wykaz koni 2018 i - Stadnina Pegaz

OK
monitoring pozycji
Przejdź do treści

Menu główne:

WYKAZ KONI ZGŁOSZONCH DO SEZONU 2018

IDALGO (xx)

og. gn.

ur. 2014

Noridon - Inca Dancer / Bobinski (GB)

stajnia:   Łaziska

hodowca:   G. Łątka

właściciel:   G. Łątka

trener:   Aleksandra Gajos-Łątka

ILAY FLEUR DE LYS (oo)

og. s.

ur. 2014

Dorz - Arsinoe'BA (FR) / Barour de Cardonne (FR)

stajnia:   Fleur de Lys

hodowca:   S. Gűldenpfennig

właściciel:   S. Gűldenpfennig i K. Urbańczyk

trener:   Kamila Urbańczyk

ILBIA (m)

kl. gn.

ur. 2014

Biegacz m - Ilemia m / Emetyt m

stajnia:   Prudnik

hodowca:   SK Prudnik

właściciel:   SK Prudnik

trener:   Michał Romanowski

IN POLONIA (xx)

kl. gn.

ur. 2016

Pop Rock (JPN) - Inicjatywa / Juror

stajnia:   Skorogoszcz R. Piwko

hodowca:   R. Piwko

właściciel:   R. Piwko

trener:   Roman Piwko

IN TIME (xx)

og. kaszt.

ur. 2016

Exciting Life (IRE) - Intima / Zafonium (USA)

stajnia:   Plavac

hodowca:   SK Moszna

właściciel:   Plavac Sp. z o.o.

trener:   Piotr Piątkowski

INCEPCJA (xx)

kl. c. gn.

ur. 2014

Le Havre (IRE) - Infamia / Tempelwächter (GER)

stajnia:   Tracja

hodowca:   J. Traka

właściciel:   E., J. i M. Traka

trener:   Krzysztof Ziemiański

INCOGNITO (xx)

wał. gn.

ur. 2014

Suteki Shinsukekun (USA) - Inicjatywa / Juror

stajnia:   Skorogoszcz R. Piwko

hodowca:   R. Piwko

właściciel:   R. Piwko

trener:   Roman Piwko

INDIAN STAR (xx)

og. kaszt.

ur. 2015

Indian Jameson (USA) - Sangreal (USA) / Pleasant Colony (USA)

stajnia:   Leader Stud

hodowca:   Shovgenovskiy Konny Zawod Sp. Z

właściciel:   O. Dygalo

trener:   Sergiusz Zawgorodny

INDIANKA (oo)

kl. s.

ur. 2015

Von (DE) - Indonesia (GB) / Santhos (DE)

stajnia:   Dębowy Liść

hodowca:   K. Zawiliński

właściciel:   T. i K. Dębowscy

trener:   Tadeusz Dębowski

INDIGO OCEAN (xx)

og. kaszt.

ur. 2014

Falco (USA) - Intolerance (FR) / Gold Away (IRE)

stajnia:   Janina

hodowca:   T. de la Heronniere, SARL Jedburgh

właściciel:   A. Omen

trener:   Krzysztof Ziemiański

INDILA (xx)

kl. s.

ur. 2014

Ruten (USA) - Imogena / Fourth of June (USA)

stajnia:   Joliba-Milin

hodowca:   SK Golejewko

właściciel:   W. Kryszyłowicz

trener:   Wiesław Kryszyłowicz

INDIRA (xx)

kl. s.

ur. 2015

Ruten (USA) - Imogena / Fourth of June (USA)

stajnia:   Joliba-Milin II

hodowca:   SK Golejewko

właściciel:   M. Kryszyłowicz

trener:   Małgorzata Kryszyłowicz

INES D'ECOSSE (xx)

kl. gn.

ur. 2015

Ecosse (FR) - Infamia / Tempelwächter (GER)

stajnia:   Tracja

hodowca:   J. Traka

właściciel:   E., J. i M. Traka

trener:   Krzysztof Ziemiański

INEXTREMO (oo)

wał. kaszt.

ur. 2010

Marwan I (FR) - Isy (DE) / Dajamo (DE)

stajnia:   Lucky

hodowca:   S. Schnakenberg

właściciel:   Polski Klub Wiejski Sp. z o.o.

trener:   Michał Romanowski

INFANTIDZI (xx)

og. gn.

ur. 2013

Tempelwächter (GER) - Inflacja / Alywar (USA)

stajnia:   Franczesko

hodowca:   P. Szmigiel

właściciel:   P. Szmigiel

trener:   Robert Świątek

INFERNA (xx)

kl. c. gn.

ur. 2011

Cloword (IRE) - Infanteria / Jape (USA)

stajnia:   Konary

hodowca:   GR J. Zalewska

właściciel:   J. i J. Zalewscy

trener:   Robert Świątek

INHERITOR (xx)

wał. gn.

ur. 2006

Kheleyf (USA) - Miss Devious (IRE) / Dr Devious (IRE)

stajnia:   Esperance

hodowca:   D. O'Neill i J. White

właściciel:   B. Olkowska

trener:   Wojciech Olkowski

INPROSPECTIVE (xx)

wał. s.

ur. 2015

Ruten (USA) - Irbandja / Professional (IRE)

stajnia:   Mioduszewskich

hodowca:   D. Mioduszewski

właściciel:   D. Mioduszewski

trener:   Dawid Mioduszewski

INSIGNIA (xx)

kl. c. gn.

ur. 2014

Jape (USA) - Irlandka (FR) / Marignan (USA)

stajnia:   Metis

hodowca:   SK Iwno

właściciel:   M. Falzmann

trener:   Kazimierz Rogowski

INTEGRACJA (xx)

kl. kaszt.

ur. 2016

Tempelwächter (GER) - Irlandka (FR) / Marignan (USA)

stajnia:   Iwno II

hodowca:   SK Iwno

właściciel:   SK Iwno i Niespodzianka

trener:   Krzysztof Ziemiański

INTIFADA (xx)

kl. gn.

ur. 2010

Enjoy Plan (USA) - Irlandka (FR) / Marignan (USA)

stajnia:   Łabędź

hodowca:   J. Szmyt

właściciel:   A. Łabędzki

trener:   Rumen Ganczew-Panczew

INVINCIBLE GUNNER (xx)

og. gn.

ur. 2014

Frozen Power (IRE) - Sisceal (GB) / Dalakhani (IRE)

stajnia:   Acta Non Verba

hodowca:   G. Smith

właściciel:   ANV Varsovia Sp. z o.o.

trener:   Natalia Szelągowska

IRGA (xx)

kl. c. gn.

ur. 2013

Nowogródek - Imbra / Jape (USA)

stajnia:   Joliba-Milin

hodowca:   SK Golejewko

właściciel:   W. Kryszyłowicz

trener:   Wiesław Kryszyłowicz

IRON MAN (xx)

og. gn.

ur. 2016

Planteur (IRE) - Infamia / Tempelwächter (GER)

stajnia:   Tracja

hodowca:   J. Traka

właściciel:   E., J. i M. Traka

trener:   Krzysztof Ziemiański

ISCO (xx)

wał. gn.

ur. 2014

Alywar (USA) - Imatra / Jape (USA)

stajnia:   Stajnia Sportowa "KOGUT" II

hodowca:   G. Kogut

właściciel:   G. Kogut i G. Pawlus

trener:   Elwira Porębna

ISLEEN (xx)

kl. c. gn.

ur. 2016

Exciting Life (IRE) - Implikacja / Royal Court (IRE)

stajnia:   Lucky

hodowca:   SK Moszna

właściciel:   Polski Klub Wiejski Sp. z o.o.

trener:   Małgorzata Łojek

ISMINA (xx)

kl. c. gn.

ur. 2012

Needham's Fort (USA) - Implikacja / Royal Court (IRE)

stajnia:   Motorpol Racing Stable

hodowca:   SK Moszna

właściciel:   T. Sieradzki

trener:   Robert Świątek

ISOLIN (xx)

og. gn.

ur. 2016

Exciting Life (IRE) - Isola Bene (GER) / Auenadler (GER)

stajnia:   Lucky

hodowca:   SK Moszna

właściciel:   Polski Klub Wiejski Sp. z o.o.

trener:   Małgorzata Łojek

ISSACHAR (xx)

og. gn.

ur. 2010

Tiger Hill (IRE) - Ianapourna (GER) / Dai Jin (GB)

stajnia:   Esperance

hodowca:   Gestüt Am Schlossgarten GbR

właściciel:   B. Olkowska

trener:   Wojciech Olkowski

ISTAMBUŁ (xx)

og. gn.

ur. 2015

Nowogródek - Isla / Belenus (GER)

stajnia:   Iwno II

hodowca:   SK Golejewko

właściciel:   SK Iwno i Niespodzianka

trener:   Krzysztof Ziemiański

ISUZU (xx)

kl. c. gn.

ur. 2010

Rhodesian winner (GER) - Implikacja / Royal Court (IRE)

stajnia:   Patryk

hodowca:   SK Moszna

właściciel:   P. Falzmann

trener:   Kazimierz Rogowski

IWILLBEFAMOUS (xx)

kl. gn.

ur. 2015

Alandi (IRE) - Irkucja / Royal Court (IRE)

stajnia:   Lucky

hodowca:   FORTUM Michał Romanowski

właściciel:   Polski Klub Wiejski Sp. z o.o.

trener:   Michał Romanowski

IZAKAYA (xx)

kl. gn.

ur. 2016

Exciting Life (IRE) - Izara / Jape (USA)

stajnia:   Centaur

hodowca:   SK Moszna

właściciel:   J. Kumosiński, A. i B. Gągała

trener:   Robert Świątek

IZIS (xx)

kl. kaszt.

ur. 2015

Tempelwächter (GER) - Irlandka (FR) / Marignan (USA)

stajnia:   Iwno II

hodowca:   SK Iwno

właściciel:   SK Iwno i Niespodzianka

trener:   Krzysztof Ziemiański

IZMIR (xx)

og. c. gn.

ur. 2016

Ruten (USA) - Isla / Belenus (GER)

stajnia:   Patryk

hodowca:   SK Iwno

właściciel:   P. Falzmann

trener:   Kazimierz Rogowski

 
Copyright 2016. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego