLIGHT (xx)

kl. gn.

ur. 2015

Boreas Rush (GB) - Duena (GER) / Boreal (GER)

stajnia:   Hetmańska

hodowca:   A. Żyłkowska

właściciel:   A. Żyłkowska

trener:   Elwira Porębna

DECCAN PRINCE (xx)

og. gn.

ur. 2016

October (USA) - Daremi / Tertullian (USA)

stajnia:   Czajtanya

hodowca:   K. Mirpuri

właściciel:   K. Mirpuri

trener:   Michał Borkowski

DECEPTICON (xx)

og. s.

ur. 2016

Prince of Ecosse - Desert Dabby (GER) / Linamix (FR)

stajnia:   Pegaz II

hodowca:   A. i R. Zielińscy

właściciel:   AMP Invest Sp. z o.o.

trener:   Anna Zielińska

DEFINICJA (m)

kl. gn.

ur. 2015

Koh I Nor - Dewiza m / Quidam de Revel sp

stajnia:   Jeżówka

hodowca:   J. Soska

właściciel:   J. Soska

trener:   Bolesław Mazurek

DEGA (xx)

kl. c. gn.

ur. 2016

Grand Presidium (USA) - Desna / Fast and Furious (FR)

stajnia:   Grodziczno

hodowca:   J. Klimczak

właściciel:   J. Klimczak

trener:   Grzegorz Wasążnik

DEKLARACJA (xx)

kl. gn.

ur. 2015

Ruten (USA) - Decora / Belenus (GER)

stajnia:   Sagittario

hodowca:   SK Golejewko

właściciel:   A., M. i P. Laskowscy

trener:   Andrzej Laskowski

DEKRET (m)

og. s.

ur. 2012

Decybel I m - Dewiza m / Mikron m

stajnia:   Jeżówka

hodowca:   J. Soska

właściciel:   J. Soska

trener:   Bolesław Mazurek

DEKRET (xx)

og. k.

ur. 2010

Monxxard - Damiana / Royal Court (IRE)

stajnia:   Patryk

hodowca:   SK Moszna

właściciel:   P. Falzmann

trener:   Kazimierz Rogowski

DELOS (xx)

og. gn.

ur. 2016

Ecosse (FR) - Doyenka (GB) / Doyen (IRE)

stajnia:   Urszula

hodowca:   W. J. Engel

właściciel:   Euro-Sport Management

trener:   Maciej Jodłowski

DEMM DIRAC (kłus.)

kl. gn.

ur. 2013

Nijinski Rodney - Serenissime / Laetenter Diem

stajnia:   Alba-Vel Wieruszów

hodowca:   S.A.R.L. Full List

właściciel:   J. Misiek i P. Ostrycharz

trener:   Janusz Misiek

DESIGN (xx)

og. gn.

ur. 2013

Lord of England (GER) - Dark Angel (GER) / Monsun (GER)

stajnia:   Plavac

hodowca:   S. Plavac

właściciel:   Plavac Sp. z o.o.

trener:   Piotr Piątkowski

DEVILINTHEDETAIL (xx)

kl. gn.

ur. 2016

American Devil (FR) - Solosole (USA) / Gulch (USA)

stajnia:   Forward Group

hodowca:   E.A.R.L. Elevage des Loges

właściciel:   Forward Group E. Binkowska-Błaszczak

trener:   Adam Wyrzyk

DIABLE MAY (kłus.)

wał. gn.

ur. 2013

Real de Lou - Mayarina / Biesolo

stajnia:   Świerki

hodowca:   J.-P. Delahaye

właściciel:   Adam, Bartłomiej i Patrycja Żakowscy

trener:   Bartłomiej Żakowski

DIABLO (xx)

og. k.

ur. 2016

San Moritz - Dangaria / Professional (IRE)

stajnia:   Nad Wężnicą

hodowca:   P. Drutowski

właściciel:   P. Drutowski

trener:   Tadeusz Dębowski

DIAKON (m)

og. gn.

ur. 2013

Wezyr m - Dieta m / Kamp m

stajnia:   Jeżówka

hodowca:   J. Soska

właściciel:   J. Soska

trener:   Bolesław Mazurek

DIALINA (xx)

kl. gn.

ur. 2014

Indy Champ (USA) - Diana Dee / Belenus (GER)

stajnia:   Panat

hodowca:   SK Golejewko

właściciel:   T. Pastuszka

trener:   Tomasz Pastuszka

DIAMENTA IZABELLI (kłus.)

kl. kaszt.

ur. 2013

L'As de Neige - Orchidee du Lys / Esotico Star

stajnia:   Szukalice

hodowca:   A. Serement

właściciel:   R. Mateusiak

trener:   Roman Mateusiak

DIARADO (xx)

og. gn.

ur. 2016

Estejo (GER) - Drobnostka / Saphir (GER)

stajnia:   Iwno I

hodowca:   SK Iwno

właściciel:   SK Iwno i K. Rogowski

trener:   Kazimierz Rogowski

DIAVOLO (xx)

og. kaszt.

ur. 2014

Zafonium (USA) - Delilah / Jape (USA)

stajnia:   Metis II

hodowca:   A. Jasińska

właściciel:   K. Rogowski

trener:   Kazimierz Rogowski

DIEGO (xx)

og. gn.

ur. 2015

Alandi (IRE) - Diplofaza / Siam (USA)

stajnia:   Traf III

hodowca:   T. Derda

właściciel:   M. Łojek, I. Wolska, M. Zawada i Polski Klub Wiejski Sp. z o.o.

trener:   Małgorzata Łojek

DIEGO DU BELLAY (kłus.)

wał. gn.

ur. 2013

Not Disturb - Odyssee du Bellay / Biesolo

stajnia:   Hottrotter

hodowca:   Ch. Debaudre

właściciel:   M. Kieniksman

trener:   Magdalena Kieniksman

DIETMAR (m)

og. gn.

ur. 2015

Bre Gun m - Dietka m / Decybel I m

stajnia:   Jeżówka

hodowca:   J. Soska

właściciel:   J. Soska

trener:   Bolesław Mazurek

DILONG (xx)

og. sk. gn.

ur. 2015

Golden Tirol (GER) - Dawtony / Greinton (GB)

stajnia:   Moszna II

hodowca:   SK Moszna

właściciel:   SK Moszna i M. Łojek

trener:   Małgorzata Łojek

DIOPSYD IZABELLI (kłus.)

wał. kaszt.

ur. 2013

L'As de Neige - Idole de Bolero / Petit Sam

stajnia:   Szukalice

hodowca:   A. Serement

właściciel:   R. Mateusiak

trener:   Roman Mateusiak

DIORA (xx)

kl. kaszt.

ur. 2015

Needham's Fort (USA) - Dakana / Belenus (GER)

stajnia:   Ravis

hodowca:   P. i J. Łucki

właściciel:   P. i J. Łucki

trener:   Przemysław Łucki

DIRHEM (oo)

kl. gn.

ur. 2007

Wiek - Drabora / Borek

stajnia:   SK Wiśnicz

hodowca:   R. Szpar

właściciel:   R. Szpar

trener:   Patrycja Kłóś

DISTING (oo)

og. gn.

ur. 2015

Stinger - Diagnoza / Borek

stajnia:   SK Wiśnicz

hodowca:   R. Szpar

właściciel:   R. Szpar

trener:   Tadeusz Dębowski

DIZARA (xx)

kl. gn.

ur. 2016

Golden Tirol (GER) - Dżewia / Special Power (IRE)

stajnia:   Plavac

hodowca:   S. Plavac

właściciel:   Plavac Sp. z o.o.

trener:   Piotr Piątkowski

DIZZNEY (xx)

og. kaszt.

ur. 2012

Jam Hetman - Dornava / Llandaff (USA)

stajnia:   Dornava Racing Horse

hodowca:   R. Lisowicz

właściciel:   A. Osieleniec

trener:   Wiesław Kryszyłowicz

DJIN FORCE (oo)

og. kaszt.

ur. 2014

Murhib (QA) - Kinkiduca (NL) / Grand Duc (NL)

stajnia:   Panat

hodowca:   H., M., J. i A. Klein

właściciel:   T. Pastuszka

trener:   Tomasz Pastuszka

DO JUTRA (xx)

og. gn.

ur. 2014

Jazzman - Dalila / Winds of Light (USA)

stajnia:   Patataj

hodowca:   J. Jankowski

właściciel:   J. Jankowski

trener:   Jacek Jankowski

DOC DAVIS (xx)

og. kaszt.

ur. 2016

Doctor Dino (FR) - Pink Davis (FR) / Chichicastenango (FR)

stajnia:   Grzywka

hodowca:   C., A. i S. Quellier

właściciel:   O. Narowski, R. Świerc, B. Nowacka

trener:   Krzysztof Ziemiański

DODGE (oo)

og. gn.

ur. 2015

Dostatok (RU) - Demeter / Wojsław

stajnia:   Inter Polo

hodowca:   SK Michałów

właściciel:   R. Z. Zieliński

trener:   Justyna Domańska

DOGMA (kłus.)

kl. gn.

ur. 2013

Ksar d'Algot - Salome du Maza / Kerido du Donjon

stajnia:   Alba-Vel Wieruszów

hodowca:   O. Vorobii

właściciel:   J. Misiek i P. Ostrycharz

trener:   Janusz Misiek

DOKER (xx)

og. gn.

ur. 2016

Alandi (IRE) - Diplofaza / Siam (USA)

stajnia:   Lucky

hodowca:   T. Derda

właściciel:   Polski Klub Wiejski Sp. z o.o.

trener:   Małgorzata Łojek

DOLA (xx)

kl. gn.

ur. 2016

Książę Gaju - Doranka / Needham's Fort (USA)

stajnia:   Kalety

hodowca:   T. Janczak

właściciel:   T. Janczak

trener:   Wojciech Olkowski

DOMINER (oo)

og. gn.

ur. 2015

Donner - Dominacja / Ganges

stajnia:   SK Wiśnicz

hodowca:   R. Szpar

właściciel:   R. Szpar

trener:   Patrycja Kłóś

DOMINER (xx)

og. gn.

ur. 2015

Prince of Ecosse - Desert Dabby (GER) / Linamix (FR)

stajnia:   Pegaz II

hodowca:   A. i R. Zielińscy

właściciel:   AMP Invest Sp. z o.o.

trener:   Adam Wyrzyk

DOMINO DECO (kłus.)

wał. gn.

ur. 2013

Ozio Royal - Maya d'Ecouves / Goetmals Wood

stajnia:   Trotter Pawelce

hodowca:   D. Stickelbaut

właściciel:   J. Bończak i H. Bagiński

trener:   Sylwester Bagiński

DOMITZ (xx)

og. gn.

ur. 2016

San Moritz - Domika / Snow Kid (GB)

stajnia:   Orarius

hodowca:   SK Widzów - A. Tyszko

właściciel:   M. Metza-Jodłowska

trener:   Maciej Jodłowski

DONGWE (xx)

og. gn.

ur. 2016

Masini - Demagogia / Tioman Island (GB)

stajnia:   SK Jaroszówka

hodowca:   SK Jaroszówka

właściciel:   SK Jaroszówka

trener:   Wiesław Kryszyłowicz

DORIS RACE (oo)

kl. kaszt.

ur. 2015

Kazbek (RU) - Doris Day / Ganges

stajnia:   Iran Horse Promotion

hodowca:   T. Tarczyński

właściciel:   Fazheli Farhang

trener:   Robert Świątek

DORRADO (xx)

og. s.

ur. 2015

Viritim - Delijka / Enjoy Plan (USA)

stajnia:   Stajnia Koni Sportowych "Viritim"

hodowca:   M. A. Rybaczyk

właściciel:   M. A. Rybaczyk

trener:   Justyna Domańska

DOSTATOK (kłus.)

og. sk.gn.

ur. 2013

Ksar d'Algot - Roka / Juliano Star

stajnia:   Anwele

hodowca:   O. Vorobii

właściciel:   A. Piotrowska

trener:   Wiesław Kałuża

DOVISS (m)

kl. s.

ur. 2015

Bre Gun m - Dioksyna m / Decybel I m

stajnia:   Jeżówka

hodowca:   J. Soska

właściciel:   J. Soska

trener:   Bolesław Mazurek

DOWHATISAY (xx)

wał. kaszt.

ur. 2015

Red Jazz (USA) - Cosmic Breeze (IRE) / Fasliyev (USA)

stajnia:   Stuff of Legend Ltd

hodowca:   R. Boland

właściciel:   Stuff of Legend Ltd

trener:   Piotr Piątkowski

DRABANT (m)

og. k.

ur. 2015

Huzar m - Driada m / Hebab (SWI) o

stajnia:   Janów Podlaski

hodowca:   SK Janów Podlaski

właściciel:   SK Janów Podlaski

trener:   Sergey Vasyutov

DRAGER (oo)

og. gn.

ur. 2015

Stinger - Drabora / Borek

stajnia:   SK Wiśnicz

hodowca:   R. Szpar

właściciel:   R. Szpar

trener:   Patrycja Kłóś

DRAGON (m)

og. gn.

ur. 2015

Nort m - Dimena / Emaks

stajnia:   S.I.L. Krasnystaw

hodowca:   M. Gołębiowska GR Surchów

właściciel:   M. Gołębiowska

trener:   Małgorzata Łojek

DRAGON (oo)

og. gn.

ur. 2015

Dahess (GB) - Djaima (RU) / Nonius (RU)

stajnia:   Ataman

hodowca:   Z. Górski

właściciel:   Z. Górski

trener:   Maciej Janikowski

DRAGON FIRE (xx)

og. s.

ur. 2016

Silver Whistle (USA) - Dolmadakia / Danish Fort (GB)

stajnia:   Przegląd Regionalny

hodowca:   A. Mika

właściciel:   A. i J. Mika

trener:   Małgorzata Łojek

DREAMBEL (xx)

og. s.

ur. 2016

Cockney Rebel (IRE) - Gaelic Dream (FR) / Shining Steel (GB)

stajnia:   Nurdaulet

hodowca:   C. Sainte-Marie, J.C. Thibaut i J. Gu

właściciel:   Y. Baizharkinov

trener:   Krzysztof Ziemiański

DUERO (oo)

og. gn.

ur. 2014

Donner - Diagnoza / Borek

stajnia:   SK Wiśnicz

hodowca:   R. Szpar

właściciel:   R. Szpar

trener:   Patrycja Kłóś

DUMNY AGI (xx)

og. s.

ur. 2016

Viritim - Dam Dam / Da Xian

stajnia:   Hodowla Polednia

hodowca:   A. Polednia

właściciel:   A. Polednia

trener:   Wiesław Kryszyłowicz

DUNAY GREAT (xx)

og. sk.gn.

ur. 2014

Tempelwächter (GER) - Demeter / Don Corleone (GB)

stajnia:   Narcyz

hodowca:   GR N. Kosiński

właściciel:   N. Kosiński

trener:   Krzysztof Ziemiański

DUNAYKA (xx)

kl. sk.gn.

ur. 2012

Tempelwächter (GER) - Demeter / Don Corleone (GB)

stajnia:   Narcyz

hodowca:   GR N. Kosiński

właściciel:   N. Kosiński

trener:   Krzysztof Ziemiański

DYNAMO (xx)

og. c. gn.

ur. 2014

Jovellanos - Dakana / Belenus (GER)

stajnia:   Ravis

hodowca:   SK Golejewko

właściciel:   P. i J. Łucki

trener:   Przemysław Łucki

DYSTANS (xx)

og. gn.

ur. 2013

Ecosse (FR) - Desert Dabby (GER) / Linamix (FR)

stajnia:   Zośka

hodowca:   A. Zieliński

właściciel:   K. i M. Mazur

trener:   Wojciech Olkowski

DŻABIR (oo)

og. s.

ur. 2015

Ghazallah - Dunka / Emigrant

stajnia:   Petronius Arabians

hodowca:   P. Frejlich

właściciel:   P. Frejlich

trener:   Adam Wyrzyk

DŻESER (xx)

og. gn.

ur. 2016

Camill (IRE) - Dżersis / Be My Chief (USA)

stajnia:   Lucky

hodowca:   SK Krasne

właściciel:   Polski Klub Wiejski Sp. z o.o.

trener:   Małgorzata Łojek

 
Copyright 2016. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego