wykaz koni 2018 e - Stadnina Pegaz

OK
monitoring pozycji
Przejdź do treści

Menu główne:

WYKAZ KONI ZGŁOSZONCH DO SEZONU 2018

EASTERN GIRL (xx)

kl. gn.

ur. 2015

Prince of Ecosse - Eastern Light (IRE) / Danehill Dancer (IRE)

stajnia:   Meridian Polska

hodowca:   H. Poledníková

właściciel:   H. Poledníková

trener:   Michał Borkowski

EASY GO (xx)

og. gn.

ur. 2009

Exceed And Excel (AUS) - Triennial (IRE) / Giant's Causeway (USA)

stajnia:   Atomówki

hodowca:   Laundry Cottage Stud Farm

właściciel:   M. Chowańska, P. Urbańska

trener:   Krzysztof Ziemiański

ECCO LA (xx)

kl. gn.

ur. 2016

Enjoy The Silence (IRE) - Electra Deelites (GB) / With Approval (CAN)

stajnia:   Długosiodło

hodowca:   R. Gorczyca

właściciel:   G., K. i R. Gorczyca

trener:   Krzysztof Ziemiański

ECHA WADI (oo)

kl. s.

ur. 2014

Wadi Nur - Echara / Wiliam

stajnia:   Michałów IV

hodowca:   SK Michałów

właściciel:   SK Michałów i M. Łojek

trener:   Małgorzata Łojek

ECHAR (oo)

og. s.

ur. 2015

Dostatok (RU) - Echara / Wiliam

stajnia:   Inter Polo

hodowca:   SK Michałów

właściciel:   R. Z. Zieliński

trener:   Justyna Domańska

ECHARUNA (oo)

kl. s.

ur. 2012

Da Adios (US) - Echara / Wiliam

stajnia:   Michałów II

hodowca:   SK Michałów

właściciel:   SK Michałów i E. Zahariev

trener:   Emil Zahariev

ECHMEDA (oo)

kl. gn.

ur. 2015

Ontario HF (US) - Echmea / Druid

stajnia:   Michałów V

hodowca:   SK Michałów

właściciel:   Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. i SK Michałów

trener:   Małgorzata Łojek

EDEON (m)

og. sk.gn.

ur. 2015

Huzar m - Edycja m / Vis Versa (DE) xo

stajnia:   Janów Podlaski

hodowca:   SK Janów Podlaski

właściciel:   SK Janów Podlaski

trener:   Sergey Vasyutov

EDITORIA (oo)

kl. s.

ur. 2015

Ekstern - Editha / Eden C (US)

stajnia:   Michałów III

hodowca:   SK Michałów

właściciel:   SK Michałów i B. Głowacki

trener:   Bartosz Głowacki

EDWARD ANNY (kłus.)

wał. kaszt.

ur. 2014

Latinus - Magda de Genetine / Katius du Jura

stajnia:   OT Salivonchyk

hodowca:   A. Frontczak-Salivonchyk

właściciel:   A. Frontczak-Salivonchyk i T. Salivonchyk

trener:   Anna Frontczak-Salivonchyk

EFINA (oo)

kl. s.

ur. 2015

Amanito - Efira / Pegasus

stajnia:   Białka

hodowca:   SK Białka

właściciel:   Małopolska Hodowla Roślin - SK Białka

trener:   Wiesław Kryszyłowicz

EGOR (oo)

og. s.

ur. 2015

Dragomir - Espressa / Harbin

stajnia:   Metis II

hodowca:   J. Lech

właściciel:   K. Rogowski

trener:   Kazimierz Rogowski

EKRAN (oo)

og. gn.

ur. 2015

Pedagog - Ekscepcja / Aslan

stajnia:   Janów Podlaski

hodowca:   SK Janów Podlaski

właściciel:   SK Janów Podlaski

trener:   Sergey Vasyutov

EKSPECTUS TR (oo)

og. sk. gn.

ur. 2015

Armeec (RU) - Eklektyka / Druid

stajnia:   AB GLASS

hodowca:   T. Ruciński

właściciel:   AB GLASS PHP A. Biedrzycki i T. Ruciński

trener:   Małgorzata Łojek

EKWADOR (xx)

og. gn.

ur. 2014

Tempelwächter (GER) - Ewolucja / Saphir (GER)

stajnia:   Palkinto

hodowca:   SK Iwno

właściciel:   R. Urbański i K. Rogowski

trener:   Kazimierz Rogowski

EL GORJA (oo)

kl. s.

ur. 2015

El Omari - Elgora / Poganin

stajnia:   Michałów II

hodowca:   SK Michałów

właściciel:   SK Michałów i E. Zahariev

trener:   Emil Zahariev

EL MEDIO (oo)

og. s.

ur. 2015

Shanghai EA (ES) - El Medina / Gazal Al Shaqab (QA)

stajnia:   SK Olszany

hodowca:   SK Michałów

właściciel:   M. i I. Malinowscy

trener:   Maciej Malinowski

EL NANCY (xx)

og. c. gn.

ur. 2016

Golden Tirol (GER) - Elusive River (IRE) / Elusive City (USA)

stajnia:   Plavac

hodowca:   S. Plavac

właściciel:   Plavac Sp. z o.o.

trener:   Piotr Piątkowski

EL NOSTER (oo)

og. gn.

ur. 2014

Fedain - El Madżilis / Piaff

stajnia:   Antonina

hodowca:   Alfred F. Laskowski

właściciel:   Alfred F. Laskowski

trener:   Andrzej Laskowski

EL WIKTORIO (oo)

og. kaszt.

ur. 2015

Eternal - Elwiktoria / Ekstern

stajnia:   Petronius Arabians

hodowca:   P. Frejlich

właściciel:   P. Frejlich

trener:   Bartosz Głowacki

EL YASMIN (oo)

kl. gn.

ur. 2015

Noster - Elais / Nimb

stajnia:   Antonina

hodowca:   Alfred F. Laskowski

właściciel:   Alfred F. Laskowski

trener:   Tadeusz Dębowski

ELANA (m)

kl. kaszt.

ur. 2010

Decybel I m - Elga m / Etat m

stajnia:   Paradise

hodowca:   D. Soska

właściciel:   H. Granda, M.Czech, D. Soska, M. Maj i Ł. Bobak

trener:   Bolesław Mazurek

ELBROS PADISHAH (oo)

og. s.

ur. 2013

Padishah (RU) - Anne (IL) / Meadow Malachi (CA)

stajnia:   Panat

hodowca:   Y. Sharet

właściciel:   T. Pastuszka

trener:   Tomasz Pastuszka

ELEARO (oo)

og. s.

ur. 2015

Haszim - Elbina / Eton

stajnia:   Zaleś

hodowca:   A. Woźnicka

właściciel:   D. Zalewski

trener:   Dariusz Zalewski

ELEGANTKA (oo)

kl. s.

ur. 2015

Dahess (GB) - Elgana / Ganges

stajnia:   Ataman

hodowca:   Z. Górski

właściciel:   Z. Górski

trener:   Maciej Kacprzyk

ELGAZONN (oo)

og. c. gn.

ur. 2015

Kahil Al Shaqab (US) - Elgazonda / Al Maraam (IL)

stajnia:   Lucky

hodowca:   SK Michałów

właściciel:   Polski Klub Wiejski Sp. z o.o.

trener:   Małgorzata Łojek

ELGIANA (oo)

kl. kaszt.

ur. 2015

Empire - Elganza / Sanadik El Shaklan (DE)

stajnia:   Michałów II

hodowca:   SK Michałów

właściciel:   SK Michałów i E. Zahariev

trener:   Emil Zahariev

ELGIN JR (oo)

og. s.

ur. 2015

Ontario HF (US) - El Sara / Saracen

stajnia:   Univerpol

hodowca:   Univerpol Sp. z o.o.

właściciel:   J. Ryżkowski

trener:   Małgorzata Łojek

ELGROM (oo)

og. c. gn.

ur. 2014

El Omari - Elkantara / Drabant

stajnia:   SK Kamionna

hodowca:   G. Dudek

właściciel:   SK Kamionna - G. Dudek

trener:   Krzysztof Ziemiański

ELIZMO TR (oo)

og. gn.

ur. 2015

Armeec (RU) - Elizma / Europejczyk

stajnia:   Ludwinów TR II

hodowca:   T. Ruciński

właściciel:   T. Ruciński

trener:   Małgorzata Łojek

ELKA LUDOETKA (kłus.)

kl. gn.

ur. 2014

Ksar d'Algot - Queen de Nganda / Kiwi

stajnia:   Royal Trot

hodowca:   O. Vorobii

właściciel:   Synergia M. Melinger

trener:   Monika Melinger

ELLIPSE DU DOME (kłus.)

kl. sk.gn.

ur. 2014

Magnificent Rodney - Ma Cigale / Dyasar Grandchamp

stajnia:   Hottrotter

hodowca:   P. Daugeard

właściciel:   M. Kieniksman

trener:   Magdalena Kieniksman

ELMINA JR (oo)

kl. kaszt.

ur. 2015

Gajman PS - Egzyna / Eldon

stajnia:   Univerpol III

hodowca:   J. Ryżkowski

właściciel:   J. Ryżkowski i D. Zalewski

trener:   Dariusz Zalewski

ELNIZA (oo)

kl. s.

ur. 2015

Mared Al Sahra (GB) - Elsana / Gafal

stajnia:   Mała Wieś

hodowca:   J. Głowacki

właściciel:   J. Głowacki

trener:   Jan Głowacki

ELUSIVE STAR (xx)

kl. gn.

ur. 2015

Arithmancer (USA) - Elusive River (IRE) / Elusive City (USA)

stajnia:   Plavac

hodowca:   S. Plavac

właściciel:   Plavac Sp. z o.o.

trener:   Piotr Piątkowski

ELUZZAM (xx)

og. kaszt.

ur. 2014

Linda's Lad (GB) - Bella Ciao (FR) / Green Tune (USA)

stajnia:   Habana

hodowca:   E.A.R.L. Ecurie Feuillet

właściciel:   M. Borkowski

trener:   Michał Borkowski

ELWAR (m)

og. kaszt.

ur. 2015

Bre Gun m - Elana m / Decybel I m

stajnia:   Paradise

hodowca:   D. Soska

właściciel:   H. Granda, M.Czech, D. Soska, M. Maj i Ł. Bobak

trener:   Bolesław Mazurek

EMANOS (m)

og. kaszt.

ur. 2015

Huzar m - Emarilla m / Decoration (FR) xo

stajnia:   Janów Podlaski

hodowca:   SK Janów Podlaski

właściciel:   SK Janów Podlaski

trener:   Sergey Vasyutov

EMERALD (oo)

og. gn.

ur. 2014

Neron (RU) - Emanuela / Pamir

stajnia:   Arabi pod Młynami

hodowca:   A. Majchrzak

właściciel:   AB GLASS PHP A. Biedrzycki

trener:   Maciej Jodłowski

EMMEA (oo)

kl. s.

ur. 2015

Kahil Al Shaqab (US) - Emiriona / Grafik

stajnia:   Michałów V

hodowca:   SK Michałów

właściciel:   Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. i SK Michałów

trener:   Małgorzata Łojek

EMPIRA (m)

kl. gn.

ur. 2015

Bre Gun m - Enklawa m / Puszczyk m

stajnia:   Jeżówka

hodowca:   J. Soska

właściciel:   J. Soska

trener:   Bolesław Mazurek

EMPRESSO (oo)

og. s.

ur. 2013

Ontario HF (US) - Eumura / Murat-Nur

stajnia:   SK Wiśnicz

hodowca:   R. Szpar

właściciel:   R. Szpar

trener:   Patrycja Kłóś

ENEJ (oo)

wał. s.

ur. 2014

Shanghai EA (ES) - Endrra / Ekstern

stajnia:   Metis II

hodowca:   SK Michałów

właściciel:   K. Rogowski

trener:   Kazimierz Rogowski

ENIGMAT (oo)

og. s.

ur. 2015

Abyad AA (IL) - Eneria / QR Marc (US)

stajnia:   Janów Podlaski

hodowca:   SK Janów Podlaski

właściciel:   SK Janów Podlaski

trener:   Sergey Vasyutov

ENZO (xx)

og. gn.

ur. 2016

Lions Call (GB) - Estancia (GER) / Boreal (GER)

stajnia:   Hetmańska

hodowca:   A. Żyłkowska

właściciel:   A. Żyłkowska

trener:   Elwira Porębna

EOWIN DU VALLOIS (oo)

kl. s.

ur. 2014

Murhib (QA) - Gaishane du Vallon (FR) / El Tirf Al Faras (FR)

stajnia:   Lucky

hodowca:   V. Laurent

właściciel:   Polski Klub Wiejski Sp. z o.o.

trener:   Michał Romanowski

EPIKUR (m)

og. k.

ur. 2015

Huzar m - Emina m / Divisor xx

stajnia:   Janów Podlaski

hodowca:   SK Janów Podlaski

właściciel:   SK Janów Podlaski

trener:   Sergey Vasyutov

EPIKUR (oo)

og. s.

ur. 2015

Pogrom - Europia / Pesal

stajnia:   Janów Podlaski

hodowca:   SK Janów Podlaski

właściciel:   SK Janów Podlaski

trener:   Sergey Vasyutov

ERMADER (oo)

wał. s.

ur. 2014

Kahil Al Shaqab (US) - Ereira / Piruet

stajnia:   Metis II

hodowca:   SK Michałów

właściciel:   K. Rogowski

trener:   Kazimierz Rogowski

ERRATA (m)

kl. kaszt.

ur. 2011

Decybel I m - Elga m / Etat m

stajnia:   Paradise

hodowca:   D. Soska

właściciel:   H. Granda, M.Czech, D. Soska, M. Maj i Ł. Bobak

trener:   Bolesław Mazurek

ERYKA JR (oo)

kl. kaszt.

ur. 2014

Akbars (RU) - Engalana / Avangard (RU)

stajnia:   Univerpol III

hodowca:   J. Ryżkowski

właściciel:   J. Ryżkowski i D. Zalewski

trener:   Dariusz Zalewski

ESCADA SOUTH (oo)

kl. gn.

ur. 2015

Aim South (US) - Elarosa / Porto

stajnia:   Aaron

hodowca:   C. Gołaszewski

właściciel:   C. Gołaszewski

trener:   Wiaczesław Szymczuk

ESCADRON (xx)

wał. gn.

ur. 2013

High Chaparral (IRE) - Estefania (GER) / Acatenango (GER)

stajnia:   Marcelewo

hodowca:   Gestüt Ebbesloh

właściciel:   MJT Stajnia Marcelewo Sp. z o.o.

trener:   Wojciech Chaboski

ESCALA (oo)

kl. s.

ur. 2015

Ekstern - Estrala / Werbum

stajnia:   Kurozwęki

hodowca:   SK Kurozwęki Sp. z o.o. - J. M. Popi

właściciel:   SK Kurozwęki Sp. z o.o. - J. M. Popiel

trener:   Wiesław Kryszyłowicz

ESID IN ZAMOUR (oo)

og. s.

ur. 2013

Ontario HF (US) - Etezja / Pilot

stajnia:   Rez Stable

hodowca:   FHP "Giewont" Sp. z o. o.

właściciel:   R. Płatek

trener:   Michał Borkowski

ESKARIOLLA (oo)

kl. s.

ur. 2015

Vitorio TO (US) - Espadrilla / Monogramm (US)

stajnia:   Michałów III

hodowca:   SK Michałów

właściciel:   SK Michałów i B. Głowacki

trener:   Bartosz Głowacki

ESMUND (oo)

og. s.

ur. 2015

Ekstern - Estuma / Galba (DE)

stajnia:   SK Olszany II

hodowca:   SK Michałów

właściciel:   A. i I. Malinowskie

trener:   Anna Malinowska

ESPERO (oo)

og. gn.

ur. 2015

El Omari - Emida / Wachlarz

stajnia:   SK Kamionna

hodowca:   G. Dudek

właściciel:   SK Kamionna - G. Dudek

trener:   Krzysztof Ziemiański

ESRAR AL KHALEDIAH (oo)

kl. kaszt.

ur. 2015

Nayef Al Khalidiah (SA) - Rajwa Al Khalediah (SA) / Tiwaiq (SA)

stajnia:   Polska AKF Sp. z o.o.

hodowca:   Al Khalediah Stables

właściciel:   Polska AKF Sp. z o.o.

trener:   Wiesław Kryszyłowicz

ESSEA (xx)

kl. c. gn.

ur. 2011

Mr Alkohol (GB) - Essenza (ITY) / Shantou (USA)

stajnia:   EM-EKO.CZ

hodowca:   E. Porębna

właściciel:   E. Porębna

trener:   Elwira Porębna

ESSENCE (xx)

kl. gn.

ur. 2013

Boreas Rush (GB) - Estancia (GER) / Boreal (GER)

stajnia:   Hetmańska

hodowca:   A. Żyłkowska

właściciel:   A. Żyłkowska

trener:   Elwira Porębna

ESTERLINA (xx)

kl. c. gn.

ur. 2012

Royal Court (IRE) - Estetyka / Don Corleone (GB)

stajnia:   Max-Plast

hodowca:   B. M. Tomaszewski

właściciel:   G. Kozak

trener:   Kazimierz Rogowski

ESTIMRAAR AL KHALEDIAH (oo)

kl. gn.

ur. 2015

Jalnar Al Khalidiah (SA) - Chinpak de Ghazal (FR) / Dormane (FR)

stajnia:   Polska AKF Sp. z o.o.

hodowca:   Al Khalediah Stables

właściciel:   Polska AKF Sp. z o.o.

trener:   Maciej Kacprzyk

ETHOS (oo)

og. c. gn.

ur. 2014

Portmer (SE) - Echmea / Druid

stajnia:   Inter Polo

hodowca:   SK Michałów

właściciel:   R. Z. Zieliński

trener:   Justyna Domańska

ETNA (oo)

kl. s.

ur. 2015

Good Boy - Eliwia / El Nabila B (HU)

stajnia:   Bełżyce

hodowca:   Andrzej Wójtowicz

właściciel:   Andrzej Wójtowicz

trener:   Piotr Piątkowski

ETORIO (oo)

og. s.

ur. 2011

Ontario HF (US) - Elegantka z Izb / Mocny

stajnia:   Vancouver

hodowca:   RES-GAL Sp. z o.o.

właściciel:   M. Sijka

trener:   Andrzej Laskowski

ETOS (oo)

og. gn.

ur. 2015

Pedagog - Eunera / Ganges

stajnia:   Janów Podlaski

hodowca:   SK Janów Podlaski

właściciel:   SK Janów Podlaski

trener:   Sergey Vasyutov

EULOGIA (oo)

kl. gn.

ur. 2015

Pogrom - Eulerta / Ganges

stajnia:   Janów Podlaski

hodowca:   SK Janów Podlaski

właściciel:   SK Janów Podlaski

trener:   Sergey Vasyutov

EUMURRO (oo)

og. s.

ur. 2015

Draborex - Eumura / Murat-Nur

stajnia:   SK Wiśnicz

hodowca:   R. Szpar

właściciel:   R. Szpar

trener:   Tadeusz Dębowski

EURO DAHESS MNM (oo)

og. s.

ur. 2012

Dahess (GB) - Echana / Europejczyk

stajnia:   Günay Equestrian Invest GmbH

hodowca:   Günay Equestrian Invest GmbH

właściciel:   Günay Equestrian Invest GmbH

trener:   Sergiusz Zawgorodny

EUTORIA (oo)

kl. gn.

ur. 2014

Ontario HF (US) - Eukomia / Emigrant

stajnia:   Witosz

hodowca:   W. Puszczewicz

właściciel:   W. Szydełko

trener:   Andrzej Laskowski

EVA DES AIGLONS (kłus.)

kl. kaszt.

ur. 2014

Latinus - Mexicana / Quibus d'Oger

stajnia:   Lucky Star

hodowca:   R. Kasprowicz

właściciel:   E. Kałuża

trener:   Wiesław Kałuża

EVEREST (m)

wał. gn.

ur. 2012

Wezyr m - Enigma m / Decybel I m

stajnia:   Jeżówka

hodowca:   J. Soska

właściciel:   J. Soska

trener:   Bolesław Mazurek

EVEREST CHENEVIERE (kłus.)

og. gn.

ur. 2014

Thorens Vedaquais - Nicotine Cebe / Fan Quick

stajnia:   Alba-Vel Wieruszów

hodowca:   Ch. Barboni i Ch. Toulorge

właściciel:   J. Misiek i P. Ostrycharz

trener:   Janusz Misiek

EVIMIA (oo)

kl. gn.

ur. 2015

Amanito - Everia / Ararat

stajnia:   Białka

hodowca:   SK Białka

właściciel:   Małopolska Hodowla Roślin - SK Białka

trener:   Wiesław Kryszyłowicz

EVLAMPIA (xx)

kl. gn.

ur. 2015

Maxios (GB) - Estrelinha (GB) / Sadler's Wells (USA)

stajnia:   Millennium Stud

hodowca:   Millennium Stud Sp. z o.o.

właściciel:   Millennium Stud Sp. z o.o.

trener:   Andrzej Walicki

EXCITER (xx)

og. gn.

ur. 2015

Sixties Icon (GB) - Symboline (GB) / Royal Applause (GB)

stajnia:   Długosiodło

hodowca:   M. Channon Bloodstock Ltd

właściciel:   G., K. i R. Gorczyca

trener:   Wojciech Olkowski

 
Copyright 2016. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego