wykaz koni 2018 l - Stadnina Pegaz

OK
monitoring pozycji
Przejdź do treści

Menu główne:

WYKAZ KONI ZGŁOSZONCH DO SEZONU 2018

LA BELLE DE MAI (xx)

kl. sk. gn.

ur. 2016

Penny's Picnic (IRE) - Rada Angel (IRE) / La Vie Dei Colori (GB)

stajnia:   Volteo

hodowca:   B. Leclere, R. Dwek

właściciel:   Volteo Horse Service

trener:   Maciej Janikowski

LA VERSATIS (oo)

og. k.

ur. 2015

The Verdict HG (US) - LF Ali Lane (DE) / R Ali Bey (US)

stajnia:   Leśna Polana

hodowca:   A. Napióra

właściciel:   W. Guz

trener:   Tadeusz Dębowski

LADY DAHESS MNM (oo)

kl. gn.

ur. 2013

Dahess (GB) - Sarkozy Kossack / Drug (SU)

stajnia:   Günay Equestrian Invest GmbH

hodowca:   Günay Equestrian Invest GmbH

właściciel:   Günay Equestrian Invest GmbH

trener:   Sergiusz Zawgorodny

LADYFINGER (xx)

kl. c. gn.

ur. 2015

Ecosse (FR) - Liberty / Zarewitsch (IRE)

stajnia:   Junior Farm

hodowca:   S. Mladenovič

właściciel:   S. Mladenovič

trener:   Michał Borkowski

LAFAYETT (xx)

og. kaszt.

ur. 2011

Fast and Furious (FR) - Lacrimosa / Special Power (IRE)

stajnia:   Zefir

hodowca:   SK Kozienice

właściciel:   E. Lasota

trener:   Maciej Janikowski

LAMINO (xx)

og. gn.

ur. 2016

Lions Call (GB) - La Capresa (IRE) / Act One (GB)

stajnia:   Hetmańska

hodowca:   A. Żyłkowska

właściciel:   A. Żyłkowska

trener:   Elwira Porębna

L'AMOUR (xx)

kl. c. gn.

ur. 2016

Golden Tirol (GER) - Lovsin (FR) / Sinndar (IRE)

stajnia:   Plavac

hodowca:   S. Plavac

właściciel:   Plavac Sp. z o.o.

trener:   Piotr Piątkowski

LANAPHOR (xx)

og. gn.

ur. 2015

Air Chief Marshal (IRE) - Anaphora (IRE) / Goofalik (USA)

stajnia:   Długosiodło

hodowca:   M. Pehu

właściciel:   G., K. i R. Gorczyca

trener:   Krzysztof Ziemiański

LANGFUHR (xx)

og. gn.

ur. 2013

Soldier of Fortune (IRE) - Lady Sylvester (USA) / Elusive Quality (USA)

stajnia:   Betimex

hodowca:   S.C.E.A. Haras de Manneville

właściciel:   B. Białołęcka

trener:   Kazimierz Rogowski

LANGTANG (xx)

og. kaszt.

ur. 2014

Noel (GER) - Lhotse / Lateral (GB)

stajnia:   Beniaminek

hodowca:   M. Kaszubowski

właściciel:   "MK" M. Kaszubowski

trener:   Grzegorz Wasążnik

LARGO FORTE (xx)

og. gn.

ur. 2014

Rip Van Winkle (IRE) - Passionate Girl (IRE) / Grand Lodge (USA)

stajnia:   Žirgo Startas

hodowca:   Dr G. W. Guy

właściciel:   UAB Žirgo Startas

trener:   Adam Wyrzyk

LARRY STRIKES (xx)

og. gn.

ur. 2016

Zarewitsch (IRE) - Lakonia (GER) / Kalatos (GER)

stajnia:   Junior Farm

hodowca:   S. Mladenovič

właściciel:   S. Mladenovič

trener:   Michał Borkowski

LASCADELL (xx)

wał. gn.

ur. 2009

Scufiott (GB) - La Fendi / Goldneyev (USA)

stajnia:   Jaźwie

hodowca:   A. Dziuba

właściciel:   K. Urbańczyk

trener:   Kamila Urbańczyk

LAZOM AL KHALEDIAH (oo)

og. gn.

ur. 2014

Munjiz (FR) - Rawdat Al Khalidiah (SA) / Tiwaiq (SA)

stajnia:   Polska AKF Sp. z o.o.

hodowca:   Al Khalediah Stables

właściciel:   Polska AKF Sp. z o.o.

trener:   Maciej Kacprzyk

LEADING CHAMPION (xx)

og. gn.

ur. 2015

Indy Champ (USA) - Leading Source / Enjoy Plan (USA)

stajnia:   Bartmac

hodowca:   M. Konarski

właściciel:   A. Konarska i W. Kryszyłowicz

trener:   Wiesław Kryszyłowicz

LEGIONISTA (xx)

og. gn.

ur. 2016

San Moritz - La Caletta / Enjoy Plan (USA)

stajnia:   Metis

hodowca:   A. i P. Łojcha

właściciel:   M. Falzmann

trener:   Kazimierz Rogowski

LETBYGONESBEICONS (xx)

wał. gn.

ur. 2013

Sixties Icon (GB) - Composing (IRE) / Noverre (USA)

stajnia:   Bayonetta

hodowca:   J. Repard & S. Dibb

właściciel:   M. Krzyśków i K. Brygier

trener:   Małgorzata Kryszyłowicz

LETUS JR (oo)

og. s.

ur. 2014

Echo-Gazal - Luanda / Emigrant

stajnia:   Univerpol

hodowca:   Univerpol Sp. z o.o.

właściciel:   J. Ryżkowski

trener:   Małgorzata Łojek

LIAQURA (xx)

og. gn.

ur. 2016

Le Havre (IRE) - Striking Creation (IRE) / Smart Strike (CAN)

stajnia:   Pegaz II

hodowca:   Ch. Barel

właściciel:   AMP Invest Sp. z o.o.

trener:   Anna Zielińska

LIGHT FEATHER (xx)

kl. gn.

ur. 2016

Grand Presidium (USA) - Light Ash (FR) / Elusive City (USA)

stajnia:   Shaizachan

hodowca:   ZHU Ssupov Urazgaliy

właściciel:   A. Zhussupova

trener:   Krzysztof Ziemiański

LIGHT SUN (xx)

og. gn.

ur. 2014

Arithmancer (USA) - Ladyorange (IRE) / Redback (GB)

stajnia:   Plavac

hodowca:   S. Plavac

właściciel:   Plavac Sp. z o.o.

trener:   Piotr Piątkowski

LIKA (xx)

kl. sk. gn.

ur. 2016

Alandi (IRE) - Liberty / Zarewitsch (IRE)

stajnia:   Junior Farm

hodowca:   S. Mladenovič

właściciel:   S. Mladenovič

trener:   Michał Borkowski

LINDA (m)

kl. s.

ur. 2009

Lokaut - Iskra /

stajnia:   Paradise

hodowca:   Ł. Bobak

właściciel:   H. Granda, M.Czech, D. Soska, M. Maj i Ł. Bobak

trener:   Bolesław Mazurek

LINDA (xx)

kl. gn.

ur. 2016

Estejo (GER) - Lady Gianina (IRE) / Fath (USA)

stajnia:   Metis II

hodowca:   P. Kicek

właściciel:   K. Rogowski

trener:   Kazimierz Rogowski

LINOVSKY (xx)

og. gn.

ur. 2015

Estejo (GER) - La Fendi / Goldneyev (USA)

stajnia:   Vocetka I

hodowca:   P. Hass-Sandej, A. Fortuniak

właściciel:   V. Vocetka

trener:   Grzegorz Wasążnik

LION CUT (xx)

og. gn.

ur. 2014

Lujain (USA) - Perfect Cut (IRE) / Orpen (USA)

stajnia:   Sofia

hodowca:   Elia Stud Farm

właściciel:   D. Turkowska

trener:   Emil Zahariev

LITTLE LUCKY (xx)

kl. gn.

ur. 2016

Big Luck (IRE) - Lilia / Shahzadan (IRE)

stajnia:   Monika

hodowca:   M. Falzmann

właściciel:   M. Rogowska

trener:   Kazimierz Rogowski

LIVING LEGEND (xx)

og. kaszt.

ur. 2013

Arithmancer (USA) - Ladyorange (IRE) / Redback (GB)

stajnia:   Plavac

hodowca:   S. Plavac

właściciel:   Plavac Sp. z o.o.

trener:   Małgorzata Łojek

LOBRETTO (m)

og. s.

ur. 2014

Agar - Lobia /

stajnia:   Paradise

hodowca:   Ł. Bobak

właściciel:   H. Granda, M.Czech, D. Soska, M. Maj i Ł. Bobak

trener:   Bolesław Mazurek

LOIS LANE (xx)

kl. c. gn.

ur. 2016

Tempelwächter (GER) - La Fendi / Goldneyev (USA)

stajnia:   L-kwadrat

hodowca:   P. Hass-Sandej

właściciel:   J., M. i P. Tomaszek

trener:   Adam Wyrzyk

LOLITA FATA (oo)

kl. gn.

ur. 2014

NivourGonnaTouchThis (US) - Lore (US) / Wiking

stajnia:   Mała Wieś

hodowca:   L. Błachut

właściciel:   J. Głowacki

trener:   Jan Głowacki

LORD OF HEARTS (xx)

og. sk. gn.

ur. 2015

Lord Shanakill (USA) - Antigone (IRE) / Cape Cross (IRE)

stajnia:   Volteo

hodowca:   L. Wilson

właściciel:   Volteo Horse Service

trener:   Maciej Janikowski

LORD SPEAKER (xx)

wał. kaszt.

ur. 2015

Iffraaj (GB) - Black Rodded (GB) / Bahamian Bounty (GB)

stajnia:   Volteo

hodowca:   Godolphin

właściciel:   Volteo Horse Service

trener:   Maciej Jodłowski

LORENS (oo)

og. kaszt.

ur. 2014

Esparto - Lanckorona / Poganin

stajnia:   Metis II

hodowca:   SK Michałów

właściciel:   K. Rogowski

trener:   Kazimierz Rogowski

LUKMAN (xx)

og. gn.

ur. 2016

Golden Tirol (GER) - Ladyorange (IRE) / Redback (GB)

stajnia:   Plavac

hodowca:   S. Plavac

właściciel:   Plavac Sp. z o.o.

trener:   Piotr Piątkowski

LULIETTA LA MASURE (xx)

kl. gn.

ur. 2016

Air Chief Marshal (IRE) - Foret D'Or (FR) / Kendor (FR)

stajnia:   Marcelewo

hodowca:   A. i E. Massiot

właściciel:   MJT Stajnia Marcelewo Sp. z o.o.

trener:   Wojciech Chaboski

LUMIRA (m)

kl. gn.

ur. 2014

Ramadan m - Luczia m / Czynel xx

stajnia:   Prudnik

hodowca:   SK Prudnik

właściciel:   SK Prudnik

trener:   Michał Romanowski

LUPHGAR (xx)

og. gn.

ur. 2016

Noel (GER) - Lhotse / Lateral (GB)

stajnia:   Beniaminek

hodowca:   M. Kaszubowski

właściciel:   "MK" M. Kaszubowski

trener:   Grzegorz Wasążnik

LURDAN (m)

og. kaszt.

ur. 2015

Ramadan m - Luczia m / Czynel xx

stajnia:   Prudnik

hodowca:   SK Prudnik

właściciel:   SK Prudnik

trener:   Michał Romanowski

 

ŁASKA (m)

kl. s.

ur. 2013

Jubilat m - Ła Prima Zof m / Emetyt m

stajnia:   Witów

hodowca:   A. Zaremba

właściciel:   K. Micuła

trener:   Bolesław Mazurek

 
Copyright 2016. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego