media 10 lipca 2010 - Stadnina Pegaz

OK
Przejdź do treści

Menu główne:

torsluzewiec.pl  10 lipca 2010 r. (fragment)


 
 
SOPOT. DZIEŃ 1.
 
PEWNE ZWYCIĘSTWA FRENCH PALA I ULSANA
 
 
Dwie główne nagrody podczas pierwszego w tym roku dnia wyścigowego w Sopocie, puchary: Prezydenta Sopotu i Prezesa Totalizatora Sportowego, zdobyły odpowiednio najbardziej faworyzowane konie French Pal i Ulsan. Oba wygrały z miejsca do miejsca. Na trenowanym przez Andrzeja Walickiego French Palu bardzo ładne, pewne zwycięstwo odniósł starszy uczeń Marek Brezina. Na drugie miejsce finiszował Entuzjazm, a trzecia o łeb była Karidża. - French Pal to bardzo rzetelny koń. Myślę, że można go zaliczyć do zaplecza czołówki trzylatków. Ma jednąbardzo dobrą cechę: bieganie mu na pewno nie szkodzi - powiedział po dekoracji znany prywatny hodowca i właściciel Andrzej Zieliński. - Styl, w jakim wygrał w Sopocie, pozwala mieć nadzieję na jego kolejne dobre występy w tym sezonie - dodał.
 
Zanim odbyło się wręczenie nagród, Andrzej Zieliński wraz żonąi Markiem Brezinąodbyli triumfalny przejazd bryczką. To bardzo sympatyczny zwyczaj, praktykowany na sopockim torze od dawna. W ten sposób honorowani sątrenerzy, właściciele i jeźdźcy, którzy wygrywają nagrody imienne.
 
Puchar w imieniu prezydenta Sopotu, pana Jacka Karnowskiego, wręczyli przedstawiciele Rady Miasta pani wiceprzewodnicząca Barbara Gierak-Pilarczyk i pan wiceprzewodniczący Lesław Orski.
 
Copyright 2016. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego