wykaz koni 2018 t - Stadnina Pegaz

OK
monitoring pozycji
Przejdź do treści

Menu główne:

WYKAZ KONI ZGŁOSZONCH DO SEZONU 2018

TABASAMU (xx)

kl. kaszt.

ur. 2016

Masini - Tośka / Exaltation (IRE)

stajnia:   SK Jaroszówka

hodowca:   SK Jaroszówka

właściciel:   SK Jaroszówka

trener:   Wiesław Kryszyłowicz

TAGRA (xx)

kl. sk.gn.

ur. 2014

Soldier of Fortune (IRE) - Askhada (IRE) / Alhaarth (IRE)

stajnia:   Motorpol Racing Stable

hodowca:   Haras Du Logis Saint Germain

właściciel:   T. Sieradzki

trener:   Robert Świątek

TAHIR (xx)

og. gn.

ur. 2015

Prince of Ecosse - Treserka / Iphino (GER)

stajnia:   Pegaz II

hodowca:   A. i R. Zielińscy

właściciel:   AMP Invest Sp. z o.o.

trener:   Anna Zielińska

TAJFUN (xx)

og. k.

ur. 2013

Jazzman - To Ta / Dakota (IRE)

stajnia:   Patataj

hodowca:   J. Jankowski

właściciel:   J. Jankowski

trener:   Jacek Jankowski

TAKRAW (xx)

og. c. gn.

ur. 2015

Ruten (USA) - Tawuła / Jape (USA)

stajnia:   Panat

hodowca:   SK Golejewko

właściciel:   T. Pastuszka

trener:   Tomasz Pastuszka

TALKONYA (xx)

kl. gn.

ur. 2016

Alandi (IRE) - True Time (GB) / Rahy (USA)

stajnia:   Millennium Stud

hodowca:   POE Millenium Stud

właściciel:   Millennium Stud Sp. z o.o.

trener:   Emil Zahariev

TANAITA (xx)

kl. kaszt.

ur. 2015

Big Luck (IRE) - Tanawa / Baby Bid (USA)

stajnia:   Anielska Łąka

hodowca:   M. Harms

właściciel:   Martyna Wolska i T. Dębowski

trener:   Tadeusz Dębowski

TANATOS (xx)

wał. gn.

ur. 2015

Calming Influence (IRE) - Tormenta / Jape (USA)

stajnia:   Łabędź

hodowca:   SK Krasne

właściciel:   A. Łabędzki

trener:   Rumen Ganczew-Panczew

TANEDA (xx)

kl. gn.

ur. 2015

Calming Influence (IRE) - Tajlandka / Jape (USA)

stajnia:   Łabędź

hodowca:   SK Krasne

właściciel:   A. Łabędzki

trener:   Rumen Ganczew-Panczew

TANKREDI (xx)

kl. c. gn.

ur. 2012

Cloword (IRE) - Turbulencja / Who Knows (IRE)

stajnia:   EM-EKO.CZ

hodowca:   E. Porębna

właściciel:   E. Porębna

trener:   Elwira Porębna

TANZANIA ZANZI (xx)

kl. gn.

ur. 2016

Masini - Tanzania / Freedom's Choice (USA)

stajnia:   SK Jaroszówka

hodowca:   SK Jaroszówka

właściciel:   SK Jaroszówka

trener:   Wiesław Kryszyłowicz

TARAKA (xx)

kl. c. gn.

ur. 2016

Camill (IRE) - Tongavera / Fly To The Stars (GB)

stajnia:   Fearless

hodowca:   SK Krasne

właściciel:   M. i R. Dziedzic

trener:   Sergiy Ivashchenko

TARGA (xx)

kl. c. gn.

ur. 2014

Nowogródek - Trawa / Belenus (GER)

stajnia:   Sagittario

hodowca:   SK Golejewko

właściciel:   A., M. i P. Laskowscy

trener:   Andrzej Laskowski

TARTARIA (xx)

kl. gn.

ur. 2015

Alandi (IRE) - Troya (UKR) / Domedriver (IRE)

stajnia:   Millennium Stud

hodowca:   Millennium Stud Sp. z o.o.

właściciel:   Millennium Stud Sp. z o.o.

trener:   Emil Zahariev

TATRA (oo)

kl. s.

ur. 2015

Palatino - Tartina / Perseusz

stajnia:   Janów Podlaski

hodowca:   SK Janów Podlaski

właściciel:   SK Janów Podlaski

trener:   Andrzej Laskowski

TAURON (xx)

og. gn.

ur. 2016

Estejo (GER) - Tracja / Llandaff (USA)

stajnia:   Iwno II

hodowca:   SK Iwno

właściciel:   SK Iwno i Niespodzianka

trener:   Krzysztof Ziemiański

TEA (xx)

kl. c. gn.

ur. 2011

Nowogródek - Tawuła / Jape (USA)

stajnia:   Iwno

hodowca:   SK Golejewko

właściciel:   SK Iwno

trener:   Grzegorz Wasążnik

TEBB (xx)

og. s.

ur. 2016

Ruten (USA) - Trypsyna / Be My Chief (USA)

stajnia:   Jamajka

hodowca:   SK Iwno

właściciel:   N. Hendzel i P. Pirzecki

trener:   Michał Borkowski

TEBIDORO (xx)

og. kaszt.

ur. 2015

Ecosse (FR) - Tebi / Belenus (GER)

stajnia:   Urszula

hodowca:   W. J. Engel

właściciel:   Euro-Sport Management

trener:   Maciej Jodłowski

TEBINIO (xx)

og. gn.

ur. 2013

Ecosse (FR) - Tebi / Belenus (GER)

stajnia:   Joliba-Milin

hodowca:   W. J. Engel

właściciel:   W. Kryszyłowicz

trener:   Wiesław Kryszyłowicz

TEDS ISLAND (xx)

wał. gn.

ur. 2009

Heron Island (IRE) - Morgans Lady (IRE) / Accordion (GB)

stajnia:   Marcelewo

hodowca:   Exors of the late Eugene Morgan

właściciel:   MJT Stajnia Marcelewo Sp. z o.o.

trener:   Wojciech Chaboski

TELKUR (xx)

og. kaszt.

ur. 2015

Coco Boy (IRE) - Tora Bora (GB) / Grand Lodge (USA)

stajnia:   Metis II

hodowca:   Highclere Stud

właściciel:   K. Rogowski

trener:   Kazimierz Rogowski

TEMUDŻYN (xx)

og. s.

ur. 2015

Camill (IRE) - Tarantulla / Jape (USA)

stajnia:   Pawłowo

hodowca:   T. Milewski

właściciel:   M. Łaniewska

trener:   Wojciech Olkowski

TEQUILA DANCE (kłus.)

kl. gn.

ur. 2007

Koktail de Perron - Hamada Cerise / Auxerrois

stajnia:   Świerki

hodowca:   J. Oger i O. Lebouc

właściciel:   Adam, Bartłomiej i Patrycja Żakowscy

trener:   Bartłomiej Żakowski

TERRIOR (oo)

og. gn.

ur. 2012

Von (DE) - Terria / Ostragon

stajnia:   Klonowa Korona

hodowca:   B. M. Tomaszewski

właściciel:   K. Zawiliński

trener:   Krzysztof Zawiliński

TESSA (xx)

kl. gn.

ur. 2011

Sexman - Tanawa / Baby Bid (USA)

stajnia:   Dębowy Liść

hodowca:   M. Harms

właściciel:   T. i K. Dębowscy

trener:   Tadeusz Dębowski

TEST (xx)

og. kaszt.

ur. 2009

Exaltation (IRE) - Tempera / Athenagoras (GER)

stajnia:   Franczesko

hodowca:   SK Jaroszówka

właściciel:   P. Szmigiel

trener:   Janusz Kozłowski

THE AULD HPASE (xx)

og. s.

ur. 2015

Zebedee (GB) - Merry Moon (IRE) / Night Shift (USA)

stajnia:   Nurdaulet

hodowca:   Hollyberry Farm

właściciel:   Y. Baizharkinov

trener:   Krzysztof Ziemiański

THESKYISNOLIMIT (xx)

kl. gn.

ur. 2014

Big Bad Bob (IRE) - Buzkashi (IRE) / Nayef (USA)

stajnia:   Acta Non Verba

hodowca:   G. & A. Corry

właściciel:   ANV Varsovia Sp. z o.o.

trener:   Natalia Szelągowska

THETIS DES NEUZY (kłus.)

kl. gn.

ur. 2007

Dahir de Prelong - Julie d'Aubrac / Workaholic

stajnia:   Świerki

hodowca:   J.-C. i G. Lallemand

właściciel:   Adam, Bartłomiej i Patrycja Żakowscy

trener:   Bartłomiej Żakowski

THORN (xx)

og. gn.

ur. 2013

Sinndar (IRE) - Tramonto (GB) / Sri Pekan (USA)

stajnia:   Długosiodło

hodowca:   I. Shenkin

właściciel:   G., K. i R. Gorczyca

trener:   Krzysztof Ziemiański

THUR (xx)

og. s.

ur. 2014

Makfi (GB) - Shomoukh (USA) / Unbridled's Song (USA)

stajnia:   Marcelewo

hodowca:   Al Shahania Stud

właściciel:   MJT Stajnia Marcelewo Sp. z o.o.

trener:   Wojciech Chaboski

THURAJA (oo)

kl. kaszt.

ur. 2015

Armeec (RU) - Tahira / MVA Prince Vayu (US)

stajnia:   Leśna Polana

hodowca:   "UNI-RES" Sp. z o.o.

właściciel:   W. Guz

trener:   Tadeusz Dębowski

TIAMINA (xx)

kl. gn.

ur. 2015

Dark Angel (IRE) - Blessing (GB) / Dubai Millennium (GB)

stajnia:   Pegaz II

hodowca:   Lordship Stud

właściciel:   AMP Invest Sp. z o.o.

trener:   Adam Wyrzyk

TIMANFAYA (xx)

kl. gn.

ur. 2016

Star Poker (IRE) - Tiarella / Winds of Light (USA)

stajnia:   Łabędź

hodowca:   SK Krasne

właściciel:   A. Łabędzki

trener:   Rumen Ganczew-Panczew

TIME OF CHANGE (xx)

kl. c. gn.

ur. 2016

Golden Tirol (GER) - Time of Wind (GER) / Mamool (IRE)

stajnia:   Plavac

hodowca:   S. Plavac

właściciel:   Plavac Sp. z o.o.

trener:   Piotr Piątkowski

TIME OF DREAM (xx)

kl. gn.

ur. 2015

Ajvaz Dream (IRE) - Time of Wind (GER) / Mamool (IRE)

stajnia:   Plavac

hodowca:   S. Plavac

właściciel:   Plavac Sp. z o.o.

trener:   Piotr Piątkowski

TIME OF GLORY (xx)

kl. gn.

ur. 2014

Arithmancer (USA) - Time of Wind (GER) / Mamool (IRE)

stajnia:   Plavac

hodowca:   S. Plavac

właściciel:   Plavac Sp. z o.o.

trener:   Robert Świątek

TIRANA (xx)

kl. gn.

ur. 2011

Jape (USA) - Tassinaia / Enjoy Plan (USA)

stajnia:   Iwno

hodowca:   SK Golejewko

właściciel:   SK Iwno

trener:   Grzegorz Wasążnik

TIRSA (xx)

kl. c. gn.

ur. 2016

Star Poker (IRE) - Tinca / Saphir (GER)

stajnia:   Panat

hodowca:   SK Krasne

właściciel:   T. Pastuszka

trener:   Tomasz Pastuszka

TJAAFER (oo)

og. s.

ur. 2015

Jaafer ASF (GB) - Tamojnia (RU) / Madiar (RU)

stajnia:   SK Czorty

hodowca:   M. Gromala

właściciel:   M. Gromala i K. Kozłowska

trener:   Janusz Kozłowski

TOGHUN (xx)

og. kaszt.

ur. 2016

Star Poker (IRE) - Tajlandka / Jape (USA)

stajnia:   Estel

hodowca:   SK Krasne

właściciel:   Estel Studio Sp. z o.o.

trener:   Maciej Jodłowski

TOP MEDINA (oo)

kl. gn.

ur. 2014

Murhib (QA) - Topspeed Kossack (NL) / Marwan I (FR)

stajnia:   SweDen

hodowca:   K. & R. Ask

właściciel:   R. Ask

trener:   Michał Romanowski

TOP SAFETY (xx)

kl. gn.

ur. 2016

Safety Wire (USA) - Tsunami / Saphir (GER)

stajnia:   Joliba-Milin

hodowca:   SK Moszna

właściciel:   W. Kryszyłowicz

trener:   Wiesław Kryszyłowicz

TORATORIA NAŁĘCZ (xx)

kl. s.

ur. 2016

Enjoy The Silence (IRE) - Transylwania / Baby Bid (USA)

stajnia:   Joliba-Milin

hodowca:   G. Nałęcz

właściciel:   W. Kryszyłowicz

trener:   Wiesław Kryszyłowicz

TORNADO (oo)

og. kaszt.

ur. 2014

Vasyli Kossack (NL) - Toscania / Gafal

stajnia:   Tamaya

hodowca:   B. Ćwik

właściciel:   B. Ćwik

trener:   Wiesław Kryszyłowicz

TORONTO (xx)

og. c. gn.

ur. 2014

Strażnik - Tasmanka / Chef Supreme (USA)

stajnia:   Sułów

hodowca:   F. Wołoszyn

właściciel:   F. Wołoszyn

trener:   Franciszek Wołoszyn

TORRENT (xx)

og. gn.

ur. 2016

Star Poker (IRE) - Tormenta / Jape (USA)

stajnia:   Lucky

hodowca:   SK Krasne

właściciel:   Polski Klub Wiejski Sp. z o.o.

trener:   Małgorzata Łojek

TORRETTA (xx)

kl. k.

ur. 2016

Camerun (IRE) - Toresa / Zanatar (FR)

stajnia:   Canwa II

hodowca:   M. i S. Wiśniewscy

właściciel:   M. i S. Wiśniewscy, A. Gawryszewski

trener:   Maciej Jodłowski

TORSEY (xx)

og. kaszt.

ur. 2012

Kornel - Toga / Dixieland

stajnia:   Fearless

hodowca:   M. i M. Boruta

właściciel:   M. i R. Dziedzic

trener:   Sergiy Ivashchenko

TORSTEN (xx)

og. kaszt.

ur. 2016

Star Poker (IRE) - Tija / Jape (USA)

stajnia:   Długosiodło

hodowca:   R. Gorczyca

właściciel:   G., K. i R. Gorczyca

trener:   Wojciech Olkowski

TORYS (xx)

og. gn.

ur. 2016

Enjoy The Silence (IRE) - Tarantulla / Jape (USA)

stajnia:   Metis II

hodowca:   T. Milewski

właściciel:   K. Rogowski

trener:   Kazimierz Rogowski

TRAK (xx)

og. kaszt.

ur. 2015

Strażnik - Tasmanka / Chef Supreme (USA)

stajnia:   Sułów

hodowca:   F. Wołoszyn

właściciel:   F. Wołoszyn

trener:   Franciszek Wołoszyn

TRAVILLA (xx)

kl. gn.

ur. 2016

Star Poker (IRE) - Tantarella / Jape (USA)

stajnia:   Fearless

hodowca:   SK Krasne

właściciel:   M. i R. Dziedzic

trener:   Sergiy Ivashchenko

TRENTA (xx)

kl. gn.

ur. 2015

Camill (IRE) - Tangara / Canadian Winter (USA)

stajnia:   Sofia

hodowca:   SK Krasne

właściciel:   D. Turkowska

trener:   Emil Zahariev

TRES BONNE (xx)

kl. gn.

ur. 2016

Exciting Life (IRE) - Trebia / Special Power (IRE)

stajnia:   Altabarra

hodowca:   SK Moszna

właściciel:   R. Świątek

trener:   Robert Świątek

TRIBUNAL (xx)

wał. gn.

ur. 2014

Bushranger (IRE) - Brown Butterfly (GB) / Medicean (GB)

stajnia:   Plavac

hodowca:   J. Foley

właściciel:   Plavac Sp. z o.o.

trener:   Piotr Piątkowski

TRIGLAV (xx)

og. kaszt.

ur. 2015

Ruten (USA) - Trypsyna / Be My Chief (USA)

stajnia:   Patryk

hodowca:   SK Golejewko

właściciel:   P. Falzmann

trener:   Kazimierz Rogowski

TROJA (m)

kl. kaszt.

ur. 2014

Bre Gun m - Temida m / Empik xx

stajnia:   Paradise

hodowca:   D. Soska

właściciel:   H. Granda, M.Czech, D. Soska, M. Maj i Ł. Bobak

trener:   Bolesław Mazurek

TROJKA (xx)

kl. gn.

ur. 2015

Golden Tirol (GER) - Trebia / Special Power (IRE)

stajnia:   Moszna

hodowca:   SK Moszna

właściciel:   SK Moszna i M. Janikowski

trener:   Maciej Janikowski

TROODOS (xx)

og. gn.

ur. 2016

Ecosse (FR) - Tequila Rosa / Belenus (GER)

stajnia:   Galileo

hodowca:   W. J. Engel

właściciel:   S. Walotek

trener:   Wiesław Kryszyłowicz

TRUE MIRACLE (xx)

kl. c. gn.

ur. 2015

Da Xian - Three Roses / Llandaff (USA)

stajnia:   Stajnia Sportowa "KOGUT"

hodowca:   M. Szeszuła

właściciel:   G. Kogut

trener:   Michał Borkowski

TRYBUNAŁ (xx)

og. c. gn.

ur. 2016

Indy Champ (USA) - Tozzia / Jape (USA)

stajnia:   Konary

hodowca:   GR J. Zalewska

właściciel:   J. i J. Zalewscy

trener:   Robert Świątek

TRYTON (xx)

og. gn.

ur. 2016

Prince of Ecosse - Tetyda / Special Power (IRE)

stajnia:   Pegaz II

hodowca:   M. Ruciński i A. Zieliński

właściciel:   AMP Invest Sp. z o.o.

trener:   Anna Zielińska

TRYTONIA (xx)

kl. gn.

ur. 2016

Ecosse (FR) - Treserka / Iphino (GER)

stajnia:   Pegaz II

hodowca:   A. i R. Zielińscy

właściciel:   AMP Invest Sp. z o.o.

trener:   Anna Zielińska

TUDEMON (xx)

wał. kaszt.

ur. 2014

Suteki Shinsukekun (USA) - Tudela / Alywar (USA)

stajnia:   Skorogoszcz R. Piwko

hodowca:   R. Piwko

właściciel:   R. Piwko

trener:   Roman Piwko

TUOGH SZUMAWA (xx)

kl. gn.

ur. 2014

Youmzain (IRE) - Czartoria / Dakota (IRE)

stajnia:   KJ Szumawa

hodowca:   K. Szumiński

właściciel:   Bobrowiec Osada Sp. z o.o.

trener:   Emil Zahariev

TURION (xx)

og. gn.

ur. 2015

Roulette (GB) - Turia / In Camera (IRE)

stajnia:   Czerkies II

hodowca:   SK Moszna

właściciel:   P. Ilis, M. Ejnberg-Ilis, T. Rybicki i M. Janikowski

trener:   Maciej Janikowski

TURNERA (xx)

kl. gn.

ur. 2014

Nowogródek - Turkawka / Krater

stajnia:   Panat

hodowca:   SK Golejewko

właściciel:   T. Pastuszka

trener:   Tomasz Pastuszka

TUTTI FRUTTI (xx)

kl. c. gn.

ur. 2016

Safety Wire (USA) - Turia / In Camera (IRE)

stajnia:   Joliba-Milin

hodowca:   SK Moszna

właściciel:   W. Kryszyłowicz

trener:   Wiesław Kryszyłowicz

TWELVEOCLOCK (xx)

kl. gn.

ur. 2016

Sinndar (IRE) - Marechale (FR) / Anabaa (USA)

stajnia:   Volteo

hodowca:   J. i F. Mestrallet

właściciel:   Volteo Horse Service

trener:   Maciej Janikowski

TWOTEATOROOMTWOTWO (xx)

kl. c. gn.

ur. 2015

Indy Champ (USA) - Tozzia / Jape (USA)

stajnia:   Konary

hodowca:   GR J. Zalewska

właściciel:   J. i J. Zalewscy

trener:   Michał Borkowski

TYBERIA (xx)

kl. c. gn.

ur. 2014

Estejo (GER) - Tewa / Saphir (GER)

stajnia:   Iwno

hodowca:   SK Iwno

właściciel:   SK Iwno

trener:   Grzegorz Wasążnik

TYKOCIN (xx)

og. gn.

ur. 2016

Alandi (IRE) - Telimena (IRE) / Tagula (IRE)

stajnia:   Metis II

hodowca:   A. Wyrzyk

właściciel:   K. Rogowski

trener:   Kazimierz Rogowski

TYTAN (oo)

og. kaszt.

ur. 2015

Dostatok (RU) - Teneryfa / Poganin

stajnia:   SK Wyszków II

hodowca:   SK Michałów

właściciel:   K. Falba

trener:   Maciej Jodłowski

TYTAN (xx)

og. c. gn.

ur. 2016

Ruten (USA) - Tawuła / Jape (USA)

stajnia:   Consigliere

hodowca:   SK Iwno

właściciel:   R. Suchecki

trener:   Tadeusz Dębowski

 
Copyright 2016. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego