wykaz koni 2018 n - Stadnina Pegaz

OK
Przejdź do treści

Menu główne:

WYKAZ KONI ZGŁOSZONCH DO SEZONU 2018

NACHSHON (oo)

og. kaszt.

ur. 2012

Hamasecha (IL) - Jimeirah (US) / Nivour De Cardonne (FR)

stajnia:   Panat

hodowca:   Braz Arabians

właściciel:   T. Pastuszka

trener:   Tomasz Pastuszka

NAF (xx)

og. c. gn.

ur. 2013

Samum (GER) - Nonoalka (GER) / Alkalde (GER)

stajnia:   Pegaz II

hodowca:   Gestüt Eulenberger Hof i A. Pereir

właściciel:   AMP Invest Sp. z o.o.

trener:   Anna Zielińska

NAGRODA (xx)

kl. kaszt.

ur. 2014

Ruten (USA) - Nechemia / Enjoy Plan (USA)

stajnia:   Iwno

hodowca:   SK Golejewko

właściciel:   SK Iwno

trener:   Grzegorz Wasążnik

NAJAT VON SÜDBADEN (oo)

kl. s.

ur. 2014

Al Kamel (FR) - Neige Nuit (FR) / Dormane (FR)

stajnia:   SK Czorty

hodowca:   A. Steinhart

właściciel:   M. Gromala i K. Kozłowska

trener:   Janusz Kozłowski

NALA (xx)

kl. c. gn.

ur. 2016

Koko - Nola / Belenus (GER)

stajnia:   Kalety

hodowca:   T. Janczak

właściciel:   T. Janczak

trener:   Wojciech Olkowski

NAMIBIA (oo)

kl. gn.

ur. 2015

Muneef (GB) - WFA Naeema (GB) / Vert Olive (FR)

stajnia:   Agerholm Racing

hodowca:   K. Bolbro Agerholm

właściciel:   K. Bolbro Agerholm

trener:   Michał Romanowski

NAMONA MK (oo)

kl. s.

ur. 2015

Ontario HF (US) - Naura / FS Bengali (DE)

stajnia:   Paritas

hodowca:   M. Kurach

właściciel:   M. Kosicki i E. Grotkowska

trener:   Maciej Kosicki

NAOMI (xx)

kl. s.

ur. 2016

Ruten (USA) - Nemi / Saphir (GER)

stajnia:   Iwno II

hodowca:   SK Iwno

właściciel:   SK Iwno i Niespodzianka

trener:   Krzysztof Ziemiański

NAOS (xx)

og. kaszt.

ur. 2015

Needham's Fort (USA) - Nonna / Fourth of June (USA)

stajnia:   Palkinto II

hodowca:   SK Golejewko

właściciel:   E. i R. Urbańscy

trener:   Kazimierz Rogowski

NARCYZ (oo)

wał. gn.

ur. 2012

Ontario HF (US) - Navona / Ekstern

stajnia:   Błyskawica

hodowca:   FHP "Giewont" Sp. z o. o.

właściciel:   M. Kosicki i P. Nojszewski

trener:   Maciej Kosicki

NARITA (oo)

kl. s.

ur. 2015

Ontario HF (US) - Naura / FS Bengali (DE)

stajnia:   Ogrody Resgal

hodowca:   "UNI-RES" Sp. z o.o.

właściciel:   "UNI-RES" Sp. z o.o.

trener:   Maciej Jodłowski

NASU (oo)

kl. kaszt.

ur. 2015

Kazbek (RU) - Netka / Ontario HF (US)

stajnia:   SK Tarnawka

hodowca:   "Giewont" Sp. z o. o.

właściciel:   SK Tarnawka-FHP Giewont sp. z o.o. i M. Metza-Jodłowska

trener:   Maciej Jodłowski

NATHAN MNM (xx)

kl. s.

ur. 2016

Nathaniel (IRE) - Balandra (GB) / Medicean (GB)

stajnia:   Günay Equestrian Invest GmbH

hodowca:   Aston House Stud

właściciel:   Günay Equestrian Invest GmbH

trener:   Sergiusz Zawgorodny

NEAPOL (xx)

og. gn.

ur. 2016

Tempelwächter (GER) - Narracja / Enjoy Plan (USA)

stajnia:   Kuźnia

hodowca:   SK Iwno

właściciel:   Usługi Podkuwnicze S. Pawłowski

trener:   Kazimierz Rogowski

NEBO (xx)

og. gn.

ur. 2015

Needham's Fort (USA) - Nebbia / Royal Court (IRE)

stajnia:   Motorpol Racing Stable

hodowca:   SK Golejewko

właściciel:   T. Sieradzki

trener:   Robert Świątek

NEBRA (xx)

kl. s.

ur. 2013

Kharoud (FR) - Narnita / Sorbie Tower (IRE)

stajnia:   Łaziska

hodowca:   G. Łątka

właściciel:   G. Łątka

trener:   Piotr Piątkowski

NECHIUS (xx)

wał. gn.

ur. 2010

Jape (USA) - Nechemia / Enjoy Plan (USA)

stajnia:   Łabędź

hodowca:   SK Golejewko

właściciel:   A. Łabędzki

trener:   Rumen Ganczew-Panczew

NECTANEBO (xx)

og. kaszt.

ur. 2016

Bear King (GER) - Northern Passage (GER) / Boreal (GER)

stajnia:   Diament

hodowca:   K. Dobosz

właściciel:   J. i K. Dobosz

trener:   Adam Wyrzyk

NEFRYTKA (oo)

kl. kaszt.

ur. 2015

Amanito - Nefertari / Piaff

stajnia:   Białka

hodowca:   SK Białka

właściciel:   Małopolska Hodowla Roślin - SK Białka

trener:   Wiesław Kryszyłowicz

NEGER (xx)

og. gn.

ur. 2014

Ruten (USA) - Nebbia / Royal Court (IRE)

stajnia:   Inter Polo

hodowca:   SK Golejewko

właściciel:   R. Z. Zieliński

trener:   Justyna Domańska

NEO (xx)

og. gn.

ur. 2013

Ecosse (FR) - Nowa Nadzieja / Jape (USA)

stajnia:   Estel

hodowca:   K. Mirpuri

właściciel:   Estel Studio Sp. z o.o.

trener:   Wojciech Olkowski

NEON (xx)

og. s.

ur. 2014

Ruten (USA) - Nonna / Fourth of June (USA)

stajnia:   Inter Polo

hodowca:   SK Golejewko

właściciel:   R. Z. Zieliński

trener:   Justyna Domańska

NEPREVZOJDYONNAYA (xx)

kl. s.

ur. 2016

Notrdam (GB) - Nagaina (UKR) / Sunny's Florida (USA)

stajnia:   Leader Stud

hodowca:   PO Dygalo O.V.

właściciel:   O. Dygalo

trener:   Sergiusz Zawgorodny

NEPTUNE (xx)

og. gn.

ur. 2016

Alandi (IRE) - Natalie Of Budysin (GER) / Martillo (GER)

stajnia:   Millennium Stud

hodowca:   Millennium Stud Sp. z o.o.

właściciel:   Millennium Stud Sp. z o.o.

trener:   Andrzej Walicki

NERINA (xx)

kl. kaszt.

ur. 2016

Ruten (USA) - Nechemia / Enjoy Plan (USA)

stajnia:   Metis

hodowca:   SK Iwno

właściciel:   M. Falzmann

trener:   Kazimierz Rogowski

NERO (m)

og. gn.

ur. 2015

Nuisain xo - Nastka m / Askar m

stajnia:   S.I.L. Krasnystaw

hodowca:   M. Gołębiowska GR Surchów

właściciel:   M. Gołębiowska

trener:   Małgorzata Łojek

NESMA AL MELS (oo)

kl. kaszt.

ur. 2014

Akbar (FR) - Jelifa Al Mels (FR) / Regal De Khan (FR)

stajnia:   Aaron

hodowca:   M. Viguie

właściciel:   C. Gołaszewski

trener:   Adam Wyrzyk

NETTO (xx)

wał. c. gn.

ur. 2011

Kornel - Nebbia / Royal Court (IRE)

stajnia:   Laupfer II

hodowca:   SK Golejewko

właściciel:   Z. Lica, A. Kupczyński i M. Dziurzyński

trener:   Zdzisław Lica

NEW GAME (oo)

og. s.

ur. 2015

Kazbek (RU) - Njuschaah (DE) / Santhos (DE)

stajnia:   Sharif Stud

hodowca:   T. Tarczyński

właściciel:   Sharif Alireza

trener:   Robert Świątek

NEWJORK (oo)

og. gn.

ur. 2013

Ontario HF (US) - Njuschaah (DE) / Santhos (DE)

stajnia:   Daria

hodowca:   T. Tarczyński

właściciel:   A. Iżewska

trener:   Maciej Kacprzyk

NEWMAN (xx)

wał. c. gn.

ur. 2011

Nowogródek - Nuvolona / Don Corleone (GB)

stajnia:   Iwno

hodowca:   SK Golejewko

właściciel:   SK Iwno

trener:   Grzegorz Wasążnik

NIARD TERSK (oo)

og. gn.

ur. 2015

Dubai Heros (FR) - Nahodchivaia (RU) / Diplomant (SU)

stajnia:   Tersk Stud

hodowca:   Tersk Stud

właściciel:   Tersk Stud

trener:   Sergey Vasyutov

NIBELLA (xx)

kl. sk. gn.

ur. 2015

Tempelwächter (GER) - Nigra / Jape (USA)

stajnia:   Iwno I

hodowca:   SK Iwno

właściciel:   SK Iwno i K. Rogowski

trener:   Kazimierz Rogowski

NICKIE (xx)

kl. gn.

ur. 2016

Indy Champ (USA) - Nick of Glory / Alhijaz (GB)

stajnia:   AM

hodowca:   Mariusz Konarski

właściciel:   K. Kozłowska i Mariusz Konarski

trener:   Janusz Kozłowski

NICO (xx)

og. gn.

ur. 2014

Ruten (USA) - Nicolena / Belenus (GER)

stajnia:   Toskana

hodowca:   SK Golejewko

właściciel:   W. Saniewski, W. Kryszyłowicz

trener:   Wiesław Kryszyłowicz

NIDER (xx)

wał. c. gn.

ur. 2014

Nowogródek - Nitonia / Belenus (GER)

stajnia:   Łabędź

hodowca:   SK Golejewko

właściciel:   A. Łabędzki

trener:   Rumen Ganczew-Panczew

NIKOZJA (xx)

kl. gn.

ur. 2016

Tempelwächter (GER) - Nigra / Jape (USA)

stajnia:   Iwno II

hodowca:   SK Iwno

właściciel:   SK Iwno i Niespodzianka

trener:   Krzysztof Ziemiański

NIKUS (xx)

og. c. gn.

ur. 2013

Cima de Triomphe (IRE) - Czartoria / Dakota (IRE)

stajnia:   Varna

hodowca:   K. Szumiński

właściciel:   Z. Zahariev

trener:   Emil Zahariev

NINJAGO (xx)

og. gn.

ur. 2015

Ruten (USA) - Nicolena / Belenus (GER)

stajnia:   Iwno

hodowca:   SK Golejewko

właściciel:   SK Iwno

trener:   Grzegorz Wasążnik

NINOCZKA (oo)

kl. s.

ur. 2015

Wasilew - Nelly / Tamil

stajnia:   Masakra

hodowca:   I. Topolska

właściciel:   M. i M. Wnorowscy

trener:   Mariusz Wnorowski

NISZINA (xx)

kl. gn.

ur. 2015

Fly To The Stars (GB) - Never Refuse (IRE) / Refuse To Bend (IRE)

stajnia:   Diament

hodowca:   K. Dobosz

właściciel:   J. i K. Dobosz

trener:   Adam Wyrzyk

NITROLAK (xx)

og. gn.

ur. 2013

Nowogródek - Nitonia / Belenus (GER)

stajnia:   Sofia

hodowca:   SK Golejewko

właściciel:   D. Turkowska

trener:   Emil Zahariev

NOBLE EAGLE (xx)

og. gn.

ur. 2016

October (USA) - Nowa Nadzieja / Jape (USA)

stajnia:   Czajtanya

hodowca:   K. Mirpuri

właściciel:   K. Mirpuri

trener:   Janusz Kozłowski

NOLAN OF BUDYSIN (xx)

og. c. gn.

ur. 2014

Distant Music (USA) - Nelly of Budysin (GER) / Mamool (IRE)

stajnia:   Zasiedmiogórogród

hodowca:   R. Sendt

właściciel:   M. Wyrzyk

trener:   Adam Wyrzyk

NORDIKA (oo)

kl. c. gn.

ur. 2013

No Risk Al Maury (FR) - Darika (FR) / Darike (FR)

stajnia:   Sofia

hodowca:   L. Nazirov

właściciel:   D. Turkowska

trener:   Emil Zahariev

NORTHMER (xx)

kl. sk. gn.

ur. 2016

Next Desert (IRE) - No Mercy / Fly To The Stars (GB)

stajnia:   Diament

hodowca:   J. i K. Dobosz

właściciel:   J. i K. Dobosz

trener:   Adam Wyrzyk

NOTARISA (xx)

kl. kaszt.

ur. 2015

Arithmancer (USA) - Notariga / Country Club (GB)

stajnia:   Mustang

hodowca:   H. i T. Misiowiec

właściciel:   T. Misiowiec

trener:   Justyna Domańska

NOTERDAM (xx)

og. c. gn.

ur. 2016

Camerun (IRE) - Nomentana / Jape (USA)

stajnia:   Animal Trade - Horse Racing

hodowca:   SK Iwno

właściciel:   BHT Animal Trade Sp. z o.o.

trener:   Piotr Piątkowski

NOVITOR (xx)

og. gn.

ur. 2012

Tempelwächter (GER) - Nowela / Eternity's Breath (USA)

stajnia:   Palkinto

hodowca:   SK Iwno

właściciel:   R. Urbański i K. Rogowski

trener:   Kazimierz Rogowski

NUNGWI (xx)

og. c. gn.

ur. 2016

Masini - New Age / Jape (USA)

stajnia:   SK Jaroszówka

hodowca:   SK Jaroszówka

właściciel:   SK Jaroszówka

trener:   Wiesław Kryszyłowicz

NURMI (oo)

og. s.

ur. 2015

Pougatin Kossack (NL) - Nambi / Biquest (US)

stajnia:   Metis II

hodowca:   M. Gromala

właściciel:   K. Rogowski

trener:   Kazimierz Rogowski

NUWELIYA (xx)

kl. gn.

ur. 2015

Ruten (USA) - Nomentana / Jape (USA)

stajnia:   Iwno II

hodowca:   SK Golejewko

właściciel:   SK Iwno i Niespodzianka

trener:   Krzysztof Ziemiański

 
Copyright 2016. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego