wykaz koni 2018 s - Stadnina Pegaz

OK
Przejdź do treści

Menu główne:

WYKAZ KONI ZGŁOSZONCH DO SEZONU 2018

SABA (xx)

kl. c. gn.

ur. 2015

Polish Movie (USA) - Serinette / Venecuela (USA)

stajnia:   Sułów

hodowca:   F. Wołoszyn

właściciel:   F. Wołoszyn

trener:   Franciszek Wołoszyn

SABELLA (oo)

kl. gn.

ur. 2015

Riyal (SE) - Sagala z Reguła / Gorec

stajnia:   SK Ostrobrzeg

hodowca:   J. Eng

właściciel:   SK Ostrobrzeg Sp. z o.o.

trener:   Adam Wyrzyk

SABRA (oo)

kl. s.

ur. 2013

Perkal - Sarah / Santhos (DE)

stajnia:   Klonowa Korona

hodowca:   B. M. Tomaszewski

właściciel:   K. Zawiliński

trener:   Krzysztof Zawiliński

SACHEM (oo)

og. s.

ur. 2015

Wasilew - Sandahara / Borek

stajnia:   Masakra

hodowca:   Z. Tokarzewski

właściciel:   M. i M. Wnorowscy

trener:   Mariusz Wnorowski

SACREBLAU (xx)

og. c. gn.

ur. 2015

American Post (GB) - Singaporette (FR) / Sagacity (FR)

stajnia:   V.V.D.V.

hodowca:   Haras de la Huderie

właściciel:   K. Miondlikowski

trener:   Janusz Kozłowski

SADYBA (oo)

kl. kaszt.

ur. 2015

Dostatok (RU) - Sabatina / Ganges

stajnia:   Janów Podlaski

hodowca:   SK Janów Podlaski

właściciel:   SK Janów Podlaski

trener:   Sergey Vasyutov

SAFARI (xx)

kl. c. gn.

ur. 2016

Masini - Scandia / Demon Club

stajnia:   SK Jaroszówka

hodowca:   SK Jaroszówka

właściciel:   SK Jaroszówka

trener:   Wiesław Kryszyłowicz

SAGDIANA TERSK (oo)

kl. s.

ur. 2015

Dubai Heros (FR) - Stepen (RU) / Parusnik (SU)

stajnia:   Tersk Stud

hodowca:   Tersk Stud

właściciel:   Tersk Stud

trener:   Sergey Vasyutov

SAHM AL KHALEDIAH (oo)

og. gn.

ur. 2015

Nayef Al Khalidiah (SA) - Sabbat Al Khalidiah (SA) / Tiwaiq (SA)

stajnia:   Polska AKF Sp. z o.o.

hodowca:   Al Khalediah Stables

właściciel:   Polska AKF Sp. z o.o.

trener:   Michał Borkowski

SAIGA (xx)

kl. gn.

ur. 2016

Germes (IRE) - Swami Mommy (USA) / Woodman (USA)

stajnia:   Millennium Stud

hodowca:   POE Millenium Stud

właściciel:   Millennium Stud Sp. z o.o.

trener:   Emil Zahariev

SAKE ALANDI (xx)

kl. c. gn.

ur. 2016

Alandi (IRE) - Stromboli (CZE) / Enjoy Plan (USA)

stajnia:   Agencja Jeździecka Bober

hodowca:   Agencja Jeździecka A. i A. Bober

właściciel:   Agencja Jeździecka A. i A. Bober

trener:   Wiesław Kryszyłowicz

SAKMAGON TERSK (oo)

og. kaszt.

ur. 2013

Maklaud (RU) - Stepen (RU) / Parusnik (SU)

stajnia:   Tersk Stud

hodowca:   Tersk Stud

właściciel:   Tersk Stud

trener:   Sergey Vasyutov

SALADO (oo)

og. s.

ur. 2014

Ermis - Septyma / Ararat

stajnia:   Pucharka

hodowca:   K. Bukład

właściciel:   K. Bukład

trener:   Emil Zahariev

SALAM AL KHALEDIAH (oo)

og. kaszt.

ur. 2013

Nashwan Al Khalidiah (SA) - Quesche du Paon (FR) / Akbar (FR)

stajnia:   Polska AKF Sp. z o.o.

hodowca:   Khalid B. S. B. Abdul Aziz Al Saud

właściciel:   Polska AKF Sp. z o.o.

trener:   Maciej Kacprzyk

SALASAMAN (xx)

og. gn.

ur. 2016

Authorized (IRE) - Salamansa (FR) / Dalakhani (IRE)

stajnia:   Pegza Horse Racing

hodowca:   Haras D'Haspel

właściciel:   BMS Group S. Pegza

trener:   Adam Wyrzyk

SALDANA (xx)

kl. gn.

ur. 2015

Calming Influence (IRE) - Sajgonka / Great Lakes (GB)

stajnia:   Łabędź

hodowca:   SK Krasne

właściciel:   A. Łabędzki

trener:   Rumen Ganczew-Panczew

SALINERO (oo)

og. gn.

ur. 2015

Vasyli Kossack (NL) - Sajra / Harbin

stajnia:   Lucky

hodowca:   FORTUM Michał Romanowski

właściciel:   Polski Klub Wiejski Sp. z o.o.

trener:   Michał Romanowski

SALINGER (xx)

og. gn.

ur. 2015

Silver Whistle (USA) - Salama / Tioman Island (GB)

stajnia:   Annamaria

hodowca:   T. Sobierajski

właściciel:   T. Sobierajski

trener:   Małgorzata Łojek

SALIQUE (oo)

og. gn.

ur. 2012

Nougatin (FR) - Speedy V. Kossack (NL) / Abitibi (FR)

stajnia:   SK Olszany

hodowca:   M. Malinowski

właściciel:   M. i I. Malinowscy

trener:   Maciej Malinowski

SALM ANDEX (oo)

og. kaszt.

ur. 2015

Nashwan Al Khalidiah (SA) - Setna Heli (DE) / Pepe le Mocco (FR)

stajnia:   Nessa

hodowca:   Nessa Arabians Sp. z o.o.

właściciel:   Nessa Arabians Sp. z o.o.

trener:   Piotr Piątkowski

SALMAN AL KHALEDIAH (oo)

og. gn.

ur. 2011

Dormane (FR) - Jaleelat Al Khalidiah (SA) / Tiwaiq (SA)

stajnia:   Polska AKF Sp. z o.o.

hodowca:   Khalid B. S. B. Abdul Aziz Al Saud

właściciel:   Polska AKF Sp. z o.o.

trener:   Maciej Kacprzyk

SALVITA (m)

kl. gn.

ur. 2015

Dionizos - Sabatina / Kamp m

stajnia:   Witów

hodowca:   PPHU Algas Sp. J. SK w Udorzu

właściciel:   K. Micuła

trener:   Bolesław Mazurek

SAMIMA (oo)

kl. s.

ur. 2015

Asraa Min Albarq (GB) - Soodassin Kossack (NL) / Nougatin (FR)

stajnia:   SK Czorty

hodowca:   M. Gromala

właściciel:   M. Gromala i K. Kozłowska

trener:   Janusz Kozłowski

SAN ESCOBAR (xx)

og. gn.

ur. 2015

Planteur (IRE) - Anny (FR) / Kahyasi (IRE)

stajnia:   Sombrero

hodowca:   S.C.E.A. des Prairies, B. i T. Jeffroy

właściciel:   M. Surtel

trener:   Krzysztof Ziemiański

SANDO (xx)

og. kaszt.

ur. 2014

Needham's Fort (USA) - Sejwala / Alywar (USA)

stajnia:   Fearless

hodowca:   M. Saniewski

właściciel:   M. i R. Dziedzic

trener:   Sergiy Ivashchenko

SANDOKAN (oo)

og. s.

ur. 2015

Dostatok (RU) - Sanda / Ararat

stajnia:   Janów Podlaski

hodowca:   SK Janów Podlaski

właściciel:   SK Janów Podlaski

trener:   Sergey Vasyutov

SANDOR (oo)

og. kaszt.

ur. 2015

Dilijans (RU) - Sinda (RU) / Nagan (SU)

stajnia:   Tersk Stud

hodowca:   Samovolov Stud

właściciel:   Tersk Stud

trener:   Sergey Vasyutov

SANG JANG (xx)

wał. gn.

ur. 2010

Sorbie Tower (IRE) - Sorbona / Saphir (GER)

stajnia:   Krystyna Łukasiewicz

hodowca:   SK Iwno

właściciel:   K. Łukasiewicz

trener:   Robert Świątek

SANTA HERNANDA (xx)

kl. gn.

ur. 2013

Myboycharlie (IRE) - Hernandita (GB) / Hernando (FR)

stajnia:   Flash Point

hodowca:   L. Kneip, S. Grevet

właściciel:   M. Bougaret

trener:   Anna Lenard

SANTA KLARA (xx)

kl. gn.

ur. 2015

So You Think (NZ) - Parade Scene (USA) / Parade Ground (USA)

stajnia:   Trend Racing

hodowca:   F. & N. O'Reilly

właściciel:   JC CONCEPT J. Cukrowski Sp. Komandytowa

trener:   Adam Wyrzyk

SANTANA (m)

kl. s.

ur. 2014

Bre Gun m - Siwita m / Jubilat m

stajnia:   Witów

hodowca:   K. Micuła

właściciel:   K. Micuła

trener:   Bolesław Mazurek

SANTANA (oo)

kl. kaszt.

ur. 2013

Nougatin (FR) - Speedy V. Kossack (NL) / Abitibi (FR)

stajnia:   SK Olszany

hodowca:   M. Malinowski

właściciel:   M. i I. Malinowscy

trener:   Maciej Malinowski

SARAGOSSA (xx)

kl. kaszt.

ur. 2015

Camill (IRE) - Soneria / Alywar (USA)

stajnia:   Panat

hodowca:   SK Krasne

właściciel:   T. Pastuszka

trener:   Tomasz Pastuszka

SARAWAK (oo)

og. s.

ur. 2015

Dostatok (RU) - Salsa / Wojsław

stajnia:   Janów Podlaski

hodowca:   SK Janów Podlaski

właściciel:   SK Janów Podlaski

trener:   Sergey Vasyutov

SARIN HEL (oo)

og. kaszt.

ur. 2013

Marvin El Samawi (DE) - Setna Heli (DE) / Pepe le Mocco (FR)

stajnia:   Nessa

hodowca:   Nessa Arabians Sp. z o.o.

właściciel:   Nessa Arabians Sp. z o.o.

trener:   Piotr Piątkowski

SAUDI AL KHALEDIAH (oo)

og. kaszt.

ur. 2014

Jalnar Al Khalidiah (SA) - Quesche du Paon (FR) / Akbar (FR)

stajnia:   Polska AKF Sp. z o.o.

hodowca:   Khalid B. S. B. Abdul Aziz Al Saud

właściciel:   Polska AKF Sp. z o.o.

trener:   Robert Świątek

SAY SZUMAWA (xx)

kl. gn.

ur. 2016

Diamond Green (FR) - Secret Gold (IRE) / Exceed And Excel (AUS)

stajnia:   KJ Szumawa

hodowca:   K. Szumiński

właściciel:   Bobrowiec Osada Sp. z o.o.

trener:   Emil Zahariev

SAYEL AL KHALEDIAH (oo)

og. sk. gn.

ur. 2014

Nayef Al Khalidiah (SA) - Sabbat Al Khalidiah (SA) / Tiwaiq (SA)

stajnia:   Polska AKF Sp. z o.o.

hodowca:   Khalid B. S. B. Abdul Aziz Al Saud

właściciel:   Polska AKF Sp. z o.o.

trener:   Maciej Kacprzyk

SCARTO (oo)

og. kaszt.

ur. 2015

Asraa Min Albarq (GB) - Sasanka Fata (US) / Sam Tiki (US)

stajnia:   Braz Arabians III

hodowca:   M. Gromala

właściciel:   O. Braz i Aeash

trener:   Maciej Janikowski

SEA THE SKY (xx)

og. gn.

ur. 2015

Alandi (IRE) - Sylvatica / Tempelwächter (GER)

stajnia:   Burning Love

hodowca:   E. i K. Laskowscy

właściciel:   E. i K. Laskowscy, A. Wyrzyk

trener:   Adam Wyrzyk

SECRET OF SZUMAWA (xx)

og. gn.

ur. 2014

Evasive (GB) - Secret Gold (IRE) / Exceed And Excel (AUS)

stajnia:   KJ Szumawa

hodowca:   K. Szumiński

właściciel:   Bobrowiec Osada Sp. z o.o.

trener:   Emil Zahariev

SEE YOU (xx)

wał. c. gn.

ur. 2016

Da Xian - Sundrive Dancer (GB) / Polish Precedent (USA)

stajnia:   Łabędź

hodowca:   R. Rutkowski

właściciel:   A. Łabędzki

trener:   Rumen Ganczew-Panczew

SEKRETARKA (oo)

kl. kaszt.

ur. 2014

Marwan I (FR) - Sasanka Fata (US) / Sam Tiki (US)

stajnia:   Al Ajmi Races

hodowca:   M. Gromala

właściciel:   Barjas M MS Alajmi

trener:   Andrzej Laskowski

SELANGOR PW (oo)

og. gn.

ur. 2014

Enkar - Saruba / Borek

stajnia:   Zaleś

hodowca:   P. Wasilewski

właściciel:   D. Zalewski

trener:   Dariusz Zalewski

SELRIMA JR (oo)

kl. s.

ur. 2015

Akbars (RU) - Sulima z Reguła / Etar

stajnia:   Univerpol

hodowca:   J. Ryżkowski

właściciel:   J. Ryżkowski

trener:   Andrzej Laskowski

SEMIRAMIDA (xx)

kl. gn.

ur. 2016

Estejo (GER) - Separacja / Alywar (USA)

stajnia:   Metis II

hodowca:   SK Iwno

właściciel:   K. Rogowski

trener:   Kazimierz Rogowski

SEMLA (xx)

kl. s.

ur. 2015

Silver Whistle (USA) - Sentinella / Graf (USA)

stajnia:   SK Kozienice II

hodowca:   SK Kozienice

właściciel:   SK Kozienice i W. Kryszyłowicz

trener:   Wiesław Kryszyłowicz

SEN O WARSZAWIE (xx)

og. s.

ur. 2015

Ruten (USA) - Soczi / In Camera (IRE)

stajnia:   Elizium

hodowca:   SK Widzów - A. Tyszko

właściciel:   M. Łojcha

trener:   Adam Wyrzyk

SENQUEST (m)

og. c. gn.

ur. 2015

Qulester hol - Seniora sp / Rytm han

stajnia:   Prudnik

hodowca:   SK Prudnik

właściciel:   SK Prudnik

trener:   Michał Romanowski

SERBIA (oo)

kl. s.

ur. 2015

Vitorio TO (US) - Sefora / Ekstern

stajnia:   Janów Podlaski

hodowca:   SK Janów Podlaski

właściciel:   SK Janów Podlaski

trener:   Sergey Vasyutov

SETI (xx)

og. gn.

ur. 2016

Bear King (GER) - Sangrid (IRE) / Soviet Star (USA)

stajnia:   Diament

hodowca:   J. i K. Dobosz

właściciel:   J. i K. Dobosz

trener:   Adam Wyrzyk

SETON (oo)

og. kaszt.

ur. 2014

Nougatin (FR) - Speedy V. Kossack (NL) / Abitibi (FR)

stajnia:   SK Olszany

hodowca:   M. Malinowski

właściciel:   M. i I. Malinowscy

trener:   Maciej Malinowski

SEVERINA (oo)

kl. s.

ur. 2014

Portmer (SE) - Salsa / Wojsław

stajnia:   Janów Podlaski

hodowca:   SK Janów Podlaski

właściciel:   SK Janów Podlaski

trener:   Sergey Vasyutov

SEVERUS (oo)

og. s.

ur. 2014

Portmer (SE) - Sabatina / Ganges

stajnia:   Janów Podlaski

hodowca:   SK Janów Podlaski

właściciel:   SK Janów Podlaski

trener:   Sergey Vasyutov

SHADWAN AL KHALEDIAH (oo)

og. kaszt.

ur. 2012

Nashwan Al Khalidiah (SA) - Quesche du Paon (FR) / Akbar (FR)

stajnia:   Polska AKF Sp. z o.o.

hodowca:   Khalid B. S. B. Abdul Aziz Al Saud

właściciel:   Polska AKF Sp. z o.o.

trener:   Maciej Kacprzyk

SHAFRAN MNM (xx)

kl. gn.

ur. 2016

Shamardal (USA) - Powdermill (GB) / Oasis Dream (GB)

stajnia:   Günay Equestrian Invest GmbH

hodowca:   Godolphin

właściciel:   Günay Equestrian Invest GmbH

trener:   Sergiusz Zawgorodny

SHAHAD ATHBAH (oo)

kl. s.

ur. 2012

Amer (SA) - Kolver (GB) / Vert Olive (FR)

stajnia:   Janów Podlaski

hodowca:   Athbah Stud

właściciel:   SK Janów Podlaski

trener:   Sergey Vasyutov

SHAHIN AL KHALEDIAH (oo)

og. kaszt.

ur. 2013

Munjiz (FR) - Jaleelat Al Khalidiah (SA) / Tiwaiq (SA)

stajnia:   Polska AKF Sp. z o.o.

hodowca:   Khalid B. S. B. Abdul Aziz Al Saud

właściciel:   Polska AKF Sp. z o.o.

trener:   Michał Borkowski

SHALKAR (xx)

og. kaszt.

ur. 2014

Fast Company (IRE) - Suedehead (GB) / Cape Cross (IRE)

stajnia:   Burabai II

hodowca:   J. Waldron & J. Barton

właściciel:   B. Abdrakhmanov i M. Janikowski

trener:   Maciej Janikowski

SHANNON QUEEN (oo)

kl. s.

ur. 2013

Ainhoa St Faust (FR) - Sasanka Fata (US) / Sam Tiki (US)

stajnia:   SK Czorty

hodowca:   M. Gromala

właściciel:   M. Gromala i K. Kozłowska

trener:   Janusz Kozłowski

SHANTARAM (xx)

kl. kaszt.

ur. 2014

Gentlewave (IRE) - Sarouka (FR) / King's Best (USA)

stajnia:   Długosiodło

hodowca:   G. Ussia-Figueroa

właściciel:   G., K. i R. Gorczyca

trener:   Krzysztof Ziemiański

SHANTI (xx)

og. sk.gn.

ur. 2016

Camerun (IRE) - Szalona Miłość / Jape (USA)

stajnia:   Łabędź

hodowca:   M. Mełnicki

właściciel:   A. Łabędzki

trener:   Rumen Ganczew-Panczew

SHEBLAT AL KHALEDIAH (oo)

kl. gn.

ur. 2014

Nayef Al Khalidiah (SA) - Mayasah Al Khalediah (SA) / Khalid El Biwaibiya (SA)

stajnia:   Polska AKF Sp. z o.o.

hodowca:   Khalid B. S. B. Abdul Aziz Al Saud

właściciel:   Polska AKF Sp. z o.o.

trener:   Bartosz Głowacki

SHEHANA AL KHALEDIAH (oo)

kl. gn.

ur. 2013

Munjiz (FR) - Sabbat Al Khalidiah (SA) / Tiwaiq (SA)

stajnia:   Polska AKF Sp. z o.o.

hodowca:   Khalid B. S. B. Abdul Aziz Al Saud

właściciel:   Polska AKF Sp. z o.o.

trener:   Maciej Kacprzyk

SHER AMI (xx)

kl. s.

ur. 2016

Richy Rey (GB) - Sharly Dante (GB) / High Chaparral (IRE)

stajnia:   Leader Stud

hodowca:   PO Dygalo O.V.

właściciel:   O. Dygalo

trener:   Sergiusz Zawgorodny

SHIRLEY MC GLIDE (xx)

kl. gn.

ur. 2016

Big Luck (IRE) - Szeroka Polana / Zafonium (USA)

stajnia:   Monika

hodowca:   A. Jasińska

właściciel:   M. Rogowska

trener:   Kazimierz Rogowski

SHOWMEYOURHEAVEN (xx)

kl. s.

ur. 2014

Clodovil (IRE) - Gemma's Pearl (IRE) / Marju (IRE)

stajnia:   Acta Non Verba

hodowca:   R. Berns

właściciel:   ANV Varsovia Sp. z o.o.

trener:   Natalia Szelągowska

SICARIA (xx)

kl. c. gn.

ur. 2015

Indy Champ (USA) - Sejwala / Alywar (USA)

stajnia:   Golden Solution

hodowca:   M. Saniewski

właściciel:   W. Kochmański Adria PL Sp. z o.o.

trener:   Justyna Domańska

SIDAL (oo)

og. s.

ur. 2014

Vasyli Kossack (NL) - Sisi / Angor

stajnia:   Masakra

hodowca:   R. Mroziński

właściciel:   M. i M. Wnorowscy

trener:   Mariusz Wnorowski

SIDNEY (xx)

kl. gn.

ur. 2016

Zarewitsch (IRE) - Sambia / Special Power (IRE)

stajnia:   Trend Racing

hodowca:   JC CONCEPT J. Cukrowski Sp. Koma

właściciel:   JC CONCEPT J. Cukrowski Sp. Komandytowa

trener:   Krzysztof Ziemiański

SILBA (xx)

kl. gn.

ur. 2016

Alandi (IRE) - Sangha (USA) / Rahy (USA)

stajnia:   Junior Farm

hodowca:   S. Mladenovič

właściciel:   S. Mladenovič

trener:   Michał Borkowski

SILEROY (xx)

og. kaszt.

ur. 2015

Ecosse (FR) - Sambia / Special Power (IRE)

stajnia:   Trend Racing

hodowca:   Zigpol J. Cukrowski Sp. Komandyto

właściciel:   JC CONCEPT J. Cukrowski Sp. Komandytowa

trener:   Adam Wyrzyk

SILVER BEE (xx)

og. kaszt.

ur. 2015

Rio De La Plata (USA) - Bee Bee (FR) / Barathea (IRE)

stajnia:   Faust II

hodowca:   T. de la Heronniere

właściciel:   J. Szweycer i M. Janikowski

trener:   Maciej Janikowski

SILVER DE CERISY (xx)

og. gn.

ur. 2015

Silver Frost (IRE) - Midalisy (FR) / Medaaly (GB)

stajnia:   Diamond K&K

hodowca:   O., Y. i S. Varin

właściciel:   K. Kozłowska i K. Miondlikowski

trener:   Janusz Kozłowski

SILVER STAR (xx)

kl. sk.gn.

ur. 2010

Tempelwächter (GER) - Sea Of Star (IRE) / Persian Bold (IRE)

stajnia:   EM-EKO.CZ

hodowca:   E. Porębna

właściciel:   E. Porębna

trener:   Elwira Porębna

SINEZJA (m)

kl. kaszt.

ur. 2013

Wezyr m - Siwita m / Jubilat m

stajnia:   Witów

hodowca:   K. Micuła

właściciel:   K. Micuła

trener:   Bolesław Mazurek

SINFONIA VARSOVIA (xx)

kl. gn.

ur. 2015

Excelebration (IRE) - Circle (IRE) / Galileo (IRE)

stajnia:   Black & White

hodowca:   G. Smith

właściciel:   M. Biały

trener:   Adam Wyrzyk

SINI (xx)

kl. gn.

ur. 2015

October (USA) - Scandinavia / Special Power (IRE)

stajnia:   Vicky

hodowca:   SK Kozienice

właściciel:   W. i I. Szebysty

trener:   Wiesław Kryszyłowicz

SINJAR (oo)

og. gn.

ur. 2015

Dahess (GB) - No Score (FR) / Kesberoy (FR)

stajnia:   Al Jasra Stud

hodowca:   E.A.R.L. la Saularie i E. Buttigieg

właściciel:   Abbas Akbar Al Mulla

trener:   Michał Romanowski

SIR LANCELOT (xx)

og. s.

ur. 2016

Silver Whistle (USA) - Scandinavia / Special Power (IRE)

stajnia:   SK Kozienice

hodowca:   SK Kozienice

właściciel:   SK Kozienice

trener:   Kazimierz Rogowski

SIR LEON (xx)

wał. c. gn.

ur. 2016

Da Xian - Secret Sapphire (GB) / Sendawar (IRE)

stajnia:   Łabędź

hodowca:   R. Rutkowski

właściciel:   A. Łabędzki

trener:   Rumen Ganczew-Panczew

SIRI (xx)

kl. gn.

ur. 2016

October (USA) - Suralina / Winds of Light (USA)

stajnia:   SK Kozienice

hodowca:   SK Kozienice

właściciel:   SK Kozienice

trener:   Kazimierz Rogowski

SISKO SZUMAWA (xx)

kl. gn.

ur. 2016

Diamond Green (FR) - Striking Rose (FR) / Striking Ambition (GB)

stajnia:   KJ Szumawa

hodowca:   K. Szumiński

właściciel:   Bobrowiec Osada Sp. z o.o.

trener:   Emil Zahariev

SIXTE (xx)

kl. gn.

ur. 2016

Silver Frost (IRE) - Shawn (FR) / High Chaparral (IRE)

stajnia:   Plavac

hodowca:   T. de la Heronniere

właściciel:   Plavac Sp. z o.o.

trener:   Piotr Piątkowski

SŁODKA (xx)

kl. gn.

ur. 2016

Enjoy The Silence (IRE) - Salista / Roulette (GB)

stajnia:   Wendy Star

hodowca:   K. Szymański

właściciel:   W. Raszyńska i K. Szymański

trener:   Adam Wyrzyk

SOFINA (xx)

kl. gn.

ur. 2016

Silver Whistle (USA) - Salama / Tioman Island (GB)

stajnia:   Annamaria

hodowca:   T. Sobierajski

właściciel:   T. Sobierajski

trener:   Małgorzata Łojek

SOMBOR (xx)

og. gn.

ur. 2016

Alandi (IRE) - Sionpas (GER) / Tertullian (USA)

stajnia:   Junior Farm

hodowca:   S. Mladenovič

właściciel:   S. Mladenovič

trener:   Michał Borkowski

SONELLA JR (oo)

kl. gn.

ur. 2014

Akbars (RU) - Sulima z Reguła / Etar

stajnia:   Univerpol

hodowca:   J. Ryżkowski

właściciel:   J. Ryżkowski

trener:   Emil Zahariev

SOPRAN PLATPAN (xx)

og. s.

ur. 2015

Rio De La Plata (USA) - Sopran Longal (ITY) / Alzao (USA)

stajnia:   Metis II

hodowca:   Azienda Agricola S. Giacomo

właściciel:   K. Rogowski

trener:   Kazimierz Rogowski

SOPRAN TAMO (xx)

og. c. gn.

ur. 2011

Johnny Red Kerr (USA) - Tamora (FR) / Linamix (FR)

stajnia:   Palkinto

hodowca:   L. Ciampoli

właściciel:   R. Urbański i K. Rogowski

trener:   Kazimierz Rogowski

SORBET (xx)

og. s.

ur. 2015

Silver Whistle (USA) - Sordina / In Camera (IRE)

stajnia:   Annamaria

hodowca:   T. Sobierajski

właściciel:   T. Sobierajski

trener:   Małgorzata Łojek

SORGLOS VON SÜDBADEN (oo)

og. kaszt.

ur. 2015

Ainhoa St Faust (FR) - Shanaiiaah (DE) / Santhos (DE)

stajnia:   Araberrennstall Steinhart II

hodowca:   A. Steinhart

właściciel:   A. Steinhart i K. Urbańczyk

trener:   Kamila Urbańczyk

SORRENO (xx)

og. gn.

ur. 2015

Estejo (GER) - Sontra / Saphir (GER)

stajnia:   Palkinto II

hodowca:   SK Iwno

właściciel:   E. i R. Urbańscy

trener:   Kazimierz Rogowski

SPASSKI (xx)

wał. gn.

ur. 2014

Jukebox Jury (IRE) - Sangha (USA) / Rahy (USA)

stajnia:   Junior Farm

hodowca:   S. Mladenovič

właściciel:   S. Mladenovič

trener:   Michał Borkowski

SPECTRA DEELITES (xx)

kl. kaszt.

ur. 2015

Arcano (IRE) - My Heart's Deelite (USA) / Afternoon Deelites (USA)

stajnia:   Długosiodło

hodowca:   D. R. Tucker & Hyphen Bloodstock

właściciel:   G., K. i R. Gorczyca

trener:   Wojciech Olkowski

SPEEDY SZUMAWA (xx)

kl. gn.

ur. 2014

Youmzain (IRE) - Cynterna / Sorbie Tower (IRE)

stajnia:   Sofia

hodowca:   K. Szumiński

właściciel:   D. Turkowska

trener:   Emil Zahariev

SPORADA (xx)

kl. gn.

ur. 2014

Estejo (GER) - Supremacja / Alywar (USA)

stajnia:   Iwno

hodowca:   SK Iwno

właściciel:   SK Iwno

trener:   Grzegorz Wasążnik

SQUARE PETRARQUE (xx)

og. gn.

ur. 2015

Cockney Rebel (IRE) - Pantelleria (GER) / Monsun (GER)

stajnia:   Black & White

hodowca:   J. Beres

właściciel:   M. Biały

trener:   Adam Wyrzyk

SS MOTHILL (oo)

og. gn.

ur. 2011

Nizam (GB) - Boundless (US) / Calin du Loup (FR)

stajnia:   Janów Podlaski

hodowca:   Alsadd Stud

właściciel:   SK Janów Podlaski

trener:   Sergey Vasyutov

STACCATO (oo)

og. gn.

ur. 2015

Dahess (GB) - Struna (RU) / Nougatin (FR)

stajnia:   Ataman

hodowca:   Z. Górski

właściciel:   Z. Górski

trener:   Krzysztof Ziemiański

STEFANKA (xx)

kl. sk.gn.

ur. 2015

Viritim - Strawberrys Secret (IRE) / Lil's Boy (USA)

stajnia:   Hodowla Polednia

hodowca:   S. Polednia

właściciel:   A. Polednia

trener:   Wiesław Kryszyłowicz

STELLA (xx)

kl. gn.

ur. 2014

Tempelwächter (GER) - Selena / Special Power (IRE)

stajnia:   Janina

hodowca:   A. Omen

właściciel:   A. Omen

trener:   Krzysztof Ziemiański

STEP TO HOPE (xx)

kl. kaszt.

ur. 2015

Makfi (GB) - Step With Joy (CAN) / Kitten's Joy (USA)

stajnia:   Anantara

hodowca:   S.A.G.L. Seserve

właściciel:   A. Marczak

trener:   Maciej Kacprzyk

STEPS DUBAI (xx)

og. kaszt.

ur. 2015

Dubai To Dubai (USA) - Tarr Steps (IRE) / Giant's Causeway (USA)

stajnia:   Leader Stud

hodowca:   V. Igdt

właściciel:   O. Dygalo

trener:   Sergiusz Zawgorodny

STINGER (oo)

og. gn.

ur. 2008

Wiek - Samoa / Europejczyk

stajnia:   SK Wiśnicz

hodowca:   R. Szpar

właściciel:   R. Szpar

trener:   Patrycja Kłóś

STORIUS (xx)

og. kaszt.

ur. 2016

Prince of Ecosse - Sofira (IRE) / Kheleyf (USA)

stajnia:   Esperance

hodowca:   B. Olkowska

właściciel:   B. Olkowska

trener:   Wojciech Olkowski

STORY OF MY LIFE (xx)

kl. gn.

ur. 2014

Le Cadre Noir (IRE) - Adana (IRE) / Classic Music (USA)

stajnia:   Lucky

hodowca:   A. Sexton

właściciel:   Polski Klub Wiejski Sp. z o.o.

trener:   Michał Romanowski

STORY OF SPIRIT (xx)

og. sk. gn.

ur. 2016

Calming Influence (IRE) - Story of Dubai (GB) / Dubai Destination (USA)

stajnia:   Spirit

hodowca:   Y. Nikles

właściciel:   Y. Nikles

trener:   Robert Świątek

SUBIA (m)

kl. kaszt.

ur. 2014

Biegacz m - Sugestia xxoo / Elsing oo

stajnia:   Prudnik

hodowca:   SK Prudnik

właściciel:   SK Prudnik

trener:   Michał Romanowski

SUBIECTUM (xx)

og. kaszt.

ur. 2013

Exaltation (IRE) - Sztaluga / Snow Kid (GB)

stajnia:   Subiectum

hodowca:   SK Widzów - A. Tyszko

właściciel:   K. Wolanin, M. Błaszczak

trener:   Michał Borkowski

SUDTAG (oo)

wał. s.

ur. 2013

Dahess (GB) - Sakora (RU) / Kapitoliy (SU)

stajnia:   Lucky

hodowca:   Veles Stud

właściciel:   Polski Klub Wiejski Sp. z o.o.

trener:   Michał Romanowski

SUE PRANCEALOT (xx)

kl. gn.

ur. 2015

Sir Prancealot (IRE) - Edwardian Era (GB) / Bering (GB)

stajnia:   Marcelewo

hodowca:   Tally-Ho Stud

właściciel:   MJT Stajnia Marcelewo Sp. z o.o.

trener:   Wojciech Chaboski

SUFRAŻ (m)

og. kaszt.

ur. 2015

Rashim m - Sugestia xxoo / Elsing oo

stajnia:   Prudnik

hodowca:   SK Prudnik

właściciel:   SK Prudnik

trener:   Michał Romanowski

SUGAR (oo)

kl. sk. gn.

ur. 2015

Riyal (SE) - Sirena (RU) / Namaz (RU)

stajnia:   SK Ostrobrzeg

hodowca:   J. Eng

właściciel:   SK Ostrobrzeg Sp. z o.o.

trener:   Janusz Kozłowski

SUGAR DADDY (xx)

og. gn.

ur. 2016

October (USA) - Sugarpine (IRE) / Oratorio (IRE)

stajnia:   Czajtanya

hodowca:   K. Mirpuri

właściciel:   K. Mirpuri

trener:   Maciej Jodłowski

SUKCESJA (oo)

kl. gn.

ur. 2015

Estepan - Sakhara / Esoodero

stajnia:   SK Wiśnicz

hodowca:   R. Szpar

właściciel:   R. Szpar

trener:   Patrycja Kłóś

SUŁOWIANKA (xx)

kl. c. gn.

ur. 2013

Muzyk - Serinette / Venecuela (USA)

stajnia:   Sułów

hodowca:   F. Wołoszyn

właściciel:   F. Wołoszyn

trener:   Franciszek Wołoszyn

SUMIDERO (xx)

og. gn.

ur. 2014

Forever Bond (BRZ) - Soneria / Alywar (USA)

stajnia:   Mega Hit

hodowca:   SK Krasne

właściciel:   K. Kozłowska i Platinum Perfect Serwis Sp. z o.o.

trener:   Janusz Kozłowski

SUMMPAD AL KHALEDIAH (oo)

kl. kaszt.

ur. 2015

Jalnar Al Khalidiah (SA) - Quesche du Paon (FR) / Akbar (FR)

stajnia:   Polska AKF Sp. z o.o.

hodowca:   Al Khalediah Stables

właściciel:   Polska AKF Sp. z o.o.

trener:   Maciej Kacprzyk

SUNNY AMBER KRF (oo)

og. c. gn.

ur. 2013

Majd Al Arab (GB) - Shoara Du Pre Vert (FR) / Pegase EF (US)

stajnia:   Sunny Amber

hodowca:   Ch. Ruiz-Fouquet

właściciel:   Ch. Ruiz-Fouquet

trener:   Michał Romanowski

SUNRISE TEQUILA (xx)

kl. s.

ur. 2016

San Moritz - Soczi / In Camera (IRE)

stajnia:   Secretum

hodowca:   SK Widzów - A. Tyszko

właściciel:   S. Skowrońska-Kostera, J. Kostera

trener:   Wiaczesław Szymczuk

SUPER STAR (oo)

kl. kaszt.

ur. 2014

Marwan I (FR) - Spadassin Kossack (NL) / Nougatin (FR)

stajnia:   Ludwinów TR II

hodowca:   M. Gromala

właściciel:   T. Ruciński

trener:   Małgorzata Łojek

SUWENIR (xx)

og. gn.

ur. 2013

Tempelwächter (GER) - Supremacja / Alywar (USA)

stajnia:   Różowa Pyzia

hodowca:   SK Iwno

właściciel:   P. Urbańska

trener:   Kazimierz Rogowski

SVOBODA TERSK (oo)

kl. kaszt.

ur. 2015

Vasilii (RU) - Sindi (RU) / Djelfor (FR)

stajnia:   Tersk Stud

hodowca:   Tersk Stud

właściciel:   Tersk Stud

trener:   Sergey Vasyutov

SWEET AS SUGAR (xx)

kl. gn.

ur. 2014

Power (GB) - Labrusca (GB) / Grand Lodge (USA)

stajnia:   Lucky

hodowca:   G. Brady

właściciel:   Polski Klub Wiejski Sp. z o.o.

trener:   Michał Romanowski

SWEET CITY (xx)

og. kaszt.

ur. 2015

Muhtathir (GB) - Love City (FR) / Trempolino (USA)

stajnia:   Fiver

hodowca:   S. Ringler

właściciel:   A. Sadowski, B. Owczarczyk, T. Walczyński, E. Gębura i R. Gorczyca

trener:   Krzysztof Ziemiański

SWEET DREAM (oo)

kl. gn.

ur. 2014

Murhib (QA) - Soleil Kossack (NL) / Marwan I (FR)

stajnia:   Ludwinów TR II

hodowca:   M. Gromala

właściciel:   T. Ruciński

trener:   Małgorzata Łojek

SWEET STAR (xx)

kl. gn.

ur. 2011

Mr Alkohol (GB) - Sea Of Star (IRE) / Persian Bold (IRE)

stajnia:   Żółwik

hodowca:   E. Porębna

właściciel:   M. Sopański

trener:   Wiesław Kryszyłowicz

SYBERIA (xx)

kl. gn.

ur. 2012

Irocco - Serinette / Venecuela (USA)

stajnia:   Sułów

hodowca:   F. Wołoszyn

właściciel:   F. Wołoszyn

trener:   Franciszek Wołoszyn

SYGRYD (xx)

og. gn.

ur. 2015

Estejo (GER) - Sygryda / Baby Bid (USA)

stajnia:   Iwno

hodowca:   SK Iwno

właściciel:   SK Iwno

trener:   Grzegorz Wasążnik

SYMETRIA (xx)

kl. gn.

ur. 2013

Tempelwächter (GER) - Sygryda / Baby Bid (USA)

stajnia:   Iwno

hodowca:   SK Iwno

właściciel:   SK Iwno

trener:   Grzegorz Wasążnik

SYNASTRIA (xx)

kl. gn.

ur. 2015

Mustafa - Synergia / All Hands On Deck (USA)

stajnia:   Rabka Ranch

hodowca:   O. Sutkiewicz

właściciel:   O. Sutkiewicz

trener:   Małgorzata Łojek

SYNDYKAT (xx)

og. s.

ur. 2016

Silver Whistle (USA) - Segasta / Special Power (IRE)

stajnia:   SK Kozienice

hodowca:   SK Kozienice

właściciel:   SK Kozienice

trener:   Kazimierz Rogowski

SYRIA (xx)

kl. gn.

ur. 2014

Estejo (GER) - Separacja / Alywar (USA)

stajnia:   Iwno

hodowca:   SK Iwno

właściciel:   SK Iwno

trener:   Grzegorz Wasążnik

SYRON (xx)

og. gn.

ur. 2016

Estejo (GER) - Sygryda / Baby Bid (USA)

stajnia:   Metis II

hodowca:   SK Iwno

właściciel:   K. Rogowski

trener:   Kazimierz Rogowski

SZAFIRKA (xx)

kl. gn.

ur. 2016

Estejo (GER) - Sontra / Saphir (GER)

stajnia:   Różowa Pyzia

hodowca:   SK Iwno

właściciel:   P. Urbańska

trener:   Kazimierz Rogowski

SZAMET (xx)

wał. kaszt.

ur. 2011

Roulette (GB) - Szata / Alywar (USA)

stajnia:   Orarius

hodowca:   SK Widzów - A. Tyszko

właściciel:   M. Metza-Jodłowska

trener:   Maciej Jodłowski

SZKOCKA (xx)

kl. s.

ur. 2016

Silver Whistle (USA) - Smyrna / Sorbie Tower (IRE)

stajnia:   SK Kozienice

hodowca:   SK Kozienice

właściciel:   SK Kozienice

trener:   Kazimierz Rogowski

SZTOKHOLM (xx)

og. gn.

ur. 2016

Silver Whistle (USA) - Sekwanka / Enjoy Plan (USA)

stajnia:   SK Kozienice

hodowca:   SK Kozienice

właściciel:   SK Kozienice

trener:   Kazimierz Rogowski

 
Copyright 2016. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego