wykaz koni 2018 x_ y_z - Stadnina Pegaz

OK
Przejdź do treści

Menu główne:

WYKAZ KONI ZGŁOSZONCH DO SEZONU 2018

XAWERY (xx)

og. gn.

ur. 2015

Planteur (IRE) - Xaara (SWE) / Xaar (GB)

stajnia:   SK Wyszków

hodowca:   S.C.E.A. Team Hogdala France

właściciel:   PPH K. Falba

trener:   Adam Wyrzyk

 

YA SABAH (oo)

og. gn.

ur. 2009

Madras Kossack (NL) - Mangada (NL) / Dagestan (RU)

stajnia:   SK Olszany II

hodowca:   Yaccaranda Arabians V.O.F.

właściciel:   A. i I. Malinowskie

trener:   Anna Malinowska

YOAV (oo)

og. s.

ur. 2009

Bariq Al Amal (IL) - Play Misty (US) / Burning Sand (US)

stajnia:   Panat

hodowca:   Braz Arabians

właściciel:   T. Pastuszka

trener:   Tomasz Pastuszka

 

ZADATOK (oo)

og. s.

ur. 2015

Dostatok (RU) - Zachcianka / Palmer

stajnia:   Długosiodło II

hodowca:   R. Gorczyca

właściciel:   G., K. i R. Gorczyca i K. Urbańczyk

trener:   Kamila Urbańczyk

ZAFIRA NIBAL (oo)

kl. s.

ur. 2015

Czerkis - Zorita / Turban

stajnia:   GT Arabians

hodowca:   B. Thiry

właściciel:   M. i B. Thiry

trener:   Wiesław Kryszyłowicz

ZAHAAB (oo)

og. kaszt.

ur. 2013

Mahabb (AE) - Madone de Piboul (FR) / Dormane (FR)

stajnia:   Ataman

hodowca:   Bearn Arabians

właściciel:   Z. Górski

trener:   Małgorzata Łojek

ZAHRINA (oo)

kl. s.

ur. 2015

Kazbek (RU) - Zahara / Arbil

stajnia:   SK Nad Czarną Hańczą

hodowca:   T. Tarczyński

właściciel:   P. Wasilewski

trener:   Wojciech Olkowski

ZARATHUSTRA (xx)

kl. gn.

ur. 2016

Sarsen (USA) - Khazana / Don Corleone (GB)

stajnia:   Lion's Choice

hodowca:   R. Poškus

właściciel:   R. Poškus

trener:   Adam Wyrzyk

ZARRA (xx)

kl. gn.

ur. 2013

Needham's Fort (USA) - Zefira / In Camera (IRE)

stajnia:   Motorpol Racing Stable

hodowca:   SK Moszna

właściciel:   T. Sieradzki

trener:   Robert Świątek

ZAWIEJA (xx)

kl. gn.

ur. 2015

Roulette (GB) - Zefira / In Camera (IRE)

stajnia:   Maracana

hodowca:   SK Moszna

właściciel:   SK Moszna, H. Bryzek, T. Sosińska, K. Antos-Janikowska

trener:   Maciej Janikowski

ZAYA (xx)

kl. gn.

ur. 2015

Poet's Voice (GB) - Birdie (GB) / Alhaarth (IRE)

stajnia:   Pegaz II

hodowca:   Highclere Stud

właściciel:   AMP Invest Sp. z o.o.

trener:   Anna Zielińska

ZEJDAR BS (oo)

og. s.

ur. 2015

Ontario HF (US) - Zejda / Madras Kossack (NL)

stajnia:   Mała Wieś

hodowca:   S. Bujarski

właściciel:   J. Głowacki

trener:   Jan Głowacki

ZEW (xx)

og. c. gn.

ur. 2013

Indy Champ (USA) - Zgoda / Alywar (USA)

stajnia:   Motorpol Racing Stable

hodowca:   T. Sieradzki

właściciel:   T. Sieradzki

trener:   Robert Świątek

ZGHORTA DYNAMITE (xx)

og. gn.

ur. 2015

Kentucky Dynamite (USA) - Zghorta (USA) / Gone West (USA)

stajnia:   Dynamite

hodowca:   S.C.E.A. Haras de Manneville

właściciel:   K. Kozłowski

trener:   Janusz Kozłowski

ZIGI ZARA (oo)

kl. s.

ur. 2015

Shanghai EA (ES) - Zigi Zana / QR Marc (US)

stajnia:   Michałów III

hodowca:   SK Michałów

właściciel:   SK Michałów i B. Głowacki

trener:   Bartosz Głowacki

ZINAK (xx)

og. kaszt.

ur. 2016

George Vancouver (USA) - Zina Blue (FR) / Anabaa Blue (GB)

stajnia:   Długosiodło

hodowca:   Ecurie Altima

właściciel:   G., K. i R. Gorczyca

trener:   Krzysztof Ziemiański

ZINEDINE (xx)

kl. kaszt.

ur. 2010

Roulette (GB) - Zarita (FR) / Freedom Cry (GB)

stajnia:   Stajnia Sportowa "KOGUT"

hodowca:   G. Kaczmarek

właściciel:   G. Kogut

trener:   Tadeusz Dębowski

ZIRGINA (oo)

kl. s.

ur. 2015

Ontario HF (US) - Zbroja Fata / KA Czubuthan (US)

stajnia:   Rez Stable

hodowca:   "Giewont" Sp. z o. o.

właściciel:   R. Płatek

trener:   Michał Borkowski

ZJAWA (xx)

kl. c. gn.

ur. 2016

Indy Champ (USA) - Zgoda / Alywar (USA)

stajnia:   Motorpol Racing Stable

hodowca:   T. Sieradzki

właściciel:   T. Sieradzki

trener:   Robert Świątek

ZLATOYARA TERSK (oo)

kl. gn.

ur. 2015

Zakbar (FR) - Trepetnaia (RU) / Parusnik (SU)

stajnia:   Tersk Stud

hodowca:   Tersk Stud

właściciel:   Tersk Stud

trener:   Sergey Vasyutov

ZŁOTA OLA (oo)

kl. s.

ur. 2015

El Omari - Złota Rola / Laheeb (IL)

stajnia:   Michałów III

hodowca:   SK Michałów

właściciel:   SK Michałów i B. Głowacki

trener:   Bartosz Głowacki

ZŁOTA OLZA (oo)

kl. gn.

ur. 2015

Kahil Al Shaqab (US) - Złota Orcha / Ekstern

stajnia:   Michałów

hodowca:   SK Michałów

właściciel:   SK Michałów

trener:   Justyna Domańska

ZŁOTNA (oo)

kl. c. gn.

ur. 2014

El Omari - Złota Gaza / Gazal Al Shaqab (QA)

stajnia:   Michałów

hodowca:   SK Michałów

właściciel:   SK Michałów

trener:   Wiesław Kryszyłowicz

ZŁOTY OPAL (oo)

og. s.

ur. 2015

Ekstern - Złota Orchidea / Emigrant

stajnia:   Lutetia

hodowca:   S.A.R.L. Lutetia Arabians

właściciel:   S.A.R.L. Lutetia Arabians

trener:   Adam Wyrzyk

ZOLIX (oo)

og. gn.

ur. 2015

NivourGonnaTouchThis (US) - Zaza / Borek

stajnia:   Skarbikowo

hodowca:   D. Kwiatkowski

właściciel:   D. Kwiatkowski

trener:   Adam Wyrzyk

ZOLOTAYA KHARIZMA (xx)

kl. kaszt.

ur. 2015

Khoresm (IRE) - Zolotaya Imperija (RUS) / Lion Heart (USA)

stajnia:   Leader Stud

hodowca:   Szowgenowskij Konnyj Zawod Sp.

właściciel:   O. Dygalo

trener:   Sergiusz Zawgorodny

ZORILLA (oo)

kl. s.

ur. 2015

Empire - Złota Nić / Emigrant

stajnia:   Michałów

hodowca:   SK Michałów

właściciel:   SK Michałów

trener:   Justyna Domańska

ZORMAN BAD (oo)

og. s.

ur. 2014

Amarant - Zenica (DE) / Ghent (US)

stajnia:   SK Nad Czarną Hańczą

hodowca:   T. Badyła

właściciel:   P. Wasilewski

trener:   Wojciech Olkowski

ZRYW (xx)

wał. gn.

ur. 2012

Indy Champ (USA) - Zgoda / Alywar (USA)

stajnia:   Motorpol Racing Stable

hodowca:   T. Sieradzki

właściciel:   T. Sieradzki

trener:   Robert Świątek

 
Copyright 2016. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego