wykaz koni 2018 g - Stadnina Pegaz

OK
monitoring pozycji
Przejdź do treści

Menu główne:

WYKAZ KONI ZGŁOSZONCH DO SEZONU 2018

GABONN (oo)

og. sk. gn.

ur. 2015

General (GB) - Boogie Woogie (GB) / Jaman (FR)

stajnia:   Dörflinger

hodowca:   B. Dörflinger

właściciel:   B. Dörflinger

trener:   Krzysztof Ziemiański

GAJUS (xx)

og. gn.

ur. 2015

Sarsen (USA) - Gemara / Snow Kid (GB)

stajnia:   Lion's Choice

hodowca:   R. Poškus

właściciel:   R. Poškus

trener:   Adam Wyrzyk

GALOMOUR ROYAL (xx)

kl. kaszt.

ur. 2016

Dunkerque (FR) - La Hutte (FR) / High Yield (USA)

stajnia:   Figaro

hodowca:   S. Da Silva

właściciel:   K. i M. Mazur i B. Olkowska

trener:   Wojciech Olkowski

GARDEMARIN (xx)

og. gn.

ur. 2015

Alandi (IRE) - Galiba (FR) / Gold Away (IRE)

stajnia:   Millennium Stud

hodowca:   Millennium Stud Sp. z o.o.

właściciel:   Millennium Stud Sp. z o.o.

trener:   Andrzej Walicki

GARED (xx)

wał. k.

ur. 2013

Grand Presidium (USA) - Gondola / Jape (USA)

stajnia:   Futurenet

hodowca:   B. M. Tomaszewski

właściciel:   BCU Trading LLC

trener:   Adam Wyrzyk

GARRY (oo)

og. s.

ur. 2015

Vitorio TO (US) - Galilea / Laheeb (IL)

stajnia:   Michałów

hodowca:   SK Michałów

właściciel:   SK Michałów

trener:   Justyna Domańska

GAUCHO (oo)

kl. kaszt.

ur. 2015

Riyal (SE) - Gordaia (RU) / Damask (RU)

stajnia:   SK Ostrobrzeg

hodowca:   J. Eng

właściciel:   SK Ostrobrzeg Sp. z o.o.

trener:   Janusz Kozłowski

GAZELLO (oo)

og. kaszt.

ur. 2012

Nougatin (FR) - Gordaia (RU) / Damask (RU)

stajnia:   SK Ostrobrzeg

hodowca:   J. Eng

właściciel:   SK Ostrobrzeg Sp. z o.o.

trener:   Janusz Kozłowski

GEDE (xx)

og. c. gn.

ur. 2015

Fly To The Stars (GB) - Green Dust (IRE) / Rakti (GB)

stajnia:   Diament

hodowca:   K. Dobosz

właściciel:   J. i K. Dobosz

trener:   Adam Wyrzyk

GENERAL LADY (oo)

kl. gn.

ur. 2014

General (GB) - Rivale d'Enfer (FR) / Dormane (FR)

stajnia:   Rez Stable

hodowca:   E.A.R.L. Haras du Grand Courgeon

właściciel:   R. Płatek

trener:   Michał Borkowski

GERKALID (xx)

og. gn.

ur. 2016

Alandi (IRE) - Gold Silvia (GB) / Spectrum (IRE)

stajnia:   Lucky

hodowca:   Millennium Stud Sp. z o.o.

właściciel:   Polski Klub Wiejski Sp. z o.o.

trener:   Michał Romanowski

GH WARISA (oo)

kl. k.

ur. 2015

Muddassir B'Mehamam (DE) - Wahida / Al Maraam (IL)

stajnia:   Hägerhof

hodowca:   F. Dill

właściciel:   F. Dill

trener:   Robert Świątek

GHAZALAT AL KHALEDIAH (oo)

kl. gn.

ur. 2013

Nashwan Al Khalidiah (SA) - Chinook de Ghazal (FR) / Dormane (FR)

stajnia:   Polska AKF Sp. z o.o.

hodowca:   Al Khalediah Stables

właściciel:   Polska AKF Sp. z o.o.

trener:   Maciej Kacprzyk

GHAZANTARIO (oo)

og. s.

ur. 2015

Ontario HF (US) - Ghaza / Engar

stajnia:   Sumiła Arabians

hodowca:   R. Sumiła

właściciel:   R. Sumiła

trener:   Adam Wyrzyk

GHENOVEVA A (oo)

kl. kaszt.

ur. 2015

Impact (DE) - Ghilali (FR) / Dormane (FR)

stajnia:   Classic Performace Stud

hodowca:   J. & U. Appel

właściciel:   J. & U. Appel

trener:   Krzysztof Ziemiański

GIBRALTAR (xx)

og. gn.

ur. 2014

Tempelwächter (GER) - Garda / Saphir (GER)

stajnia:   Palkinto

hodowca:   SK Iwno

właściciel:   R. Urbański i K. Rogowski

trener:   Kazimierz Rogowski

GIRELLA (oo)

kl. s.

ur. 2015

Empire - Gardeja / Esculap

stajnia:   Michałów

hodowca:   SK Michałów

właściciel:   SK Michałów

trener:   Robert Świątek

GMARED (oo)

og. s.

ur. 2015

Mared Al Sahra (GB) - Gusmania (RU) / Status (RU)

stajnia:   Braz Arabians

hodowca:   M. Gromala

właściciel:   O. Braz i T. Pastuszka

trener:   Tomasz Pastuszka

GO-GO TERSK (oo)

kl. s.

ur. 2014

Madiar (RU) - Gollandia (RU) / Nougatin (FR)

stajnia:   Tersk Stud

hodowca:   Tersk Stud

właściciel:   Tersk Stud

trener:   Sergey Vasyutov

GOLDEN GLIDER (xx)

og. kaszt.

ur. 2014

Roderic O'Connor (IRE) - Baileys Cream (GB) / Mister Baileys (GB)

stajnia:   Žirgo Startas

hodowca:   M. Davison

właściciel:   UAB Žirgo Startas

trener:   Adam Wyrzyk

GRAMM (m)

og. kaszt.

ur. 2014

Bre Gun m - Grenoble II m / Banita m

stajnia:   Jeżówka

hodowca:   J. Soska

właściciel:   J. Soska

trener:   Bolesław Mazurek

GRAND AMOUR (oo)

og. s.

ur. 2014

Amarant - Ghaza / Engar

stajnia:   Sumiła Arabians

hodowca:   Ł. Fabisiak

właściciel:   R. Sumiła

trener:   Adam Wyrzyk

GRAND ROYAL (xx)

og. gn.

ur. 2015

Royal Court (IRE) - Geiko / Special Power (IRE)

stajnia:   Sztanka

hodowca:   D. Sztanka

właściciel:   K. Rogowski i D. Sztanka

trener:   Kazimierz Rogowski

GRANDAL (m)

og. gn.

ur. 2015

Bre Gun m - Grenoble II m / Banita m

stajnia:   Jeżówka

hodowca:   J. Soska

właściciel:   J. Soska

trener:   Bolesław Mazurek

GRANIT (xx)

og. kaszt.

ur. 2016

Notrdam (GB) - Galateya (UKR) / Tahoka Prince (USA)

stajnia:   Leader Stud

hodowca:   PO Dygalo O.V.

właściciel:   O. Dygalo

trener:   Sergiusz Zawgorodny

GRASZKA PS (oo)

kl. kaszt.

ur. 2015

EKS Alihandro (ZA) - Gallada PS / Sanadik El Shaklan (DE)

stajnia:   Klikowa

hodowca:   P. Sawicki

właściciel:   Klikowa Sp. Z o.o. Spółka komandytowa

trener:   Justyna Domańska

GRATSIYA (xx)

kl. kaszt.

ur. 2014

Kentucky Dynamite (USA) - Galiba (FR) / Gold Away (IRE)

stajnia:   Marcelewo

hodowca:   Millennium Stud Sp. z o.o.

właściciel:   MJT Stajnia Marcelewo Sp. z o.o.

trener:   Wojciech Chaboski

GREEN DIAMS (xx)

og. k.

ur. 2016

Diamond Green (FR) - Sage Vega (FR) / Sageburg (IRE)

stajnia:   Nurdaulet

hodowca:   Ecurie Biraben, J. Biraben i H. Birab

właściciel:   Y. Baizharkinov

trener:   Krzysztof Ziemiański

GREG (m)

wał. gn.

ur. 2008

Decybel I m - Grenoble II m / Banita m

stajnia:   Jeżówka

hodowca:   J. Soska

właściciel:   J. Soska

trener:   Bolesław Mazurek

GRENADA (m)

kl. c. gn.

ur. 2008

Decybel I m - Groźba m / Banita m

stajnia:   Paradise

hodowca:   J. Soska

właściciel:   H. Granda, M.Czech, D. Soska, M. Maj i Ł. Bobak

trener:   Bolesław Mazurek

GRIMM (xx)

og. kaszt.

ur. 2015

Tempelwächter (GER) - Galeria / All Hands On Deck (USA)

stajnia:   Palkinto II

hodowca:   SK Iwno

właściciel:   E. i R. Urbańscy

trener:   Kazimierz Rogowski

GROMOBOJ (xx)

og. gn.

ur. 2016

Glavar (USA) - Balerina / Bajkal

stajnia:   Leader Stud

hodowca:   PO Dygalo O.V.

właściciel:   O. Dygalo

trener:   Sergiusz Zawgorodny

GUARDA (xx)

kl. kaszt.

ur. 2014

Casamento (IRE) - Guard Hill (USA) / Rahy (USA)

stajnia:   Sorento

hodowca:   Roundhill Stud

właściciel:   J. P. Zienkiewicz i A. Marczak

trener:   Maciej Janikowski

GUERRO (oo)

og. kaszt.

ur. 2013

Amarant - Gwiazdka / Harbin

stajnia:   Pucharka

hodowca:   K. Jagielski

właściciel:   K. Bukład

trener:   Emil Zahariev

 
Copyright 2016. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego