news 19_09_2017 Przeglad_koni_2017 - Stadnina Pegaz

OK
monitoring pozycji
Przejdź do treści

Menu główne:

W dniu 19 września 2017 roku odbył się pierwszy w historii Stadniny Pegaz przegląd koni. Gościom zaprezentowaliśmy praktycznie wszystkich podopiecznych - od ogierów kryjących, poprzez klacze oraz odsadki, na roczniakach kończąc.
Chcielibyśmy z dumą poinformować, że w tym roku świętujemy dwudziestolecie istnienia Pegaza. Przez te lata wyhodowaliśmy wiele wspaniałych koni, których potomstwo oraz rodzeństwo można było podziwiać na przeglądzie.
Naszą imprezę poprowadził legendarny komentator wyścigowy - Pan Andrzej Szydlik, który w tym dniu obchodził swoje urodziny. Postanowiliśmy nieco zaskoczyć Jubilata, przygotowując z tej okazji tort. Chwilę, w której wszyscy zgromadzeni wstali z miejsc i zaśpiewali Panu Andrzejowi "Sto lat" na długo zapamiętamy.
Pogoda dopisała, a goście wielokrotnie zapewniali nas, że organizacja imprezy bardzo im się podobała.
Chcielibyśmy przy tej okazji podziękować wszystkim za przybycie. Cała nasza ekipa pracująca przy tym wydarzeniu spisała się na medal i im również należą się z naszej strony podziękowania.
Zapraszamy do galerii, w której znajduje się fotoreportaż i dokumentacja przeglądu. Klikając odnośnik "Przegląd koni 2017" zapoznacie się Państwo z sylwetkami prezentowanych koni i przyjrzycie się kulisom imprezy. Natomiast po kliknięciu w przycisk "Na padokach Pegaza" będziecie mieli okazję poznać naszych podopiecznych z nieco mniej formalnej strony.
Podsumowując: przegląd uznajemy za udany i mamy nadzieję, że stanie się on naszą coroczną tradycją.


A
A
 
Copyright 2016. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego