wykaz koni 2018 k - Stadnina Pegaz

OK
monitoring pozycji
Przejdź do treści

Menu główne:

WYKAZ KONI ZGŁOSZONCH DO SEZONU 2018

KACOSSA (xx)

kl. gn.

ur. 2016

Ecosse (FR) - Kanishka / October (USA)

stajnia:   Stajnia Sportowa "KOGUT"

hodowca:   R. Rutkowski

właściciel:   G. Kogut

trener:   Michał Borkowski

KAIR (xx)

og. kaszt.

ur. 2014

Estejo (GER) - Kordylina / Chef Supreme (USA)

stajnia:   Patryk

hodowca:   SK Iwno

właściciel:   P. Falzmann

trener:   Kazimierz Rogowski

KAJU (xx)

og. gn.

ur. 2015

Youmzain (IRE) - Cynterna / Sorbie Tower (IRE)

stajnia:   Galaktyka

hodowca:   K. Szumiński

właściciel:   KJ Szumawa-K. Szumiński, D. Turkowska, M. Wnuk, A. Kabulska-Pankrat,

trener:   Emil Zahariev

KALDERA (xx)

kl. s.

ur. 2015

Ruten (USA) - Kornelia / Who Knows (IRE)

stajnia:   Dornava Racing Horse

hodowca:   SK Golejewko

właściciel:   A. Osieleniec

trener:   Wiesław Kryszyłowicz

KALIMERO (xx)

og. gn.

ur. 2016

Alandi (IRE) - Kalahari Dream / Belenus (GER)

stajnia:   Lucky

hodowca:   FORTUM Michał Romanowski

właściciel:   Polski Klub Wiejski Sp. z o.o.

trener:   Michał Romanowski

KALYWAR (xx)

og. gn.

ur. 2015

Alywar (USA) - Kareta / Don Corleone (GB)

stajnia:   Wafija

hodowca:   E. Porębna

właściciel:   W. Maciejewska

trener:   Tadeusz Dębowski

KAMIANA (oo)

kl. s.

ur. 2015

Dostatok (RU) - Konstanta (RU) / Nougatin (FR)

stajnia:   Arabi pod Młynami

hodowca:   A. Biedrzycki

właściciel:   AB GLASS PHP A. Biedrzycki

trener:   Maciej Jodłowski

KANCLERZ (xx)

og. gn.

ur. 2015

Tempelwächter (GER) - Kadencja / Jape (USA)

stajnia:   Iwno I

hodowca:   SK Iwno

właściciel:   SK Iwno i K. Rogowski

trener:   Kazimierz Rogowski

KARIBU (xx)

kl. kaszt.

ur. 2016

Masini - Kastania / Demon Club

stajnia:   SK Jaroszówka

hodowca:   SK Jaroszówka

właściciel:   SK Jaroszówka

trener:   Wiesław Kryszyłowicz

KARIM (xx)

wał. gn.

ur. 2012

Belenus (GER) - Kahira / Saphir (GER)

stajnia:   Łabędź

hodowca:   SK Krasne

właściciel:   A. Łabędzki

trener:   Rumen Ganczew-Panczew

KARIOKA (m)

kl. k.

ur. 2015

Efekt m - Karoca m / Divisor xx

stajnia:   Janów Podlaski

hodowca:   SK Janów Podlaski

właściciel:   SK Janów Podlaski

trener:   Sergey Vasyutov

KARIYM (oo)

og. gn.

ur. 2015

Vasyli Kossack (NL) - King-Ute (GB) / The Wiking (US)

stajnia:   Lucky

hodowca:   FORTUM Michał Romanowski

właściciel:   Polski Klub Wiejski Sp. z o.o.

trener:   Michał Romanowski

KARLIN (xx)

wał. c. gn.

ur. 2011

Mr Alkohol (GB) - Kareta / Don Corleone (GB)

stajnia:   Orfeo Bottura

hodowca:   E. Porębna

właściciel:   A. Chrzanowska, P. Peprna jr i O. Bottura

trener:   Anna Chrzanowska

KARNAVALE (xx)

og. gn.

ur. 2015

Roulette (GB) - Kardinale / Belenus (GER)

stajnia:   SK Bardo

hodowca:   R. Zieliński

właściciel:   M. Ozdoba i R. Zieliński

trener:   Michał Borkowski

KARTALA (xx)

kl. sk. gn.

ur. 2015

Fly To The Stars (GB) - Księżna Yorku / Neman

stajnia:   Diament

hodowca:   J. i K. Dobosz

właściciel:   J. i K. Dobosz

trener:   Adam Wyrzyk

KARYNTIA (xx)

kl. c. gn.

ur. 2016

Camill (IRE) - Kara / Fly To The Stars (GB)

stajnia:   Panat

hodowca:   SK Krasne

właściciel:   T. Pastuszka

trener:   Tomasz Pastuszka

KASZI (xx)

og. gn.

ur. 2014

Le Cadre Noir (IRE) - Kathy Best (IRE) / King's Best (USA)

stajnia:   Merlini

hodowca:   A. Sexton

właściciel:   K. Antos-Janikowska i M. Janikowski

trener:   Maciej Janikowski

KATMANDU (xx)

og. kaszt.

ur. 2016

Tempelwächter (GER) - Kristel / Jape (USA)

stajnia:   Panat

hodowca:   SK Iwno

właściciel:   T. Pastuszka

trener:   Tomasz Pastuszka

KATRINA (m)

kl. gn.

ur. 2015

Le Duc - Katorga m / Oregon xx

stajnia:   Jeżówka

hodowca:   J. Soska

właściciel:   J. Soska

trener:   Bolesław Mazurek

KAYJAY (oo)

kl. kaszt.

ur. 2015

Al Kamel (FR) - Kasnarra El Amarna (GB) / Vert Olive (FR)

stajnia:   Lucky

hodowca:   FORTUM Michał Romanowski

właściciel:   Polski Klub Wiejski Sp. z o.o.

trener:   Michał Romanowski

KAZAL (xx)

og. s.

ur. 2014

Glavalcour (FR) - Kamikola (GER) / Silver Patriarch (IRE)

stajnia:   Mitrovic

hodowca:   D. Mitrovic

właściciel:   D. Mitrovic

trener:   Robert Świątek

KAZANOVA (xx)

og. c. gn.

ur. 2015

Sarsen (USA) - Khazana / Don Corleone (GB)

stajnia:   Lion's Choice

hodowca:   R. Poškus

właściciel:   R. Poškus

trener:   Adam Wyrzyk

KENYATTA (xx)

kl. gn.

ur. 2015

Mikhail Glinka (IRE) - Kalahari Dream / Belenus (GER)

stajnia:   Lucky

hodowca:   FORTUM Michał Romanowski

właściciel:   Polski Klub Wiejski Sp. z o.o.

trener:   Michał Romanowski

KETA (xx)

kl. kaszt.

ur. 2016

Noel (GER) - Krewetka (GB) / Generous (GB)

stajnia:   Beniaminek

hodowca:   M. Kaszubowski

właściciel:   "MK" M. Kaszubowski

trener:   Grzegorz Wasążnik

KEY TO LIFE (xx)

kl. kaszt.

ur. 2014

Country Club (GB) - Karuzela (GB) / Tagula (IRE)

stajnia:   Sunshine

hodowca:   Expert Host - Janusz Romanowski

właściciel:   S. Wiśniewska, T. Rybicki

trener:   Michał Borkowski

KHAYYAAM (oo)

og. gn.

ur. 2015

Al Kamel (FR) - Kasnarra Kaleelah (GB) / Khoutoubia (FR)

stajnia:   Lucky

hodowca:   FORTUM Michał Romanowski

właściciel:   Polski Klub Wiejski Sp. z o.o.

trener:   Michał Romanowski

KING AGE OF JAPE (xx)

og. gn.

ur. 2016

Age of Jape - Księżna Walii / All Hands On Deck (USA)

stajnia:   Agencja Jeździecka Bober

hodowca:   M. Bober

właściciel:   Agencja Jeździecka A. i A. Bober

trener:   Michał Borkowski

KING ARCIBAL (xx)

og. gn.

ur. 2015

Glavalcour (FR) - Kamikola (GER) / Silver Patriarch (IRE)

stajnia:   Mitrovic

hodowca:   D. Mitrovic

właściciel:   D. Mitrovic

trener:   Robert Świątek

KING ROYAL (xx)

og. kaszt.

ur. 2016

October (USA) - Kortina Royal / Royal Court (IRE)

stajnia:   Gościewicz

hodowca:   K. Litwiniak

właściciel:   K. Litwiniak

trener:   Piotr Piątkowski

KINGSAJZ (xx)

og. c. gn.

ur. 2016

Ruten (USA) - Kornwalia / Jape (USA)

stajnia:   Dornava Racing Horse

hodowca:   SK Iwno

właściciel:   A. Osieleniec

trener:   Wiesław Kryszyłowicz

KIROWA (xx)

kl. s.

ur. 2014

Ruten (USA) - Konsola / Fourth of June (USA)

stajnia:   Diamond K&K

hodowca:   SK Golejewko

właściciel:   K. Kozłowska i K. Miondlikowski

trener:   Janusz Kozłowski

KIWI RULES (xx)

og. gn.

ur. 2014

Aussie Rules (USA) - Thunder Queen (USA) / Thunder Gulch (USA)

stajnia:   Plavac

hodowca:   K. Rasuing

właściciel:   Plavac Sp. z o.o.

trener:   Piotr Piątkowski

KNIAZIEWICZ (xx)

og. c. gn.

ur. 2012

Irocco - Księżniczka / Don Corleone (GB)

stajnia:   Sułów

hodowca:   F. Wołoszyn

właściciel:   F. Wołoszyn

trener:   Franciszek Wołoszyn

KNYAGINYA (xx)

kl. gn.

ur. 2016

Glavar (USA) - Katrina (UKR) / Kupets (USA)

stajnia:   Leader Stud

hodowca:   PO Dygalo O.V.

właściciel:   O. Dygalo

trener:   Sergiusz Zawgorodny

KOBLENCJA (xx)

kl. kaszt.

ur. 2015

Needham's Fort (USA) - Konbola / Belenus (GER)

stajnia:   Altabarra

hodowca:   SK Golejewko

właściciel:   R. Świątek

trener:   Robert Świątek

KOKSHE (xx)

og. kaszt.

ur. 2012

Windsor Knot (IRE) - Shall We Tell (GB) / Intikhab (USA)

stajnia:   Burabai II

hodowca:   T. i H. Russell

właściciel:   B. Abdrakhmanov i M. Janikowski

trener:   Maciej Janikowski

KOLADA (xx)

kl. kaszt.

ur. 2014

Ruten (USA) - Klimene / Fourth of June (USA)

stajnia:   Red Star

hodowca:   SK Golejewko

właściciel:   K. Dynarowska

trener:   Robert Świątek

KOLO (xx)

og. sk. gn.

ur. 2016

Książę Gaju - Klaryna / Jape (USA)

stajnia:   Kalety

hodowca:   T. Janczak

właściciel:   T. Janczak

trener:   Wojciech Olkowski

KOMANDOR (xx)

og. c. gn.

ur. 2013

Nowogródek - Koronacja / Belenus (GER)

stajnia:   Fearless

hodowca:   SK Golejewko

właściciel:   M. i R. Dziedzic

trener:   Sergiy Ivashchenko

KOMANDOS (xx)

og. gn.

ur. 2015

Tempelwächter (GER) - Kompozycja / Don Corleone (GB)

stajnia:   Metis II

hodowca:   SK Iwno

właściciel:   K. Rogowski

trener:   Kazimierz Rogowski

KONIAK (xx)

wał. gn.

ur. 2014

Ruten (USA) - Konbola / Belenus (GER)

stajnia:   Tuchola

hodowca:   SK Golejewko

właściciel:   Ł. Such i I. Władysiak

trener:   Tadeusz Dębowski

KONTUSZ (xx)

og. gn.

ur. 2016

Estejo (GER) - Kornelia / Who Knows (IRE)

stajnia:   Iwno I

hodowca:   SK Iwno

właściciel:   SK Iwno i K. Rogowski

trener:   Kazimierz Rogowski

KOPRA (oo)

kl. gn.

ur. 2015

Equator - Kasjopeja / Eldon

stajnia:   Michałów

hodowca:   SK Michałów

właściciel:   SK Michałów

trener:   Justyna Domańska

KORDOBA (xx)

kl. gn.

ur. 2016

Camerun (IRE) - Kryspina / Belenus (GER)

stajnia:   Iwno II

hodowca:   SK Iwno

właściciel:   SK Iwno i Niespodzianka

trener:   Krzysztof Ziemiański

KORYO (xx)

og. kaszt.

ur. 2016

Star Poker (IRE) - Kahira / Saphir (GER)

stajnia:   SK Czorty

hodowca:   SK Krasne

właściciel:   M. Gromala i K. Kozłowska

trener:   Janusz Kozłowski

KOSEM (xx)

kl. gn.

ur. 2016

Jovellanos - Koronacja / Belenus (GER)

stajnia:   Łabędź

hodowca:   A. Łabędzki

właściciel:   A. Łabędzki

trener:   Rumen Ganczew-Panczew

KRANTI (xx)

kl. s.

ur. 2014

Mamool (IRE) - Kantaya (IRE) / Croco Rouge (IRE)

stajnia:   Czajtanya

hodowca:   K. Mirpuri

właściciel:   K. Mirpuri

trener:   Maciej Jodłowski

KRISTAL SKY (xx)

kl. sk.gn.

ur. 2016

Kornel - Kasetka / Da Xian

stajnia:   Kasetka

hodowca:   M. Górski

właściciel:   M. Górski

trener:   Michał Borkowski

KRÓL DŻUNGLI (xx)

og. kaszt.

ur. 2015

Needham's Fort (USA) - Królowa Śniegu / Don Corleone (GB)

stajnia:   Metis

hodowca:   SK Golejewko

właściciel:   M. Falzmann

trener:   Kazimierz Rogowski

KRÓLOWA BONA (xx)

kl. c. gn.

ur. 2014

Jovellanos - Królowa Śniegu / Don Corleone (GB)

stajnia:   Dornava Racing Horse

hodowca:   SK Golejewko

właściciel:   A. Osieleniec

trener:   Wiesław Kryszyłowicz

KRÓLOWA ECOSSE (xx)

kl. gn.

ur. 2015

Ecosse (FR) - Księżna Walii / All Hands On Deck (USA)

stajnia:   Agencja Jeździecka Bober

hodowca:   M. Bober

właściciel:   Agencja Jeździecka A. i A. Bober

trener:   Michał Borkowski

KRYSTIAN (xx)

og. gn.

ur. 2015

Needham's Fort (USA) - Kryspina / Belenus (GER)

stajnia:   Patryk

hodowca:   SK Golejewko

właściciel:   P. Falzmann

trener:   Kazimierz Rogowski

KSIĘŻNA ANNA (xx)

kl. s.

ur. 2015

Ruten (USA) - Księżna Śniegu / Belenus (GER)

stajnia:   Metis II

hodowca:   SK Golejewko

właściciel:   K. Rogowski

trener:   Kazimierz Rogowski

KUKULKAN (xx)

og. kaszt.

ur. 2016

Star Poker (IRE) - Kanna / Royal Court (IRE)

stajnia:   Lucky

hodowca:   SK Krasne

właściciel:   Polski Klub Wiejski Sp. z o.o.

trener:   Małgorzata Łojek

KURIER (xx)

og. gn.

ur. 2014

Nowogródek - Koronacja / Belenus (GER)

stajnia:   Iwno

hodowca:   SK Golejewko

właściciel:   SK Iwno

trener:   Grzegorz Wasążnik

KUSICIELKA (xx)

kl. c. gn.

ur. 2013

Noel (GER) - Kabylia / Dniepr

stajnia:   Żółwik

hodowca:   M. Sopański

właściciel:   M. Sopański

trener:   Wiesław Kryszyłowicz

KUWAIY (oo)

og. kaszt.

ur. 2015

Vasyli Kossack (NL) - Kwiksle (GB) / The Wiking (US)

stajnia:   Lucky

hodowca:   FORTUM Michał Romanowski

właściciel:   Polski Klub Wiejski Sp. z o.o.

trener:   Michał Romanowski

 
Copyright 2016. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego