wykaz koni 2018 u - Stadnina Pegaz

OK
Przejdź do treści

Menu główne:

WYKAZ KONI ZGŁOSZONCH DO SEZONU 2018

UDINE DU PONT (kłus.)

kl. gn.

ur. 2008

Ismael du Pont - Hondina du Pont / Opus Dei

stajnia:   Anwele

hodowca:   E.A.R.L. Ecurie A. Rayon

właściciel:   A. Piotrowska

trener:   Wiesław Kałuża

UGODA (xx)

kl. c. gn.

ur. 2014

Needham's Fort (USA) - Usalia / Royal Court (IRE)

stajnia:   Snowidza

hodowca:   T. Rejman

właściciel:   Ryszard Mamajek

trener:   Tadeusz Dębowski

UKAMAYA VERDERIE (kłus.)

kl. gn.

ur. 2008

Kaiser Soze - Maya Verderie / Cortes

stajnia:   Hottrotter

hodowca:   S.C. Ecurie La Verderie

właściciel:   M. Kieniksman

trener:   Magdalena Kieniksman

UKKA (xx)

kl. gn.

ur. 2016

Estejo (GER) - Ukajali / Royal Court (IRE)

stajnia:   Iwno I

hodowca:   SK Iwno

właściciel:   SK Iwno i K. Rogowski

trener:   Kazimierz Rogowski

UKRAINA (xx)

kl. gn.

ur. 2014

Jape (USA) - Ukajali / Royal Court (IRE)

stajnia:   Iwno II

hodowca:   GR J. Zalewska

właściciel:   SK Iwno i Niespodzianka

trener:   Krzysztof Ziemiański

UMBERTO CARO (xx)

og. sk.gn.

ur. 2014

Stormy River (FR) - Une Pivoine (FR) / Pivotal (GB)

stajnia:   Karo

hodowca:   S. Jeffroy, AGB Agency

właściciel:   J. Nesteruk i K. Kamińska

trener:   Wiaczesław Szymczuk

UNA EMOCION (xx)

kl. gn.

ur. 2016

Dżulietto - Uroda / Demon Club

stajnia:   Agencja Jeździecka Bober

hodowca:   K. Rabiej

właściciel:   Agencja Jeździecka A. i A. Bober

trener:   Michał Borkowski

UNIKAT (xx)

og. c. gn.

ur. 2007

Siam (USA) - Unia / Freedom's Choice (USA)

stajnia:   Patryk

hodowca:   SK Jaroszówka

właściciel:   P. Falzmann

trener:   Kazimierz Rogowski

UNKAS (xx)

og. gn.

ur. 2014

Needham's Fort (USA) - Uroda / Demon Club

stajnia:   Dębowy Liść

hodowca:   T. Rejman

właściciel:   T. i K. Dębowscy

trener:   Tadeusz Dębowski

UPENDO (xx)

og. c. gn.

ur. 2016

Masini - Usalia / Royal Court (IRE)

stajnia:   SK Jaroszówka

hodowca:   SK Jaroszówka

właściciel:   SK Jaroszówka

trener:   Wiesław Kryszyłowicz

URUGWAJKA (xx)

kl. gn.

ur. 2014

Needham's Fort (USA) - Upsalka / Siam (USA)

stajnia:   Franczesko

hodowca:   P. Szmigiel

właściciel:   P. Szmigiel

trener:   Michał Borkowski

USITA (kłus.)

kl. gn.

ur. 2008

Jag de Bellouet - Noblesse de Larre / Baccarat du Pont

stajnia:   Chart

hodowca:   N. Izard i B. Hernot

właściciel:   W. Pandel

trener:   Witold Sudoł

USPEH (xx)

og. gn.

ur. 2015

Khoresm (IRE) - Ukala / Don Corleone (GB)

stajnia:   Leader Stud

hodowca:   Szowgenowskij Konnyj Zawod Sp.

właściciel:   O. Dygalo

trener:   Sergiusz Zawgorodny

USSAM DE CARRERE (oo)

og. kaszt.

ur. 2008

Njewman (FR) - Assada El Baraka (FR) / Mad Oua (FR)

stajnia:   SK Olszany

hodowca:   C. Dell'Ova

właściciel:   M. i I. Malinowscy

trener:   Maciej Malinowski

UTAH SNOB (kłus.)

kl. kaszt.

ur. 2008

Insert Gede - Noire d'Ostal / Tenor de Baune

stajnia:   Świerki

hodowca:   J.-C. Furet

właściciel:   Adam, Bartłomiej i Patrycja Żakowscy

trener:   Bartłomiej Żakowski

UWERTURA (xx)

kl. c. gn.

ur. 2016

Indy Champ (USA) - Urania / Jape (USA)

stajnia:   Konary

hodowca:   GR J. Zalewska

właściciel:   J. i J. Zalewscy

trener:   Robert Świątek

UZZA (xx)

kl. c. gn.

ur. 2015

Tempelwächter (GER) - Urania / Jape (USA)

stajnia:   Różowa Pyzia

hodowca:   GR J. Zalewska

właściciel:   P. Urbańska

trener:   Kazimierz Rogowski

 
Copyright 2016. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego