wykaz koni 2018 w - Stadnina Pegaz

OK
monitoring pozycji
Przejdź do treści

Menu główne:

WYKAZ KONI ZGŁOSZONCH DO SEZONU 2018

WADI KAHIL (oo)

og. gn.

ur. 2013

Kahil Al Shaqab (US) - Wadi Halfa / Ekstern

stajnia:   Michałów II

hodowca:   SK Michałów

właściciel:   SK Michałów i E. Zahariev

trener:   Emil Zahariev

WADI WARS (oo)

og. gn.

ur. 2015

Vitorio TO (US) - Wadi Halfa / Ekstern

stajnia:   SK Olszany II

hodowca:   SK Michałów

właściciel:   A. i I. Malinowskie

trener:   Anna Malinowska

WALL STREET (xx)

og. gn.

ur. 2015

Calming Influence (IRE) - Wellamy (GER) / Black Sam Bellamy (IRE)

stajnia:   Różowa Pyzia

hodowca:   SK Krasne

właściciel:   P. Urbańska

trener:   Kazimierz Rogowski

WALLENROD (xx)

og. gn.

ur. 2016

Star Poker (IRE) - Wellamy (GER) / Black Sam Bellamy (IRE)

stajnia:   Estel

hodowca:   SK Krasne

właściciel:   Estel Studio Sp. z o.o.

trener:   Wojciech Olkowski

WALPERSI (oo)

og. s.

ur. 2015

Perseusz - Willanna / Alwaro

stajnia:   Sumiła Arabians

hodowca:   R. Sumiła

właściciel:   R. Sumiła

trener:   Adam Wyrzyk

WANILIA (m)

kl. kaszt.

ur. 2015

Bre Gun m - Wiklina m / Decybel I m

stajnia:   Paradise

hodowca:   M. Czech

właściciel:   H. Granda, M.Czech, D. Soska, M. Maj i Ł. Bobak

trener:   Bolesław Mazurek

WANILIA (xx)

kl. gn.

ur. 2014

Forever Bond (BRZ) - Wellamy (GER) / Black Sam Bellamy (IRE)

stajnia:   Dębowy Liść

hodowca:   SK Krasne

właściciel:   T. i K. Dębowscy

trener:   Tadeusz Dębowski

WAR COMMAND (xx)

og. kaszt.

ur. 2016

October (USA) - Welcome Return (IRE) / Mull of Kintyre (USA)

stajnia:   Turf Fun Club

hodowca:   K. Mirpuri

właściciel:   Turf Fun Club

trener:   Maciej Janikowski

WARSZAWA (m)

kl. c. gn.

ur. 2012

Wezyr m - Warmia m / Decybel I m

stajnia:   Paradise

hodowca:   J. Soska

właściciel:   H. Granda, M.Czech, D. Soska, M. Maj i Ł. Bobak

trener:   Bolesław Mazurek

WASILEW (oo)

og. s.

ur. 2008

Ontario HF (US) - Warta / Wermut

stajnia:   Masakra

hodowca:   FHP "Giewont" Sp. z o. o.

właściciel:   M. i M. Wnorowscy

trener:   Mariusz Wnorowski

WASSMIYAH AL KHALEDIAH (oo)

kl. gn.

ur. 2015

Nayef Al Khalidiah (SA) - Rawdat Al Khalidiah (SA) / Tiwaiq (SA)

stajnia:   Polska AKF Sp. z o.o.

hodowca:   Al Khalediah Stables

właściciel:   Polska AKF Sp. z o.o.

trener:   Wiesław Kryszyłowicz

WEBER (oo)

og. kaszt.

ur. 2015

Equator - Whitney / Fireball

stajnia:   Czyszków

hodowca:   A. Bączyk

właściciel:   P. Talarek

trener:   Paweł Talarek

WENTISCA (oo)

kl. s.

ur. 2015

Eryks - Wenta / Empres

stajnia:   Kurozwęki

hodowca:   SK Kurozwęki Sp. z o.o. - J. M. Popi

właściciel:   SK Kurozwęki Sp. z o.o. - J. M. Popiel

trener:   Małgorzata Kryszyłowicz

WENUS GI (oo)

kl. s.

ur. 2014

NivourGonnaTouchThis (US) - Wienerva (DE) / Santhos (DE)

stajnia:   Mała Wieś

hodowca:   J. Głowacki

właściciel:   J. Głowacki

trener:   Jan Głowacki

WERMANIKA KORCZAK (oo)

kl. gn.

ur. 2015

Vasyli Kossack (NL) - Woma / Fedain

stajnia:   Veroni

hodowca:   I. Korczak

właściciel:   I. Korczak

trener:   Tadeusz Dębowski

WERNYUS (oo)

og. kaszt.

ur. 2014

Von (DE) - Wiatka / Pamir

stajnia:   Miętne

hodowca:   R. Ptach

właściciel:   R. Ptach

trener:   Krzysztof Ziemiański

WERWA (m)

kl. c. kaszt.

ur. 2012

Decybel I m - Wampira m / Empik xx

stajnia:   Paradise

hodowca:   J. Soska

właściciel:   H. Granda, M.Czech, D. Soska, M. Maj i Ł. Bobak

trener:   Bolesław Mazurek

WESSA (oo)

kl. s.

ur. 2015

NivourGonnaTouchThis (US) - Wienerva (DE) / Santhos (DE)

stajnia:   Mała Wieś

hodowca:   J. Głowacki

właściciel:   J. Głowacki

trener:   Jan Głowacki

WESTERN PERK (xx)

kl. gn.

ur. 2013

Westerner (GB) - Ellens Perk (IRE) / Executive Perk (IRE)

stajnia:   Marcelewo

hodowca:   T. Kelly

właściciel:   MJT Stajnia Marcelewo Sp. z o.o.

trener:   Wojciech Chaboski

WEZERA (oo)

kl. s.

ur. 2015

Dostatok (RU) - Wizeria / Aslan

stajnia:   Janów Podlaski

hodowca:   SK Janów Podlaski

właściciel:   SK Janów Podlaski

trener:   Sergey Vasyutov

WIDLICA (oo)

kl. gn.

ur. 2015

Sus - Wizura / Sylwan

stajnia:   Biechów

hodowca:   B. Dąbrowski

właściciel:   D. Ostatek

trener:   Tadeusz Dębowski

WIELKA DĄBROWA (oo)

kl. gn.

ur. 2015

Ontario HF (US) - Wielka Dama / El Amor

stajnia:   Dolina Jani

hodowca:   K. Zakolski

właściciel:   K. Zakolski

trener:   Adam Wyrzyk

WIELKI ALEXANDER (oo)

og. s.

ur. 2015

Dostatok (RU) - Wielka Damira / Ontario HF (US)

stajnia:   Dolina Jani

hodowca:   K. Zakolski

właściciel:   K. Zakolski

trener:   Adam Wyrzyk

WIERZBIN (oo)

wał. gn.

ur. 2009

Gorec - Wiatka / Pamir

stajnia:   Miętne

hodowca:   R. Ptach

właściciel:   R. Ptach

trener:   Krzysztof Ziemiański

WIKLIN (m)

og. kaszt.

ur. 2014

Bre Gun m - Wiklina m / Decybel I m

stajnia:   Witów

hodowca:   J. Soska

właściciel:   K. Micuła

trener:   Bolesław Mazurek

WIKTORIA (oo)

kl. kaszt.

ur. 2015

Vitorio TO (US) - Witonia / Enzo (US)

stajnia:   Michałów II

hodowca:   SK Michałów

właściciel:   SK Michałów i E. Zahariev

trener:   Emil Zahariev

WILD LILY (xx)

kl. gn.

ur. 2015

Alandi (IRE) - Wild Lady (GER) / Sholokhov (IRE)

stajnia:   Millennium Stud

hodowca:   Millennium Stud Sp. z o.o.

właściciel:   Millennium Stud Sp. z o.o.

trener:   Andrzej Walicki

WILDAR BS (oo)

og. gn.

ur. 2015

Ontario HF (US) - Wilga Fata (US) / Dahess (GB)

stajnia:   Marwel

hodowca:   S. Bujarski

właściciel:   P. Głowacki

trener:   Jan Głowacki

WILDWIND (xx)

og. s.

ur. 2016

Alandi (IRE) - Wild Lady (GER) / Sholokhov (IRE)

stajnia:   Millennium Stud

hodowca:   Millennium Stud Sp. z o.o.

właściciel:   Millennium Stud Sp. z o.o.

trener:   Andrzej Walicki

WILL BE A STAR (m)

kl. kaszt.

ur. 2015

Big Star JR Z - Wilcordia sp / Cordial sp

stajnia:   Prudnik

hodowca:   SK Prudnik

właściciel:   SK Prudnik

trener:   Michał Romanowski

WILTON (oo)

og. gn.

ur. 2014

Lawrence El Gazal (AT) - Wołogda / Ekstern

stajnia:   Janów Podlaski

hodowca:   SK Janów Podlaski

właściciel:   SK Janów Podlaski

trener:   Sergey Vasyutov

WIMANA (xx)

kl. gn.

ur. 2013

Sorbie Tower (IRE) - Wellamy (GER) / Black Sam Bellamy (IRE)

stajnia:   Cichy Foresst

hodowca:   SK Krasne

właściciel:   P. Wróblewski i P. Ciszewski

trener:   Grzegorz Wasążnik

WINNICA (oo)

kl. kaszt.

ur. 2015

Dostatok (RU) - Windobona / Furiat

stajnia:   Janów Podlaski

hodowca:   SK Janów Podlaski

właściciel:   SK Janów Podlaski

trener:   Sergey Vasyutov

WIOCHA (oo)

kl. gn.

ur. 2015

Neron (RU) - Wiązka / Wiliam

stajnia:   Miętne

hodowca:   R. Ptach

właściciel:   R. Ptach

trener:   Krzysztof Ziemiański

WOKALIA (oo)

kl. s.

ur. 2015

Dostatok (RU) - Wilameria / Amer (SA)

stajnia:   Lutetia

hodowca:   S.A.R.L. Lutetia Arabians

właściciel:   S.A.R.L. Lutetia Arabians

trener:   Adam Wyrzyk

WOLW (oo)

og. s.

ur. 2015

Good Boy - Wanta Wielka / Szałas

stajnia:   Zaleś

hodowca:   K. Iwaniak

właściciel:   D. Zalewski

trener:   Dariusz Zalewski

WORSHIP (xx)

kl. gn.

ur. 2015

Wootton Bassett (GB) - She Is The One (GB) / Observatory (USA)

stajnia:   Plavac

hodowca:   Haras du Taillis

właściciel:   Plavac Sp. z o.o.

trener:   Piotr Piątkowski

WOSTOK (oo)

og. gn.

ur. 2015

Pogrom - Wołogda / Ekstern

stajnia:   Janów Podlaski

hodowca:   SK Janów Podlaski

właściciel:   SK Janów Podlaski

trener:   Sergey Vasyutov

WUNDERFITZ VON SÜDBADEN (oo)

wał. kaszt.

ur. 2013

El Wodkine (SE) - Emporia / Millennium (SE)

stajnia:   Performance Racing Team

hodowca:   A. Steinhart

właściciel:   A. Schaffner, K. Rutz i K. Urabańczyk

trener:   Kamila Urbańczyk

WYŻLICA (oo)

kl. gn.

ur. 2015

Sus - Wajgela / Eryks

stajnia:   Klepacze

hodowca:   B. Dąbrowski

właściciel:   B. Dąbrowski

trener:   Tadeusz Dębowski

 
Copyright 2016. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego