media 23 pazdziernika 2011 - Stadnina Pegaz

OK
Przejdź do treści

Menu główne:

wyscigi-konne.info  23 10 2011 r.
 

Prince of Ecosse poza zasięgiem rywali
 
Konrad Chrzanowski
 
 
 
Prince of Ecosse w imponującym stylu wygrał czwarty wyścig z rzędu i pozostając niepokonanym dwulatkiem jednocześnie stał się "zimowym faworytem" na Derby. W niedzielę rywale nie byli w stanie zmusić go do najmniejszego wysiłku i syn Ecosse dowolnie wygrał wyścig o Nagrodę Mokotowską. W walce o drugie miejsce At One Blow okazał się o łeb lepszy od Hard Worka. Trener Andrzej Walicki oraz hodowca najlepszego dwulatka sezonu 2011, Andrzej Zieliński, zdradzili, ze rozważają starty Prince of Ecosse w dużych zagranicznych wyścigach w przyszłym roku.
 
Prowadzący wolno w pierwszej części dystansu Substancialcontact przyspieszył na zakręcie. Na drugiej pozycji czujnie prowadzony był Hard Work. Prince of Ecosse galopował tym razem w koniach, na czwartej pozycji, ale wyglądało, że niezbyt mu to odpowiada. Ogier dość mocno się niósł. Nie przeszkodziło mu to jednak w swobodnym wyprzedzeniu rywali na prostej, choć Aleksander Reznikov nawet na moment nie "wypuścił go z rękT. Hard Work dzielnie bronił drugiej pozycji, ate w samym celowniku stracił ją na rzecz dobrze finiszującego polem At One BIow. Czwarty był Substancialcontact, ate piąty na mecte Indian General i szósty AU About Cossio także nie straciły wiele dystansu do czołówki.
 

Hodowcą i współwłaścicielem (wraz z Joanną Mierzwą-Zielińską) Prince of Ecosse (Ecosse - Princess Dancer / Suave Dancer) jest Andrzej Zieliński.
 
Copyright 2016. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego